![]() |
|
Sory za to że ona juz wcześniej była - nie widziałem. Aczkolwiek pasuje :) Projekt tsw biala gwiazda bardzo fajny tylko szkoda ze bez białej gwiazdy : )
|
A propo sponsora na strojach Wisły to ciekawe czy bet at home zawita ponownie, a może T-Mobile zawita prędzej.A co do strojów to piątek i sobota ewentualnie poniedziałek i wtorek to ulubione dni kiedy Wisła prezentowała "nowości "(nowych graczy,sponsorów ,stroje).Więc na dniach prawdopodobnie będzie wszystko wiadomo
|
Niestety rozczaruję Cię. Z tego co wiem to T-Mobile nie może być jednocześnie sponsorem klubu i ligi w której ten klub gra. Powrót Bet at home byłby świetny ale wątpię żeby anulowali tę przeklętą ustawę anty hazardową ;/
Ps. Logo Coca Cola na szkicach Wronskiego prezentują się świetnie! Słyszał może ktoś jakieś plotki na mieście, kiedy wreszcie odbędzie się ta prezentacja koszulek? Nie mogę się doczekać :D (zresztą nie tylko ja;)) |
JOSE - czemu mówisz, że na dniach? To że piątek czy sobota, nie oznacza, że nie piątek za miesiąc. Po drugie, nawet na oficjalnej relacji z jednego meczu pisali, ze w pierwszych kolejkach nie będziemy grać wnowych strojach,a one mają być pod koniec sierpnia.
|
Cytat:
Dostawali za darmo od zarzadu wiec bylo mu obojetne. Mysle ze na dniach bedzie oficjalne info! :-D |
Dziwne, że jeszcze nikt na to nie zwrócił uwagi...
http://ekstraklasa.org/index.php?typ=klub&id=21 http://ekstraklasa.org/images/stroje/21.jpg pierwszy komplet koszulki: czerwone, spodenki: białe, bluza bramkarza: czarna drugi komplet koszulka: biała, spodenki: białe, bluza bramkarza: zielona Ciekawe, znowu ktoś w klubie pomieszał i do UEFA wysłał inną listę strojów, a do Ekstraklasy inną. W zeszłym roku to samo, tylko ze strojami domowymi. Z innych klubów (na tej grafice, jak jest naprawdę to ocenimy po kilku kolejkach) na pewno fajnie się prezentuje wyjazdowy komplet Jagi. W ogóle, sporo czarnych w tym sezonie. Cracovia, Jagiellonia, Polonia, ŁKS, Lechia... |
Może faktycznie wyjazdowe koszulki będą czarne i dlatego wysyłają wszędzie trzeci zestaw koszulek.
http://www.wislakrakow.com/forum/%3C...6774/112cu.jpghttp://img835.imageshack.us/img835/6774/112cu.jpg |
Cytat:
|
Czerwona koszulka na białym napisem Coca Cola wygląda rewelacyjnie! Czarna z pasem też mi się podoba...
|
Ja osobiście najbardziej chciałbym wyjazdowy model w stylu River Plate, imho jedne z najładniejszy koszulek na świecie.
|
Taaa....Coca Cola.
Z pewnością marka Coca-Coli jest anonimowa, którą trzeba reklamować :lol:. Ja wiem, że lubicie teoretyzować, tylko po co to?To takie pisanie dla pisania? |
Moze Biedromka:P
|
Cytat:
|
// Pablo 84 - w tym wypadku nie chodzi o rozpoznawalność marki. Raczej o rozpowszechnienie swojego napoju na arenach piłkarskich/sportowych. PEPSI wzięło pod skrzydła Legię, tam będą pić napoje właśnie tego koncernu.
Coca-Cola w odpowiedzi, może zostać głównym sponsorem któregoś klubu czy też wykupić prawa do nazwy stadionu. Jakiś klub z ekstraklasy ma podpisaną umowę z Coca-Colą, z PEPSI też się ktoś znajdzie. Taka mała wojenka. Po przeczytaniu tekstu na stronie ekstraklasa.org, mam dziwne wrażenie, że wkrótce na koszulkach zacznie się pojawiać któraś z firm bukmacherskich. Fortuna/Milenium... http://img6.imageshack.us/img6/5843/69596963.png |
tsw biała gwiazda w końcu ktoś mnie wysłuchał.Właśnie dokładnie o to mi chodziło .Ciekawe czy rzeczywiście tak będzie wyglądał trzeci strój
vote-for-mikey mam nadzieje że to pomyłka na stronie |
^^ wspaniały projekt!
|
http://img6.imageshack.us/img6/5843/69596963.png
o ....a - tą bym kupił od razu daloby radę z gwiazdą i z TF? |
włąsnie ruszyła T-Mobile skopana. Na środku z przodu różowe logo samego T-Mobile a na prawym rękawie logo ekstraklasy ...
|
Że tez musieli dodać różowe tło. Logo z T wystarczająco kojarzy się z T-Mobile. Okropnie prezentuje się takie coś.
|
Jakoś na koszulkach Bayernu nie ma różowego tła. No chyba że jest to kwestia tego, że tam są sponsorem Bayernu, a nie całej ligi.
|
to jest kwestia tego ze nasi sobie dadza wcisnac byle gowno byleby kasa szla ;) Bayern z pewnoscia nie zeszpecilby tak swoich koszulek, ale poczucie estetyki u naszych zawsze bedzie szwankowac ;) dla T-mobile to lepiej zawsze to bardziej widoczni beda
|
Myślę, że kwestia ładnego wkomponowania loga T-Mobile jest do dogadania między klubem, a T-Mobilkiem.
Wypuścili logo na różowym tle dla całej ligi i wszyscy mają takie same. Może nasi działacze zrozumieją, że estetyka głupich koszulek meczowych też jest ważna. |
Paradoksalnie, wydaję mi się, że to pedziowe różowe logoT-Mobile na wiślackiej czerwonej koszulce, będzie się zlewać z całością i nie będzie to aż tak strasznie wyglądać. Ale przekonamy się jutro.
|
Cytat:
Dla mnie to jest duży minus marketingowy aby nowych koszulek specjalnie dla nas jeszcze nie było, puchary trwają, liga się zaczęła. Dział marketingu powinien odpowiedzieć. Jestem ciekaw czy odpowiadają na e-maile. |
Cytat:
Co oczywiście nie jest żadnym argumentem to tego, by koncern poparł Wisłę Kraków, w co bardzo ciężko uwierzyć :> |
Mnie to wszystko bardzo dziwi:
1. Sesje zdjęciowy do głównej strony i promocyjne 2. Sesje dla PS i prasy 3. Sesje do promocji strefy biznesowej Wszystko w starych koszulkach. Nawet nie ma informacji o ew. terminie wprowadzenia nowych. Niezrozumiałe marketingowo i czysto logicznie... |
Cytat:
|
http://legia.net/wiadomosci,42610-no..._sierpnia.html
,,Sytuacja nie ulegnie zmianie ani na meczu z Zagłębiem Lubin, ani w kolejnych spotkaniach. Firma Adidas wprawdzie zaprojektowała już nowe stroje ale nie zostały one dostarczone na czas. Według naszych informacji koszulki na nowy sezon dotrą na Łazienkowską na początku drugiej połowy sierpnia.'' Powiem tak,jeżeli Adidas w naszym przypadku równiez odwalił taką żenadę to to jest po prostu olanie i zero profesjonalizmu. |
Cytat:
Rozumiem że za karę Ci pracownicy adidasa którzy odwalili tą żenade będa przez 2 tyg. zapier****ć do Polski na nogach z tymi strojami ? :rotfl: |
Cytat:
|
Olimique Lyon sam sobie takie stroje zaakceptował - fakt są brzydkie - ale nikt na pewno im ich na siłę nie wciskał.
|
Cytat:
|
Nie twierdzę że są ładne. Twierdzę tylko że gdyby przedstawiciele klubu powiedzieli "nie" tym strojom, to dostali by inne. Dążę do tego że klub wybiera sobie wzór, i żebyśmy my mieli taki syf, ktoś z naszych działaczy musiałby go wcześniej akceptować.
|
Kochani, w Niepołomicach wszyscy trąbią o współpracy Wisły z Coca Cola. Myślę, że wzór koszulek jest już gotowy. Czekamy tylko na podpis pod umowa sponsorską.
|
Cytat:
|
Cytat:
Koszulki projektowane przez Wonskiego są the best. Z resztą sam Wonski jest the best. |
Cytat:
|
Cytat:
przepraszam za ot |
Ja rozmawialem z osoba z klubu i powiedziano mi ze na chwile obecna nie ma zadnych zmian i koszulki zostana takie jakie byly ...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:11. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl