Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Jakub Meresiński życie i twórczość - fakty, wydarzenia,aluzje (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9665)

Paweł 12.08.2016 17:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez c.
Ale wobec czego maja protestowac ?? Przeciez na Meresinskego nikt nic nie ma poza tym, ze sciągał w klasie na maturze.

Nie ściągał na maturze, tylko sfałszował dokument. I nie "w klasie", tylko 3 lata temu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez c.
Zarzuty prokuratorskie? na razie zarzuty. Nie jest skazany.

Jest skazany, prawomocnie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez c.
Zresztą nie ma to związku z Wisłą

Ma to o tyle związek z Wisłą, że podważa skuteczność transakcji sprzedaży udziałów.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez c.
Jakim dzialaniom zarządu? Ja nie widze by zarząd dzialał na szkode czy chwałe Wisly. To wszystko domysly, gluchy telefon itd. Nic nie udowodnione na papierze.

Zarząd nie działa na szkodę Wisły, ponieważ... nie ma aktualnie zarządu.

Rustin 12.08.2016 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paweł (Post 1448074)
Nie ściągał na maturze, tylko sfałszował dokument. I nie "w klasie", tylko 3 lata temu.



Jest skazany, prawomocnie.



Ma to o tyle związek z Wisłą, że podważa skuteczność transakcji sprzedaży udziałów.



Zarząd nie działa na szkodę Wisły, ponieważ... nie ma aktualnie zarządu.

Gość ma swój świat, szkoda nawet zaczynać dyskusję. Kilka stron temu pisał prawie to samo, mimo, że już było wszędzie wiadomo, że JM ma wyrok.

grosz 12.08.2016 17:21

To jest niebywałe. To sie nie dzieje na prawde
- Sprzedać klub za 1mln zl w 3-4 transzach
- Wpłacić na strat 4mln
- umorzyć dług +/- 80mln
- nie sprawdzić kim jest i co robi nowy właściciel

Ta transakcja wygląda, jak działanie na szkode poprzedniego właściciela
B.C. musiał ktoś grozić bronią, albo mieć haki.
Nie wierze, po prostu nie wierze, że B.C. otacza sie ludźmi którzy dopuścili taki przekręt.

Davey777 12.08.2016 17:23

Konferencja odwołana, zarządu nie ma, sponsorow też, znikneły 4 mln od TF na wypłaty. Niewiadomo gdzie wogole jest meresiński, to jest jakiś koszmar i niewiadomo czy zakończy sie szcześliwie

nesta 12.08.2016 17:31

Klemba rozmawiał wczoraj krótko z JM. Nie wiem czy tylko on potrafi czy co?
Z pozytywów bo takich trzeba szukać w życiu zawsze, niezależnie od sytuacji:

@andrzejklemba oczywiście. a) licencja będzie, b)nowy zarząd po weekendzie, c) o sponsorach i transfer na konf po weekendzie

Rozmowa z JM w autoryzacji.

Natomiast cytat, ze właściciel stracił serce do piłki niestety jest chyba prawdziwy i wpisuje sie w to wszystko + ostatnie lata w Wisle tez to juz pokazywały. Zwieńczeniem była ta sprzedaż

@up,

Jest w Krk i można jako dziennikarz jak widać z nim porozmawiać. Tylko mamy takich dziennikarzy.

For_FuN_ 12.08.2016 17:33

O ja pierd... Teraz dopiero czytam poprzednie strony i się dowiaduję, że Kubuś ma kolejne zarzuty. Przywłaszczenie mienia, czyli ma już doświadczenie w tym, co sobie zaplanował tutaj. Brawo Telefonika :). Facet był dokładnie prześwietlony. Spółka, która jest właścicielem też baaardzo ciekawa...

Może te nowe informacje przylepiać do pierwszego postu? Bo każdy dzień przynosi kolejne zarzuty wobec tego gimnazjalisty(chociaż nie ma informacji, że skończył taką szkołę, ale niech będzie na jego) :).

fond 12.08.2016 17:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1448079)
b)nowy zarząd po weekendzie, c) o sponsorach i transfer na konf po weekendzie

Po którym weekendzie ?

KOMINEK 12.08.2016 17:37

Mi to niestety zaczyna wyglądać tak że jedynym chętnym był Mereś i tylko on był zainteresowny. Więc bez zbędnych pytań i sprawezania dokumentów Wisła została sprzedana. Nie ważne komu ważne żeby pozbyć się garba. Smutne

nesta 12.08.2016 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fond (Post 1448081)
Po którym weekendzie ?

Rzecznik pisał wczoraj ze w przyszłym tyg jakies pozytywy. Więc liczę ze po tym

domin_czyzyny 12.08.2016 17:40

Ale on pisał już o czwartku, itp. Zresztą co On tam wie...ale szacunek za pracę dla niego.

czaro 12.08.2016 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gdsmk (Post 1447990)
Ew. nie wiem, czy TF może się procesować potem z Projekt Gmina o odszkodowanie z tytułu strat spowodowanych nieważnością umowy, która wyniknęła z winy tejże spółki?

W mojej ocenie można próbować z culpa in contrahendo.

KOMINEK 12.08.2016 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1448079)
Klemba rozmawiał wczoraj krótko z JM. Nie wiem czy tylko on potrafi czy co?
Z pozytywów bo takich trzeba szukać w życiu zawsze, niezależnie od sytuacji:

@andrzejklemba oczywiście. a) licencja będzie, b)nowy zarząd po weekendzie, c) o sponsorach i transfer na konf po weekendzie

Rozmowa z JM w autoryzacji.

Natomiast cytat, ze właściciel stracił serce do piłki niestety jest chyba prawdziwy i wpisuje sie w to wszystko + ostatnie lata w Wisle tez to juz pokazywały. Zwieńczeniem była ta sprzedaż

@up,

Jest w Krk i można jako dziennikarz jak widać z nim porozmawiać. Tylko mamy takich dziennikarzy.


Nie wierzę. Tyle bajek już słyszałem. Straciłem wszelką nadzieję

whitestar1990 12.08.2016 17:44

Wy jeszcze potraficie wierzyć w tego skunksa?

crux.a 12.08.2016 17:47

To przywłaszczenie mienia o znacznej wartości, które się nie spodobało prokuraturze warszawskiej, to pewnie niespłacane raty leasingowe za tą czerwoną bryczkę, co to się nią JM woził.

Merkury 12.08.2016 17:47

Tak swoją drogą ja pretensji do Meresińskiego nie mam. Telefonika powinna sprawdzić komu sprzedaje jedną ze spółek córek i tyle. Meresiński wbrew temu co się pisze i mówi - nie przybył znikąd, próbował wcześniej nieudolnie przejąć Koronę. Myślę, że w Telefonice pracują ludzie, którzy mogli się skontaktować z władzami Kielc w kontekście planowanej sprzedaży. Smutne jest to, że wbrew temu co sam pisałem i tutaj biję się w pierś żadnej oferty na zakup klubu w ostatnim czasie poza tą od J.M. Telefonika nie otrzymała.
Cupiał niestety od dłuższego czasu olewał Wisłę, oddał klub gościowi, który zaraz może pójść siedzieć na bardzo długo jeżeli wszystkie zarzuty w stosunku do niego się potwierdzą. Takie służby jak CBA, CBŚ już pewnie mają kwity na naszego obecnego właściciela i jest kwestią czasu kiedy to zaczną wykorzystywać robiąc np. medialne show z zatrzymanie Pana Meresińskiego. Tak czy siak, jesteśmy w niezłej dupie. Zastanawiam się jedynie nad tym czy Meresiński jest takim idiotą na jakiego wygląda, czy ma jakieś plecy tudzież jest pionkiem w czyjś rękach.

czaro 12.08.2016 17:57

W mojej ocenie najgorsze, co może się teraz stać to, że JM zorganizuje konferencję prasową, pozyska jakiegoś biedasponsora, nagra jakiegoś biedazawodnika i będziemy konać w jego objęciach jeszcze przez sezon-dwa.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1448021)
W czasach średniowiecznych często bywało że najemne oddziały po opowiedzeniu się za którąś ze stron, a na jlepiej za obiema, po przybyciu na pole bitwy, zamiast zacząć walczyć czekaly na rozwój sytuacji by w odpowiednim momencie dołączyć do wygrywającej strony. Wyczekać z zajęciem stanowiska na dogodny moment - charakterystyczna cecha najemników. Obyś więc nie miał racji.

Ten post + wpisy kolegów, zajmujących się na co dzień prawem handlowym (glosy itd.) sprawiły, że znów mi przyjemnie czytać to forum. Wiele złego się musiało wydarzyć, żeby tak się stało.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pete29 (Post 1448038)
Ostatnia kwestia
Spółka Gmina-projekt.pl nr KRS 0000457726- nabywca akcji Wisły
została zarejestrowana w KRS 11.04.2013 jak wynika z KRS nie złożyła
ani za 2013 ani za 2014 sprawozdań finansowych.
jak można sprzedać akcje klubu spółce , która nie dopełnia takiego podstawowego obowiązku ?
dlaczego nikt tego nie sprawdził?
Jak wyglądało to "wszechstronne sprawdzenie" kontrachenta przez TF ?
WTF ??????

Tak, jak mówiłem od samego początku - wszystko wskazywało na to, że TF przerzuciła gorącego kartofla pierwszemu lepszemu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1448050)
Ja wciaz uwazam, ze Cupial nas spuscil w kiblu a obecna narracja ze walczy jak lew o nas z powrotem to zwykly PR. Plotka nie majaca poparcia w rzeczywistosci.

Mi też jest trudno uwierzyć, żeby cokolwiek stało się bez wiedzy BC. Wcześniej nie można było do klubu sprowadzić bramkarza, bo każdy transfer musiał być klepnięty w Myślenicach, a teraz nagle cały klub sprzedano bez wiedzy właściciela? Ale oby przeczucie nas tu myliło.

domin_czyzyny 12.08.2016 17:58

Jprdle! ON MIAL DAĆ IMIĘ I NAZWISKO OSOBY ODPOWIEDZIALNEJ ZA TEN PRZEWAŁ. ZAWODOWO SIĘ TYM ZAJMUJE.

borsuk 12.08.2016 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1448079)

@andrzejklemba oczywiście. a) licencja będzie, b)nowy zarząd po weekendzie, c) o sponsorach i transfer na konf po weekendzie

Na jakiej podstawie mamy wierzyć w to co JM powiedział Klembie? - Powiedział to co chciał powiedzieć albo to co wypadało. W czym to jest bardziej wiarygodne od wiadomości, że BC zrobił naradę w swojej posiadłości?
Jesteśmy dymani bez mydła ale jak widać są jeszcze tacy co myślą, że to delikatna pieszczota podszyta uczuciem...
Będzie licencja, będzie zarząd, będzie konferencja, będą transfery... wszystko czego tylko zapragniemy to będzie - w tweetach i przeciekach prasowych.

heoij 12.08.2016 18:02

Już nie wiadomo gdzie podziały się 4 mln zł, a to dopiero początek. Ludzie w klubie nie dostali pensji, zarządu jak nie było, tak nie ma. Nie po to kupili Wisłę, żeby na niej nie zarobić i odejść z pustymi rękoma. Już narobili smrodu, a mając taki klub, to dopiero będą mieć pole do popisu, żeby wyprowadzać kasę… Właściciel już się na tym dobrze zna i ma doświadczenie. Citko następny wielki menadżer, powpycha do Wisły swój szrot, a ludzie będą się cieszyć, że transfery są.

Będą ciągnąć ile się da, a na końcu zostawią Wisłę na pastwę losu z takimi długami, że nikt w to już nie wejdzie i wtedy trzeba będzie wszystko zaczynać od nowa...

Kończąc: Wisła tonie, ale czy przyjdzie jej ktoś na ratunek?

Szczerze w to wątpię…

Davey777 12.08.2016 18:07

Ta cała transakcja jest kompletnie niezrozumiała. Z jednej strony BC likwiduje dług wewnetrzny, spłaca ponoć 4 mln długu zewnetrznego, takby mogł sie znaleźć sensowny kupiec za rozsądną cene a oddaje Wisłe za drobne i to.jeszcze w ratach jakiemuś pajacowi. TF do końca roku miała czas na pozbycie sie Wisły, wiec skąd taki pośpiech ? Chciałoby sie w tych braku sensu faktach doszukać sie jakiejś nadziei, że jest jakieś drugie dno, ale patrząc na JM naprawde trudno o optymizm. TF dostała zielone światło na sprzedaż Wisły od BC i nie chce mi sie wierzyć, że BC nie znał szczegołow negocjacji

czaro 12.08.2016 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Davey777 (Post 1448095)
TF do końca roku miała czas na pozbycie sie Wisły, wiec skąd taki pośpiech ?i

Może nie było żadnego innego chętnego, a te mityczne "inne podmioty, z którymi prowadzono negocjacje" to był TS, do którego wysłano zapytanie jeszcze wiosną, czy chce przejąć ten interes.

rav 12.08.2016 18:16

Mnie nie chce sie wierzyc ze TF przelewa 4 mln do klubu, ale majac go jeszcze w rekach nie realizuje przelewow do pilkarzy, pracownikow.

Przeciez to bylyby himalaje frajerstwa, przy ktorych niesprawdzenie karalnosci JM mozna uznac za drobne przeoczenie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1448096)
Może nie było żadnego innego chętnego, a te mityczne "inne podmioty, z którymi prowadzono negocjacje" to był TS, do którego wysłano zapytanie jeszcze wiosną, czy chce przejąć ten interes.

Mityczni to byli "dwaj kontrahenci" (parafraza z Kozioła). No to byli: Citko i Meresinski :-)

Davey777 12.08.2016 18:19

Wiec może to plotka z tymi 4 mln, mająca pokazać że los Wisły nie był BC obojetny. Od JM prawdy sie raczej nie dowiemy

rozarian 12.08.2016 18:28

Czy zauważyliście jedna informację z klubu (no dobra plotkę, bo teraz wychodzą stamtąd prawie same plotki), że Meresiński i Citko byli zdziwieni ciężką sytuacją klubu, jak już zapoznali się z papierami w jakimś tam stopniu?
Może tu odpowiedź na pytanie dlaczego sprzedano Wisłę takiej osobie. Sprzedano z pełną premedytacją i wiedzą, że skończy się to dzika awanturą i odwróceniem uwagi od zarządzania klubem w ostatnich latach? Każdy szanowany przedsiębiorca mógłby przetrzepać papierki i zrobić konferencję prasową na ten temat, a Meresiński to na starcie jest spalony z taką kartoteka.

borsuk 12.08.2016 18:31

http://sport.lovekrakow.pl/aktualnos...nie_16205.html
może jest coś w narzeczu...

pegie84 12.08.2016 18:36

Nie da się już tego tutaj czytać, 80 stron pie...nia o niczym tak na prawdę, przez ostnich pare lat Wisła nie potrafiła pozyskać sponsora a wy tutaj po 3 tygodniach już macie sraczke ^^ Miała być konferencja ale nie było bo Mereś się dowiedział że nie może być w zarządzie a pewnie miał w nim być, koniec tematu. Czekamy na konferencje, ogłoszenie sponsorów, transferów, spełnienie obietnic. Ja tam mocno wierzę że jednak te wszystkie słowa to nie były puste słowa, i ze 3 dobre transfery będą + plus ci zapowiedziani sponsorzy ;)

czaro 12.08.2016 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rozarian (Post 1448099)
Czy zauważyliście jedna informację z klubu (no dobra plotkę, bo teraz wychodzą stamtąd prawie same plotki), że Meresiński i Citko byli zdziwieni ciężką sytuacją klubu, jak już zapoznali się z papierami w jakimś tam stopniu?
Może tu odpowiedź na pytanie dlaczego sprzedano Wisłę takiej osobie. Sprzedano z pełną premedytacją i wiedzą, że skończy się to dzika awanturą i odwróceniem uwagi od zarządzania klubem w ostatnich latach? Każdy szanowany przedsiębiorca mógłby przetrzepać papierki i zrobić konferencję prasową na ten temat, a Meresiński to na starcie jest spalony z taką kartoteka.

Myślę, że do TF i BC nikt by nie miał pretensji, bo zawsze były zderzaki w zarządzie WK S.A., ale nawet gdyby - to co z tego? Raczej wszystko się tu zgrało - byli chętni kupić, którzy nie nalegali na dokładny (!) audyt [przecież takie rzeczy, jak sprawdzanie papierów trwa, kosztuje. Myślisz, że ktoś rozsądny przejąłby klub, wiedząc, że za kilka dni może utracić licencję? A jeżeli to rutynowe zgłoszenie - to czy przejąłby, będąc niegotowym do zgłoszenia?] i chętni sprzedać, którzy woleli nie dopuszczać do dokładnego audytu.

Raczej rozegrało się tu wszystko na zasadzie don't ask, don't tell.

Z tymi pensjami, czterema milionami itd. - wydaje mi się, że to plotka. Naprawdę zdziwiłbym się, gdyby tu rozegrano aż tak bezczelny numer. Po weekendzie okaże się, że byli tak zajęci kompletowaniem dokumentacji i zarządu, że nie mieli czasu puścić przelewów. Doba ma tylko 24h, a MC swój drugi biznes, no we dwóch się rozdwoić nie mogli, nawet rzecznik zajął się sprawami organizacyjnymi, żeby pomóc. Powiedzą, że wyszło jak wyszło, ale teraz z górki, już za moment sponsorzy i transfery etc. itd. A na razie do marketingu przychodzi ten kolega, a do zarządu tamten kolega. Sprzedamy ze dwóch zawodników, wypożyczymy może jakiegoś pokemona ze stajni MC. I tak sobie będziemy umierać powolutku.

paczus 12.08.2016 18:48

....Amen...

Franeklowcabramek 12.08.2016 18:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pegie84 (Post 1448101)
Nie da się już tego tutaj czytać, 80 stron pie...nia o niczym tak na prawdę, przez ostnich pare lat Wisła nie potrafiła pozyskać sponsora a wy tutaj po 3 tygodniach już macie sraczke ^^ Miała być konferencja ale nie było bo Mereś się dowiedział że nie może być w zarządzie a pewnie miał w nim być, koniec tematu. Czekamy na konferencje, ogłoszenie sponsorów, transferów, spełnienie obietnic. Ja tam mocno wierzę że jednak te wszystkie słowa to nie były puste słowa, i ze 3 dobre transfery będą + plus ci zapowiedziani sponsorzy ;)

A już myślałem, że tylko ja na forum mam takie zdanie :)

VanBasten 12.08.2016 18:54

Do tej pory próbowałem zachować spokój i nie przejmować się plotkami w prasie . Niestety wygląda na to , że to nie sa tylko plotki . Jestem załamany !!! Wygląda to z każdym dniem coraz gorzej . Musze przyznać , że Wisła pod nowymi rządami stoczy się na dno , o ile w ogóle będzie w stanie przetrwać . Osobiście po tym wszystkim co słyszę nie spodziewam się już niczego pozytywnego . Dzisiaj uchwyciłem się jak tonący brzytwy plotki o tym że Cupiał chce Wisłę odzyskać . To wg mnie jedyna nadzieja , że jakąś przyszłość . Niestety wygląda na to , że PS puścił głupia plotę która nie jest w stanie się zrealizować . Cupiał Wisłę musiał sprzedać chcąc ratować TF .Wymogły to banki i na 100 % nie ma możliwości żeby TF pchała się w to znowu . Od tego sś uzależnione kredyty na działalność TF .
Jeśli nie wydarzy się jakiś cud to jesteśmy w czarnej dupie !!!

http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...ie-meresinskim

Mat1977 12.08.2016 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pegie84 (Post 1448101)
Nie da się już tego tutaj czytać, 80 stron pie...nia o niczym tak na prawdę, przez ostnich pare lat Wisła nie potrafiła pozyskać sponsora a wy tutaj po 3 tygodniach już macie sraczke ^^ Miała być konferencja ale nie było bo Mereś się dowiedział że nie może być w zarządzie a pewnie miał w nim być, koniec tematu. Czekamy na konferencje, ogłoszenie sponsorów, transferów, spełnienie obietnic. Ja tam mocno wierzę że jednak te wszystkie słowa to nie były puste słowa, i ze 3 dobre transfery będą + plus ci zapowiedziani sponsorzy ;)

Mereś to chyba TY ...jest 2 opcja mózgojad zdechł z głodu w Twoim mózgu
ja .......e jak ktokolwiek może być optymistą ??????? to musi być JM :)

gdsmk 12.08.2016 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Franeklowcabramek (Post 1448104)
A już myślałem, że tylko ja na forum mam takie zdanie :)

co nie zmienia faktu, że właścicielem klubu będzie złodziej i oszust.

EDIT: na komentarzach wislaportal znalazłem taki kwiatek:
"W środowym "Pulsie Biznesu" dziennik pyta się Moniki Cupiał-Zgryzek, co firma zamierza uczynić ze sprzedażą klubu. - Nie warto się tym przesadnie ekscytować. Wisła Kraków ma poniżej 1 proc. udziału w przychodach Tele-Foniki, a scenariuszy dla klubu mamy więcej niż jeden. W tej chwili rzeczywiście rozważamy sprzedaż klubu, ale tylko wtedy, gdy znajdziemy kupca poważnego i zainteresowanego jego rozwojem - odpowiada prezes" "- To dla mnie kwestia odpowiedzialności społecznej. Jeśli takiego kupca nie znajdziemy, wdrożymy alternatywne scenariusze, o których na razie nie będę mówiła. Priorytetem nadal będzie odpowiedzialność społeczna - dodaje."
http://www.sport.pl/pilka/1,65039,19...-jeden-ze.html

CMSNero 12.08.2016 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gdsmk (Post 1448107)
co nie zmienia faktu, że właścicielem klubu będzie złodziej i oszust.

nigdy nie jest tak zle zeby nie moglo byc gorzej , lepszy zlodziej i oszust ( osobiscie nic nie mam do zlodzieji i oszustow ) niz pedofil

myslcie pozytywnie , zawsze moze byc gorzej - pomijajac fakt ze wg. mojej opini , wcale nie jest tak zle , a wrecz przeciwnie , bul dupy warszafki i zydkow powoduje u mnie optymizm

tak czy siak ja z wystawieniem ewentualnej opini na temat Meresia , czekam do konferencji

m_abg 12.08.2016 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rozarian (Post 1448099)
Czy zauważyliście jedna informację z klubu (no dobra plotkę, bo teraz wychodzą stamtąd prawie same plotki), że Meresiński i Citko byli zdziwieni ciężką sytuacją klubu, jak już zapoznali się z papierami w jakimś tam stopniu?
Może tu odpowiedź na pytanie dlaczego sprzedano Wisłę takiej osobie. Sprzedano z pełną premedytacją i wiedzą, że skończy się to dzika awanturą i odwróceniem uwagi od zarządzania klubem w ostatnich latach? Każdy szanowany przedsiębiorca mógłby przetrzepać papierki i zrobić konferencję prasową na ten temat, a Meresiński to na starcie jest spalony z taką kartoteka.

Nic dodać nic ująć.
Pilch, Gaszyński, Pawelczyk pozdro

paczus 12.08.2016 19:06

... chyba na Godota...

Mat1977 12.08.2016 19:07

do wszystkich chyba już doszło że żadnych poważnych ofert nie było a bzdury o audycie wsadzcie miedzy bajki, zaraz zaczną trupy wypadać z szaf i.....TF i BC chcieli się już dawno pozbyć Wisły, przestancie z tym że kochał Wisłę itd bo kochać to można swoje dzieci, rodziców, ewentualnie żone ;) od lat nie zajmował się klubem na poważnie bo interesy zaczeły iść żle:kontrakt z KGHM,próba stworzenia miedzynarodowego holdingu itd poczytajcie )

Mat1977 12.08.2016 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CMSNero (Post 1448108)
nigdy nie jest tak zle zeby nie moglo byc gorzej , lepszy zlodziej i oszust ( osobiscie nic nie mam do zlodzieji i oszustow ) niz pedofil

myslcie pozytywnie , zawsze moze byc gorzej - pomijajac fakt ze wg. mojej opini , wcale nie jest tak zle , a wrecz przeciwnie , bul dupy warszafki i zydkow powoduje u mnie optymizm

tak czy siak ja z wystawieniem ewentualnej opini na temat Meresia , czekam do konferencji

ciekawe czy jak Ciebie okradną lub oszukają to samo napiszesz ??
albo okradną Wisłe i spuszczą do V ligi też bedziesz zadowolony ????
Dla mnie to porażka...kiedyś wydawało mi się że na Wisłe chodzą ludzie inteligentni....i wydawało mi się że nikt nie chciałby hmmmm oszusta własciciela

VanBasten 12.08.2016 19:15

http://www.przegladsportowy.pl/pilka...473,1,727.html

YakuzaOyabun 12.08.2016 19:16

A ktoś może wie czemu tym razem ten gościu z Nantes Kita nie był zainteresowany?
Pamiętam żę były z nim wywiady ok r 2014-2015 i wtedy płakał że 2 razy podchodził do Bogusia i 2 razy dostał zapororową cenę.Teraz praktycznie mógł mieć klub za friko i nie był zainteresowany?Wszystko to jakieś dziwne.

yarow 12.08.2016 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gdsmk (Post 1448107)
[...] Priorytetem nadal będzie odpowiedzialność społeczna - dodaje."
http://www.sport.pl/pilka/1,65039,19...-jeden-ze.html

Z całym szacunkiem Pani Moniko, ale mnie wystarczy, że będzie Pani odpowiedzialna. Nie społecznie, ale zwyczajnie.

Odpowiedzialność społeczna, sprawiedliwość społeczna, to niestety słowa zapchajdziury, rozmydlacze i dymne zasłony. Nie posądzam Panią o złą wolę i wierzę, że wykonuje Pani swoje obowiązki jak potrafi Pani najlepiej. Niemniej, odpowiedzialność jest nieprzymiotnikowa. Przymiotnikowa, oznacza w istocie, nieodpowiedzialność.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl