![]() |
Przyszła mi do głowy pewna myśl.
Zakładając że żaden trener nie wybroni starozakonnych przed spadkiem - po sezonie Filipiak kupuje miejsce w Ekstraklasie od Groclinu Warszawa - jak to się mówi - ciągłość historii must sein :-p |
Janusz.... WHY? . Ależ smutno zaczął się ten tydzień, takiego wybitnego, doktora ,z papierami, serce mi krwawi..,Smutna ta jesień...
|
Kurcze... ten człowiek znał się na rzeczy wiedział jak ustawić Cracovie.... ech... szkoda... NIE ZAPOMNIMY CIĘ STEFAN!.
|
Cios w samo serce.Nie wiem jak mozna to bylo zrobic tak zaluzonemu dla krakowskiego futbolu czlowiekowi.
Normalnie jakby mi ktos z rodziny zmarl. Jak nigdy w zyciu swieczki w necie nie odpalalem , to dla wielkiego Stefana zrobie wyjatek [*] - na zawsze w naszych sercach!. pozostaje 6 debowych i upicie sie na smutno. |
Ech, co tu dodać...
Stefan - trzymaj się!* _____________________________________________ * Byle daleko od nas... |
Cytat:
ale heloł! jakie 4.miejsce w ostatnim sezonie? :| byli na 7.miejscu. Kompleksy wyższości mają jakieś czy co ? :D ofkors bardzo mu dziękują i my dziękujemy - szczególnie za te 10 meczów tego sezonu :) ps. może na którymś z najblizszych meczy zaspiewamy: Stefan Stefan Trzymaj się :D ? |
Cytat:
Bo jak Cupiał źle odczyta nasze poparcie, to potem obudzisz się któregoś dnia, a na "TWSD" nie będzie "Teleranka"... Nie ma sensu kusić losu. |
przepadło, los kusiliśmy na meczu z Piastem, niestety nie podchwycono, a kto wie, moze by został :(
|
Cytat:
|
Ma ktos moze dostep do calego wywiadu z Drzymala, ktory byl we wczorajszym Duzym Formacie ?
Zapomnialem kupic. Na stronie gazety jest tylko zajawka, zapowiada sie interesujaco. |
Czy w tym roku ,beda rozegrane 2 dodatkowe mecze awansem z rundy wiosennej .Taki jest terminarz na wislaportal.pl,tylko troche dziwne bo niby po co ? W 2009 nie ma zadnych MS ani ME ?
|
Tak bedą rozgrywane 2 kolejki rundy wiosennej. A po co? w końcu na przełomie listopada/grudnia można jeszcze spokojnie rozgrywać mecze napewno pogoda bedzie bardziej sprzyjająca niż w lutym czy marcu.
|
Przecież powszechnie wiadomo, że średnia dobowa temperatura w grudniu jest wyższa od lutowej o całe 0,88 stopnia Celsjusza i wynosi -1,71. Tak samo ilość opadów przemawia za grudniem.
Co do Drzymały to: http://www.weszlo.com/news/1579 Żenada. |
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,58...hu_Poznan.html
Mnie rozwalił fragment : Cytat:
|
Nastepna kolejka Ekstraklasy zaczyna sie juz dzisiaj.
Polecam zapowiedz kazdego meczu w dosc nietypowy sposob : http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,...straklasy.html |
Śmieszne rzeczy dzieję się w tej naszej piłce. Wygląda na to, że paradoksów doświadczamy na każdej płaszczyźnie:
Kibice zasiadający na trybunach stadionu w Wodzisławiu są nieco zdziwieni, bowiem drużyna Polonii występuje w strojach Odry Wodzisław. Sędzia Jacek Granat nie zezwolił bytomianom na grę w czarnych koszulkach ponieważ te są zbyt podobne do strojów Piasta. |
My tu gadu gadu, a tymczasem Lech przegrywa z Odra po bramce Korzyma,
|
Już prowadzi 2:1...
E: już po meczu.. 3:1.. ;/ Stilic i Lewandowski... |
Cytat:
Poza tym każdy nie debil to wiedział. Sezon o który wspomina dwóch gości pod tekstem. G dostaje w dupsko przez 60% sezonu, a potem magiczny finisz drużyny trenera Białka. Zresztą Wasz ostatni awans do 1 ligi z Baniakiem na ławce został "osiągnięty" tak samo. |
^^ co do tego awansu to akurat byłbym wstrzemięźliwy z ocenami, bo zapewne żadnego meczu nie widziałeś, a oceniasz. To ja Tobie przypomnę, że wtedy Lech przegrał tylko dwa mecze w sezonie (m.in. w końcówce uratował dupę ŁKSowi), wygrał dwukrotnie z Amicą w PP, z Pogonią w PL, swoich rywali lidze deklasował. Mieliśmy wtedy pakę tak silną na 2. ligę, że dziwnym nie jest, że jechalismy wszystkich jak chcieliśmy. Nie przypominam sobie czasu, kiedy Lech miał tak wyraźną przewagę nad resztą drużyn jak wtedy.
3:1, ufff. Choć jak dostaliśmy bramę na 1:0, to serce mi zamarło. Pozytyw, że wreszcie zagraliśmy nieźle. Teraz trzeba trzymać kciuki, żeby Bandrowski i Muraś z grypy się wyleczyli. |
Trzymaj kciuki trzymaj. W czwartek dzień sądu... ;]
Ps. "Sprzedaliście klubik swój..." nadal brzmi mi w uszach... :D |
Jak przegramy z Nancy w mega-dole, to nie wiem, czego mielibyśmy szukać w rozgrywkach międzynarodowych. Choć faktem jest, że wszystko jest możliwe.
Ps. Ahahahaaahaa! Ale się uśmiałeeeem... |
Super tytuł z onetu, przynajmniej jakby wygrali z 5:0 :D
Cytat:
|
Cytat:
Powodzenia w czwartek! |
Patrząc na skróty ze spotkania Groclinu Warszawa z Arką stwierdzam że Wojciechowski kupił chyba pakiet ... klub plus sędzia :-/
|
Gornik-Belchatow 1:1. Niezly mecz, bardzo piekne bramki. Szczegolnie mi sie podoabal akcja Nowaka-super wyszedl, swietna technika (zarowno dryblingu jak i strzalu!) a najlepsze z tego bylo "wytrzymanie" bramkarza i Pazdana.Brawa za akcje.
PS. Nawet karny przepieknie strzelony! Brawa za widowisko. |
Jagiellonia - Cracovia:
Cytat:
|
chciałbym obejrzeć gdzieś powtórkę meczu Górnik : Bełchatów. Prowadząc 2-1 , grając w przewadze, w 15 minut przegrać mecz . Co się tam mogło stać?
Na forum Górnika piszą, że karny z kapelusza, ale praktycznie każda jedenastka będzie przez pokrzywdzonych kwestionowana. |
Cytat:
|
W Białymstoku już chyba pozamiatane, niecałe 10 minut do końca i czubaryki 2-0 prowadzą oddalając się ze strefy spadkowej.
Dla ŁKS, Górnika i Craxy zaczyna między deskami podłogi zatęchła piwnica 1 ligi śmierdzieć. |
41 min meczu Legia prowadzi z Lechią 1:0.... ehh a mialem nadzieje na niespodzianke
|
Poki co ciekawiej na trybunach. Porcja wyzwisk jak normalnie przez cala kolejke:D
|
Legia raczej wygra ,pytanie ile ,jak trzema golami bedzie liderem.Szkoda tej wtopy na Lazienkowskiej ,bo chyba druzyna ma wieksza pewnosc siebie jak jest liderem i ucieka niz jak sie goni . Oby byc wysoko do konca tej rundy choc jeszcze pare meczow ,bo potem zima i duzo sie moze zmienic ,niektore druzyny sie oslabia niektore wzmocnia.
|
Emocje się już dziś skończyły, status quo zachowane, kluby z I czwórki wygrały. Trzeba czekać do następnej kolejki.
Mimo najbardziej szczerych życzeń dla Lechii to raczej nie dadzą rady punkciku choćby wyszarpać. Właściwie to czołówka składa się z 6 a nie 4 drużyn, swoje gra Bełchatów i, co cieszy szczególnie, Śląsk. Tylko czy te dwa manszafty coś tym czterem faworyzowanym namieszają? Raczej nie, chociaż kto wie. Ciekawy ewenement to Arka. W 6 kolejce byli ex-equo na I miejscu wraz z innymi mającymi też 13 punktów. I kuniec. Stanęli na tej feralnej liczbie. 5 porażek pod rząd, 9 miejsce, jeszcze środek tabeli. Ale czy w Redłowie cierpliwości do Michniewicza nie stracą? Nikt tak regularnie w tym sezonie w tyłek nie brał, nawet drużyny z dołu tabeli swe przegrane jakimiś remisikami przerywali. |
Michniewicz w ten sam sposob prowadzi wszystkie druzyny . Na poczatku super w Lechu,Zaglebiu Arce a potem nagle zastoj ,cos musi robic w treningach czy w czyms innym ,ze sie pilkarze buntuja.
PS: Skorża i Kasperczak to najlepsi trenerzy w Polsce |
^^ prawdopodobnie, tak jak Majewski, posiada zdolność okazywania piłkarzom, że on to najmądrzejszy o oni to głupy od czarnej roboty. Znakomicie to motywuje grajków do sypania piasku w tryby.
|
Ale jak widać nadzieja umiera ostatnia. Już złapałem doła po zwolnieniu Majewskiego ale jednak Cabaj zawsze stoi na posterunku i potrafi poprawić człowiekowi humor :)
|
Cabaj jak jak zawsze systematyczny,dzielnie walczy o I Lige dla Cracovii i miejmy nadzieje,że jego starania nie pójdą na marne.
Ma ktoś linka z jego "wylotem" :) ? |
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=XxyJQwZNEf4 A oto nasz ulubieniec :-D |
jak dla mnie, to zawodnik Jagi był na pozycji spalonej, gdy wychodził sam na sam z Cabajem.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl