Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8096)

WioReXXX 18.08.2011 18:09

Chcieliście pressing, efektowną i ładną grę? No to macie. 1:1 i Legia może się już żegnać z pucharami.

wwf 18.08.2011 18:09

Ja tam wierzę w Legie.

Emenems81 18.08.2011 18:11

Typowe przygotowanie fizyczne, musimy się liczyć z tym, że My nie wyglądamy pod tym względem dużo lepiej :/

delukas96 18.08.2011 18:11

No to sen Legii się skończył :D

Orson 18.08.2011 18:12

już po zawodach... siły wystarczyło na 30 minut, teraz Spartak gra swoje
Legia moze liczyć tylko na kontre lub przebłysk Ljuboi

szczepek19 18.08.2011 18:13

nie wiem jak Wy, ale ja nie potrafię wspierać Legii, jestem Wiślakiem, więc kibicuję Wiśle i zaprzyjaźnionemu Śląskowi, nie mogę wspierać Legii, a w poprzednich sezonach nie mogłem kibicować Lechowi :)

fan01 18.08.2011 18:14

Oduczcie się oceniania jakiegokolwiek meczu, czy też druzyny po 15 minutach gry,bo pozniej smiesznie niektore komentarze wygladaja...

Emenems81 18.08.2011 18:15

Ja bym chciał awansu Legii z jednego powodu, będą mieli ciężej w lidze, a patrząc na to jak grają, jeśli mieliby odpaść ze Spartakiem to ciężko będzie z nimi walczyć biorąc pod uwagę nasz awans do grup obojętnie, którego pucharu.

radek2323 18.08.2011 18:16

wiem ze nie w temacie ale.... Liteks remisuje 1-1 z D. Kijów

dynek.pl 18.08.2011 18:16

przyszedlem w 30 min i juz wtedy Legia dobrze nie grala, a teraz w II polowie juz ich nie ma - co to za granie jak po pol godzinie sie traci sily ?? z taka kondycja to do Luksemburga - nic z tego nie bedzie

murray 18.08.2011 18:19

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._5856066_n.jpg

whistar 18.08.2011 18:23

Debilna ta oprawa - hasło dla piętnastolatków. A wracając do meczu to chyba rzeczywiście widać rękę polskiego Murinho. Zdaje się że rok i dwa lata temu nasi grajkowie mieli tak samo. Dawać WKS!!!

Rustin 18.08.2011 18:23

Kowalczyk, bo chyba on komentuje z Bożydarem, to kretyn. W pierwszej połowie zachwyty jak to Legia zagrała najlepsze 45min spośród wszystkich polskich drużyn w tym sezonie w pucharach. Teraz Legia nie istnieje, gra tylko Spartak, to zaczął opowieści o tym, kto był faworytem i jaki ten Spartak jest genialny. Chorągiewka.

Tak czy inaczej, czekamy na Śląska. Legia już sobie pograła w tym sezonie w Europie.

murray 18.08.2011 18:25

Pique lepiej to zagrał.

Niemogesiezarejestrowac 18.08.2011 18:26

Co się tam dzieje , że śpiewają "zostaw kibica hej ku***o zostaw kibica" ?

dynek.pl 18.08.2011 18:26

Ljuboja przechuj :)
Legii przydalby sie jeszcze 3 Serb do ofensywy zamiast tego Manu

Joshua TS 18.08.2011 18:27

Ładnie Ljuboja... Spartak ma chyba jakieś problemy z psiarnią, bo Legioniści krzyczą "zostaw kibica" i spiker coś po rusku nap****

Krakus! 18.08.2011 18:27

no i brawo Legia oby Śląsk dzis też dał radę coś się nam mnożą sukcesy w europie
no i 2:2 ajaj :///

brylant17 18.08.2011 18:27

Obrona to ser szwajcarski....

whistar 18.08.2011 18:28

Dzieje się

martin_6 18.08.2011 18:28

W sumie to jak Wisła wygrywa, to i zwycięstwa Legii mi nie przeszkadzają :) Ale i tak najważniejszy mecz z dzisiaj za pół godziny.

O, remis już.

CH. 18.08.2011 18:29

gol z dupy dla Legii wiec musiało się to zemścić. Sprawiedliwości stało się zadość.

Hanys 18.08.2011 18:29

No a co wy chcecie? Przecież Żewłakow to amatorszczyzna... a ten Jędrzejczyk to też wątpliwej jakości piłkarz. Legia ma w obronie jednego dobrego piłkarza - Wawrzyniaka.. który akurat przy straconym golu zawalił trochę.

Orson 18.08.2011 18:29

Wawrzyniak :rotfl:

na co on liczył? że Ari nie ośmieli się podbiec do bramki :shock:

Lechista69 18.08.2011 18:31

A za przygotowanie fizyczne Legii nie odpowiada przypadkiem Terlozotti ? Wielki bialy czlowiek Macka ?

Zrobili to z Wisla a teraz z Legia... zajechali ich =/

brylant17 18.08.2011 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Orson (Post 1149343)
Wawrzyniak :rotfl:

na co on liczył? że Ari nie ośmieli się podbiec do bramki :shock:

Według Romka atomka na pierwsze miejsce w składzie na Euro 2012 :rotfl::rotfl:

Hanys 18.08.2011 18:33

a Ljuboja to klasowy gracz...

wiślak 86 18.08.2011 18:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Niemogesiezarejestrowac (Post 1149332)
Co się tam dzieje , że śpiewają "zostaw kibica hej ku***o zostaw kibica" ?

Skorżę ochrona chciała wyprowadzić za przeklinanie. Wezwali policje i Maciek dostał 2000 mandatu... dobrze że go kibice obronili bo nie miałby kto zmian przeprowadzać

Hanys 18.08.2011 18:36

Legia ma za dużo polaków w składize, którzy się obijają od 30 minuty.. dlatego odpadnie.

mitmichael 18.08.2011 18:39

Ljuboja + Radovic to swietny duet. Dobrze slyszalem, ze MANU nie zagra w rewanzu? Jak tak to nieciekawie - kto bedzie napedzał akcje

Awe 18.08.2011 18:43

Fajna oprawa, wyczuwam dużą porcję szydery :)

Dobrze, że tak się ułożył mecz Legii bo może więcej osób doceni to, co Maaskant robi z Wisłą w pucharach i przestanie psioczyć na niby słabą, defensywną grę. Miło mieć świadomość, że ktoś inny traci mega frajerskie bramki i osiąga słaby rezultat mimo momentami widowiskowej gry, a my pomału, konsekwentnie, z wyrachowaniem.

riv 18.08.2011 18:44

Nieźle Legia gra. Myślałem, że Spartak ich tam rozjedzie a tu taka niespodzianka. Jednak wynik niekorzystny i na dodatek żółte kartki. Prawdopodobnie pożegnają się z pucharami, a to źle bo w takiej formie mogą być naprawdę DUŻYM zagrożeniem w lidze.

studio 18.08.2011 18:52

A na legialive:

http://tinypic.pl/xf2rqji6zig1

whistar 18.08.2011 18:53

Legia to klasyczny przykład PMS! Mam nadzieje że Orest jak zwykle pójdzie pod prąd. Jak z Saragossą

4fan_player 18.08.2011 18:57

Legia o dziwo zaprezentowała się całkiem dobrze. Widać, że Skorża jakoś poukładał drużynę. W razie ich odpadnięcia z LE mogą być mocni w lidze dlatego martwi mnie ich forma.

Bronex 18.08.2011 18:58

Legia zagrała dzisiaj odważnie, bez strachu przed milionami euro wywalonymi na zawodników Spartaka. Wynik jak wynik. Będziemy to kompleksowo oceniać po rewanżu u kacapów. Remis to jednak po wieloma względami dobry rezultat. Tak na dziś. Legionistom trochę zabrakło sił. Ljuboja facet na piątkę. Czasami reszta jego kolegów z drużyny nie za bardzo za jego intencjami nadąża. Ogólnie fajnie. Chciałbym ,żeby Legia jednak awansowała i będę się o to modlił. Stop kacapom i zapyziałym kretom z weszło.com, którzy już Legię w dzień losowania spisali na straty.


TERAZ WKS!! WKS!!! WKS !!! WKS!!!

mitmichael 18.08.2011 18:59

Ludzie mieli pretensje, ze Wisla nie zagrala ładnie. Dzisiaj Legia zagrała ladnie atakujac od poczatku, potem brakło im sił a Spartak zaczał grac i zremisowal 2-2. Niech sobie teraz odpowiedza, ktora taktyka była lepsza i czy lepiej ładnie grac a nie wygrac, czy lepiej wygrac niz ladnie grac.

For_FuN_ 18.08.2011 18:59

Z mojej strony wielkie brawa dla Legii. Naprawde dali z siebie wszystko w tym meczu, a ze nie wystarczylo na Spartak? Trudno, ale graja tam naprawde pilkarze duzej klasy. Wynik i sama gra wstyda napewno nie przynosza, a patrzac na okazje bramkowe jakie Warszawiacy sobie stwarzali... Gol mial pilke meczowa, ale jesli pudluje sie z kilku m majac przed soba tylko bramkarza :D. Gdyby nie Komorowski wynik pewnie bylby inny, bo facet popelnial szkolne bledy. Podobnie ma sie sprawa z Wawrzyniakiem, ktory rozegral slabe spotkanie.
Ljuboja to fantastyczny pilkarz i man of the match, jesli chodzi o graczy Legii. Kazda grozna akcja przechodzila przez jego noge ;).

CH. 18.08.2011 19:00

Zaczyna się kolejne durne gadanie komentatorów..
"Rapid wygral z Wisła Kraków.." w sparingu oczywiście. Jeszcze wymienili kilka innych klubów, chyba też o sparingi chodziło :D dlatego Śląsk sie mierzy z wielkim mocarstwem dodał. Ja rozumiem że Polsat faworyzuje Śląska z wiadomych względów ale więcej obiektywizmu Panowie..

dynek.pl 18.08.2011 19:02

3 lata temu Legia przegrala z FK Moskwa 1 czy 2 do zera wiec postęp jest :)
szkoda tej szybkiej bramki na 2:2, szkoda sytuacji Gola i szkoda kartki Radovica
ps. jestem fanem Ljuboji :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl