Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

Kurt 10.03.2009 01:52

Cytat:

Za taki regulamin i takie wartościowe nagrody to na górnej LOL, na dolnej ROTFL, a vis a vis F/O UMK.
Nie w nagrodach rzecz, ale mieliby trochę szacunku dla kibiców.
Zlecenie jakiegokolwiek logotypu profesjonalnej agencji reklamowo/marketingowej...a zresztą co tu pisać- czytacie prasę, oglądacie tv, wiecie ile takie rzeczy kosztują. Niezłe cwaniaczki i tyle.
Gdybym wygrał, może byłaby okazja do zrobienia z nich kretynów w mediach. Trzeba spróbować ;-)
I tak i nie. Z jednej strony nie musieliby w ogóle robić wzorów. Biała Gwiazda na trybunie fanatycznej, a na reszcie stadionu normalne czerwone krzesełka, ja bym się nie obraził. Ewentualnie napis Wisła. Inną sprawą jest że jak już robią ten konkurs to nagrody to jakaś kpina. Chyba jak był konkurs na koncepcje stadionu Wisły na polskiestadiony.pl czy innej stronie, (na prywatnej stronie) dla zwycięzcy były przewidziane 3000 zł. Z czym do ludzi. Kpiną jest bilet na pojedeńczy mecz. Mogliby się postarać chociaż o karnet na mecze Wisły na jesień. Aż taka bida żę łaskawie dają jeden bilet... i zestaw Kraków GO, który przez cały okres gry Wisły w Eurolidze i PLKK można było wygrać, dzięki wrzuceniu piłki za 3 do kosza... i nie był to zestaw wybitnie atrakcyjny. Nawet potraktowałbym go jako zbędny balast do domu. Jednym słowem marketing w wydaniu naszych działaczy czy to klubowych czy miejskich...

dannato 10.03.2009 07:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurt (Post 690116)
I tak i nie. Z jednej strony nie musieliby w ogóle robić wzorów. Biała Gwiazda na trybunie fanatycznej, a na reszcie stadionu normalne czerwone krzesełka, ja bym się nie obraził. Ewentualnie napis Wisła. Inną sprawą jest że jak już robią ten konkurs to nagrody to jakaś kpina. Chyba jak był konkurs na koncepcje stadionu Wisły na polskiestadiony.pl czy innej stronie, (na prywatnej stronie) dla zwycięzcy były przewidziane 3000 zł. Z czym do ludzi. Kpiną jest bilet na pojedeńczy mecz. Mogliby się postarać chociaż o karnet na mecze Wisły na jesień. Aż taka bida żę łaskawie dają jeden bilet... i zestaw Kraków GO, który przez cały okres gry Wisły w Eurolidze i PLKK można było wygrać, dzięki wrzuceniu piłki za 3 do kosza... i nie był to zestaw wybitnie atrakcyjny. Nawet potraktowałbym go jako zbędny balast do domu. Jednym słowem marketing w wydaniu naszych działaczy czy to klubowych czy miejskich...

1. Nie podoba się regulamin i nagrody - nie startuj - nikt nie każe.
2. Chcesz zorganizować konkurs i dać 3.000zł nagrodę - nikt Ci nie broni.

3. W konkursie chodzi raczej o zabawę i koncepcję, jakiś ciekawy pomysł - który może posłużyć później, przy wyborze krzesełek na trybunę. Nie ma tu mowy o zamówieniu żadnego profesjonalnego projektu graficznego. TO MA BYĆ ZABAWA, szczególnie liczę na młodszych kibiców.

4. Jakby chciano napisać WISŁA KRAKÓW to by nie ogłaszano konkursu. Choć i tak nie wiadomo, czy tak się nie skończy.

5. andalemono - jakby chciano zlecić to firmie to by zlecono - szacunek to kibiców? A jaki ty masz szacunek do kogokolwiek pisząc "zrobić z nich kretynów w mediach"? Szacunkeim do kibiców jest to właśnie, że ogłoszono konkurs, gdzie każdy kibic, czy ma 4 lata i zrobi projekt w paincie, czy ma 55 lat i jest grafikiem, może wystartować. To ma być zabawa - a przy okazji będą nagrody - wydaje mi się, że dość atrakcyjne.

6. Szczerze powiem, jak czytam to forum (wiem wiem...nie chcę czytac to nie muszę) to mi się niedobrze robi...parę osób i to mocno związanych z Wisłą zapierdala żeby ten stadion jakoś wyglądał a jedyne co się słyszy to to, że wszystko jest spieprzone, że nikt nic nie robi, że nikomu się nic nie chce, że 'urzędasy' leżą i mają wszystko gdzieś - nie wiecie, to się nie wypowiadajcie.

Pozdrawiam,

Wrona 10.03.2009 09:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 689826)
nie nam sie na fotografii ale wydaje mi sie ze kamery musze byc ustawione tak jak to jest obecnie zeby ewentualnie zachodzace slonce nie swiecilo prosto w kamere.


Masz rację. Tak jest właśnie ze względu na ruch słońca nad stadionem, i z tego wynika również przepis UEFA odnośnie umieszczenia kamer na stadionach, z czym problem ma np. Stadion Śląski. Ale zdaje się że rozwiązali to tam przy pomocy dachu (na razie projektu).
Główne kamery na pewno będą tam gdzie teraz.

leszekm 10.03.2009 09:26

Prezydent nie boi się komisarza ani wstrzymania inwestycji

"Ale mamy ogólnoświatowy kryzys. Czy trzeba będzie zrezygnować z budowy stadionów, dróg czy linii tramwajowych.

- Nie ma żadnego zagrożenia dla inwestycji. Podpisuję umowę na budowę trybuny zachodniej stadionu Wisły. W miniony piątek minął termin zgłaszania ofert na budowę stadionu Cracovii i zgłosiło się 17 wykonawców, spośród nich wybierzemy 5 do drugiego etapu. Na przełomie maja i czerwca zwycięzca przetargu rozpocznie budowę tego stadionu. Będą realizowane planowane inwestycje drogowe i komunikacyjne. Budżet skonstruowaliśmy bardzo ostrożnie, biorąc pod uwagę, jak pan to nazwał, ogólnoświatowy kryzys, co dla miasta oznacza ewentualne zmniejszenie planowanych dochodów. Jeżeli dostaniemy od rządu tyle środków, ile było obiecane, to nie powinno być problemów..."

http://www.krakow.pl/prasowka/?art_id=8911

andalemono 10.03.2009 10:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dannato (Post 690128)
(...)
5. andalemono - jakby chciano zlecić to firmie to by zlecono - szacunek to kibiców? A jaki ty masz szacunek do kogokolwiek pisząc "zrobić z nich kretynów w

mediach"? Szacunkeim do kibiców jest to właśnie, że ogłoszono konkurs, gdzie każdy kibic, czy ma 4 lata i zrobi projekt w paincie, czy ma 55 lat i jest

grafikiem, może wystartować. To ma być zabawa - a przy okazji będą nagrody - wydaje mi się, że dość atrakcyjne.

6. Szczerze powiem, jak czytam to forum (wiem wiem...nie chcę czytac to nie muszę) to mi się niedobrze robi...parę osób i to mocno związanych z Wisłą

zapierdala żeby ten stadion jakoś wyglądał a jedyne co się słyszy to to, że wszystko jest spieprzone, że nikt nic nie robi, że nikomu się nic nie chce, że

'urzędasy' leżą i mają wszystko gdzieś - nie wiecie, to się nie wypowiadajcie.

Pozdrawiam,

Rozumiem, że to był apel do młodszej czesci forum, która może nie wiedzieć jak funkcjonują atrakcyjne gadżety w firmach.
Że idziesz do marketingu, Hi darling! mam wieczorem stype, rzuć mi brelok, kalendarzyk, podłokietnik i breloczek...
Ciekawe czy prywatnie naprawdę wierzysz w to co napisałeś. Jeśli tak to pozwól, że dorzucę się do waszego 'za.......u' i podwoję wartość nagród, dorzucając 200. Numer konta proszę na priw, a Wy dalej - w imię dobrej zabawy koncepcyjnej - róbcie z ludzi frajerów ;-)
Jesteśmy dumą tego miasta z ogólnopolskim konkursem, opatrzonym oszałamiającym regulaminem i budżetem 50ojro na ojro 2012.

Również pozdrawiam.

matt_21 10.03.2009 10:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez andalemono (Post 690104)
Za taki regulamin i takie wartościowe nagrody to na górnej LOL, na dolnej ROTFL, a vis a vis F/O UMK.
Nie w nagrodach rzecz, ale mieliby trochę szacunku dla kibiców.
Zlecenie jakiegokolwiek logotypu profesjonalnej agencji reklamowo/marketingowej...a zresztą co tu pisać- czytacie prasę, oglądacie tv, wiecie ile takie rzeczy kosztują. Niezłe cwaniaczki i tyle.
Gdybym wygrał, może byłaby okazja do zrobienia z nich kretynów w mediach. Trzeba spróbować ;-)

To i tak jest duży postęp, bo logo na D zrobili na podstawie prac ludzi z forum, w tym moich, a podpisali ten projekt nazwiskiem jakiegoś kogoś od siebie, kto jeszcze pewnie wziął za to kasę. Nie żebym narzekał na Gwiazdę, ale mogli wtedy napisać, że: "na podstawie prac z http://wislakrakow.com/forum a nie Pan X, Biuro projektowe jakieśtam. Bo pomysł pochodził z tego tematu: http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=746. I jakoby nie chodzi tu o kasę a oto, że ktoś coś sobie przypisał czego nie wymyślił.

Co do aktualnego konkursu, to teraz zasady są jasne, chcesz kasę zajmij się czym innym, chcesz wchodząc na stadion widzieć trybunę zaprojektowaną przez ciebie, no to otwierasz program graficzny i działasz. Ja zapewne jak znajdę chwilkę to coś im podeślę.

dannato 10.03.2009 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez andalemono (Post 690160)
Rozumiem, że to był apel do młodszej czesci forum, która może nie wiedzieć jak funkcjonują atrakcyjne gadżety w firmach.
Że idziesz do marketingu, Hi darling! mam wieczorem stype, rzuć mi brelok, kalendarzyk, podłokietnik i breloczek...
Ciekawe czy prywatnie naprawdę wierzysz w to co napisałeś. Jeśli tak to pozwól, że dorzucę się do waszego 'za.......u' i podwoję wartość nagród, dorzucając 200. Numer konta proszę na priw, a Wy dalej - w imię dobrej zabawy koncepcyjnej - róbcie z ludzi frajerów ;-)
Jesteśmy dumą tego miasta z ogólnopolskim konkursem, opatrzonym oszałamiającym regulaminem i budżetem 50ojro na ojro 2012.

Również pozdrawiam.

Nagrodą są dwa bilety na mecz z Legią oraz piłka z autografami piłkarzy.
Gadżety są dodatkiem, o czym chyba zapominasz.

Po drugię - tak jak mówię - nagrody są jakie są i tyle - nie podobają Ci się - nie startuj.

szorstki 10.03.2009 11:45

Ja mam pytanie bo nie mogę sie doszukać tego w tym co na necie pokazano.
Trybuna jest piętrowa. A ile rzędów krzesełek ma dolna trybuna a ile górna ? Ile jest krzesełek pomiędzy tymi oczodołami wejściowymi ?

radekogi 10.03.2009 13:37

rzędów jest 18 na dole i 24 na górze. W sumie 42 rzędy na całej trybunie, przydałoby sie aby klub udostępnił jakis plan sektora, bo nie wiadomo ile krzesełek jest wzdłuż

4fan_player 10.03.2009 14:10

http://www.reymonta22.pl/?a=news&b=item&id=10530

emailowiec 10.03.2009 14:14

Czyli wychodzi na to, że prezydent podpisał mimo braku zgody Rady Miasta? Czegoś tu nie rozumiem... Żeby potem nie było "cyrków" i kolejnych opóźnień przez to.

To po derbach stopniowa rozbiórka :)

FraMat 10.03.2009 14:43

Nie.
Nie jest już wymagana zgoda radnych na podpis Majchra

leszekm 10.03.2009 16:14

Umowa na trybunę zachodnią Wisły podpisana


Prezydent Krakowa podpisał umowę na realizację ostatniego elementu przebudowy miejskiego stadionu Wisły Kraków. Planuje się, że arena przy Reymonta do lata 2010 roku będzie dysponować kompletnie przebudowanymi trybunami na około 33 tysięcy widzów.

Po pokonaniu przeszkód formalnych, możliwe stało się podpisanie umowy na przebudowę trybuny zachodniej miejskiego stadionu Wisły Kraków. Wykonawca, Polimex Mostostal S.A., za kwotę nieco ponad 153 mln złotych – 8 mln mniej niż pierwotnie zakładano – wybuduje nie tylko miejsca dla widzów, ale także place, parkingi i drogi dojazdowe do stadionu.

Kraków od 2004 roku prowadzi kompleksową modernizację miejskiego stadionu przy ul. Reymonta. W 2006 roku oddano do użytku trybunę południową. Rok później zakończono prace przy trybunie południowej. Następnie wykonano nowoczesny pawilon multimedialny. W tym roku rozpoczęły się prace przy realizacji trybuny wschodniej (od strony Parku Jordana) wraz z narożnikami. Planuje, że miejski stadion Wisły Kraków będzie dysponował kompletnie przebudowanymi trybunami na 33 tysiące miejsc do czerwca 2010 roku. (M).

http://www.krakow.pl/komunikaty/?MOD...ow&kom_id=8505

Strzala 10.03.2009 16:20

Wy tez macie na kamerce noc od dwóch dni?

element 10.03.2009 16:25

Tak

PS.
http://www.youtube.com/watch?v=G0eCV...e=channel_page

Bobic 10.03.2009 16:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Strzala (Post 690294)
Wy tez macie na kamerce noc od dwóch dni?

Tak
100000 znaków

runner 10.03.2009 17:44

Kamerka nie działa poprawnie ...
Kiedy będą zalewać płytę fundamentową ?
Znacie jakiś harmonogram ?

Maciuś 10.03.2009 17:52

Kamera nie dziala bo cement wynoszą ;)

Coach 10.03.2009 18:04

Panie i panowie, na trybunie pojawiają się części żurawia :D
http://www.reymonta22.pl/?a=news&b=item&id=10532

dynek.pl 11.03.2009 09:11

CO jest w ogole z zapleczem pod D, bo zadnych postepow nie widac ?
Trybuna jest czynna juz z 1,5 roku.

pan_premier 11.03.2009 09:51

o ile pamietam bedzie robione na końcu, bo nie bło na to podpisanej umowy

spinnaker 11.03.2009 14:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez runner (Post 690341)
Kamerka nie działa poprawnie ...
Kiedy będą zalewać płytę fundamentową ?
Znacie jakiś harmonogram ?

Na moje oko pierwszą część niedługo bo ją oddzielają od reszty przypatrz się na fotki od strony E. I wg. kogoś z forum skyscrapercity to żuraw będzie właśnie postawiony na tej pierwszej części. Już niedługo i nam będzie rosła trybuna w górę :)

art2222 11.03.2009 17:34

Płyta denna ma być wylana etapami, a żuraw będzie stał na płycie denej. Beton wiąże jakiś czas więc pełna konstrukcja żurawia stanie za kilka tygodni najpewniej. Tak się składa że pracuje aktualnie na tej budowie :)

wierny 11.03.2009 19:34

A znasz może harmonogram prac przy tej trybunie?

element 11.03.2009 20:16

http://........./schematc

ps. i z oficjalnej http://i40.tinypic.com/2r3kokw.jpg

radekogi 11.03.2009 21:06

to jest oficjalny schemat? Bo jak tak to zrobili nam jajo a'la stadion Lecha w narożniku, chyba że jest to fragment trybun D,E

LukL 11.03.2009 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radekogi (Post 690855)
to jest oficjalny schemat? Bo jak tak to zrobili nam jajo a'la stadion Lecha w narożniku, chyba że jest to fragment trybun D,E

oficjalny....

wierny 11.03.2009 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 690822)

skąd to wziąłeś?

4fan_player 11.03.2009 21:36

stadionwisly.info

Carol09 12.03.2009 16:56

co wy na to?
wiem że troche pokracznie ale jakiś zarys już jest

http://images38.fotosik.pl/78/a418ab070811cc1bm.jpg

http://img149.imageshack.us/img149/6919/stadion.jpg


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl