![]() |
Styl gry- jeden samotnie wysuniety Brożek z przodu wyraźnie sie nie sprawdza. Obawiam się że i w tej naszej dupianej lidze też nie za bardzo to wyjdzie. Ale chciałbym sie mylić.
|
Cytat:
A ja powiem tak: Gram w piłke od iluśtam lat, i jeśli mam okazje wygrac to wygrywam tyle ile sie da. Dlaczego Wisła grając z Beitarem nie zatrzymała sie na 2 bramkach? Przeciez czerpali radośc z gry etc. Co to za drużyna co może wygrać 10-0 wygtywa 4-0? Gdy "gra" idzie, to sie strzela co sie da, wiec nie .......cie ze mogli strzelić 10 gdyby chcieli, bo przecież chcieli... No chyba ze wszyscy grajkowie sa ukochanymi kibicami Wisły i nie chcieli nas tutaj, kibiców polskich w****iać. ps. Besiktas przegrał 8-1 w fazie grupowej LM. Wniosek z forum taki : Turcja a Anglie dzielą kilometry futbolowej różnicy... Malkontenci sami...przegrać 4-0 z jedną najlepszych drużyn świata...szczególnie przegrać drużyną na którą narzekaliście całe wakacje, ze brak wzmocnień i inne. Straszne.... "to Polska a nie elegancja Francja..." TYLKO WISŁA! |
Kiedy emocje po meczu opadły, kilka spostrzeżeń:
Ciężko winić trenera i piłkarzy za porażkę, w końcu osłabiona kadrowo Wisła, która miała roczną przerwę w grze w europejskich pucharach zagrała przecież z ubiegłorocznym półfinalistą rozgrywek. Szkoda jedynie, że gdy przy wyniku 3:0 kiedy Barca trochę odpuściła, Wiślacy nie zagrali odważniej żeby pokusić się choćby o gola honorowego (jak choćby w sytuacji gdy Łobo ograł Abidala i nieźle dośrodkował to jedynymi biorącymi udział w akcji byli stojący w polu karnym Paweł Brożek i zamykający z lewej strony Zieniu). Cytat:
Pawełek - oceniam go bardziej pozytywnie, przy golach racej bez szans(może przy 2gim golu Eto'o mógł się zachować lepiej ale łatwej sytuacji nie miał). Baszczu - niestety zawalił 2 gole, przy czym pierwszy gol dla Barcy był konsekwencją nie tyle szybkości Baszcza, co jego złego ustawienia. Łobo - z jego akcji niewiele wynikało przede wszystkim dlatego, że nie miał wsparcia ze strony kolegów. Jirsak - miał być playmakerem, czyli kreować grę, dyktować tempo, wszystkie akcje ofensywne powinny przechodzić przez niego, tymczasem poza początkiem meczu był zupełnie niewidoczny, miał piłkę przy nodze może z 4 razy i nie dziwię się, że trener Skorża zdjął go już po 1szej połowie. Jeszcze raz odniosę się do wypowiedzi czesia: Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Ludzie bez takiej napinki! Cytat:
Xavi na 10 takich uderzeń 4 by trafil czysto, 2 od slupka więc nie mów że mu się udało. Po za tym mnóstwo bylo sytuacji sam na sam, gdzie Pawelek wygarnial pilke spod nóg Katalończyków. Podobnie henry przy strzale po stracie Sobola, gdyby wszyscy mieli w głowie zakodowane, że muszą strzelić gola, bo barca musi wygrac 10:0 to pewnie bardziej by się przyłożyli. A tak spokojna wygrana i rewanz praktycznie bez nadziei |
Cytat:
Owszem Barcelona nas rozniosła, bo 4-0 to dużo, ale bez przesady. Zresztą było minęło. ale jedno sie nie zmienia KOCHAMY WISEŁKE! |
To nie Barcelona była dobra tylko Wisła przeraźliwie słaba. Pomimo ich dziurawej obrony nasza ofensywa nie istniała. Bramki które strzelili nie padały też po jakichś super akcjach, wystarczyło więcej determinacji w obronie i można było przywieźć mniejszy wynik.
|
Squall w życiu się z Tobą nie zgodzę. Wisła zagrała dobrze, jak na taki mecz, z zawodnikami, z których jeden jest wart tyle, co nasi wszyscy. Jedynie Łobodziński strasznie mnie denerwował swoim bezsensownym kiwaniem.
|
Co wy gadacie chyba inny mecz oglądaliscie... Barcelona kiedy chciała to siadła na nas pressingiem i było pozamiatane nie umieli sobie nasi poradzic..
|
Cytat:
|
Cytat:
To nie musi byc wina napastnika, że odstawi noge i nie uderzy na 100% swoich możiwości. TO może tkwić w ich głowach podświadomie! Taki mały przykład: Arsenal - Slavia Praga (poprzedni sezon) 7-0 Arsenal - Chelsea (poprzaedni sezon) 1:0 Wierzysz, że napastnicy Arsenalu przy sytuacjach sam na sam zachowają się w identyczny sposób w obu meczach? Odpowiedź pominę.. Z tym ostatnim się zgadzam :D KOCHAMY WISEŁKE!!! |
Cytat:
Na naszym boisku będzie lepiej. Nasza gra opiera się na wytrzymałości, pressingu i zamienności pozycji i na małym boisku Barca będzie miała większe zagrożenie pod swoją bramką. Jednocześnie Barca musi przyjechać i zagrać 1 składem bo nie są pewni awansu(przy 5:0) byli by pewni. Pamiętają mecz z Beitarem i pewnie będą grali dopóki nie strzelą 1 bramki. Gdyby Barca wyszła rezerwami mogłaby się zdziwić bo mają dość kiepską ławkę... W zasadzie mają chyba 15 piłkarzy których trzeba się bać. Barca ma słabszych stoperów i to chyba na tyle. Ta para co z nami grała to niezłe kołki i nawet przy jakiejś interwencji nasi gracze zaatakowali Puyola. Najsłabszy piłkarz nie pasujący do magicznej Barcelony został przez kogoś nawet odepchnięty. Było widać że to jedyny piłkarz dla którego nie ma respektu i Skorża musiał im ładować w głowę długo że ten gość jest słaby. Niech wystawią u nas 2 skład to Wisełka ich pożre. Barca nie ma takiej szerokiej kadry jak np. Arsenal którego linia pomocy z Twente wyglądała tak: Ramsey Eboue Whalcot Denilson i wygrali 2:0 na wyjeździe:) |
szkoda ze Pawelek wybronil te sety no moze wtedy jakby bylo 8-0 to byscie sobie (ci od nic sie nie stalo) uswiadomili sobie żałość sytuacji , i nie placze bo nie weszlismy do LM bo chyba nikt normalny tego nie oczekiwal , martwi mie po porstu kompromitujaca postawa na boisku
ad nesta , nie wiem od jak dawna sledzisz wzory kibocowania w hiszpanii ale jeszcze na poczatku lat 90tych jak ogladalem eurogol to po bramce leciała taka banda na kraty (caly sektor) ze myslalem ze je rozwalą wygladalo to naprawde hardcorowo |
Cytat:
Ciężko jest coś zrobić, jak każdy Twoj rywal jest 2 razy szybszy i 2 razy lepiej wyszkolony technicznie ... |
Cytat:
jakbyśmy wylosowali taki AaB Aalborg, albo BATE Borysów, to może Ty byś odszczekiwał. z taką Barcą nawet jakby 10mln nam Boguś dał, to byśmy nie wygrali, taka prawda. jak to pewien legionista tu napisał, jesteśmy w dupie, jesli chodzi o porównanie z najlepszymi na świecie. licze ze powalczymy w Krakowie. i jeszcze raz brawo dla Mario, Diaza, Brozia i kibiców. |
Cytat:
Cos mi siw wydaje ze z tych druznyn ktore wwymieniles tylko z Realem ew MU gdyby przyszlo Barcy zagrac to nie bylo by jasnego faworta,kazda inna druzyna,z kazdej innej ligi swiata na Camp Nou jak my wczoraj zostaje poprostu pożarta. Natomist smieszne jest podejscie prasy po tym meczu....poziom polskich dziennikarzy jest chyba podobny niczym poziom sportowcow na Igrzyskach czyli zenujacy. Jak mozna ganic Wisle ,ze niby to jakas niespodzianka ze nieprowadzila z Barcą wyrownanej gry,czy byc zaskoczonym wynikiem,jak mozna wogole takie rzeczy porownywac i byc zaskoczonym. na bramkowe zwyciestwo liczyli?Maja wogole jakies pojecie jaką silą sportowo-organizacyjna dyzponuje Barcelona i jak malutcy przy tym jestesmy?? Nagonka zupelnie absurdalna ale porzeciez jak cos nie wyjdzie to trzeba zniszczyc ,zmieszac z blotem,zgnieść. |
Brawa dla drużyny,jak dla mnie zeszli z boiska z podniesionymi głowami.Nie przestraszyli się,pokazali kilka fajnych zagrań,Brożek pokazał Marquezowi i Puyolowi,że nie jest chłopcem do bicia.W chwili obecnej oglądam mecz Legii z Ewką Moskwa i stwierdzam,iż lepiej,że mistrz świata i Europy objeżdża Baszczyńskiego ,niż jak robi to pseudograjek z przedmieść Moskwy.Wisła jeśli utrzyma poziom ostatnich meczów to myślę,że faza grupowa UEFA jest realna.O ile znowu nie poszczęści nam się w losowaniu i trafimy Milan.;) Chcialbym,zeby odkuli sie w Krakowie chociaż jedną bramką,wtedy naprawde pokażą,że nie Wisełki nie mozna lekceważyc...
|
Potrzebujemy wzmocniej ,zeby osiagnac faze grupowa PUEFA i cos w niej ugrac to widac po meczu z Bracelona.I nie jest obrazem tego wynik,bo tak naprawde mogło byc 6:0,ale brak chocby kilku sytuacji z których mógłby pasc gol.Pozdrawiam.
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Szacunek dla Urbana za te slowa, ktore wkleil czesiu.
Gralismy z najlepszym z najlepszych. To stwierdzenie jest w tym wypadku wyjatkowo trafne. Bo uwazam, ze z kazdym z zespolow, na ktore mozna bylo trafic w 3 rundzie, Wisla moglaby powalczyc (moze z wyjatkiem Arsenalu jeszcze). Moze nie o awans, ale o wyrownany przebieg meczu. Czy wloskie czy angilelskie druzyny, nie mowiac juz o tych nizej notowanych jak Fener. Wiadomo, przewaga tych klubow jest ogromna, ale tak jak Barcelona nie gra nikt inny na swiecie. I caly swiat o tym wie i caly swiat ich za to podziwia. Nikt inny nie gra tak futbolu w swej najczystszej formie, dotyka samej istoty gry w pilke nozna, kiedys ktos powiedzial "gdybym spotkal kogos kto nie wie co to pilka nozna, pokazalbym mu Barcelone". Mimo wszystko ciesze sie z tych dwoch meczow. To wspaniala lekcja i doswiadczenie dla Wislakow. I bardzo chcialbym zeby tak do tego podeszli. Z korzyscia na przyszle mecze, sezony. Aby te mecze pomogly poprawic im ich gre, nabrac pewnosci siebie, cos podpatrzyc, nauczyc sie. Coz moga stracic ? Mam nadzieje, ze te spotkania ich nie podlamia, bo zupelnie nie ma takiej potrzeby. Nikt do was nie ma pretensji. |
Dorośli piłkarze i do tego niezbyt pracowici niczego się nie nauczą dzięki temu, że przegrali mecz, przestańcie w to wierzyć :-)
Oto zespoły, które powinny być rozstawione w UEFA Cup. Podzieliłem je na 5 grup po 8, żeby było czytelniej. Milan, Sevilla, Valencia, Benfica, CSKA Moscow, Tottenham, HSV, Stuttgart (2-1 Gyor), Ajax, Olympiacos, Deportivo (0-0 Hajduk), Everton, Brugge, Rapid Buch., Besiktas (2-1 Siroki), Spartak, PSG, Atletico, Sparta, Dinamo Buch., Heerenveen, Rosenborg (1-2 Djurgaarden), Udinese, Feyenoord, Braga (1-0 Zrinjski), Levski, Dnipro (3-2 Bellinzona), Austria (?-? WIT Georgia), Slavia, Galatasaray, Sampdoria, Hertha (2-0 Interblock), Partizan, Nancy, Aston Villa (4-1), Portsmouth, Racing, Kobenhavn (3-1 Lillestrom), H. Tel-Aviv (0-0 Vojvodina), Borussia. Jeśli nie zdarzy się żadna niespodzianka w rewanżach CL QR3 ani UC QR2 to Wisła (wraz z D. Zagrzeb, Banikiem, Metalistem i Omonią) może trafić na: Sevilla, Besiktas, Atletico, Sampdoria, Nancy. |
Cytat:
Tak czy siak, była porażka 0:4, z LM się żegnamy, wypada dobrze się zaprezentować w Krakowie i myśleć o PUEFA, bo faza grupowa tych rozgrywek jest jak najbardziej w zasięgu Wisły. |
Cytat:
poprosze fragment na YT |
Cytat:
Nie chodzi mi o to, że bierze się po jednej ekipie z tych 5 grup które wymieniłeś bo to akurat wiem. Interesuje mnie dlaczego akurat Wisła z tą piątką zespołów a nie z inną ?? |
http://www.futbol.pl/index_2501.php?a_2501=28713
A to ciekawe.. :D mnie to już zainteresowało podczas meczu, kiedy komentator mówił, że Hleb nie był zgłoszony... |
Cytat:
|
Dokladnie Barcelona przynosi zbyt wielkie zyski dla UEFA zeby z niej zrezygnowali, ale to jakas nadzieja :D
|
Cytat:
3:0 u nich, tutaj 0:2 grając formacją 8-1-1 i... LM! :rotfl: |
za chwile bedzie dementi i okaze sie ze byl uprawniony.Nawet jak nie był. To taka sytuacja jak po meczu z PAO gdzie kazdy doszukiwal sie jakis faktow dzieki ktorym moglibysmy otrzymac walkowera:D
No ale pismo moglby nasz klub wyslac... |
Bylo by pieknie, i powiem wam ze nawet jesli to niemoralne to ja bym bardzo chcial zeby wisla awansowala, nawet w taki sposob. Boze dopomoz :)
|
Cytat:
Serce podpowiada: zrobić im koło dupy. :-) |
Cytat:
Ja w takiej sytuacji trace honor, tylko zeby awansowac:> :-p |
Cytat:
|
Jeżeli to by sie okazało prawdą to ide na kolanach do Watykanu xD :). Trzeba próbować, dlaczego Barcelona ma nie ponieść konsekwencji skoro grał nieuprawniony piłkarz. Wilczek nie śpij :)
|
Cytat:
|
Jak ktos napisal, zagrali bysmy 8-1-1 i, zreszta tak gralismy w barcelonie :P I jakos sie bedziemy bronic :P
Tylko pierw te info musi okazac sie prawda. |
Cytat:
|
http://www.uefa.com/footballeurope/c...n=1/index.html
Jest Hleb na liście ? Jest więc koniec tematu. |
Cytat:
|
a jak to wygląda formalnie? Czy tylko przeciwnik (w tym wypadku Wisła) ma to zgłosić, czy to 'leci" z urzędu, UEFA ma sprawdzić jeśli pojawią się wątpliwości?
Może jestem durnie naiwny i niedzisiejszy , bo ja bym z tego szumu nie robił, z drugiej strony jak sobie przypomnę zmyślony donos tego gnojka McCarthy'ego (po meczu z Blackburn) czy jakoś tak na któregoś z naszych o jakieś niby antyrasistowskie odzywki któregoś z naszych , to mam mieszane uczucia. Od razu się wielki szum zrobił, jacy to rasiści u nas w Krakowie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl