Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Pytania do moderatorów i bieżące działania! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=214)

tomo 05.01.2011 22:55

Niech się modzi wpiszą do tematu The White Star Awards 2010, zawsze to więcej głosów. W tym roku trwoga... .

MatMario 06.01.2011 13:12

Na głównej TWSD jak główny temat wisi pan dziurawe ręce, a chyba jednak takie miejsce na dzis bardziej należało by się dla braci Brożków?

mic 08.01.2011 15:13

Prosba o posprzatanie transferowego, bo gorace glowy robia burdel

PODpalacz 08.01.2011 17:16

prośba do moderatorów o usuwanie linków z strony fakt.pl w dziale Polityka transferowa Wisły każda informacji dotycząca Wisły jest wyssana z palca ,a robi nie potrzebny bałagan i zamieszanie w tym dziale

nh79 10.01.2011 14:43

witam.mam taka prosbe, bo mialem tutaj juz kiedys swoje konto, ktore udalo mi sie odnalezc jest to konto pod nickiem n.h. z avatarem Johnego Deepa, screen z Las Vegas Parano, problem mam taki ze email pod ktorym go zakladalem [email protected] juz nie istnieje a ja nie pamietam hasla bo to pare lat temu bylo.czy bylaby mozliwosc powrotu do tamtego konta lub przekierowanie mojego obecnego na tamto konto?pozdrawiam

Elefant 12.01.2011 08:47

Pewnie dostanę bana, ale co tam.

Szanowne Panie i Panowie Redaktorzy TWSD,

Zwracam się z uprzejmą prośbą o zmianę czołowej wiadomości na stronie głównej TWSD. Czy wchodząc na najbardziej poczytny portal kibicowski Wisły muszę od tygodnia oglądać zdjęcie dwóch byłych piłkarzy w dziwacznych koszulkach z nieznanym mi gościem pośrodku? Czy nasz klub już upadł, że nie ma innych tematów ? Czy wzmocnienie jakiego dokonał klub zlokalizowany gdzieś w Azji Mniejszej jest aż tak istotna dla kibiców Wisły Kraków ? Wystarczy, że temat transferowy tonie w oparach absurdu.

Licząc na łagodny wymiar kary pozostaje z wyrazami szacunku

Elefant

PS. Jakby się dało jeszcze zaktualizować dane dotyczące stadionu, to byłoby to z korzyścią dla klubu i strony.

mic 12.01.2011 23:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1034624)
Pewnie dostanę bana, ale co tam.

Szanowne Panie i Panowie Redaktorzy TWSD,

Zwracam się z uprzejmą prośbą o zmianę czołowej wiadomości na stronie głównej TWSD. Czy wchodząc na najbardziej poczytny portal kibicowski Wisły muszę od tygodnia oglądać zdjęcie dwóch byłych piłkarzy w dziwacznych koszulkach z nieznanym mi gościem pośrodku? Czy nasz klub już upadł, że nie ma innych tematów ? Czy wzmocnienie jakiego dokonał klub zlokalizowany gdzieś w Azji Mniejszej jest aż tak istotna dla kibiców Wisły Kraków ? Wystarczy, że temat transferowy tonie w oparach absurdu.

Licząc na łagodny wymiar kary pozostaje z wyrazami szacunku

Elefant

PS. Jakby się dało jeszcze zaktualizować dane dotyczące stadionu, to byłoby to z korzyścią dla klubu i strony.

A wskazesz jakies wazne wydarzenie warte umieszczenia na glownym miejscu glownej strony ?

Elefant 13.01.2011 17:52

To była taka uprzejma prośba, nic więcej.

Kwestia gustu co dla kogo jest najważniejsze. Wybór Eweliny Kobryn na kapitankę koszykarek dla mnie mógł
z powodzeniem zastąpić tamto zdjęcie.

rav 13.01.2011 20:38

W porządku.

Banów za słuszne sugestie nie rozdajemy.

Antystenes 13.01.2011 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1034624)
Pewnie dostanę bana, ale co tam.

Szanowne Panie i Panowie Redaktorzy TWSD,

Zwracam się z uprzejmą prośbą o zmianę czołowej wiadomości na stronie głównej TWSD. Czy wchodząc na najbardziej poczytny portal kibicowski Wisły muszę od tygodnia oglądać zdjęcie dwóch byłych piłkarzy w dziwacznych koszulkach z nieznanym mi gościem pośrodku? Czy nasz klub już upadł, że nie ma innych tematów ? Czy wzmocnienie jakiego dokonał klub zlokalizowany gdzieś w Azji Mniejszej jest aż tak istotna dla kibiców Wisły Kraków ? Wystarczy, że temat transferowy tonie w oparach absurdu.

Licząc na łagodny wymiar kary pozostaje z wyrazami szacunku

Elefant

PS. Jakby się dało jeszcze zaktualizować dane dotyczące stadionu, to byłoby to z korzyścią dla klubu i strony.

Przed Brożkami długo wisiał Pawełek:evil: Wtedy dopiero rzygać się chciało:D

ceero 14.01.2011 12:30

za antygermanizm też jest ban czy tylko Żydzi mają specjalne względy?
Nie po.......ilo wam sie coś czasami? To jest forum kibicowskie a nie gazety wyborczej.
Dla wielu osób paragraf aryjski w statucie Wisły dalej obowiązuje i jest częścią historii.
Tolerancja i poprawność polityczna to po drugiej stronie błoń raczej,

I czy moderatorzy na tym forum nie powinni być kibicami Wisły?
Ztcw to pan flamengalista z powodu słabych transferów nie kupi już karnetu na Wisłe. Wiec staje się zwykłym krzykaczem internetowym, ewentualnie co najwyżej sympatykiem a nie kibicem.

zim zum 14.01.2011 12:42

Pan Flamengista zaraz skasuje posta i dostaniesz punkty karne za....przekleństwa. Ja coś takiego miałem, a nie użyłem nawet jednego obraźliwego słowa. To jest gość, któremu pewnie nie idzie w życiu to jako moderator chce się spełnić i pokazać jaki jest świetny.

snyrting 14.01.2011 12:43

Flamenegista napisał, że bany będą za antysemityzm, ksenofobie i rasiszm. Sprawdz sobie w słowniku czy antygermanizm podpada pod jedno z tych określeń.

"Dla wielu obowiązuje" zgodnie z tą logiką dla pozostałych nie obowiązuje. Ja się zaliczam do tej drugiej grupy.

zim zum 14.01.2011 12:44

a czy napisanie tekstu "lepiej żeby ten Żyd u nas nie grał" jest antysemityzmem ?

John1906 14.01.2011 12:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 1035418)
a czy napisanie tekstu "lepiej żeby ten Żyd u nas nie grał" jest antysemityzmem ?

Dla mnie nie ;)

Niektórzy chyba za dużo wybiórczej czytają i wszędzie widzą antysemityzm:)

enzo 14.01.2011 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ceero (Post 1035409)
za antygermanizm też jest ban czy tylko Żydzi mają specjalne względy?
Nie po.......ilo wam sie coś czasami? To jest forum kibicowskie a nie gazety wyborczej.
Dla wielu osób paragraf aryjski w statucie Wisły dalej obowiązuje i jest częścią historii.
Tolerancja i poprawność polityczna to po drugiej stronie błoń raczej,

I czy moderatorzy na tym forum nie powinni być kibicami Wisły?
Ztcw to pan flamengalista z powodu słabych transferów nie kupi już karnetu na Wisłe. Wiec staje się zwykłym krzykaczem internetowym, ewentualnie co najwyżej sympatykiem a nie kibicem.

Równie dobrze moderatorem mógłby być tak na dobrą sprawę kibic Amiki, Legii albo i osoba, która Wisłę ogląda wyłącznie przed telewizorem. Co to ma w ogóle do rzeczy, jakie poglądy wyznaje flamengista? To jest jego prywatna sprawa i ma zarazem pełne prawo do wygłaszania swoich opinii na tej samej zasadzie, jak każdy inny użytkownik. Skoro ponadto flamengista dobrze wywiązuje się ze swojej funkcji moderatora i spełnia założenia administratorów tego portalu - to o co chodzi? Nie kibice go mają chyba rozliczać?

A fakt, że akurat on wlepił (jak sam napisał) dwa bany w temacie transferowym, za przesadzone teksty na temat Meliksona, uważam za działanie absolutnie słuszne. To jest mimo wszystko poczytne forum publiczne - nie mam zresztą zamiaru (zapewne nie tylko ja) czytać w jutrzejszej prasie informacji na temat wiślackiego antysemityzmu, antysyjonizmu, rasizmu i cholera wie, czego jeszcze... Takie i w tej formie wylewane żale naprawdę nie nadają się do publikacji.

P!

bloodraven 14.01.2011 13:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 1035418)
a czy napisanie tekstu "lepiej żeby ten Żyd u nas nie grał" jest antysemityzmem ?

Zależy od kontekstu. Akurat tamten wskazywał jednoznacznie, iż lepiej żeby nie grał tylko dlatego że jest Żydem, a nie ze względów obiektywnych, gdyż sportowo jest to bardzo obiecujący zawodnik, a i finansowo jak na umiejętności, które prezentuje i przyciągnięcie na siebie uwagi naszych skautów, nie jest zbyt wymagający.

emjot 14.01.2011 13:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ceero (Post 1035409)
za antygermanizm też jest ban czy tylko Żydzi mają specjalne względy?
Nie po.......ilo wam sie coś czasami? To jest forum kibicowskie a nie gazety wyborczej.
Dla wielu osób paragraf aryjski w statucie Wisły dalej obowiązuje i jest częścią historii.
Tolerancja i poprawność polityczna to po drugiej stronie błoń raczej,

I czy moderatorzy na tym forum nie powinni być kibicami Wisły?
Ztcw to pan flamengalista z powodu słabych transferów nie kupi już karnetu na Wisłe. Wiec staje się zwykłym krzykaczem internetowym, ewentualnie co najwyżej sympatykiem a nie kibicem.

jak słusznie zauważyłeś dla wielu osób co oznacza że nie dla wszystkich
"jest częścią historii" - właśnie historii
nie teraźniejszości

Arkas 15.01.2011 18:08

Gościu robi sobie reklamę strony:
http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7854
Nowy użytkownik, nowy temat, reklama - SPAM.

jagoda 17.01.2011 14:45

Moje ostatnie pytanie zostało olane, chodziło o brak możliwości logowania się na konto i zacytowałem treść dziwnego komunikatu.

Dlatego apeluję o przywrócenie użytkownika "lucekj" do żywych lub jakąkolwiek odpowiedź w kwestii logowania.

mic 18.01.2011 14:26

Prosba o posprzatanie transferowego, bo sie ludzie pogotowali

dziekuje

Szali 20.01.2011 18:15

Warto by usunąć: http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=8928

mic 22.01.2011 13:16

Prosba o posprzatania "transfery wg mediow",
dziekuje

WISŁAZWE 22.01.2011 21:22

Nie żeby się wpierdzielał ale użytkownik alkoholik działa trochę na nerwy, sądzę że nie tylko mnie...

Pozdrawiam.

mic 22.01.2011 21:26

Popieram, pozbadzcie sie, bo to co pisze ani smieszne, ani zabawne, a tylko glupie i niesmaczne

Tomek_06 22.01.2011 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ceero (Post 1035409)
Dla wielu osób paragraf aryjski w statucie Wisły dalej obowiązuje i jest częścią historii.
Tolerancja i poprawność polityczna to po drugiej stronie błoń raczej,

Kolega może by odwiedził tego linka:http://historiawisly.pl/wiki/index.p...owo.C5.9Bciowe zanim zacznie wypisywać takie brednie. Może zaraz jeszcze powiesz że za milicjanta też się uważasz bo kibice Cracovii tak twierdzą?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ceero (Post 1035409)
I czy moderatorzy na tym forum nie powinni być kibicami Wisły?

Przede wszystkim kibice Wisły nie powinni być dumni jak im pasiaści obrażają klub bredniami o paragrafie aryjskim czy "faszyście" Reymanie.

PS: Proponował bym tego typu wypowiedzi "nagradzać" krótkim odpoczynkiem od forum, który taka osoba mogła by wykorzystać na zapoznanie się z historią swojego klubu.

wisl@k_TS 23.01.2011 00:29

Wiem, że późno ale prośbę mam... Pobanujcie tych pokemonów z transferowego (w szczególności tych dwóch z awatami z Małeckim) bo naprawdę nie idzie wytrzymać. Pozdrawiam.

mic 26.01.2011 15:41

http://wislakrakow.com/forum/member.php?u=61236 spamer

mic 26.01.2011 16:16

i nastepny dzieciak http://wislakrakow.com/forum/member.php?u=61484

tomo 26.01.2011 16:49

http://wislakrakow.com/forum/showthr...77#post1041577

http://wislakrakow.com/forum/showpos...7&postcount=54

W kosmos z prowokatorem

Nosalka 26.01.2011 23:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1041573)
Uroczyście oświadczam, że będe miał wyje*ane na każdy mecz REPREZENTACJI POLSKI, w którym wystąpi jakiś Arboleda czy inny Roger.

Dziękuje, dobranoc.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1041669)
Rasizm? JAKI KU*WA RASIZM?! To, że ludzie chcą ogladac polakow w reprezentacji Polski nazywasz rasizmem?

brak slow...

Za co Kamson dostał rocznego bana? Kogoś w tych postach uraził? Który szanowny moderator dopatrzył się tutaj rasizmu?

Odin 26.01.2011 23:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nosalka (Post 1041860)
Za co Kamson dostał rocznego bana? Kogoś w tych postach uraził? Który szanowny moderator dopatrzył się tutaj rasizmu?

Pewnie dlatego dostał bo przeklnął

Odin 26.01.2011 23:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 1039538)
Popieram, pozbadzcie sie, bo to co pisze ani smieszne, ani zabawne, a tylko glupie i niesmaczne


Mic mam pytanie do Ciebie..Nie znam Cie nie wiem jakim człowiekiem jestes na codzień ,nie szukam tez zaczepki ,ale powiedz mi tak szczerze i bez napinki.ja wiem ze nikt nie jest świety i nie kazdy ma takie same poglądy,ale czy nie jest Ci wstyd przed forumowiczami chociażby ,że zachowujesz sie jak konfident ? Przepraszam za post pod postem ale nie rozkminiam jak to edytować cytować łotewer

Proud 27.01.2011 20:41

http://wislakrakow.com/forum/member.php?u=60872 Koleś nie ogarnia...

Mateuusz 29.01.2011 00:48

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...p?t=70&page=14 wyczyscic temat bo sie coraz wiekszy burdel robi

flamengista 29.01.2011 08:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nosalka (Post 1041860)
Za co Kamson dostał rocznego bana? Kogoś w tych postach uraził? Który szanowny moderator dopatrzył się tutaj rasizmu?

Pozostawione jego wpisy jeszcze rasistowskie nie były. Usunięty - jak najbardziej.

mic 29.01.2011 10:34

Temat do piachu, bo az wstyd
http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7879

spirit 05.02.2011 22:50

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=8020

Krytyka ma swoje granice.

Lewy'88 05.02.2011 23:09

ja nie widzę w tym poście nic strasznego, nie ma tam rasistowskich albo określeń ("miernych internajconałów"-jak dla mnie bardziej delikatnie się nie dało, "nieudacznicy"-dużo gorsze słowa padały nieraz bez konsekwencji). Mało tego, sądzę że gość ma rację po części

ewcia 06.02.2011 18:42

Rezygnuje z funkcji moderatora, także proszę już nie pisać do mnie w pewnych sprawach, w których nie będę wam już mogła pomóc.

ps. nie wypisujcie za wiele bzdur w pokoju ABG ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl