Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4404)

IncognitoTSW 05.05.2009 17:30

Junior starszy ze Skawiny - Sławomir Kosek. ciekawy ;]

Wiślak1994 05.05.2009 17:38

Ciekawy napastnik :
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...te/profil.html
Czołowy strzelec Ligue 2 , 194 cm wzrostu , 21 lat , kilka występów w reprezentacji...... Co najważniejsze - kontrakt wygasa w czerwcu ..

Inny snajper o podobnych atutach ....
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ng/profil.html

Lewy skrzydłowy :
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ko/profil.html
21 lat, w tym sezonie 8 bramek i 2 asysty ...Kontrakt wygasa w czerwcu.

Przyznaje ,że nie widziałem nigdy ich gry, ale ich statystyki robią wrażenie.Ligue 2 to nie jesteś jakaś liga ogórkowa i byle kto tam nie gra......Tym bardziej byle kto nie ma takich statystyk ! Kolejny atut to wiek. Wszyscy są młodzi i po 2-3 latach mogliby się wypromować i zarobilibyśmy na nich niezłą kase....I uwaga : Są za darmo !!!

Na miejscu Pana Bednarza zapytałbym o nich ...

IncognitoTSW 05.05.2009 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak1994 (Post 721275)
Ciekawy napastnik :
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...te/profil.html
Czołowy strzelec Ligue 2 , 194 cm wzrostu , 21 lat , kilka występów w reprezentacji...... Co najważniejsze - kontrakt wygasa w czerwcu ..

Tak, przyszedł do klubu w 2008r., jest czołowym strzelcem, a teraz pozbędą się go za darmo i nie przedłużą kontraktu ;] Szacun, ciekawe podejście

Wiślak1994 05.05.2009 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 721281)
Tak, przyszedł do klubu w 2008r., jest czołowym strzelcem, a teraz pozbędą się go za darmo i nie przedłużą kontraktu ;] Szacun, ciekawe podejście

Hmmm nierozumiem ........... Skąd ja to mam wiedzieć ?? Nie jestem kibicem tego zespołu. Opieram się wyłącznie na faktach, a fakty są takie ,że zawodnik nie ma przedłużonego kontraktu. Może nie chce już grać u nich ?? Może chce przejść do lepszego zespołu ?? Choćby chcieli przedłużyć to zawsze my możemy być pierwsi co nie ???

PasiorWKS 05.05.2009 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak1994 (Post 721284)
Hmmm nierozumiem ........... Skąd ja to mam wiedzieć ?? Nie jestem kibicem tego zespołu. Opieram się wyłącznie na faktach, a fakty są takie ,że zawodnik nie ma przedłużonego kontraktu. Może nie chce już grać u nich ?? Może chce przejść do lepszego zespołu ?? Choćby chcieli przedłużyć to zawsze my możemy być pierwsi co nie ???

Do lepszego zespołu - ale na pewno nie do polskiej ligi
Zresztą ci zawodnicy, którzy zostali przez Ciebie wymienieni, są dla Wisły raczej nieosiągalni

IncognitoTSW 05.05.2009 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak1994 (Post 721284)
Hmmm nierozumiem ........... Skąd ja to mam wiedzieć ?? Nie jestem kibicem tego zespołu. Opieram się wyłącznie na faktach, a fakty są takie ,że zawodnik nie ma przedłużonego kontraktu. Może nie chce już grać u nich ?? Może chce przejść do lepszego zespołu ?? Choćby chcieli przedłużyć to zawsze my możemy być pierwsi co nie ???

a na twojej ulubionej stronie drogi managerze patrzysz tylko na koniec kontraktu i wzrost? :)

przemek1902 05.05.2009 20:39

Tak nawiasem, wracając jeszcze do Mikołaja Kałudy.. Obecnie gra on w IV-ligowej Pogoni-Ekolog Zduńska Wola, w moim mieście rodzinnym. To głównie za sprawą jego podań drużyna ta zajmuje 1 miejsce w lidze - http://www.90minut.pl/liga/0/liga3970.html.

Na miejscu Bednarza stworzyłbym sieć skautingu na całą Polskę, nie wiem.. może nawet podpisał umowy z klubami filialnymi. Zawodnicy zza granicy jacy trafiają do Wisły, albo okazują się szrotem (BetoN, Duduś, Omeonu) albo się sprawdzają (Cleber, Marcelo, Uche, Diaz). Jak już sprowadzać graczy bez kontraktów, to tylko tych z wyrobioną marką na swoim podwórku. Szukanie grajków w lidze stanowej Brazylii to żenada..

amauri1990 05.05.2009 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak1994 (Post 721275)
Ciekawy napastnik :
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...te/profil.html
Czołowy strzelec Ligue 2 , 194 cm wzrostu , 21 lat , kilka występów w reprezentacji...... Co najważniejsze - kontrakt wygasa w czerwcu ..

Nie znam się na niemieckim ale czy na tej stronie nie jest napisane że przechodzi do Bordeaux i ma tam kontrakt do 2011?
Wniosek: był na wypożyczeniu..
:rotfl:

jak cos cytujecie to sprawdźcie porządnie ;)

EDIT. a drugi jest wypożyczony z Milanu u20 :rotfl:

tomasz_19 06.05.2009 15:47

siema,
od razu na wstepie zaznaczam ze wiem ze transfermarkt jest nieobiektywny itp, ale jezeli juz szukamy wolnych zawodnikow z karta w reku to znalazlem wcale nie anonimowego kopacza, to niejaki Emir Spahic, 29 wystepow w bosni i do tego jej kapitan, od razu mowie ze nie mam pojecia jaka jest jego obecna forma, ale na testy mozna by bylo go wyciagnac..., no i ten Ettien... swietny gracz jak na polskie warunki, caly czas jest bez klubu... ale to tylko marzenie... ponizej sylwetka Spahica.

http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ic/profil.html

amauri1990 06.05.2009 21:16

osobiście Lokomotivu Moskwa nie mam za mocną drużyną, a jeżeli ktoś się nie utrzymał w jej rezerwach... to raczej nienajlepiej świadczy... chociaż kto wie, może córkę trenera poderwał ;)

jeśli znów będziemy zapraszać kilkunastu bramkarzy na testy to przyglądnąłbym się jemu: http://www.transfermarkt.de/de/spiel...er/profil.html
co prawda widziałem go tylko w 1 meczu, ale spisał się bardzo dobrze

w tym samym meczu ładnie zaprezentował się defensywny pomocnik: http://www.transfermarkt.de/de/spiel...da/profil.html
ale w cuda to ja nie wierzę.. :P

Joaquin 07.05.2009 07:43

Tylko tu się to nadaje w roli ciekawostki
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html

Suchman 07.05.2009 09:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Joaquin (Post 722530)
Tylko tu się to nadaje w roli ciekawostki
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html

Nwankwo Kanu w Wiśle? Fajnie czyta się taki news, ale szkoda, że to nie realne w obecnej sytuacji. Nie wierzę żeby obecny własciciel naszej Wisełki sięgnął głęboko do kieszeni, na tak spory jak na polskie warunki wydatek.
Na pewno Kanu przydał by się Wiśle, to nie ulega wątpliwośc. Wysoki, z ogromnymi umiejetnościami i doświadczeniem zawodnik był by wyrużniającą się postacią ligi.
Przypomniał mi się przy tej okazji transfer Diego Tristana do Wisły. Ostatecznie nie trafił on do nas, a do West Ham United. Wtedy też była mowa, że za stary, bez formy... Jak się okazało teraz w WHU gra w pierwszym składzie i co najważniejsze, strzela bramki: 11 meczy - 3 gole. W Polskiej lidze miał by na pewno więcej trafień...

Sancezz 07.05.2009 11:34

http://transfermarkt.de/de/spieler/66396//profil.html
a tu jest dobry grajek, kontrakt do czerwca

amauri1990 07.05.2009 11:56

Sancezz... i każdy kto tu coś wkleja... sprawdzajcie swoje informacje z dupy wzięte... kończy mu się kontrakt z Eindhoven i ma już podpisany z Groningen... zakładka "Transferdaten"...

tomasz_19 07.05.2009 12:34

Szkoda, że Bednarz nie zagląda do nas na forum...

Warto by było mu sie przyjżeć, kończy mu sie kontrakt w czerwcu, jak na razie nie podpisał nowego, ani z obecnym pracodawcą jak i z innym klubem.... na testy można go zaprosić, zwłaszcza, że nie jest chyba jakimś ogórem ;)

http://www.transfermarkt.de/de/spiel...at/profil.html

Poniżej, piłkarz, o którym wiem jedynie tyle, że jest wysokim rozgrywającym(187), ma jakieś 11 asyst w 26 meczach co nie jest chyba złym wynikiem, podejrzewam, że przeciwnicy odbijali by sie od niego jak od ściany. Przydałby sie, zwłaszcza, że Gargulec po kontuzji jest wielką niewiadomą, a Jirsak to chyba bez komentarza :D nie wiem jak zarabiają na Węgrzech, ale na pewno by przyszedł do nas ;] jest wolnym zawodnikiem w czerwcu... na testy! :D

http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ic/profil.html


To by było na tyle, prosze o komentarze ;]

HEDu 07.05.2009 13:23

Gol, Cetnarski, Glik, Bruno/Kojasevic.

miki2006 07.05.2009 13:32

Cetnarowicz odrazu !!! :D

Evenstar 07.05.2009 17:57

Ja nie wiem, czemu Bendarz nie jest taki mądry i nie wchodzi na transfermarkt.de ... Kurde, w sumie bycie menedżerem albo dyrektorem sportowym jest banalnie proste i sprowadza się do tej strony internetowej ... :P

maksinho 07.05.2009 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Evenstar (Post 722952)
Ja nie wiem, czemu Bendarz nie jest taki mądry i nie wchodzi na transfermarkt.de ... Kurde, w sumie bycie menedżerem albo dyrektorem sportowym jest banalnie proste i sprowadza się do tej strony internetowej ... :P

Ależ oczywiście :lol:

Sebo_TS 07.05.2009 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Evenstar (Post 722952)
Ja nie wiem, czemu Bendarz nie jest taki mądry i nie wchodzi na transfermarkt.de ... Kurde, w sumie bycie menedżerem albo dyrektorem sportowym jest banalnie proste i sprowadza się do tej strony internetowej ... :P

śmieszny chłopcze jesteś, może dla Ciebie jest łatwe jak sobie grasz w Football Menagera to wszystko wydaje się być łatwe. Odejdź od komputera i wyjdź z wirtualnej rzeczywistości...

Evenstar 07.05.2009 18:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sebo_TS (Post 722957)
śmieszny chłopcze jesteś, może dla Ciebie jest łatwe jak sobie grasz w Football Menagera to wszystko wydaje się być łatwe. Odejdź od komputera i wyjdź z wirtualnej rzeczywistości...



Owned -.-
Kurde, nie wiedziałem, że ironia jest tak skomplikowaną rzeczą. Jeszcze raz: to była ironia.

PasiorWKS 07.05.2009 20:17

Wy się tak śmiejecie z tej strony, ale to wcale nie jest taki głupi pomysł. Jeżeli nie stać Wisły na profesjonalną siatkę skautów, to niby jak mają szukać dobrych zawodników? Czekać aż jakiś menedżer będzie chciał opchnąć swój trefny towar aby zawodnik w CV miał testy w drużynie Mistrza Polski? Na miejscu Bednarza bym szukał zawodników nawet takich, o których jest głośno w grze a nie w rzeczywistości (tutaj możecie się zacząć śmiać) Bo zanim się doczekamy takiej podstarzałej gwiazdki jak Kanu w naszej lidze to trzeba wybudować stadiony itd. oraz znaleźć jakiegoś frajera, który pokryje część osztów kontraktu. A więc jeszcze parę lat trzeba się uzbroić w cierpliwość, bo póki co Kanu ani innych gwiazdorów nie będzie. Nasza liga jest nadal uważana przez wielu za egzotyczną (co może dziwić biorąc pod uwagę jaki szum się wokół niej tworzy)

IncognitoTSW 07.05.2009 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PasiorWKS (Post 723084)
Na miejscu Bednarza bym szukał zawodników nawet takich, o których jest głośno w grze a nie w rzeczywistości (tutaj możecie się zacząć śmiać)

A kiedy można skończyć się śmiać? :lol:

wolfy 07.05.2009 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 723089)
A kiedy można skończyć się śmiać? :lol:

Po zakończeniu okienka.

jabadabaryba 07.05.2009 20:50

Tak, tylko odwzorowanie piłkarzy w ligach słabszych niż hmm, powiedzmy portugalska pozostawia wiele do życzenia. Mniej więcej jest na poziomie poprawnym, ale jakby mieli tak działać to by sie mogli przejechać i to nie raz. Chociaż jak grałem w FMa to też zobaczyłem jakąś perełkę w Afryce gdzieś i sobie pomyślałem "oho, ciekawe kiedy przejdzie do dobrego klubu" a tu już w nastepnym okienku został piłkarzem Portsmouth.

PasiorWKS 07.05.2009 20:53

Tylko żebyście znowu potem nie psioczyli jaki to Bednarz jest fe. Ile to już razy słyszałem jak zawodnik-gwiazda FM przechodzi do porządnego klubu europejskiego z południowoamerykańskiego zadupia. Grałem swego czasu dosyć często i ich umiejętności są bardzo często oceniane w sposób obiektywny.
jabadabaryba - wtedy brać takiego na testy i zobaczyć, lepiej tak niż poprzez menedżerów, a koszt ten sam

amauri1990 07.05.2009 20:58

jak wspomnieliście o FM to mi się skojarzył Benjamin Totori z Wysp Salomona :P
gdybym był Bednarzem, na testy bym zaprosił, ot co :D

PasiorWKS 07.05.2009 21:04

Hmmm ten Totori to podejrzewam gość na poziomie tego kolesia, który był przywieziony z ligi nowozelandzkiej :D A więc nadal FM nie przegrywa z menedżerami :P
Z ciekawości poczytałem sobie o nim i wyszło że to najbardziej utalentowany zawodnik w historii tego bananowego landu. Więc nie tak źle :D

przemek1902 07.05.2009 21:09

Orlando Pirates w każdej części FM-a miało jakąś perełkę z tego co pamietam. Może by tam poszukać :) ?

PasiorWKS 07.05.2009 21:13

I tak nie mają sensu te dywagacje. Przyjdzie jakiś chłam albo Kowalski wróci z wypożyczenia i tyle będzie tych transferów.

tofik 07.05.2009 22:17

Bednarz i bez efema na każdym transferze się przejechał. A tak miałby przynajmniej na co zgonić :D
"Bo w FMie był dobry..."

Jaroo1 07.05.2009 22:42

Co do FMa to nei ejst zły pomysł :P Lepsze to moim zdnaiem niz jakies szukanie w ciemno i opieranie sie na opinni nieobiektywnej jakiegos managera czy cos ktory chce swojego zawodnika dobrze sprzedac :)
W FMie jest dobra baza co do umijetnosci zawodnikow i czesto ich statystyki odzwierciedlaja ich umiejetnosci w realu. Moze rzeczywiscie dobrze byłoby sie rozejrzec za kims z FMa a pozniej sie mu przyjrzec w realu i dopieor na testy wziac a nie suzkac na oslep jakichs Betów, byle wysoki i sie umie zastawic to juz bierzemy, bo jak widac to chłopak grac nie umie :)
No ale coz i tak nas nikt nie poslucha :P
Generalnie juz tak bardziej schodzac na ziemie to dobry pomysł zeby testowac, testowac i testowac zawodnikow ktorym sie konczy kontrakt, anoz sie trafia jakies ciekawe twarze. Z drugiej strony jak sie kasy nie wyda to ciezko cos upolowac, to ze sie z Marcelo udało to fart bo jakby tak duzo było zawodnikow wolnych do pozyskania za darmo to mielsibysmy juz dawno 11 ktora by sobie o LM walczyła :P wiec bez wydawania kasy moim zdnaiem sie nei obejdzie jelsi sie chce zbudowac cos na miare europejskich pucharów

JrQ- 08.05.2009 08:41

Zartujecie prawda?
Przeciez to jest brane z sufitu praktycznie...
Oj dzieci, dzieci.

emjot 08.05.2009 09:59

http://www.futbol.org.pl/news,19332.html

bliżej z Prokocimia do Zabrza niż na Reymonta....
gdzie z kolei bliżej z Paragwaju

ot taka paranoja lekka

pirat.z.karaibow 08.05.2009 10:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 723244)
http://www.futbol.org.pl/news,19332.html

bliżej z Prokocimia do Zabrza niż na Reymonta....
gdzie z kolei bliżej z Paragwaju

ot taka paranoja lekka

Powiem tak- znam tych chłopaków, grają niezłą piłkę.

Na razie chyba tylko tyle. Z moich informacji wynika, że w najbliższym czasie z Prokocimia do Zabrza bądź do Wodzisławia wyjdzie jeszcze dwóch piłkarzy.

Ale jeśli przymierzać ich do Wisły- nie wiem czy by na to poszli. Starozakonni, dwóch z nich :-)

emjot 08.05.2009 10:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 723247)
Powiem tak- znam tych chłopaków, grają niezłą piłkę.

Na razie chyba tylko tyle. Z moich informacji wynika, że w najbliższym czasie z Prokocimia do Zabrza bądź do Wodzisławia wyjdzie jeszcze dwóch piłkarzy.

Ale jeśli przymierzać ich do Wisły- nie wiem czy by na to poszli. Starozakonni, dwóch z nich :-)

zawsze jest ryzyko że się trafi ten czy tamten z niewłaściwej strony Błoń taki urok Krakówka :)
Kmiecik też zaczynał za miedzą :)
tyle tylko że trzeba szukać
a jakoś tak mi się zdaje że nie bardzo się szuka
niestety

koker 08.05.2009 11:12

http://transfermarkt.de/de/spieler/9...sferdaten.html
http://transfermarkt.de/de/spieler/2...en/profil.html <- nadal chyba najlepsza alternatywa dla Sobola
http://transfermarkt.de/de/spieler/2...sferdaten.html <--- na testy
http://transfermarkt.de/de/spieler/1...sferdaten.html <--- tak samo, na testy go
http://transfermarkt.de/de/spieler/2...sferdaten.html <-- jeszcze jedna alternatywa dla Sobola
http://transfermarkt.de/de/spieler/7...sferdaten.html <- po kontuzji przetestowac, moze akurat sie uda :)
http://transfermarkt.de/de/spieler/2...sferdaten.html <--- ten pan wszedzie by sie przydal :)
http://transfermarkt.de/de/spieler/4...ky/profil.html <- po odejscu Zienia, przesunac Piotrka do drugiej lini i tego oto pana z Diazem na obrone!
http://transfermarkt.de/de/spieler/1...el/profil.html <-- gorzej niz z Beto byc nie moze...
Panie Bednarz wszycy maja karte w reku!

emjot 08.05.2009 11:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koker (Post 723281)
http://transfermarkt.de/de/spieler/9...sferdaten.html Panie Bednarz kontrakt mu sie skonczyl :D

się nie skończył
tylko go z roboty wyp...inkolili

:D

AYALA 08.05.2009 12:54

pamietam że rok temu chciano Costlyego wypożyczyc,ciekawe na ile teraz go PGE wyceni.Pewnie dla Wisły za Gargułe bedzie cena zaporowa.
http://www.90minut.pl/news/91/news913439-.html

PasiorWKS 08.05.2009 16:27

Podobno Aris Saloniki dogadał się ze Smolarkiem w sprawie kontraktu. A podejrzewam że taki Aris (który ma w składzie Włodara :D) wcale nie jest jakimś potentatem finansowym.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl