![]() |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
To jest niebywałe. To sie nie dzieje na prawde
- Sprzedać klub za 1mln zl w 3-4 transzach - Wpłacić na strat 4mln - umorzyć dług +/- 80mln - nie sprawdzić kim jest i co robi nowy właściciel Ta transakcja wygląda, jak działanie na szkode poprzedniego właściciela B.C. musiał ktoś grozić bronią, albo mieć haki. Nie wierze, po prostu nie wierze, że B.C. otacza sie ludźmi którzy dopuścili taki przekręt. |
Konferencja odwołana, zarządu nie ma, sponsorow też, znikneły 4 mln od TF na wypłaty. Niewiadomo gdzie wogole jest meresiński, to jest jakiś koszmar i niewiadomo czy zakończy sie szcześliwie
|
Klemba rozmawiał wczoraj krótko z JM. Nie wiem czy tylko on potrafi czy co?
Z pozytywów bo takich trzeba szukać w życiu zawsze, niezależnie od sytuacji: @andrzejklemba oczywiście. a) licencja będzie, b)nowy zarząd po weekendzie, c) o sponsorach i transfer na konf po weekendzie Rozmowa z JM w autoryzacji. Natomiast cytat, ze właściciel stracił serce do piłki niestety jest chyba prawdziwy i wpisuje sie w to wszystko + ostatnie lata w Wisle tez to juz pokazywały. Zwieńczeniem była ta sprzedaż @up, Jest w Krk i można jako dziennikarz jak widać z nim porozmawiać. Tylko mamy takich dziennikarzy. |
O ja pierd... Teraz dopiero czytam poprzednie strony i się dowiaduję, że Kubuś ma kolejne zarzuty. Przywłaszczenie mienia, czyli ma już doświadczenie w tym, co sobie zaplanował tutaj. Brawo Telefonika :). Facet był dokładnie prześwietlony. Spółka, która jest właścicielem też baaardzo ciekawa...
Może te nowe informacje przylepiać do pierwszego postu? Bo każdy dzień przynosi kolejne zarzuty wobec tego gimnazjalisty(chociaż nie ma informacji, że skończył taką szkołę, ale niech będzie na jego) :). |
Cytat:
|
Mi to niestety zaczyna wyglądać tak że jedynym chętnym był Mereś i tylko on był zainteresowny. Więc bez zbędnych pytań i sprawezania dokumentów Wisła została sprzedana. Nie ważne komu ważne żeby pozbyć się garba. Smutne
|
Cytat:
|
Ale on pisał już o czwartku, itp. Zresztą co On tam wie...ale szacunek za pracę dla niego.
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie wierzę. Tyle bajek już słyszałem. Straciłem wszelką nadzieję |
Wy jeszcze potraficie wierzyć w tego skunksa?
|
To przywłaszczenie mienia o znacznej wartości, które się nie spodobało prokuraturze warszawskiej, to pewnie niespłacane raty leasingowe za tą czerwoną bryczkę, co to się nią JM woził.
|
Tak swoją drogą ja pretensji do Meresińskiego nie mam. Telefonika powinna sprawdzić komu sprzedaje jedną ze spółek córek i tyle. Meresiński wbrew temu co się pisze i mówi - nie przybył znikąd, próbował wcześniej nieudolnie przejąć Koronę. Myślę, że w Telefonice pracują ludzie, którzy mogli się skontaktować z władzami Kielc w kontekście planowanej sprzedaży. Smutne jest to, że wbrew temu co sam pisałem i tutaj biję się w pierś żadnej oferty na zakup klubu w ostatnim czasie poza tą od J.M. Telefonika nie otrzymała.
Cupiał niestety od dłuższego czasu olewał Wisłę, oddał klub gościowi, który zaraz może pójść siedzieć na bardzo długo jeżeli wszystkie zarzuty w stosunku do niego się potwierdzą. Takie służby jak CBA, CBŚ już pewnie mają kwity na naszego obecnego właściciela i jest kwestią czasu kiedy to zaczną wykorzystywać robiąc np. medialne show z zatrzymanie Pana Meresińskiego. Tak czy siak, jesteśmy w niezłej dupie. Zastanawiam się jedynie nad tym czy Meresiński jest takim idiotą na jakiego wygląda, czy ma jakieś plecy tudzież jest pionkiem w czyjś rękach. |
W mojej ocenie najgorsze, co może się teraz stać to, że JM zorganizuje konferencję prasową, pozyska jakiegoś biedasponsora, nagra jakiegoś biedazawodnika i będziemy konać w jego objęciach jeszcze przez sezon-dwa.
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Jprdle! ON MIAL DAĆ IMIĘ I NAZWISKO OSOBY ODPOWIEDZIALNEJ ZA TEN PRZEWAŁ. ZAWODOWO SIĘ TYM ZAJMUJE.
|
Cytat:
Jesteśmy dymani bez mydła ale jak widać są jeszcze tacy co myślą, że to delikatna pieszczota podszyta uczuciem... Będzie licencja, będzie zarząd, będzie konferencja, będą transfery... wszystko czego tylko zapragniemy to będzie - w tweetach i przeciekach prasowych. |
Już nie wiadomo gdzie podziały się 4 mln zł, a to dopiero początek. Ludzie w klubie nie dostali pensji, zarządu jak nie było, tak nie ma. Nie po to kupili Wisłę, żeby na niej nie zarobić i odejść z pustymi rękoma. Już narobili smrodu, a mając taki klub, to dopiero będą mieć pole do popisu, żeby wyprowadzać kasę… Właściciel już się na tym dobrze zna i ma doświadczenie. Citko następny wielki menadżer, powpycha do Wisły swój szrot, a ludzie będą się cieszyć, że transfery są.
Będą ciągnąć ile się da, a na końcu zostawią Wisłę na pastwę losu z takimi długami, że nikt w to już nie wejdzie i wtedy trzeba będzie wszystko zaczynać od nowa... Kończąc: Wisła tonie, ale czy przyjdzie jej ktoś na ratunek? Szczerze w to wątpię… |
Ta cała transakcja jest kompletnie niezrozumiała. Z jednej strony BC likwiduje dług wewnetrzny, spłaca ponoć 4 mln długu zewnetrznego, takby mogł sie znaleźć sensowny kupiec za rozsądną cene a oddaje Wisłe za drobne i to.jeszcze w ratach jakiemuś pajacowi. TF do końca roku miała czas na pozbycie sie Wisły, wiec skąd taki pośpiech ? Chciałoby sie w tych braku sensu faktach doszukać sie jakiejś nadziei, że jest jakieś drugie dno, ale patrząc na JM naprawde trudno o optymizm. TF dostała zielone światło na sprzedaż Wisły od BC i nie chce mi sie wierzyć, że BC nie znał szczegołow negocjacji
|
Cytat:
|
Mnie nie chce sie wierzyc ze TF przelewa 4 mln do klubu, ale majac go jeszcze w rekach nie realizuje przelewow do pilkarzy, pracownikow.
Przeciez to bylyby himalaje frajerstwa, przy ktorych niesprawdzenie karalnosci JM mozna uznac za drobne przeoczenie. Cytat:
|
Wiec może to plotka z tymi 4 mln, mająca pokazać że los Wisły nie był BC obojetny. Od JM prawdy sie raczej nie dowiemy
|
Czy zauważyliście jedna informację z klubu (no dobra plotkę, bo teraz wychodzą stamtąd prawie same plotki), że Meresiński i Citko byli zdziwieni ciężką sytuacją klubu, jak już zapoznali się z papierami w jakimś tam stopniu?
Może tu odpowiedź na pytanie dlaczego sprzedano Wisłę takiej osobie. Sprzedano z pełną premedytacją i wiedzą, że skończy się to dzika awanturą i odwróceniem uwagi od zarządzania klubem w ostatnich latach? Każdy szanowany przedsiębiorca mógłby przetrzepać papierki i zrobić konferencję prasową na ten temat, a Meresiński to na starcie jest spalony z taką kartoteka. |
http://sport.lovekrakow.pl/aktualnos...nie_16205.html
może jest coś w narzeczu... |
Nie da się już tego tutaj czytać, 80 stron pie...nia o niczym tak na prawdę, przez ostnich pare lat Wisła nie potrafiła pozyskać sponsora a wy tutaj po 3 tygodniach już macie sraczke ^^ Miała być konferencja ale nie było bo Mereś się dowiedział że nie może być w zarządzie a pewnie miał w nim być, koniec tematu. Czekamy na konferencje, ogłoszenie sponsorów, transferów, spełnienie obietnic. Ja tam mocno wierzę że jednak te wszystkie słowa to nie były puste słowa, i ze 3 dobre transfery będą + plus ci zapowiedziani sponsorzy ;)
|
Cytat:
Raczej rozegrało się tu wszystko na zasadzie don't ask, don't tell. Z tymi pensjami, czterema milionami itd. - wydaje mi się, że to plotka. Naprawdę zdziwiłbym się, gdyby tu rozegrano aż tak bezczelny numer. Po weekendzie okaże się, że byli tak zajęci kompletowaniem dokumentacji i zarządu, że nie mieli czasu puścić przelewów. Doba ma tylko 24h, a MC swój drugi biznes, no we dwóch się rozdwoić nie mogli, nawet rzecznik zajął się sprawami organizacyjnymi, żeby pomóc. Powiedzą, że wyszło jak wyszło, ale teraz z górki, już za moment sponsorzy i transfery etc. itd. A na razie do marketingu przychodzi ten kolega, a do zarządu tamten kolega. Sprzedamy ze dwóch zawodników, wypożyczymy może jakiegoś pokemona ze stajni MC. I tak sobie będziemy umierać powolutku. |
....Amen...
|
Cytat:
|
Do tej pory próbowałem zachować spokój i nie przejmować się plotkami w prasie . Niestety wygląda na to , że to nie sa tylko plotki . Jestem załamany !!! Wygląda to z każdym dniem coraz gorzej . Musze przyznać , że Wisła pod nowymi rządami stoczy się na dno , o ile w ogóle będzie w stanie przetrwać . Osobiście po tym wszystkim co słyszę nie spodziewam się już niczego pozytywnego . Dzisiaj uchwyciłem się jak tonący brzytwy plotki o tym że Cupiał chce Wisłę odzyskać . To wg mnie jedyna nadzieja , że jakąś przyszłość . Niestety wygląda na to , że PS puścił głupia plotę która nie jest w stanie się zrealizować . Cupiał Wisłę musiał sprzedać chcąc ratować TF .Wymogły to banki i na 100 % nie ma możliwości żeby TF pchała się w to znowu . Od tego sś uzależnione kredyty na działalność TF .
Jeśli nie wydarzy się jakiś cud to jesteśmy w czarnej dupie !!! http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...ie-meresinskim |
Cytat:
ja .......e jak ktokolwiek może być optymistą ??????? to musi być JM :) |
Cytat:
EDIT: na komentarzach wislaportal znalazłem taki kwiatek: "W środowym "Pulsie Biznesu" dziennik pyta się Moniki Cupiał-Zgryzek, co firma zamierza uczynić ze sprzedażą klubu. - Nie warto się tym przesadnie ekscytować. Wisła Kraków ma poniżej 1 proc. udziału w przychodach Tele-Foniki, a scenariuszy dla klubu mamy więcej niż jeden. W tej chwili rzeczywiście rozważamy sprzedaż klubu, ale tylko wtedy, gdy znajdziemy kupca poważnego i zainteresowanego jego rozwojem - odpowiada prezes" "- To dla mnie kwestia odpowiedzialności społecznej. Jeśli takiego kupca nie znajdziemy, wdrożymy alternatywne scenariusze, o których na razie nie będę mówiła. Priorytetem nadal będzie odpowiedzialność społeczna - dodaje." http://www.sport.pl/pilka/1,65039,19...-jeden-ze.html |
Cytat:
myslcie pozytywnie , zawsze moze byc gorzej - pomijajac fakt ze wg. mojej opini , wcale nie jest tak zle , a wrecz przeciwnie , bul dupy warszafki i zydkow powoduje u mnie optymizm tak czy siak ja z wystawieniem ewentualnej opini na temat Meresia , czekam do konferencji |
Cytat:
Pilch, Gaszyński, Pawelczyk pozdro |
... chyba na Godota...
|
do wszystkich chyba już doszło że żadnych poważnych ofert nie było a bzdury o audycie wsadzcie miedzy bajki, zaraz zaczną trupy wypadać z szaf i.....TF i BC chcieli się już dawno pozbyć Wisły, przestancie z tym że kochał Wisłę itd bo kochać to można swoje dzieci, rodziców, ewentualnie żone ;) od lat nie zajmował się klubem na poważnie bo interesy zaczeły iść żle:kontrakt z KGHM,próba stworzenia miedzynarodowego holdingu itd poczytajcie )
|
Cytat:
albo okradną Wisłe i spuszczą do V ligi też bedziesz zadowolony ???? Dla mnie to porażka...kiedyś wydawało mi się że na Wisłe chodzą ludzie inteligentni....i wydawało mi się że nikt nie chciałby hmmmm oszusta własciciela |
|
A ktoś może wie czemu tym razem ten gościu z Nantes Kita nie był zainteresowany?
Pamiętam żę były z nim wywiady ok r 2014-2015 i wtedy płakał że 2 razy podchodził do Bogusia i 2 razy dostał zapororową cenę.Teraz praktycznie mógł mieć klub za friko i nie był zainteresowany?Wszystko to jakieś dziwne. |
Cytat:
Odpowiedzialność społeczna, sprawiedliwość społeczna, to niestety słowa zapchajdziury, rozmydlacze i dymne zasłony. Nie posądzam Panią o złą wolę i wierzę, że wykonuje Pani swoje obowiązki jak potrafi Pani najlepiej. Niemniej, odpowiedzialność jest nieprzymiotnikowa. Przymiotnikowa, oznacza w istocie, nieodpowiedzialność. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl