![]() |
Junior starszy ze Skawiny - Sławomir Kosek. ciekawy ;]
|
Ciekawy napastnik :
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...te/profil.html Czołowy strzelec Ligue 2 , 194 cm wzrostu , 21 lat , kilka występów w reprezentacji...... Co najważniejsze - kontrakt wygasa w czerwcu .. Inny snajper o podobnych atutach .... http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ng/profil.html Lewy skrzydłowy : http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ko/profil.html 21 lat, w tym sezonie 8 bramek i 2 asysty ...Kontrakt wygasa w czerwcu. Przyznaje ,że nie widziałem nigdy ich gry, ale ich statystyki robią wrażenie.Ligue 2 to nie jesteś jakaś liga ogórkowa i byle kto tam nie gra......Tym bardziej byle kto nie ma takich statystyk ! Kolejny atut to wiek. Wszyscy są młodzi i po 2-3 latach mogliby się wypromować i zarobilibyśmy na nich niezłą kase....I uwaga : Są za darmo !!! Na miejscu Pana Bednarza zapytałbym o nich ... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Zresztą ci zawodnicy, którzy zostali przez Ciebie wymienieni, są dla Wisły raczej nieosiągalni |
Cytat:
|
Tak nawiasem, wracając jeszcze do Mikołaja Kałudy.. Obecnie gra on w IV-ligowej Pogoni-Ekolog Zduńska Wola, w moim mieście rodzinnym. To głównie za sprawą jego podań drużyna ta zajmuje 1 miejsce w lidze - http://www.90minut.pl/liga/0/liga3970.html.
Na miejscu Bednarza stworzyłbym sieć skautingu na całą Polskę, nie wiem.. może nawet podpisał umowy z klubami filialnymi. Zawodnicy zza granicy jacy trafiają do Wisły, albo okazują się szrotem (BetoN, Duduś, Omeonu) albo się sprawdzają (Cleber, Marcelo, Uche, Diaz). Jak już sprowadzać graczy bez kontraktów, to tylko tych z wyrobioną marką na swoim podwórku. Szukanie grajków w lidze stanowej Brazylii to żenada.. |
Cytat:
Wniosek: był na wypożyczeniu.. :rotfl: jak cos cytujecie to sprawdźcie porządnie ;) EDIT. a drugi jest wypożyczony z Milanu u20 :rotfl: |
siema,
od razu na wstepie zaznaczam ze wiem ze transfermarkt jest nieobiektywny itp, ale jezeli juz szukamy wolnych zawodnikow z karta w reku to znalazlem wcale nie anonimowego kopacza, to niejaki Emir Spahic, 29 wystepow w bosni i do tego jej kapitan, od razu mowie ze nie mam pojecia jaka jest jego obecna forma, ale na testy mozna by bylo go wyciagnac..., no i ten Ettien... swietny gracz jak na polskie warunki, caly czas jest bez klubu... ale to tylko marzenie... ponizej sylwetka Spahica. http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ic/profil.html |
osobiście Lokomotivu Moskwa nie mam za mocną drużyną, a jeżeli ktoś się nie utrzymał w jej rezerwach... to raczej nienajlepiej świadczy... chociaż kto wie, może córkę trenera poderwał ;)
jeśli znów będziemy zapraszać kilkunastu bramkarzy na testy to przyglądnąłbym się jemu: http://www.transfermarkt.de/de/spiel...er/profil.html co prawda widziałem go tylko w 1 meczu, ale spisał się bardzo dobrze w tym samym meczu ładnie zaprezentował się defensywny pomocnik: http://www.transfermarkt.de/de/spiel...da/profil.html ale w cuda to ja nie wierzę.. :P |
Tylko tu się to nadaje w roli ciekawostki
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html |
Cytat:
Na pewno Kanu przydał by się Wiśle, to nie ulega wątpliwośc. Wysoki, z ogromnymi umiejetnościami i doświadczeniem zawodnik był by wyrużniającą się postacią ligi. Przypomniał mi się przy tej okazji transfer Diego Tristana do Wisły. Ostatecznie nie trafił on do nas, a do West Ham United. Wtedy też była mowa, że za stary, bez formy... Jak się okazało teraz w WHU gra w pierwszym składzie i co najważniejsze, strzela bramki: 11 meczy - 3 gole. W Polskiej lidze miał by na pewno więcej trafień... |
http://transfermarkt.de/de/spieler/66396//profil.html
a tu jest dobry grajek, kontrakt do czerwca |
Sancezz... i każdy kto tu coś wkleja... sprawdzajcie swoje informacje z dupy wzięte... kończy mu się kontrakt z Eindhoven i ma już podpisany z Groningen... zakładka "Transferdaten"...
|
Szkoda, że Bednarz nie zagląda do nas na forum...
Warto by było mu sie przyjżeć, kończy mu sie kontrakt w czerwcu, jak na razie nie podpisał nowego, ani z obecnym pracodawcą jak i z innym klubem.... na testy można go zaprosić, zwłaszcza, że nie jest chyba jakimś ogórem ;) http://www.transfermarkt.de/de/spiel...at/profil.html Poniżej, piłkarz, o którym wiem jedynie tyle, że jest wysokim rozgrywającym(187), ma jakieś 11 asyst w 26 meczach co nie jest chyba złym wynikiem, podejrzewam, że przeciwnicy odbijali by sie od niego jak od ściany. Przydałby sie, zwłaszcza, że Gargulec po kontuzji jest wielką niewiadomą, a Jirsak to chyba bez komentarza :D nie wiem jak zarabiają na Węgrzech, ale na pewno by przyszedł do nas ;] jest wolnym zawodnikiem w czerwcu... na testy! :D http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ic/profil.html To by było na tyle, prosze o komentarze ;] |
Gol, Cetnarski, Glik, Bruno/Kojasevic.
|
Cetnarowicz odrazu !!! :D
|
Ja nie wiem, czemu Bendarz nie jest taki mądry i nie wchodzi na transfermarkt.de ... Kurde, w sumie bycie menedżerem albo dyrektorem sportowym jest banalnie proste i sprowadza się do tej strony internetowej ... :P
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Owned -.- Kurde, nie wiedziałem, że ironia jest tak skomplikowaną rzeczą. Jeszcze raz: to była ironia. |
Wy się tak śmiejecie z tej strony, ale to wcale nie jest taki głupi pomysł. Jeżeli nie stać Wisły na profesjonalną siatkę skautów, to niby jak mają szukać dobrych zawodników? Czekać aż jakiś menedżer będzie chciał opchnąć swój trefny towar aby zawodnik w CV miał testy w drużynie Mistrza Polski? Na miejscu Bednarza bym szukał zawodników nawet takich, o których jest głośno w grze a nie w rzeczywistości (tutaj możecie się zacząć śmiać) Bo zanim się doczekamy takiej podstarzałej gwiazdki jak Kanu w naszej lidze to trzeba wybudować stadiony itd. oraz znaleźć jakiegoś frajera, który pokryje część osztów kontraktu. A więc jeszcze parę lat trzeba się uzbroić w cierpliwość, bo póki co Kanu ani innych gwiazdorów nie będzie. Nasza liga jest nadal uważana przez wielu za egzotyczną (co może dziwić biorąc pod uwagę jaki szum się wokół niej tworzy)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Tak, tylko odwzorowanie piłkarzy w ligach słabszych niż hmm, powiedzmy portugalska pozostawia wiele do życzenia. Mniej więcej jest na poziomie poprawnym, ale jakby mieli tak działać to by sie mogli przejechać i to nie raz. Chociaż jak grałem w FMa to też zobaczyłem jakąś perełkę w Afryce gdzieś i sobie pomyślałem "oho, ciekawe kiedy przejdzie do dobrego klubu" a tu już w nastepnym okienku został piłkarzem Portsmouth.
|
Tylko żebyście znowu potem nie psioczyli jaki to Bednarz jest fe. Ile to już razy słyszałem jak zawodnik-gwiazda FM przechodzi do porządnego klubu europejskiego z południowoamerykańskiego zadupia. Grałem swego czasu dosyć często i ich umiejętności są bardzo często oceniane w sposób obiektywny.
jabadabaryba - wtedy brać takiego na testy i zobaczyć, lepiej tak niż poprzez menedżerów, a koszt ten sam |
jak wspomnieliście o FM to mi się skojarzył Benjamin Totori z Wysp Salomona :P
gdybym był Bednarzem, na testy bym zaprosił, ot co :D |
Hmmm ten Totori to podejrzewam gość na poziomie tego kolesia, który był przywieziony z ligi nowozelandzkiej :D A więc nadal FM nie przegrywa z menedżerami :P
Z ciekawości poczytałem sobie o nim i wyszło że to najbardziej utalentowany zawodnik w historii tego bananowego landu. Więc nie tak źle :D |
Orlando Pirates w każdej części FM-a miało jakąś perełkę z tego co pamietam. Może by tam poszukać :) ?
|
I tak nie mają sensu te dywagacje. Przyjdzie jakiś chłam albo Kowalski wróci z wypożyczenia i tyle będzie tych transferów.
|
Bednarz i bez efema na każdym transferze się przejechał. A tak miałby przynajmniej na co zgonić :D
"Bo w FMie był dobry..." |
Co do FMa to nei ejst zły pomysł :P Lepsze to moim zdnaiem niz jakies szukanie w ciemno i opieranie sie na opinni nieobiektywnej jakiegos managera czy cos ktory chce swojego zawodnika dobrze sprzedac :)
W FMie jest dobra baza co do umijetnosci zawodnikow i czesto ich statystyki odzwierciedlaja ich umiejetnosci w realu. Moze rzeczywiscie dobrze byłoby sie rozejrzec za kims z FMa a pozniej sie mu przyjrzec w realu i dopieor na testy wziac a nie suzkac na oslep jakichs Betów, byle wysoki i sie umie zastawic to juz bierzemy, bo jak widac to chłopak grac nie umie :) No ale coz i tak nas nikt nie poslucha :P Generalnie juz tak bardziej schodzac na ziemie to dobry pomysł zeby testowac, testowac i testowac zawodnikow ktorym sie konczy kontrakt, anoz sie trafia jakies ciekawe twarze. Z drugiej strony jak sie kasy nie wyda to ciezko cos upolowac, to ze sie z Marcelo udało to fart bo jakby tak duzo było zawodnikow wolnych do pozyskania za darmo to mielsibysmy juz dawno 11 ktora by sobie o LM walczyła :P wiec bez wydawania kasy moim zdnaiem sie nei obejdzie jelsi sie chce zbudowac cos na miare europejskich pucharów |
Zartujecie prawda?
Przeciez to jest brane z sufitu praktycznie... Oj dzieci, dzieci. |
http://www.futbol.org.pl/news,19332.html
bliżej z Prokocimia do Zabrza niż na Reymonta.... gdzie z kolei bliżej z Paragwaju ot taka paranoja lekka |
Cytat:
Na razie chyba tylko tyle. Z moich informacji wynika, że w najbliższym czasie z Prokocimia do Zabrza bądź do Wodzisławia wyjdzie jeszcze dwóch piłkarzy. Ale jeśli przymierzać ich do Wisły- nie wiem czy by na to poszli. Starozakonni, dwóch z nich :-) |
Cytat:
Kmiecik też zaczynał za miedzą :) tyle tylko że trzeba szukać a jakoś tak mi się zdaje że nie bardzo się szuka niestety |
http://transfermarkt.de/de/spieler/9...sferdaten.html
http://transfermarkt.de/de/spieler/2...en/profil.html <- nadal chyba najlepsza alternatywa dla Sobola http://transfermarkt.de/de/spieler/2...sferdaten.html <--- na testy http://transfermarkt.de/de/spieler/1...sferdaten.html <--- tak samo, na testy go http://transfermarkt.de/de/spieler/2...sferdaten.html <-- jeszcze jedna alternatywa dla Sobola http://transfermarkt.de/de/spieler/7...sferdaten.html <- po kontuzji przetestowac, moze akurat sie uda :) http://transfermarkt.de/de/spieler/2...sferdaten.html <--- ten pan wszedzie by sie przydal :) http://transfermarkt.de/de/spieler/4...ky/profil.html <- po odejscu Zienia, przesunac Piotrka do drugiej lini i tego oto pana z Diazem na obrone! http://transfermarkt.de/de/spieler/1...el/profil.html <-- gorzej niz z Beto byc nie moze... Panie Bednarz wszycy maja karte w reku! |
Cytat:
tylko go z roboty wyp...inkolili :D |
pamietam że rok temu chciano Costlyego wypożyczyc,ciekawe na ile teraz go PGE wyceni.Pewnie dla Wisły za Gargułe bedzie cena zaporowa.
http://www.90minut.pl/news/91/news913439-.html |
Podobno Aris Saloniki dogadał się ze Smolarkiem w sprawie kontraktu. A podejrzewam że taki Aris (który ma w składzie Włodara :D) wcale nie jest jakimś potentatem finansowym.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl