![]() |
U nas znowu w waterpolo mozna grac w biurach:)
|
Właściwie to nie wiem czy to bardziej pasuje tu czy do śmiesznych filmików, ale wklejam tu bo to bardziej straszno niż śmieszno...
Stadion w POZnan*iu po 10 minutowym deszczu .... http://www.youtube.com/watch?v=p9wo3...layer_embedded |
Moje wrażenia po weekendowym wypadzie do stolicy:
- Narodowy miażdży cyce. Ze śródmieścia widoczny taki kolos, ogromny, piękny :) Nasuwa się od razu Allianz Arena. Nie mogę się doczekać meczu o superpuchar, na pewno pojade :) 10/10 - Łazienkowska ładnie z zewnątrz. Trawka, ładne dojścia, eleganckie wykończenie. W środku (to akurat z meczów) nie ma porównania z naszym, ale z wykonczeniem biją nas na głowę - Konwiktorska :rotfl: Polonia Bytom tylko może ciut większe tak ze 2 razy. Dramat, kurnik taki że ja ***** ;) Nic nowego, ale zobaczyć na własne oczy to co innego :) |
@UP
Nie dziwota, że stadion Polonii to syf. W końcu to stary obiekt ( poza 1 trybuną ). Co do Narodowego, to rzeczywiscie robi wraaaaażenie. Po prostu masakra. I nie rozumiem narzekań, że telebimy za małe. jak możecie coś oceniać z perspektywy zdjecia, ktory kompletnie nie oddaje proporcji! Poza tym - telebimy muszą byc takiej wielkosci, gdyż są centralnie na srodku stadionu. Gdyby były wieksze byłaby pikseloza niesamowita. Widok w trakcie meczu i tak będzie lepszy niz na wiekszych telebimach na innych stadionach, gdyż one są przy trybunach. Wszystko jest OK. Zdecydowanie Narodowy w każdym calu spelnia wymogi na jeden z najlepszych stadionów świata. Wszystko jest perfekcyjne. Kolejne zarzuty - krzesłke. Że złe, że takie i owakie. Jak mozesz oceniac krzeselka skoro one sa pod folia i widzisz to na dodatek na zdjeciu. Tylko niektore krzeselka sa odkryte i prezentuja sie świetnie. Poza tym - PRZEJEDZ sie kolego na stadion, gdy bedzie otwarty i wtedy oceniaj. |
qqq_b - na stadionie Dallas Cowboys są telebimy o łącznej powierzchni równej metrażowi sporego domu i pikselozy raczej nie ma (http://www.portalkibica.pl/aktualnos...im-swiata.html). Telebimów na narodowym, rzecz jasna, nie widziałem na żywo, więc na temat, czy są odpowiednio duże się nie wypowiadam, ale przykład tych telebimów z teksańskiego stadionu pokazuje, że na pewno nie mogą być "za duże", heh.
Pozdro. |
Dobre wieści dla PGE Areny. Straż w końcu mówi - tak
Straż pożarna wyda w poniedziałek pozytywną opinię na temat PGE Areny Gdańsk. Dzięki temu będzie można zamknąć inwestycję i przystąpić do organizacji imprez, m.in. meczu między piłkarskimi reprezentacjami Polski i Niemiec 18 lipca mija termin, w którym straż pożarna musi wydać kolejną opinię na temat stadionu. Dwie poprzednie były negatywne, przez co PGE Areny ciągle nie oddano do użytku. Największe zastrzeżenia budził m.in. nie w pełni skonfigurowany system przeciwpożarowy. Strażacy uważali również, że wiele rzeczy zostało wykonanych niezgodnie z projektem. Z tym nie zgadzał się wykonawca. Dlatego, aby poprawić napiętą atmosferę, tym razem procedurę odbioru rozpoczęto od spotkania w siedzibie gdańskiej straży pożarnej pomiędzy przedstawicielami miasta, wykonawcami,Sama kontrola rozpoczęła się w zeszły czwartek i zakończyła po tygodniu. W piątek strażacy rozpoczęli pisanie protokołu. - Wiem, jaka będzie nasza decyzja, jednak ogłosimy ją po przygotowaniu dokumentów, czyli w poniedziałek - powiedział nam w piątek Tomasz Czyż, rzecznik komendy miejskiej PSP. Jak udało nam się ustalić, tym razem inspekcja zakończy się dla PGE Areny pozytywnie. - Wiemy już, że straż pożarna wyda pozytywną opinię, choć będą w niej zawarte pewne uwagi - mówi na jeden z gdańskich urzędników. Pozytywna opinia straży pożarnej, a konkretnie brak sprzeciwu w procesie wydawania pozwolenia na użytkowanie obiektu przez nadzór budowlany, jest ostatnim dokumentem jakiego brakuje wykonawcy, aby zakończyć budowę i przekazać stadion miejskiej spółce BIEG 2012. - Jeżeli rzeczywiście jutro straż pożarna wyda pozytywną opinię, to we wtorek powinniśmy otrzymać pozwolenie na użytkowanie - mówi Ryszard Trykosko, prezes spółki BIEG 2012, odpowiedzialnej za budowę gdańskiego stadionu. Możliwe stanie się także przekazanie stadionu przyszłemu operatorowi, czyli spółce Lechia-Operator. Proces przekazywania areny rozpoczął się już w piątek i potrwa tydzień. Po jego zakończeniu możliwe stanie się w końcu organizowanie imprez na stadionie, które jak do tej pory są jedynie odwoływane. Według obecnych planów pierwszym meczem na PGE Arenie Gdańsk ma być spotkanie ekstraklasy pomiędzy Lechią i Cracovią 12 sierpnia o godz. 20:30. Budowlańcy i strażacy Wykonawca stadionu, czyli konsorcjum Hydrobudowa/Alpine Bau sześciokrotnie zgłaszała do straży pożarnej zakończenie budowy. Po raz pierwszy 16. maja. Trzykrotnie strażacy w ogóle nie wydali opinii, gdyż konsorcjum samo wycofywało swoje wnioski. Za czwartym razem opinia byłą negatywna, mimo iż wykonawca ponownie wycofał swój wniosek. Pełną kontrolę straż pożarna przeprowadziła dopiero przy piątym zgłoszeniu z 17 czerwca. Strażacy znaleźli wówczas blisko sto różnego rodzaju usterek i choć konsorcjum Hydrobudowa/Alpine Bau błyskawicznie usunęło większość z nich, straż pożarna wydała decyzję negatywną. Szóste zgłoszenie wpłynęło do gdańskich strażaków 4 lipca. Termin wydania opinii mija dzisiaj. Tym razem decyzja ma być pozytywna. |
Czyli Lechia zagra w 1-wszej kolejce na PGE?
|
Nie, gramy na wyjeżdzie pierwszy mecz.
|
W Gdańsku zawieje Bundesligą, gdzie z 30 % stadionu to kibice gości :D
|
Panowie nie wiem czy wiecie ale dzis w wiadomosciach RMF FM byla podana informacja ze dach na stadionie WKSu musi byc obnizany o okolo 3-4 metry i stadion zostanie oddany z 3-4 miesiecznym opoznieniem. Nie doslyszalem tylko co jest powodem tego. Moze ktos ogarniety by powiedzial bo taka pomylka to nie jest mala fuszerka.... :/
|
Cytat:
|
Ja nie wiem co nie ktorzy chca od stadionu Piasta...Jak na ich mozliwosci to po co im wiekszy/lepszy ? Ja jestem zdziwiony ze ten stadion w ogole powstal. Bylem przekonany ze miasta zwyczajnie nie stac na to ale jak widac sprawili mila niespodzianke dla Piasta ;) Za te pieniadze stadion jak najbardziej na plus.
|
Cytat:
Ostatnia propozycja miasta odnośnie... modernizacji?? to wydanie 4mln PLN na: - rozbiórkę baraków pozostałych po budowie zadaszenia kilka lat temu (7 lat czekano na wydanie tej decyzji:shock:); - dodanie nowej bramki wejściowej za Kamienną; - ułożenie kostki brukowej koło trybun, bo przy większym deszczu są tam ogromne kałuże; Mają rozmach skur#*@&%$... Miasto nie ma poważnych planów co do K6, ale nie ma też podobno pieniędzy. Z drugiej strony Konwiktorska to największy obiekt sportowy jaki pozostał we władaniu WOSiR-u (Łazienkowską zarządza ITI), więc są miejsca pracy dla kilku urzędników i jest okazja aby co roku zrobić jakiś cichy przetarg o wartości kilku milionów... JW 2 miesiące temu złożył ostatnią swoją propozycję nowego kompleksu, ale nie dostał oficjalnej odpowiedzi, a jedynie nieoficjalną poprzez media - obiekt miałby za dużo funkcji komercyjnych. Dlatego któregoś dnia zaczniemy grać wybrane mecze na narodowym (JW już podobno dopiął szczegóły) i będzie to komicznie wyglądało. Wynajęty ma być tylko dolny ring, który ma około 20tyś miejsc. Trzeba być niepoprawnym optymistą, aby zakładać zapełnienie trybun aż w połowie... Jest nas mało a jeszcze część kibiców nie zamierza chodzić na SN, bo boją się, że miasto wyrzuci nas z K6. |
W Gliwicach powstał stadion na 10.000 za 55 mln złotych, nie wierzę więc że takiego miasta jak Warszawa nie stać na wydanie ~100 mln na gruntowną modernizację stadionu. Kolejnego kolosa tam nie potrzeba, wystarczyłby troszkę pomysłu i naprawdę można by zrobić coś ciekawszego architektonicznie niż te baraki. Tym bardziej że można się dogadać z JW. Opcji jest wiele, dużym minusem jest to że jest Was mało, co oznacza słabą kartę przetargową.
|
Cytat:
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/new...nia,nId,350546 |
Na Konwiktorskiej najpiękniejsze są te kolumny przed główną trubyną. Po prostu cudo :) !
|
Cytat:
|
Cytat:
Mysle ze z takim pieknym obiektem jaki ma DyskoPolo pan Wojciechowski przycmi inne stadiony w Europie,bo skoro oni wlasciwie nie muszą walczyc o Mistrza,sa tak zajebisci ze wlasciiwie to juz go maja,to nie ma bata DyskoPolo musi zagrac na takiej perle architektonicznej w Lidze Mistrzow. |
Cytat:
|
Pepsi Arena z dominującym kolorem zielonym... troche dziwne
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t...wiadomosc.html |
Cytat:
|
Oficjalne logo stadionu:
http://www.legia.com/www/images/news...355b016ea4.jpg i logo poprawione :D http://img37.imageshack.us/img37/8453/logov2o.jpg i slogan reklamowy: "Pepsi Cola, Cola Pepsi nasi chłopcy są najlepsi. Cola Pepsi, Pepsi Cola nasi chłopcy strzelą gola." :lol: |
I teraz na żylecie zamiast śpiewać "Sen o Warszawie" będą intonować slogan reklamowy :D
|
Jest gdzieś podane ile Legia zyska na tej umowie?
|
Cytat:
|
I teraz tylko czekać aż krzesełka na Legii przemalują na niebiesko-biało-czerwone :D
|
6mln złotych rocznie
|
|
I brawa dla Legii. beda dostawać rocznie 6 mln zł - ZA NIC. A u nas pewnie ... a szkoda słow.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Brawo dla Legii. 6mln za frajer dobry interes. Co by nie było musimy poszukać konkretnego sponsora stadionu i na koszulki. Jeśli awansujemy do LM to myślę, że obaj się znajdą i wpadnie +-10mln do budżetu. |
Muszę Cię zmartwić, ale kasę od sponsora stadionu dostanie miasto.
|
Cytat:
|
Cytat:
Policzmy tylko loże + karnety/bilety + Pepsi. Spokojnie 30 mln zł wpadnie w następnym roku. W 12 lat zwróci się koszt wybudowania stadionu. Ile dostanie z tego miasto? Dokładnie 1/10 tej sumy rocznie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
w zaistnialej sytuacji chyba nalezy wycofac Pepsi ze sprzedazy na naszym stadionie - zastapic je Coca-Cola :D
|
Cytat:
Cytat:
I jeszcze trybuna w Tarnobrzegu: http://img849.imageshack.us/img849/8562/s5009436.jpg |
@Antystenes
Oczywiście chodzi o nasz stadion. Dlatego miałeś się zmartwić. Jakby kasę zamiast legii dostało miasto to nie byłby według mnie powód do zmartwień. A tu jeszcze co o całej sprawie sponsora w Warszawie mówi Weszło: http://www.weszlo.com/news/7268-Jak_...zonych_glupkow |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl