![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
nie wiem zainstalowałem 3.2.8 i śmiga :)
|
Żaden public sport nie działa wie ktoś dokładnie co jest tego przyczyną
|
zna ktoś jakąś dobrą stronkę (bezpłatną) dla dużych szybkości ( 15 mb/s ) żeby była dobra jakość ?
|
kanał TomcioTV. Trzeba się zarejestrować, ale jakość jest najlepsza w sieci :)
www.tomciotv.com PS: jeżeli zblokowaliby linka, wal na PW ;-] |
szkoda ,że na tym tomcio w ogóle mi przerywa na kilka minut a mam Download 10 mb i upload 900 kb
wole juz słabsza jakość ale ,żeby śmigało |
http://sportlivetv.dbv.pl/viewpage.php?page_id=3 tutaj działa xD
|
Cytat:
|
więc nie wiem po co przy rejestracji był ten niby test do potwierdzenia ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Działa wam Public Sport 4 z meczem Wisły bo u mnie jest napisane kanał wyłączony, a wczoraj instalowałem najnowszą wersję.
|
nie działa.
|
Dopiero od godziny meczu kanał jest open...
|
|
|
Cannot retrieve data- Nie może pobrać danych, dlatego, że mam wesję sop casta 3.2.4? Dotąd oglądałem na tej wersji i było wszystko w porządku.
Dzięki MasterCarl |
@pablo, wszyscy tak mają, to nie wina wersji.
|
Przyrowski, Trałka - nic tylko grać ;p
|
Gdzie mozna na sopcascie obejrzec ten mecz? Ta strona tomciotv jest beznadziejna...mam upload 1,5 mbit a bufor na poziomie 30...o czym my tu mowimy? Pomysl byl dobry, ale realizacja slabiutka, bo dalej ogladaja ludzie ze slabiutkim laczem.
|
Na Public Sport transmisja nie działa, więc na sopcascie raczej nigdzie nie pooglądasz. Ja tutaj oglądam: http://igool.tv/mecze.php Przynajmniej tyle, że nie ścina.
|
Mi właśnie na tym pieprzonym igool co pare minut zcina;/. W pierwszej połowie mniej, teraz więcej ;/
|
Szukam całego meczu Wisły z Barceloną w Krakowie.
|
Kto nie ma Eurosportu2 i nie może obejrzeć dziś Wiślaczek zapraszam do RadioGol - tam od 20:45 transmisja z tego meczu
http://radiogol.pl/m3u/RadioGol1.m3u |
Mecz koszykarek obejrzy sie gdzies na necie?
|
nie nieobejrzysz nigdzie!!!! ludzie tak trodno poszukac? zawsze ten sam problem robicie z siebie inwalidow (nie obrazajac inwalidow)
|
Cytat:
|
del________
|
Czy będzie transmisja z dzisiejszego meczu na Public Sport?
edit: dziękuję serdecznie :) |
Cytat:
Tak na Public Sport 2. |
|
Czy wam też na SopCast'ie (Public Sport 2) coś szwankują kolory?
|
Wisła Kraków- Lech Poznań w TVP 2.
Cytat:
|
I dobrze że w TV ogólnej pokażą bo na necię często wali się (korzystam z tej: http://www.meczenazywo.pl/) i czasem większość meczu nie prześledzę normalnie!
|
A czy C+ będzie odblokowane na to spotkanie? zawsze tak było...
|
Nigdzie nic takiego nie pisze. Jeśli ktoś ma wiedzę na ten temat niech napisze.
|
Niestety nie odkoduja.A to z tego powodu, ze w poniedzialek mecz byl niekodowany.Dla tych, ktorzy nie posiadaja C+ pozostaje albo ogladac w slabej jakosci przez neta, albo w TV z kiepskim komentarzem...
|
z tego co wiem to mecz ma isc w TVP2
|
http://meczyki.pl/ tu macie xD
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl