![]() |
Cytat:
|
jak wygląda sytuacja Lecha ? mają szanse na awans ? jakie ?
|
Cytat:
|
Tak jest, żeby awansować Lech musi w Rotterdamie wygrać dwiema bramkami.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
tak więc mają realną szansę na wyjście z grupy, podobnie jak my mieliśmy pare lat temu, też grając ostatni mecz z Feyenoordem.
|
ha ! obiektywnie muszę powiedzieć że gre Lecha mi sie bardzo podobała , szybka , odważna póki mieli parę. mam nadzieję że nabiją nam jeszcze punktów troche :D wg. zasługiwali na zwycięstwo
|
Cytat:
no ale nie był widać pewien kh kh kh |
Cytat:
|
Ha! Pisałem, że remis będzie. :D Właściwie to mogli nawet wygrać, bo to Depor na wyjazdach cienkie.
|
to znając ich szczęscie remis w meczu Depor-Nancy jest pewny, trzeba będzie sie udać do bukmachera :>
|
Cytat:
1. CSKA Moskwa 4 4 0 0 12-4 12 2. AS Nancy..... 3 1 1 1 8-6 4 3. Deportivo La .3 1 1 1 4-4 4 4. Lech Poznań .3 0 2 1 4-5 2 5. Feyenoord... 3 0 0 3 1-9 0 |
Noo dzisiaj Lech pomimo remisu faktycznie niezły mecz. W ogóle całe spotkanie oglądało się dość fajne akcje z obu stron, wartka akcja... Swoją drogą spodziewałem się troche więcej po Lewandowskim w końcówce a tu lipa :P Według mnie remis z Feyenordem i Pyry odpadją...
|
Cytat:
|
Frajersko stracili tą bramke na początku i odrazu mieli pod góre, ale + za to że grają ofensywanie no i podjeli walke do końca
|
Deportivo vs Nancy - remis | Feye - Lech - wygrana Lecha 2 bramkami
Wtedy wchodzi CSKA - Nancy - Lech Deportivo vs Nancy - wygrana czyjakolwiek | Feye - Lech - wygrana Lecha jakakolwiek Wtedy wchodzi CSKA - Depo/Nancy - Lech |
Cytat:
Feyenoord 0-1 Lech Depor 1-1 Nancy wchodzi Lech czy Depor w takiej sytuacji? |
oj chyba kibice Amiki czują ogromny niedosyt, Depor. potwierdziło słabą dyspozycję na wyjazdach i gdyby nie ta szczęśliwie zdobyta bramka na początku meczu, Lech spokojnie mógłby to spotkanie wygrać. A i tak przecież Kuchenki miały co najmniej pięć okazji do zdobycie gola, i tylko wyjątkowemu braku szczęścia a może umiejętności mogą cieszyć się jedynie z jednego punktu.
|
Bilans bramek ten sam, bilans bezpośrednich ten sam, to może gole na wyjeździe sie liczą? ;p nie mam pojęcia
|
Amica NIE AWANSUJE ! Czy wy naprawdę wierzycie że Feyenoord się położy przed pyrami? Oni będą chcieli na pożegnanie pucharów wygrac, choc moim zdaniem padnie remis.
http://darekwolowski.blox.pl/2008/12...ej-strony.html <--- czysta stronniczośc polskich pismaków |
Cytat:
A jest to całkiem możliwy scenariusz:D czyżby dodatkowy mecz? A może będzie brane pod uwagę to, kto lepiej wypadł w spotkaniu ze zwycięzcą grupy(w tym wypadku CSKA) |
Oprocz ochow i achow dla Lecha(nalezaloby sie bo bardzo dobrze graja!) wrzuce lyzke dziegciu.
Otoz pan Semir Stilic po takiej dawce prasowego transferowania poczul sie tak dobrze, ze KAZDA akcje chce wykonczyc jakby mial to byc akcja sezonu. Strzaly na bramke z 45m, strzaly w okolicach choragiewki bocznej wrecz nie przystoja...Nadchodzi 100% szansa a gosc uderza pilke od niechcenia. Poza tym jest irytujaco nieskuteczny.To jest glowny mankament tego zawodnika obok zupelnego braku szybkosci. Tyle co mu zazdroszcze to jego uderzenie z lewej nogi. Ale to troche z malo i musi jednak porpacowc nad pozostalymi elemantami. Bo za granica bedzie co najwyzej utalentowanym zmiennikiem w srednim klubie. |
No i mamy już dokładnie 4 punkty w krajowym rankingu UEFA za ten sezon czyli ponad 1/3 z 5 sezonów branych obecnie pod uwagę (niecałe 12 pkt). Zajmujemy co prawda wciąż 27 miejsce. Jeśli już to pewnie poprawimy je nieznacznie ale biorać pod uwagę tylko punkty z tego sezonu to jesteśmy na 17 pozycji. Jako kraj odbijamy się więc od dna. Oby w kolejnych sezonach nie było gorzej a za parę lat może doczekamy się dwóch drużyn w LM.
Co do gry Lecha, zagrali jak w wielu meczach w tym sezonie czyli ofensywnie na maksa i nieskutecznie na maksa. Generalnie jedyny mecz, który im wyszedł tak jak chcięli to było spotkanie na Reymonta :-/ |
Cytat:
Deportivo wchodzi.
|
Cytat:
|
Pomyłka, wkleiłem regulamin fazy grupowej LM
To PUEFA - ale wiele sie nie zmienia, Depor wchodzi jeśli dobrze rozumiem bo się już zakręciłem lekko.
|
Zaraz, zaraz. Lech strzelił gola w Moskwie i jeśli wygra Z Feyenordem 1:0 to będzie miał dwa gole. Deportivo strzelioł tylko jednego gola, w Poznaniu, w Rosji poległo 3:0. W tekiej sytuacji awansuje więc Lech.
|
Zagadka lodówki rozwikłana. Wiec wracając do meritum Legionisto, oby jednak nie był to możliwy scenariusz ;]
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl