Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7374)

Sartre 30.08.2010 08:12

Cytat:

Panowie, spokojnie. Dopiero 4 kolejka za nami, a już stawiane są jakieś kategoryczne osądy, gdy do wygrania ligi potrzebne jest jakieś 65 punktów, a obecnie lider ma 10 oczek.
Poszedłbym nawet dalej. Między liderem a 14 drużyną w tabeli jest raptem 6 punktów różnicy, między drużynami z miejsc 5-14 jest 3 lub mniej punktów różnicy, w czołówce są Polonia która w zasadzie każdy kolejny mecz gra nieco słabiej od poprzedniego, Jaga która pozbywa się utalentowanego Grosickiego, Wisła która gra po prostu brzydko i GKS, który rozklepał nas koncertowo, ale który i tak moim zdaniem materiałem na MP nie jest.

Skoro do MP potrzeba jakichś 65-70 punktów, to do stracenia jest ich 20-25, czyli nie jest to moment na skreślanie nawet Cracovii ;]

Gwiaździsty 30.08.2010 08:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 971058)
http://www.rp.pl/artykul/528830-Ozen...-Polonia-.html Jaka Jaga? Polonia! Za rok na K6(buehehhee) zawita MenjU i Barsa.A na deser zjedzą Szachtiora :P

Jak to ? Przecież to miejsce jest już zarezerwowane. Rok temu kolejny gwiazdor mediów niejaki Filipiak obiecywał swojemu ludowi LM w ciagu 2 lat :). Tak samo jak Wojciechowski chce też zapełnić nowy kurnik. Do tego stopnia, ze rozdał już ponad 3 tys. darmowych karnetów pracownikom Comparchu, którzy stanowić będą pewnie połowę widowni. Zapewne bedzie też obowiązywała lista obecności przed wejściem. W razie nieobecności - bumelka.

Marszałek 30.08.2010 09:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 970965)
Akurat dośrodkowań w meczu to mamy chyba najwięcej z całej ligi.

Tylko,że ilość nie idzie w parze z jakością. Ładowanie w pole karne bezmyślne gdzie nie ma nikogo w środku,nie wygląda na przemyślane i celowe. Choć przy Skorzy wszystko jest możliwe.

szczebrzeszcz 30.08.2010 09:38

to nie grają w Legii "dzidy na wysokiego"?

Dean 30.08.2010 10:23

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...wiadomosc.html

Gdyby był to piłkarz Wisły to dyskwalifikacja na parę meczy.

szczebrzeszcz 30.08.2010 10:50

coś chyba kiedyś było z Baszczyńskim lub Sobolewskim i za emocje była czerwień, ale to było w trakcie meczu

szprotson 30.08.2010 11:10

Nie rozumiem wypozyczenia Grosika. No chyba że po to by pomóc temu chłopakowi z Jagi.

kot 30.08.2010 11:14

Arboledzie trzeba odstawić "sterydy lub anaboliki", bo jeszcze zrobi sobie krzywdę na siłowni lub nie daj Boze, komuś na boisku, gdyż od jakiegoś czasu, nie wygląda na zrównoważonego psychicznie, no chyba, że jakaś inna choroba go dojechała i cierpi na syndrom trwale pokrzywdzonego :rotfl:

Pablooo 30.08.2010 11:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kot (Post 971145)
Arboledzie trzeba odstawić "sterydy lub anaboliki", bo jeszcze zrobi sobie krzywdę na siłowni lub nie daj Boze, komuś na boisku, gdyż od jakiegoś czasu, nie wygląda na zrównoważonego psychicznie, no chyba, że jakaś inna choroba go dojechała i cierpi na syndrom trwale pokrzywdzonego :rotfl:

To od tego masła się wszystko zaczęło:

http://www.youtube.com/watch?v=foomm...layer_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=3e0wI...layer_embedded

rw88 30.08.2010 11:34

Z takich małych rzeczy to mnie cieszy skuteczność napastników na początku sezonu - plus minus 38 z 67 bramek zdobyli zawodnicy najbardziej wysuniętej formacji, a 55 bramek zdobyli zawodnicy stricte ofensywni. Fajna odmiana biorąc pod uwagę poprzednie sezony, gdzie 11 goli wystarczało, żeby znaleźć się na pudle klasyfikacji strzelców całej ligi...Aktualnie już dwóch zawodników ma na swoim koncie 4 trafienia, obaj to napastnicy.

Pan Jotka 30.08.2010 11:59

Arboleda po iluś tam kopaniach przeciwników po nogach, zaatakował łokciem wychodzącego na pozycję Groscickiego. A n konferencji Jacuś Zieliński twierdzi, że to nie dopuszczalne, że został ukarany drugą żółtą kartką,. I ja się z nim zgadzam. Bo Arboledzie za takie zagranie należało się od razu dać czerwoną!
Teraz slyszę jak Robuś Nawrot-dziennikarz GW z Poznania gada te same głupoty. Oj Kuchenki nie umieją przegrywać. Grali gorzej od Jagielloni, bo nie strzelali goli. I tyle. A że nie robią tego w tym sezonie w ogóle(odliczając mecz z największymi kalekami ligii czyli Cracovią) to cięzko marzyć o wygraniu meczu.
Ale pośłuchajcie teorii spiskowej by GW POZnań*:
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/12...il_Lecha_.html

Gwiaździsty 30.08.2010 12:18

Mutacja POZnań*ska GWna teraz aby przypodobać się wyznawcom Amiki bojkotujących to ścierwopismo, usiłuje wejść i do dupy piszac oczywiste brednie.
Tak jak ktoś napisał wyżej, gdyby taki Arboleda grał w Wiśle to po takim zachowaniu miałby z głowy z 5 meczów. Wreszcie pojawił się sędzia, który odważył się pokazać mu 2 żółte i zaczął się cyrk.
Do tej pory za te machania łapami i zatrzymywania nimi próbujących go wyprzedzić piłkarzy sędziowie udawali, że nic nie widzą lub, że nic się nie stało. Do tego notoryczne machania sędziom paluszkiem przed nosem, odpychanie rękami, walenia łokciami próbujacych odebrać mu piłkę przeciwników nikt nie reagował. Rozwydrzył się do tego stopnia, że teraz pokazanie mu 2 żółtej (za powstrzymanie łapami wymijającego go Grosickiego) a w konsekwencji czerwonej wywołało atak niespotykanej furii. Ciekawe co na to Wydział Dyscypliny ? Schowa głowę w piasek bo ...Amice trzeba pomóc bo gra w pucharach, czy potraktuje murzynka tak jak np. piłkarza Wisły gdyby zaszła taka sytuacja ?

PhantomRanger 30.08.2010 12:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 971031)
Nie - ale jestem prawie pewny, że w każdym meczu mieliśmy więcej dośrodkowań niż rywal (statystyki c+), zwłaszcza że to jest pewna innowacja nowego trenera (Manu np. od razu wrzuca zamiast wykorzystywaćać szybkość). Jeżeli można gdzieś to odtworzyć to chętnie skonfrontuje z faktami..

U nas za Skorży było podobnie i podobnie było z wykończeniem akcji. Schematy akcji zawsze te same i broń boże żadnych strzałów z 25-30 metrów. To mnie najbardziej w tym denerwowało, że chcieli wjechać z piłką do bramki [ teraz zresztą też tak jest ]. Lech? furory w grupie LE nie zrobi, ale może 2 remisy z RB Salzburg uda mu się zrobić, a w lidze bida z nędzą i wina sędziego. Legia? poczekamy do listopada i zobaczymy czy z tej mąki będzie chleb czy też lepiej inwestować w graczy z naszej I i II ligi. To samo się tyczy nas z tym, że dopiero po okresie przygotowawczym będzie można powiedzieć coś o naszym trenerze i dyrektorze. Jagiellonia i Polonia dobrze rozpoczęły sezon, ale zobaczymy jak będzie dalej.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 971166)
Arboleda po iluś tam kopaniach przeciwników po nogach, zaatakował łokciem wychodzącego na pozycję Groscickiego. A n konferencji Jacuś Zieliński twierdzi, że to nie dopuszczalne, że został ukarany drugą żółtą kartką,. I ja się z nim zgadzam. Bo Arboledzie za takie zagranie należało się od razu dać czerwoną!
Teraz slyszę jak Robuś Nawrot-dziennikarz GW z Poznania gada te same głupoty. Oj Kuchenki nie umieją przegrywać. Grali gorzej od Jagielloni, bo nie strzelali goli. I tyle. A że nie robią tego w tym sezonie w ogóle(odliczając mecz z największymi kalekami ligii czyli Cracovią) to cięzko marzyć o wygraniu meczu.
Ale pośłuchajcie teorii spiskowej by GW POZnań*:
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/12...il_Lecha_.html

Ja po obejrzeniu tego materiału odniosłem wrażenie, ze ten gościu ma największe pretensje do Probierza za to, że ten wpuścił na boisko Grosickiego :). Wisi mi to o powiewa, bo jeśli sędziowie pomagali Lechowi dla Zielińskiego wszystko było ok teraz nagle mu to przeszkadza. Zresztą oni nawet w Ekstraklasie nie powinni grać, ale to już inna historia.

Mr. X 30.08.2010 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jagiellonia.pl
Grosicki nadal Jagiellończykiem
30.08.2010, 14:00
W mediach pojawiły się dziś plotki, jakoby Kamil Grosicki został wypożyczony do Arisu Saloniki. Jest to nie prawdą, młody napastnik nadal pozostaje zawodnikiem Jagiellonii.
Głośno było ostatnio w mediach o przenosinach Kamila do innego Klubu. Żadna umowa nie została jednak parafowana, a Grosicki nadal jest piłkarzem Jagiellonii.

www.jagiellonia.pl :)

Maciuś 30.08.2010 13:35

Apeluje zeby juz nie pisac Legia tylko Nowa Legia.

PhantomRanger 30.08.2010 13:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 971234)
Apeluje zeby juz nie pisac Legia tylko Nowa Legia.

To ITI zbankrutowało i wylądowali w IV lidze ?

pikey 30.08.2010 13:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 971166)
Arboleda po iluś tam kopaniach przeciwników po nogach, zaatakował łokciem wychodzącego na pozycję Groscickiego. A n konferencji Jacuś Zieliński twierdzi, że to nie dopuszczalne, że został ukarany drugą żółtą kartką,. I ja się z nim zgadzam. Bo Arboledzie za takie zagranie należało się od razu dać czerwoną!
Teraz slyszę jak Robuś Nawrot-dziennikarz GW z Poznania gada te same głupoty. Oj Kuchenki nie umieją przegrywać. Grali gorzej od Jagielloni, bo nie strzelali goli. I tyle. A że nie robią tego w tym sezonie w ogóle(odliczając mecz z największymi kalekami ligii czyli Cracovią) to cięzko marzyć o wygraniu meczu.
Ale pośłuchajcie teorii spiskowej by GW POZnań*:
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/12...il_Lecha_.html

Niesamowite jak ci dziennikarze GW są kreatywni. To sędzia wymusił na Probierzu wprowadzenie Grosickiego na boisko i w konsekwencji spowodował przegraną Lecha:rotfl:Co za brednie!!! Koleś z POZnan* ia wspiął się na wyżyny swych możliwości intelektualnych żeby taką teorię spiskową wymyślić:shock:

0 22 30.08.2010 15:36

http://www.sport.pl/pilka/1,65039,83...y_za_bunt.html

Ręce opadają.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 971234)
Apeluje zeby juz nie pisac Legia tylko Nowa Legia.

?


P.S. Rozśmieszył mnie dziś Żurawski w przeglądzie. Na podobną chorobę zapadł Pączek. Mianowicie po wygranym meczu w fatalnym stylu również opowiada dyrdymały o tym, że czasami jest tak, że gra się pięknie i nic z tego nie wychodzi, a czasami fatalnie i się wygrywa. I że to drugie lepsze. To jedna z ulubionych śpiewek piłkarzyn. Szkoda, że nie znalazł się dziennikarz, który wreszcie zapyta: "No, dobrze prosze pana, w założeniach to co pan mówi jest słuszne, ale.... kiedy zdarzył się pańskiej drużynie taki mecz, że graliście pięknie i przegraliście?". Bo raczej domeną naszych kopaczy stało się fatalne przegrywanie, nudne przegrywanie, nudne wygrywanie i ewentualnie - bardzo rzadko, efektowne wygrywanie. Pięknej porażki to już dawno nie widziałem.

Sartre 30.08.2010 15:39

Cytat:

P.S. Rozśmieszył mnie dziś Żurawski w przeglądzie. Na podobną chorobę zapadł Pączek. Mianowicie po wygranym meczu w fatalnym stylu również opowiada dyrdymały o tym, że czasami jest tak, że gra się pięknie i nic z tego nie wychodzi, a czasami fatalnie i się wygrywa. I że to drugie lepsze. To jedna z ulubionych śpiewek piłkarzyn. Szkoda, że nie znalazł się dziennikarz, który wreszcie zapyta: "No, dobrze prosze pana, w założeniach to co pan mówi jest słuszne, ale.... kiedy zdarzył się pańskiej drużynie taki mecz, że graliście pięknie i przegraliście?".
Dla odmiany od starych, wyświechtanych śpiewek polskich gwiazdek - bardzo fajny wywiad z Żewłakowem w sportowym dodatku do GW. Bardzo przyjemnie się tego gościa czyta, już któryś raz robi na mnie pozytywne wrażenie.

szprotson 30.08.2010 15:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 971304)
http://www.sport.pl/pilka/1,65039,83...y_za_bunt.html

Ręce opadają.




?


P.S. Rozśmieszył mnie dziś Żurawski w przeglądzie. Na podobną chorobę zapadł Pączek. Mianowicie po wygranym meczu w fatalnym stylu również opowiada dyrdymały o tym, że czasami jest tak, że gra się pięknie i nic z tego nie wychodzi, a czasami fatalnie i się wygrywa. I że to drugie lepsze. To jedna z ulubionych śpiewek piłkarzyn. Szkoda, że nie znalazł się dziennikarz, który wreszcie zapyta: "No, dobrze prosze pana, w założeniach to co pan mówi jest słuszne, ale.... kiedy zdarzył się pańskiej drużynie taki mecz, że graliście pięknie i przegraliście?". Bo raczej domeną naszych kopaczy stało się fatalne przegrywanie, nudne przegrywanie, nudne wygrywanie i ewentualnie - bardzo rzadko, efektowne wygrywanie. Pięknej porażki to już dawno nie widziałem.

Kurczaczek
to współczucie, że przez ubiegły rok cały czas rozśmieszał Cie Iwański, Wasz rozgrywający.
Jak to jest kibicować drużynie i zawodnikom z których się śmiejesz?
Domyślam się, że nerw rośnie, przecież to "Legia o jakiej marzyliście".

Nieważne jakim stylem grali, beznadziejmym czy super hiper. Wynik z Bytomiem poszedł w świat, i wole to 2-1 po beznadziejnej grze, niż porażke po walce. Sory, Mistrza sie wygrywa na wioskach, nic sie nie zmieniło.
A dupka musi bolec, ze się u siebie z jakimś Bełchatowem przegrywa 0-2. Tyle ludzi, taki stadion, tyle zawodników nie z tej ziemi......Nowa Legia.

0 22 30.08.2010 15:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 971313)
Kurczaczek
to współczucie, że przez ubiegły rok cały czas rozśmieszał Cie Iwański, Wasz rozgrywający.
Jak to jest kibicować drużynie i zawodnikom z których się śmiejesz?
Domyślam się, że nerw rośnie, przecież to "Legia o jakiej marzyliście".

Nieważne jakim stylem grali, beznadziejmym czy super hiper. Wynik z Bytomiem poszedł w świat, i wole to 2-1 po beznadziejnej grze, niż porażke po walce. Sory, Mistrza sie wygrywa na wioskach, nic sie nie zmieniło.
A dupka musi bolec, ze się u siebie z jakimś Bełchatowem przegrywa 0-2. Tyle ludzi, taki stadion, tyle zawodników nie z tej ziemi......Nowa Legia.

1. Nie tyle śmieję co gardzę - gwoli ścisłości. Odpowiadając na pytanie: cóż normalnie: 'był las, nie było was, będzie las, nie będzie was' :)
2. Nie, jestem wyluzowany.
3. Nie zrozumiałeś mojego poprzedniego posta. Nie rozpatrywałem go w kategoriach głupi Wiślak - mądry Legionista tylko w kategorii przykra mentalność wszystkich (no 99%) naszych piłkarzy - brak dziennikarza s....ysyna, który porozstawia ich słodką paplaninę w wywiadach po kątach.

Sartre 30.08.2010 15:58

Cytat:

Kurczaczek
to współczucie, że przez ubiegły rok cały czas rozśmieszał Cie Iwański, Wasz rozgrywający.
Jak to jest kibicować drużynie i zawodnikom z których się śmiejesz?
Domyślam się, że nerw rośnie, przecież to "Legia o jakiej marzyliście".

Nieważne jakim stylem grali, beznadziejmym czy super hiper. Wynik z Bytomiem poszedł w świat, i wole to 2-1 po beznadziejnej grze, niż porażke po walce. Sory, Mistrza sie wygrywa na wioskach, nic sie nie zmieniło.
A dupka musi bolec, ze się u siebie z jakimś Bełchatowem przegrywa 0-2. Tyle ludzi, taki stadion, tyle zawodników nie z tej ziemi......Nowa Legia.
Łoł, a to Ci skąd się wzięło? :D Co to w ogóle za teksty?
Wy nie narzekacie na zachowanie Brożka, Małeckiego czy Boguskiego?
A Pączek na temat meczu z Bełchatowem wypowiadał się dokładnie tak samo, jak kibice czy komentatorzy. I pewnie, że go boli, ale akurat dyrdymały o wygrywaniu w brzydkim stylu, to ja pamiętam z zeszłego sezonu. Ogólnie wybuchłeś jakimiś dziwnymi najazdami nie wiadomo skąd i po co...

szprotson 30.08.2010 16:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 971316)
1. Nie tyle śmieję co gardzę - gwoli ścisłości. Odpowiadając na pytanie: cóż normalnie: 'był las, nie było was, będzie las, nie będzie was' :)
2. Nie, jestem wyluzowany.
3. Nie zrozumiałeś mojego poprzedniego posta. Nie rozpatrywałem go w kategoriach głupi Wiślak - mądry Legionista tylko w kategorii przykra mentalność wszystkich (no 99%) naszych piłkarzy - brak dziennikarza s....ysyna, który porozstawia ich słodką paplaninę w wywiadach po kątach.

Ale w przypadku takego dziennikarza sk***** który zaatakuje pytaniem o jakim mówisz, zawodnik nie udzieli mu wywiadu, do tego chłop juz z nikim wywiadu nie zrobi nigdy.
Wszędzie wszystko działa jak towarzystwo wzajemnej adoracji. Zaczynając od piłkarzy w szatni, kończąc na dziennikarzach.
Co innego zabrać piłkarza do studia i wtedy zrobić misz-masz.Tylko że oni tacy glupi nie sa i z reguły chcą wcześniej pytania przeczytać zanim zostaną zadane.
Ale czy to miało by sens?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sartre (Post 971319)
Łoł, a to Ci skąd się wzięło? :D Co to w ogóle za teksty?
Wy nie narzekacie na zachowanie Brożka, Małeckiego czy Boguskiego?
A Pączek na temat meczu z Bełchatowem wypowiadał się dokładnie tak samo, jak kibice czy komentatorzy. I pewnie, że go boli, ale akurat dyrdymały o wygrywaniu w brzydkim stylu, to ja pamiętam z zeszłego sezonu. Ogólnie wybuchłeś jakimiś dziwnymi najazdami nie wiadomo skąd i po co...

No wybacz, jeśli Cie uraziłem :)
Może moj dziwny najazd, jak masz racje, spowodowany jest tym, ze przez 2 miesiące, znajomi kibice (L) katowali mnie swoją "Legia o jakiej marzyłem". Zresztą, kto pompował balonik ? Skorża vs. Wenger ...a powinno być Skorża vs. Szatałow tudzież Bochynek.

Sazankow i Zieniu bardzo blisko Lechii ponoć.

"Kiedy zobaczyłem tę jedyną flagę na trybunach z moim nazwiskiem, poczułem się niesamowicie. To jeden z najmilszych momentów w moim życiu. Byłem bardzo zaskoczony. Dobrze ulokowałem swoją miłość, pracowałem na to całe życie. Utwierdziło mnie to w przekonaniu, że warto być lojalnym człowiekiem. " - Zagadka, kto to powiedział :)

Szacun dla Sebka i autorów http://sebastianmila.pl/wp-content/u...ransparent.jpg

Kordel 30.08.2010 16:15

"Kiedy zobaczyłem tę jedyną flagę na trybunach z moim nazwiskiem, poczułem się niesamowicie. To jeden z najmilszych momentów w moim życiu. Byłem bardzo zaskoczony. Dobrze ulokowałem swoją miłość, pracowałem na to całe życie. Utwierdziło mnie to w przekonaniu, że warto być lojalnym człowiekiem. " - Zagadka, kto to powiedział :)[/QUOTE]

Sebek Mila :D

bebeto 30.08.2010 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 971322)

"Kiedy zobaczyłem tę jedyną flagę na trybunach z moim nazwiskiem, poczułem się niesamowicie. To jeden z najmilszych momentów w moim życiu. Byłem bardzo zaskoczony. Dobrze ulokowałem swoją miłość, pracowałem na to całe życie. Utwierdziło mnie to w przekonaniu, że warto być lojalnym człowiekiem. " - Zagadka, kto to powiedział :)

Sebastian Mila :>
Co wygrałem????????

Sartre 30.08.2010 16:24

Cytat:

Może moj dziwny najazd, jak masz racje, spowodowany jest tym, ze przez 2 miesiące, znajomi kibice (L) katowali mnie swoją "Legia o jakiej marzyłem". Zresztą, kto pompował balonik ? Skorża vs. Wenger ...a powinno być Skorża vs. Szatałow tudzież Bochynek.
To reakcja rychło w czas, 4 tygodnie po wielkim pęknięciu :D
Poza tym, z ręką na sercu, powiedz mi, gdyby coś takiego działo się z Wisłą, to byś się nie jarał? ;) Pewnie, że powinno być vs. Szatałow tudzież Bochynek, ale było vs. Wenger i wyglądało to zajebiście pieknie na plakacie nad Rotundą, na rogu Marszałkowskiej i Alei :D

emj10 30.08.2010 16:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 971322)
Zresztą, kto pompował balonik ?

Oj tych baloników było wiele pompowanych przed tym sezonem.
1. Amica rozdęła już swojego do granic możliwości, a po dwumeczu ze Spartą ledwo co powietrza z nim zostało. Tak czy siak mają grupe LE i balonik może nabrać trochę powietrza.
2. Legijny balonik był moim zdaniem pompowany niepotrzebnie, sam starałem się tonować entuzjazm, ale fakt faktem było wiele czynników tj. nowy stadion, porozumienie na linii KP - SKLW, nowy trener i zawodnicy za milion(y), które wzbudziły u ludzi od dawna niespotykany entuzjazm. Balonik wciąż się trzyma i wydaje się, że nawet przy fatalnej grze i możliwej zmianie trenera dociągnie do końca tego sezonu.
3. Discopolo swój balonik pompowało po cichu, a Wojciechowski twierdząc że może kupić każdego naraził się tylko na śmieszność. Początek sezonu pokazał, że balonik ma szansę utrzymać się dłużej niż do końca rundy, czego im oczywiście nie życzę.
4. Najciekawszy balonik ma barwy pasiaste, a głównym dmuchającym stał się profesor Filipiak. Popełnił on mianowicie jeden błąd. Zapomniał sprawdzić przed sezonem czy nie ma dziury przez, którą po 4 kolejkach uciekło całe powietrze, a dziurą tą był spec Ulatowski.

Buziek_LG 30.08.2010 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snyrting (Post 971008)
zykładu- z Chorzowa też odeszło dwóch zawodników: Niedzielan i Sobiech. Nikt kto zna się na piłce nie powie przecież, że skoro w zamian przyszli Sebastian Olszar i Marcin Sobczak, to nie ma problemu.

Z Chorzowa odszedł przed wszystkim ten który ustawiał grę i miał(a tak przynajmniej można wyczytać na forum niebieskich) największy wpływ na to co działo się w szatni. To brak kontraktu dla Grzyba był większym błędem Ruchu niż sprzedanie Sobiecha czy nie zatrzymanie Niedzielana.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10
Można się za to zabawić w typowanie pierwszych roszad trenerskich.
Dla mnie na pierwszym miejscu jest Ulatowski, który prawdopodobnie wyleci po 5 kolejce jeśli Cracovia nie wygra z Górnikiem.
Zaszczytne drugie miejsce zajmuje Zieliński, który ma szansę skończyć swoją przygodę we Wronkach już po 6 kolejce ligowej.
W końcu trzecie miejsce, które przypada Skorży mającemu przed sobą dwa ciężki wyjazdy do Chorzowa i Lubina, które mogą być jego ostatnimi wyjazdami.

1.Tarasiewicz
2.Kafarski
3.Szatałow

Ulatowski ma znaczną odprawę a profesor nie przepłaca gdy nie musi. Dodatkowo stara się maksymalnie różnić od Wojciechowskiego więc żadnych gwałtownych ruchów nie wykona.
Zieliński zostanie zmieniony tylko jeśli Lech/Amica straci do lidera więcej niż 10-15 pkt do zimy
Skorża ma(jak ćwierkają wróbelki) blisko milion zł odprawy. Legii nie stać na taką zmianę




Co do typowań drużyny do mistrzostwa. Polonia/Groclin długo długo nic i dopiero Jaga, Wisła, Śląsk(w tej właśnie kolejności). Na temat Legii na razie się nie wypowiadam bo wiadomym przed sezonem było że 6-8 kolejek Legia będzie grała źle(albo raczej nie będzie grała tego na co ją tak naprawdę stać). po 12 kolejce można będzie napisać coś więcej o tej drużynie. Lech/Amica po nie kupieniu napastnika w miejsce Lewandowskiego(bo ani Rudnevs ani tym bardziej Czibamba czy Wichniarek tej luki nie zapełnią) stracił szanse na mistrzostwo. Zaś wejście do fazy grupowej LE jeszcze bardziej obniża i tak już iluzoryczne szanse.

szprotson 30.08.2010 16:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sartre (Post 971334)
To reakcja rychło w czas, 4 tygodnie po wielkim pęknięciu :D
Poza tym, z ręką na sercu, powiedz mi, gdyby coś takiego działo się z Wisłą, to byś się nie jarał? ;) Pewnie, że powinno być vs. Szatałow tudzież Bochynek, ale było vs. Wenger i wyglądało to zajebiście pieknie na plakacie nad Rotundą, na rogu Marszałkowskiej i Alei :D

No oczywiście że bym sie jarał.
ale musisz postawić się w mojej sytuacji, gdzie od małego nauczono mnie że (L) jest "be".
nie zapominaj że to Wy wchodziliście na forum Wisły i pisaliście o swoich zawodnikach jacy to nie są super, pomijając bramkarz który do Chelsea ma trafić. Więc nie dziw sie mojej radości, wszak jesteśmy wychowani w zazdrości i zawiści.
To my śpiewamy "gdzie twoje berło" bo WAS uważamy za naszych najwiekszych i chyba jedynych przeciwników od wielu lat.
My vs. Wy, to niczym Barcelona vs. Real.
Nie dziw sie że na swoim forum, czasem mam ochote pocieszyć się z waszych porażek.

J.W : http://www.sport.pl/pilka/1,65039,83...strzostwo.html

Ela 30.08.2010 16:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 971322)
No wybacz, jeśli Cie uraziłem :)
Może moj dziwny najazd, jak masz racje, spowodowany jest tym, ze przez 2 miesiące, znajomi kibice (L) katowali mnie swoją "Legia o jakiej marzyłem". Zresztą, kto pompował balonik ? Skorża vs. Wenger ...a powinno być Skorża vs. Szatałow tudzież Bochynek.

Daj spokój. Jacyś dziwni Ci Twoi znajomi kibice (L) ;)
Generalnie mało kto z Legionistów ufnie podchodził i podchodzi do nowego trenera, transferów i działań ITI.
Zwłaszcza trenera.

Poza tym po tej gehennie, którą przeżyli, światełko w tunelu i zawieszenie broni ma prawo cieszyć. Trochę wyrozumiałości :)


Pompowanie balonika było ale raczej dzięki mediom i to też tylko przez chwilę.

AYALA 30.08.2010 16:51

Stawowy wraca na trenerska ławke.
http://www.90minut.pl/news/133/news1...-Katowice.html

Sartre 30.08.2010 17:01

Cytat:

No oczywiście że bym sie jarał.
ale musisz postawić się w mojej sytuacji, gdzie od małego nauczono mnie że (L) jest "be".
nie zapominaj że to Wy wchodziliście na forum Wisły i pisaliście o swoich zawodnikach jacy to nie są super, pomijając bramkarz który do Chelsea ma trafić. Więc nie dziw sie mojej radości, wszak jesteśmy wychowani w zazdrości i zawiści.
To my śpiewamy "gdzie twoje berło" bo WAS uważamy za naszych najwiekszych i chyba jedynych przeciwników od wielu lat.
My vs. Wy, to niczym Barcelona vs. Real.
Nie dziw sie że na swoim forum, czasem mam ochote pocieszyć się z waszych porażek.
Haha, nic dodać, nic ująć, taka odpowiedź mnie w 100% satysfakcjonuje :D

Cytat:

Generalnie mało kto z Legionistów ufnie podchodził i podchodzi do nowego trenera, transferów i działań ITI.
E, nie do końca, sporo ludzi to kupiło, ja też i nie mam z tym jakiegoś problemu ;) Zwłaszcza po porozumieniu z kibicami, wtedy wszystko zaczęło wyglądać, jakby szło ku dobremu, ku słońcu, gwiazdom i fazie grupowej Champions League ;)

Kocur 30.08.2010 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 971347)


Zaraz na Śląsku powstanie "grupa stu" i zaczną się czary mary:lol:

kreseq 30.08.2010 17:18

Wojciechowski to jest gosc :D Mozna mowic roznie o nim, ale jesli Polonia zdobedzie MP to jestem w 100% przekonany ze sypnia taka kasa, ktorej szczedzili i Cupial i Walter. Z jednej strony jest to zagrozenie dla reszty, ale z drugiej bedzie to bodziec by reszta "bogaczy" sypnela podobnym groszem, chyba ze chca zostac w czarnej dupie.

Wiadomo pieniazki nie graja, ale nie oszukujmy sie, jesli Polonia zrobi konkretne zakupy to reszta tez bedzie musiala siegnac do kieszeni.

GKS to bedzie mial przekichane...Stawowy ich tam tak poustawia, ze nastepny trener bedzie musial rok sprzatac :D

Ela 30.08.2010 17:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sartre (Post 971351)
E, nie do końca, sporo ludzi to kupiło, ja też i nie mam z tym jakiegoś problemu ;) Zwłaszcza po porozumieniu z kibicami, wtedy wszystko zaczęło wyglądać, jakby szło ku dobremu, ku słońcu, gwiazdom i fazie grupowej Champions League ;)

No nie wiem. Może ja mam po prostu takich sceptycznych znajomych :)
Którzy nie za bardzo wierzą Walterowi i spodziewają się prędzej czy później jakiejś prowokacji.

Porozumienie porozumieniem, ale np sprawa flagi OFMC była/jest nadal kością niezgody.

Popraw mnie jeśli się mylę, gdyż po wakacjach nieco nie na bieżąco jestem.
______________

0 22 - A jednak :)
To postęp jest.
GW musi się wściekać :)

0 22 30.08.2010 17:31

OFMC wisi sobie w centralnym punkcie Żylety :)




Edit:


Ela - a no wścieka się. Trudno o lepszy dowód na to, że porozumienie było wygraną :)

martin_6 30.08.2010 17:51

szprotson - tak patrząc z boku - strasznie się ciśnieniujesz :)

palikot 30.08.2010 17:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pikey (Post 971243)
Niesamowite jak ci dziennikarze GW są kreatywni. To sędzia wymusił na Probierzu wprowadzenie Grosickiego na boisko i w konsekwencji spowodował przegraną Lecha:rotfl:Co za brednie!!! Koleś z POZnan* ia wspiął się na wyżyny swych możliwości intelektualnych żeby taką teorię spiskową wymyślić:shock:



ciekawe, czemu nie mowią o teoriach spiskowych w Chorzowie w przedostatniej kolejce poprzedniego sezonu... krótką mają pamięć. Jak widze te dziennikarzyny to smiac mi sie chce... Nikt nie wpadl na pomysl zeby na konferencji, jak Zielinski płakał zapytać "czemu pan nic nie mowił o decyzjach sędziego w meczu z Ruchem w Chorzowie?" Takich mamy pseudo reporterów, ale jak cos trzeba o kibolach napisać, to nagle plaga pomysłów...

Buziek_LG 30.08.2010 18:25

To po kiego chuja wiedząc jaki jest poziom intelektualny tych artykułów non stop wklejacie durnowate linki do portali gazeta.pl i sport.pl Szczerze nie rozumiem wizji dawania komuś pieniędzy za żenujące wypowiedzi

spartan 30.08.2010 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 971357)
Wojciechowski to jest gosc :D Mozna mowic roznie o nim, ale jesli Polonia zdobedzie MP to jestem w 100% przekonany ze sypnia taka kasa, ktorej szczedzili i Cupial i Walter. Z jednej strony jest to zagrozenie dla reszty, ale z drugiej bedzie to bodziec by reszta "bogaczy" sypnela podobnym groszem, chyba ze chca zostac w czarnej dupie.

Wiadomo pieniazki nie graja, ale nie oszukujmy sie, jesli Polonia zrobi konkretne zakupy to reszta tez bedzie musiala siegnac do kieszeni.

GKS to bedzie mial przekichane...Stawowy ich tam tak poustawia, ze nastepny trener bedzie musial rok sprzatac :D

No, dobrze sypnie ale po ch... mu to potrzebne, ze tak filozoficznie Cię zapytam??
Sypnie, wygra MP, nawet dwa razy z rzędu awansuje do LM. I co dalej?
Oczywiście cały czas naiwnie zakładam, że kibicowski układ sił w stolicy się nie zmieni. Mam tylko tyle lat, że ta moja naiwność może graniczyć z pewnością a to oznacza, że na oszałamiająca frekwencję (a co za tym idzie wpływy) w dniu meczy liczyć nie będzie mógł.
Nakłady poniesione na inwestycje i transfery, prędzej czy później, przerosną wpływy nawet z LM i znów trzeba będzie dopłacać. A chęci pokazania się wszystkim w kraju będzie mniej niż jest dziś.
Markę można sobie wyrobić na Lechu, na Legii, na Wiśle, na Widzewie, na Ruchu czy Górniku albo Jagiellonii ale nie na Polonii. To nie jest klub mogący działać jak PSV, Olympique Lyon czy inni średniacy gdzie kibice poza identyfikacją z klubem w dniu meczu mogą się identyfikować an co dzień w 101 przedsięwzięć około piłkarskich. A wierzę, że taka jest przyszłość. Legia pójdzie tą drogą dzięki ITI.
Nie wierzę w mocarstwowość Polonii na długie lata. Dla mnie klub meteoryt. Prędzej czy później znudzi się to JW.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl