Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

Gucio25 03.01.2009 16:33

pio, nie daj się! :D

Tiramisu 03.01.2009 16:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 651122)
Chwila, chwila, jak to szło?


A właśnie, dziękuję :D

Moje słowa są widzę wiekopomne buhahahaha :P.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fcz1985 (Post 651132)
Ostatnio ja byłem na górze

Tu można Wam oddać pole do popisu, nie tracimy na tym NIC :P.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 651133)
pio, nie daj się! :D

Czuję się jak piłkarz na meczu wyjazdowym bez ekipy kibiców gości ;P.

pio 03.01.2009 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 651133)
pio, nie daj się! :D

Jestem dziś rozstrojony...
Idę na spacer z rapem

fcz1985 03.01.2009 17:43

Czyli czujesz się niczym gówno w wentylatorze?

Ni_Ma 03.01.2009 17:47

Pio a co to znaczy że jestes rozstrojony?

a jak sie czuje gówno w wentylatorze?

:D

fcz1985 03.01.2009 18:15

Jak Twój awantar w styczniu:D

Kamil 03.01.2009 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 651122)
Chwila, chwila, jak to szło?


A właśnie, dziękuję :D

jestes mistrzem
a rak na serio to czuje sie zajebamu
znowwwwwwwwwww:D:D:D

WiselkaMLP 03.01.2009 19:05

jakie macie temperatury na termometrach ??

DrewniaQ 03.01.2009 19:18

36,6, o brat ma podgorączkowy stan.. na polu nie wiem, nie znam się na termometrze :)

WiselkaMLP 03.01.2009 19:20

no nie zartuj nawet :> u mnie - 12 C

DrewniaQ 03.01.2009 19:25

żartuje oczywiście, odczytać umiem :P Tak źle nie ma.

WiselkaMLP 03.01.2009 19:27

u mnie masakra w garazu bylem i ja odczuwam hmm z - 17 ... Huta krakowski biegun zimna :D

Ni_Ma 03.01.2009 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fcz1985 (Post 651178)
Jak Twój awantar w styczniu:D

mój awatar ma się całkiem nieźle - przeciez to widac, jaki pieeeeeekny jest :)



u mnie -8... Ale dziś przez cały dzień piekne słońce świeciło.. chociaż tyle..

zuraw9 03.01.2009 19:44

Eee z czym do ludzi:-P
Ja pamiętam jak u nas w 1929r. było -40,6°C :P jest to drugi wynik w historii Polski ale ci co byli na pierwszym mieli radziecki termometry więc sie nie liczy.

igortsw 03.01.2009 19:52

U mnie już -16 °C ciekawe jak będzie w nocy :P

DrewniaQ 03.01.2009 19:56

Wymrozi może trochu robactwa, a i bakterię nie będą przenoszone w takim tempie!

Ni_Ma 03.01.2009 20:02

wczoraj na stoku było tak zimno że jak wyszłam z baru z grzanym winie to po paru minutach było już zimne! A na 2 powtórka z sylwestra z Wrocka - własnie leci Lady Pank :) "moooogłas byc już na dnie a nie byłaaaaś, nigdy nieeee dowiesz się cooo straciłaaaś" :D

Gucio25 03.01.2009 20:29

uj z tym ile na polu mrozu..
ważne, że zawsze można wejść na Luźny i kobietami ogrzać. :lol:

Wisła&Lechia 03.01.2009 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 651242)
uj z tym ile na polu mrozu..
ważne, że zawsze można wejść na Luźny i kobietami ogrzać. :lol:


Dobrze prawi polac mu :)

Arkas 03.01.2009 20:59

Ej panowie może wy mi tu pomożecie bo sprawa ciężka jest: ma ktoś na stanie bazę danych zrobioną w accessie?? Potrzebuje do sql ale wogóle tego rozkminic nie moge :/
Więc jak ktos ma taką bazkę, gdzie są róźne te kwerendy itp to browarek a moze i dwa na inaugurację u nas "U Wiślaków" gwarantowany :)

South 03.01.2009 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wisła&Lechia (Post 651253)
Dobrze prawi polac mu :)


żeby zarzygał całe forum ? No way :)

Kamil 03.01.2009 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 651242)
uj z tym ile na polu mrozu..
ważne, że zawsze można wejść na Luźny i kobietami ogrzać. :lol:

ujjj z tym ile mrozu na polu, wazne ze wodka nigdy nie zamarznie :D:D:D:D:D:D:

Ni_Ma 03.01.2009 21:02

a przepraszam a panie to nie mogą pomóc? Tylko panowie? :foch:


:D :D

South 03.01.2009 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 651262)
ujjj z tym ile mrozu na polu, wazne ze wodka nigdy nie zamarznie :D:D:D:D:D:D:


dobrze że wódka nigdy nie ulega przeterminowaniu ,bo prawdopodobnie nie pisałbym tego teraz

pozdro dla gościa który mi sprzedał litrę 3 letniej wódki za 15 zł :)

Ni_Ma 03.01.2009 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 651265)
dobrze że wódka nigdy nie ulega przeterminowaniu ,bo prawdopodobnie pisałbym tego teraz

pozdro dla gościa który mi sprzedał litrę 3 letniej wódki za 15 zł :)

łał co za rocznik!
a to była na pewno wódka?? :D

WiselkaMLP 03.01.2009 21:05

wodke to moze ktos wygrac jak zgadnie : chcielismy ksiedzu cos pokazac ... CO ?? (wstaw odpowiedni wyraz)

South 03.01.2009 21:06

weselna ,pewnie jeszcze z jego wesela ,nazwa wskazywała na wódkę ,smaku nie pamiętam ;]

Kamil 03.01.2009 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 651265)
dobrze że wódka nigdy nie ulega przeterminowaniu ,bo prawdopodobnie nie pisałbym tego teraz

pozdro dla gościa który mi sprzedał litrę 3 letniej wódki za 15 zł :)

3 letnia? albo to byl jakis wariat ze u niego wodka tyle wytrzymala albo w chuja cie zrobil, ze wskazaniem na to drugie :D

South 03.01.2009 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 651272)
3 letnia? albo to byl jakis wariat ze u niego wodka tyle wytrzymala albo w chuja cie zrobil, ze wskazaniem na to drugie :D

jak mnie w chuja zrobił skoro to na butelce było napisane ? hę ?:D

jako znawca wódki pewnie po smaku byś nawet poznał rocznik ;]

Gucio25 03.01.2009 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 651261)
żeby zarzygał całe forum ? No way :)

Ty sie sołtys nie oddzywaj..
mi 3 letniej wódki nie wciskają.. :lol:

Ni_Ma 03.01.2009 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 651269)
wodke to moze ktos wygrac jak zgadnie : chcielismy ksiedzu cos pokazac ... CO ?? (wstaw odpowiedni wyraz)

luźnego?

:D :D


South - na moich butelkach w których jest wiśniówka jest napisane min. olio extra virgin... także nie sugerowałabym się butelką... ;)

WiselkaMLP 03.01.2009 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 651275)
luźnego?

:D :D

a dokladniej :D??

Arkas 03.01.2009 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 651264)
a przepraszam a panie to nie mogą pomóc? Tylko panowie? :foch:


:D :D

Oj przepraszam bardzo, jeśli jakaś uzytkowniczka płci pięknej z tego forum da rady mi pomóc to również nie będę narzekał ;P

Ni_Ma 03.01.2009 21:14

[
Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 651279)
a dokladniej :D??

ale jestem blisko?? :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 651280)
Oj przepraszam bardzo, jeśli jakaś uzytkowniczka płci pięknej z tego forum da rady mi pomóc to również nie będę narzekał ;P

no nie da rady ale zapytać mógłbyś :D

WiselkaMLP 03.01.2009 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 651283)
[


ale jestem blisko?? :D



no nie da rady ale zapytać mógłbyś :D

chodzi o to samo tylko inna nazwa

Kamyk 03.01.2009 21:57

AW:D*! Tylko piwo:) i to dębowe mocne:) ewentualnie harnaś w ostateczności:)


P.S. Nie podołałem noworocznej obietnicy:/




*dla nie kumatych Anty Wódka.
Nie znoszę tego ścierwa.

Wisła&Lechia 03.01.2009 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamyk (Post 651313)




*dla nie kumatych Anty Wódka.
Nie znoszę tego ścierwa.



Leo Way??:-/:-/

Arteka1906 03.01.2009 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wisła&Lechia (Post 651318)
Leo Way??:-/:-/

way ??? poliglota :d

gumi1906 03.01.2009 22:18

co tu taka zamuła? :(

Ni_Ma 03.01.2009 22:18

Arteka eee tam czepiasz się, każdy wie o co chodzi a to najwazniejsze! :)

Kamyk tez lubię Dębowe! Lubię je na tyle mocno, że spędzam dziś z nim wieczór :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl