![]() |
hmmm ani komentatorzy, ani pilkarze nie wiedza nic o zadnym fochu na PZPN, za to wszyscy mowia ze jest to foch na pilkarzy... hmmm
|
Cytat:
|
Cytat:
Co nie zmienia faktu , że zabawne jest iż drużyna nie została poinformowana(chyba , że Gancarczyk jest rodzynkiem) jaki jest cel protestu . Po tej grze , którą ostatnio prezentowali oczywistym jest , że mogli pomyśleć iż protest jest wymierzony w ich strone , co raczej nie działa mobilizująco. Jednak to nie moja piaskownica , więc absolutnie mi nie przeszkadza że piłkarze Lecha mogą być dzisiaj nieco skonfundowani :P |
kurde no czzbym znowu rzegral u bukow przez Lcha ;/
Lech wlasnie cisnie :P tylko nie potrafia w bramke trafic :) Powiem tak, cisna tak jak my z Jaga, maja duzo akcji ale juz nie potrafia tak jak my ograniczyc rywala, bo Bechatow rowniez oddał 6 strzałow (Lech 13, oboje po 3 celne), wiec jak widac Lech cisnie ale i Bełchatow potrafi sie odgryzc wiec w kazdej chwili moze strzelic Lech jak i GKS wyjdzie z kontra czy akcja i pograzy najlepszy zespol w Polsce :) EDIT Ja po prostu mysle ze pilkarze Lecha nie sa tacy głupi i skoro nie ma dopingu to i oni nie beda zwyiezac!! Skoro dopingu nie organizujecie to zwyciestw miec nie bedziecie!! |
Z onetowskiej relacji:
Cytat:
|
Kuchenki pobijają rekordy nieskuteczności - trzeba przyznać, że w zeszłym sezonie, szczególnie wiosną, było podobnie. Wtedy jednak szczęście im sprzyjało i zwykle w końcówkach coś wcisnęli. Ciężko jednak uwierzyć, że ich morale i chęć walki jest tak niska za Zielińskiego, by już po 5 kolejkach mieli fundnąć sobie 9 punktów straty do nas... Zobaczymy jak się to skończy, jednak w razie porażki lub remisu ich "wiemy jak budować klub na poziomie europejskim" Zarząd powinien chyba pomyśleć o zatrudnieniu poważniejszego trenera.
Ha, ha desperacki rajd Arboledy kończy się raczej tragicznie dla Amici... |
No i 0-2...
|
ciekawe czy po tym meczu dalej będą twierdzić że zdobędą Majstra
|
Jacek Zielinski to jednak cienki bolek jako trener. Ciekawe kogo Amica wezmie ,ze znanych nazwisk sa np. Bobo Kaczmarek czy Kasperczak :-D
|
Przyłączam się do malkontentów. Nasza liga jest z roku na rok gorsza. Z kim Wisła będzie walczyła o mistrza, z Ruchem? Będzie prawdziwa kompromitacja w pucharach. Czas odpaść z kimś gorszym od Estonii.
|
Cytat:
|
o ku.. uhahah, ale ich jada heeee
Nie no wlansym oczom nie wierze. Tacy byli wielcy a teraz ich jadzie zepsol ktory w tym sezonie tez nie blyszczał skutecznoscia! Co do rptestu to kilka moich uwag -a co to ocbhdzo PZPN czy bedzie doping czy nie, kogo bardziej skrzywdza niedopingujac? Pilkarzy, zespol czy PZPN? -w takiej chwili w jakies akcje sie bawic, gdy zespol spada na dno to az sie wierzyc nie chce ze protest w strone PZPNu skierowany a nie pilkarzy ktorzy mieli gwarantowac wieeelkie sukcesy nie tylko w Polsce ale i za granica -zamiast wesprzec pilkarzy w ciezkich mometnach to znowu ich w dupie maja i nie pomoga tylkos ie ajkimis PZPNami zjamuja, nalezy tylko wspolczoc pilkarzom ze maja takich kibicow i juz EDIT Jeszcze oczywiscie na mała uszczypliwosc sie skusze :D Dziwnie sie sklada bo Reissa oskarzyli o korupcje= zawieszenia w klubie- przed meczem z Udinie z tego co pamietam, jakos tydzien przed- pamietam bo wtedy bylem zdegustowanym tym ze jedyny polski zespol walczy w Eurpie a oczywiscie madrzy Polacy teraz musza najwazniejsza postac w klubie zawieszac i burzyc morale zespolu, no a wlasnie jak Reissa zabrakło to jakos w lidze mecze zaczeli przegrywac, nie ma kto kupowac? :P hihi |
Amica wyczerpała limit szczęścia i tyle. Wrócili do normy, czyli do ciągłych, niezrealizowanych marzeń o mistrzostwie. W zeszłym sezonie wszyscy ich okrzyknęli galacticos, a oni w to uwierzyli i myślą, ze będą wygrywać na stojąco. Teraz grają dokładnie to samo, co na wiosnę
|
1-2 Lewandowski
|
Dokładnie, lepiej z osądami poczekać do końca ligi.
Mimo to myślę, że tuż tuż zbliża się zwolnienie trenera Zielińskiego. Nawet gdyby wygrał teraz z Bełchatowem, to jego praca raczej nie zachwyca działaczy Lecha. Potencjalny następca? Oby nie Bobo Kaczmarek, bo to bardzo dobry fachowiec i fajny człowiek ;) [po mojemu: szkoda go :P]. Cytat:
.. póki co wracam do oglądania meczu, bo nie mogę się skupić, na tym co chce napisać ;D |
2-2...od razu widac jak weszli Rengifo i Stilic to GKS nie może wyjśc z własnej połowy, pewnie jeszcze na 3-2 wcisną bo teraz leci sytuacja za sytuację
|
Taka ciekawostka:
http://www.sport.pl/pilka/1,95642,69...Zaglebiem.html |
Cytat:
|
No proszę. Wielka Amika w 5 meczach zgromadziła całe 7 punktów. W ostatnich meczach 3 porażki - teraz remis u siebie z będącym w kryzysie Bełchatowie. To już nie jest przypadek. Są w dołku.
Może Zieliński potrzebuje więcej czasu, by zespół dopasował się do nowej taktyki. Ale straty mogą już być zbyt duże. Owszem, to początek sezonu ale już 8 pkt do nas to sporo. Jasne, my też nie będziemy wszystkiego wygrywać - ale im też raczej nie trafi się taka runda wiosenna jak Legii za Wdowczyka. Zatrzymanie Nicińskiego to już niezła szopka. Mam tylko nadzieję, że chodzi wyłącznie o sprawy Arki. Paradoksalnie dla Gdynian może być to korzystne, bo mają pretekst do rozwiązania wysokiego kontraktu z jednym z weteranów, którzy mało wnoszą do gry. A Niciński ma chyba jeszcze 2 lata umowy. |
Cytat:
Ale taka jest prawda ze nie mozemy patrzec na kogos i sie modlic oby tylko pkt tracili, jak straca to dobrze jak nie to nic sie nie stało bo my mistrza zdobywamy za swoje mecze a nie za porazki innych. Cytat:
prawda ale moze jakby co roku walcyzła o Mistrza Wisła, Lech, Legia i druzyny te nie partaczyłyby swoich meczow, tylko grały dobrze caly sezon i biły sie o majstrato moze ten poziom ligi by sie podnosil. A tak to mamy co mamy, wygrac lige to nie problem, tu sie pilkarze walki nie naucza, a pozniej przychodiz jakas Levadia czy inna Bruggia i nas kondycyjnie niszczy albo nas niszczy tym ze myslimy ze bedzie latwo bo co to nie my, jestesmy MP a to jakis zepsol z Estonni pokroju Odrwy W ktora ogramy z palcem w dupie, i jest jak jest |
Cytat:
"Trójka" dla Bełchatowa byłaby złym rozwiązaniem - oni mimo wszystko mają mocną ekipę i jeśli tylko zaskoczą to mogą być groźni w ostatecznej klasyfikacji. Bo jakoś nie wierzę, że Lechia czy Ruch nie spuchną za 2-3 kolejk, jak choćby Arka rok temu i kolejność w czubie tabeli nie wróci do "normy". Sama ambicja to nawet na tą drewnianą ligę za mało - zawsze trafi się jakiś "rycerz", który namiesza, jednak koniec końców w czubie i tak regularnie plasuje się Wisła/Lech/Legia/GKS. Mimo wszystko decyduje klasa piłkarzy i ich umiejętności. Dziś rywale potracili punkty, takze w miłym nastroju czekam 2 tygodnie na powrót ligi. |
Odrobina niedosytu pozostaje tylko z powodu meczu Legii. Liczę jednak, że to tylko chwilowa zniżka formy i już od następnej kolejki zaczną grać swój futbol:-)
|
Cytat:
Cytat:
|
panowie wrzućcie na luz bo mieliśmy przynajmniej 4 bardzo łatwe mecze.
jak było widać naszym kopaczom starczyło ambicji na 4 i 1/4 meczu więc e\ cos czuję, ze w Gdańsku będzie sensacja :) Legia i Lech też predzej czy pźniej zliczą podobną serię i będą chwile z przewagą 2 punktową |
Cytat:
Ruch na drugim, Lubin mistrz spuszczony za korupcję wiec musi być mocny, Bełchatów 5 drużyna ubiegłych rozgrywek, Jaga przecież tak naprawdę wicelider, a z Arką zawsze nam było ciężko. Tym sposobem wytłumaczą Ci wszystko. Legia w pierwszym "Urbanowym" sezonie wygrała 7 pierwszych meczów, a jak się skończyło wiemy wszyscy. Więcej pokory panowie i panie. |
Cytat:
|
Cytat:
Denerwują mnie już dziennikarze:evil: http://ligoblog.blox.pl/2009/08/Po-c...5-kolejki.html Po co Wisła zwycięża?? Inni widocznie nie potrafią:-P |
Cytat:
gigant... a moze w tej lidze nie ma silniejszych? |
Legia zagrała z tym samym Zagłębiem, później z tą samą Arką, następnie zremisowała z Cracovią, która się sportowo nie utrzymała, później zaś przegrała z wiecznie zajebistą Odrą, a teraz zmordowała 1:0 z super mocną Polonią Bytom.
Lech z kolei pokonał ligowych gigantów - Piasta Gliwice i Koronę Kielce. A później? Bęcki od Polonii Warszawy i Cracovii, a teraz wymęczony remis. gigant - jak lubię te Twoje ironiczne i dość ostre, krytyczne posty, tak teraz nie rozumiem do czego się dopieprzasz. Poczekajmy jednak do 10 kolejki. Wtedy będzie można powiedzieć jeszcze nieco więcej. |
Cytat:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl