Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5997)

Jaroo1 30.08.2009 16:42

hmmm ani komentatorzy, ani pilkarze nie wiedza nic o zadnym fochu na PZPN, za to wszyscy mowia ze jest to foch na pilkarzy... hmmm

Żuczek 30.08.2009 16:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 786958)
spokojnie, napewno cos ustrzelą. Pge ma farta ze nic nie dostali narazie, a amikorz ciśnie

Po tym strzelonym golu to właśnie GKS zaczął cisnąć. Szkoda że jeszcze jednej bramy nie udało się im strzelić.

Mareq 30.08.2009 16:47

Cytat:

hmmm ani komentatorzy, ani pilkarze nie wiedza nic o zadnym fochu na PZPN, za to wszyscy mowia ze jest to foch na pilkarzy... hmmm
Piłkarze i komentatorzy C+ , to bardzo wiarygodne źródło jeżeli chodzi o sprawy kibicowskie ;)
Co nie zmienia faktu , że zabawne jest iż drużyna nie została poinformowana(chyba , że Gancarczyk jest rodzynkiem) jaki jest cel protestu . Po tej grze , którą ostatnio prezentowali oczywistym jest , że mogli pomyśleć iż protest jest wymierzony w ich strone , co raczej nie działa mobilizująco.
Jednak to nie moja piaskownica , więc absolutnie mi nie przeszkadza że piłkarze Lecha mogą być dzisiaj nieco skonfundowani :P

Jaroo1 30.08.2009 16:48

kurde no czzbym znowu rzegral u bukow przez Lcha ;/
Lech wlasnie cisnie :P tylko nie potrafia w bramke trafic :) Powiem tak, cisna tak jak my z Jaga, maja duzo akcji ale juz nie potrafia tak jak my ograniczyc rywala, bo Bechatow rowniez oddał 6 strzałow (Lech 13, oboje po 3 celne), wiec jak widac Lech cisnie ale i Bełchatow potrafi sie odgryzc wiec w kazdej chwili moze strzelic Lech jak i GKS wyjdzie z kontra czy akcja i pograzy najlepszy zespol w Polsce :)

EDIT
Ja po prostu mysle ze pilkarze Lecha nie sa tacy głupi i skoro nie ma dopingu to i oni nie beda zwyiezac!!
Skoro dopingu nie organizujecie to zwyciestw miec nie bedziecie!!

Jazon 30.08.2009 16:48

Z onetowskiej relacji:

Cytat:

Po 45. minutach zdecydowanie lepsze wrażenie zostawił po sobie GKS Bełchatów. Lech prezentował się korzystnie jedynie na początku pojedynku, po golu straconym ze stałego fragmentu gry, coś się w drużynie "Kolejorza" zacięło. Kibice Lecha przez 40 minut nie dopingowali swojego zespołu, a później zakrzyczeli "skoro tak chcecie, dopingu mieć nie będziecie" - to chyba wystarcza za komentarz. Jacek Zieliński przed spotkaniem twierdził, że po meczu z Club Brugge odbył męską rozmowę w szatni z piłkarzami - chyba jednak nie wszystko zostało jeszcze wyjaśnione.
Podobać się może za to gra GKS-u, wreszcie zawodnicy gości grają tak, jak wymaga od nich Ulatowski - ambitnie, agresywnie w odbiorze (przy czym aż 12 razy nieprzepisowo atakowali rywali) i szybko. Zdołali pokazać też kilka ciekawych zagrań, zwłaszcza dobrych prostopadłych podań, które łatwo omijały defensywę Lecha.
Tekst wyśpiewany we Wronkach ewidentnie w stronę PZPNu, bo w takiego focha na piłkarzy jakoś nie wierzę, to byłoby mega-żałosne;) Dziennikarz prowadzący relację jednak tak to właśnie zinterpretował;) Jego też trzeba doszkolić poznaniaki:)

Aimable 30.08.2009 16:53

Kuchenki pobijają rekordy nieskuteczności - trzeba przyznać, że w zeszłym sezonie, szczególnie wiosną, było podobnie. Wtedy jednak szczęście im sprzyjało i zwykle w końcówkach coś wcisnęli. Ciężko jednak uwierzyć, że ich morale i chęć walki jest tak niska za Zielińskiego, by już po 5 kolejkach mieli fundnąć sobie 9 punktów straty do nas... Zobaczymy jak się to skończy, jednak w razie porażki lub remisu ich "wiemy jak budować klub na poziomie europejskim" Zarząd powinien chyba pomyśleć o zatrudnieniu poważniejszego trenera.
Ha, ha desperacki rajd Arboledy kończy się raczej tragicznie dla Amici...

WislakWiDoK 30.08.2009 16:58

No i 0-2...

KosaPS 30.08.2009 17:00

ciekawe czy po tym meczu dalej będą twierdzić że zdobędą Majstra

AS82 30.08.2009 17:01

Jacek Zielinski to jednak cienki bolek jako trener. Ciekawe kogo Amica wezmie ,ze znanych nazwisk sa np. Bobo Kaczmarek czy Kasperczak :-D

emj10 30.08.2009 17:03

Przyłączam się do malkontentów. Nasza liga jest z roku na rok gorsza. Z kim Wisła będzie walczyła o mistrza, z Ruchem? Będzie prawdziwa kompromitacja w pucharach. Czas odpaść z kimś gorszym od Estonii.

Joaquin 30.08.2009 17:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KosaPS (Post 786978)
ciekawe czy po tym meczu dalej będą twierdzić że zdobędą Majstra

Pomału to dopiero 5 kolejka... co nie zmienia faktu, że cieszy mnie postawa (raczej leżąca:) Amici w lidze :D

Jaroo1 30.08.2009 17:03

o ku.. uhahah, ale ich jada heeee
Nie no wlansym oczom nie wierze. Tacy byli wielcy a teraz ich jadzie zepsol ktory w tym sezonie tez nie blyszczał skutecznoscia!

Co do rptestu to kilka moich uwag
-a co to ocbhdzo PZPN czy bedzie doping czy nie, kogo bardziej skrzywdza niedopingujac? Pilkarzy, zespol czy PZPN?
-w takiej chwili w jakies akcje sie bawic, gdy zespol spada na dno to az sie wierzyc nie chce ze protest w strone PZPNu skierowany a nie pilkarzy ktorzy mieli gwarantowac wieeelkie sukcesy nie tylko w Polsce ale i za granica
-zamiast wesprzec pilkarzy w ciezkich mometnach to znowu ich w dupie maja i nie pomoga tylkos ie ajkimis PZPNami zjamuja, nalezy tylko wspolczoc pilkarzom ze maja takich kibicow i juz

EDIT
Jeszcze oczywiscie na mała uszczypliwosc sie skusze :D
Dziwnie sie sklada bo Reissa oskarzyli o korupcje= zawieszenia w klubie- przed meczem z Udinie z tego co pamietam, jakos tydzien przed- pamietam bo wtedy bylem zdegustowanym tym ze jedyny polski zespol walczy w Eurpie a oczywiscie madrzy Polacy teraz musza najwazniejsza postac w klubie zawieszac i burzyc morale zespolu, no a wlasnie jak Reissa zabrakło to jakos w lidze mecze zaczeli przegrywac, nie ma kto kupowac? :P hihi

kibic sukcesu 2007 30.08.2009 17:05

Amica wyczerpała limit szczęścia i tyle. Wrócili do normy, czyli do ciągłych, niezrealizowanych marzeń o mistrzostwie. W zeszłym sezonie wszyscy ich okrzyknęli galacticos, a oni w to uwierzyli i myślą, ze będą wygrywać na stojąco. Teraz grają dokładnie to samo, co na wiosnę

ZwrABG 30.08.2009 17:09

1-2 Lewandowski

masterlag 30.08.2009 17:18

Dokładnie, lepiej z osądami poczekać do końca ligi.
Mimo to myślę, że tuż tuż zbliża się zwolnienie trenera Zielińskiego. Nawet gdyby wygrał teraz z Bełchatowem, to jego praca raczej nie zachwyca działaczy Lecha. Potencjalny następca? Oby nie Bobo Kaczmarek, bo to bardzo dobry fachowiec i fajny człowiek ;) [po mojemu: szkoda go :P].
Cytat:

Amica wyczerpała limit szczęścia i tyle
no nie wiem... Zobaczymy to choćby dziś ;)
.. póki co wracam do oglądania meczu, bo nie mogę się skupić, na tym co chce napisać ;D

Skipper 30.08.2009 17:24

2-2...od razu widac jak weszli Rengifo i Stilic to GKS nie może wyjśc z własnej połowy, pewnie jeszcze na 3-2 wcisną bo teraz leci sytuacja za sytuację

kibic sukcesu 2007 30.08.2009 17:28

Taka ciekawostka:
http://www.sport.pl/pilka/1,95642,69...Zaglebiem.html

Jaroo1 30.08.2009 17:30

Cytat:

2-2 niestety ;/
eeee, daj im Boze niech wygrywaja co mecz. My nie mamy liczyc na innych tylko sami musimy zapier...c. Nie dosc ze liga ogorkowa to jeszcze liczymy ze inni nam sprezentuja mistrzostwo, a wlasnie lepiej by bylo i dla nas i dla dobra polskiej pilki zeby w lidze było nawet wiecej niz 2 kluby ktore co rok by sie scigaly do konca o triumf w lidze. Jakby dalej rywale grali tak jak graja to Wisła za 5 kolejek by juz mogła sobie pozwalac na wpadki i porazki bo i tak nikt jej by nie przescignał a wlasnie niech graja w napieciu i co mecz sie staraja :)

flamengista 30.08.2009 17:50

No proszę. Wielka Amika w 5 meczach zgromadziła całe 7 punktów. W ostatnich meczach 3 porażki - teraz remis u siebie z będącym w kryzysie Bełchatowie. To już nie jest przypadek. Są w dołku.

Może Zieliński potrzebuje więcej czasu, by zespół dopasował się do nowej taktyki. Ale straty mogą już być zbyt duże.

Owszem, to początek sezonu ale już 8 pkt do nas to sporo. Jasne, my też nie będziemy wszystkiego wygrywać - ale im też raczej nie trafi się taka runda wiosenna jak Legii za Wdowczyka.

Zatrzymanie Nicińskiego to już niezła szopka. Mam tylko nadzieję, że chodzi wyłącznie o sprawy Arki. Paradoksalnie dla Gdynian może być to korzystne, bo mają pretekst do rozwiązania wysokiego kontraktu z jednym z weteranów, którzy mało wnoszą do gry. A Niciński ma chyba jeszcze 2 lata umowy.

Jaroo1 30.08.2009 17:52

Cytat:

Tjaa, a potem jak nas wyprzedzą w tabeli (co hipotetycznie jest możliwe), to dalej będziesz pisał, żeby Bóg im dał jak najwięcej wygranych?
oczywiscie ze nie :D
Ale taka jest prawda ze nie mozemy patrzec na kogos i sie modlic oby tylko pkt tracili, jak straca to dobrze jak nie to nic sie nie stało bo my mistrza zdobywamy za swoje mecze a nie za porazki innych.


prawda ale moze jakby co roku walcyzła o Mistrza Wisła, Lech, Legia i druzyny te nie partaczyłyby swoich meczow, tylko grały dobrze caly sezon i biły sie o majstrato moze ten poziom ligi by sie podnosil. A tak to mamy co mamy, wygrac lige to nie problem, tu sie pilkarze walki nie naucza, a pozniej przychodiz jakas Levadia czy inna Bruggia i nas kondycyjnie niszczy albo nas niszczy tym ze myslimy ze bedzie latwo bo co to nie my, jestesmy MP a to jakis zepsol z Estonni pokroju Odrwy W ktora ogramy z palcem w dupie, i jest jak jest

felipe 30.08.2009 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 787002)
Bardzo dobry wynik 2-2:)

Niech gubią punkty, a My i tak musimy liczyć na siebie, bo jak nie Lech to ktoś inny!

Otóż to, niech traca punkty wszyscy rywale.

"Trójka" dla Bełchatowa byłaby złym rozwiązaniem - oni mimo wszystko mają mocną ekipę i jeśli tylko zaskoczą to mogą być groźni w ostatecznej klasyfikacji.

Bo jakoś nie wierzę, że Lechia czy Ruch nie spuchną za 2-3 kolejk, jak choćby Arka rok temu i kolejność w czubie tabeli nie wróci do "normy". Sama ambicja to nawet na tą drewnianą ligę za mało - zawsze trafi się jakiś "rycerz", który namiesza, jednak koniec końców w czubie i tak regularnie plasuje się Wisła/Lech/Legia/GKS. Mimo wszystko decyduje klasa piłkarzy i ich umiejętności.

Dziś rywale potracili punkty, takze w miłym nastroju czekam 2 tygodnie na powrót ligi.

wolfy 30.08.2009 18:06

Odrobina niedosytu pozostaje tylko z powodu meczu Legii. Liczę jednak, że to tylko chwilowa zniżka formy i już od następnej kolejki zaczną grać swój futbol:-)

Simao1 30.08.2009 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 786980)
Przyłączam się do malkontentów. Nasza liga jest z roku na rok gorsza. Z kim Wisła będzie walczyła o mistrza, z Ruchem? Będzie prawdziwa kompromitacja w pucharach.

O to bym się nie martwił. Jestem przekonany, że Legia wkrótce wróci do swojej formy. A Lech? Już dawno doszedłem do wniosku, że to drużyna przeciętnych grajków, z których Franz Smuda potrafił zrobić drużynę. Poza tym jest to dopiero początek sezonu, więc wiele się jeszcze wydarzy :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 786980)
Czas odpaść z kimś gorszym od Estonii.

Czas w końcu awansować! Po wpadce z Levadią, jeśli tylko uda się zdobyć mistrzostwo, w co wcale nie wątpię, musimy coś udowodnić.

pan_premier 30.08.2009 19:17

panowie wrzućcie na luz bo mieliśmy przynajmniej 4 bardzo łatwe mecze.
jak było widać naszym kopaczom starczyło ambicji na 4 i 1/4 meczu więc e\ cos czuję, ze w Gdańsku będzie sensacja :)
Legia i Lech też predzej czy pźniej zliczą podobną serię i będą chwile z przewagą 2 punktową

gigant 30.08.2009 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 787046)
panowie wrzućcie na luz bo mieliśmy przynajmniej 4 bardzo łatwe mecze.
jak było widać naszym kopaczom starczyło ambicji na 4 i 1/4 meczu więc e\ cos czuję, ze w Gdańsku będzie sensacja :)
Legia i Lech też predzej czy pźniej zliczą podobną serię i będą chwile z przewagą 2 punktową

Próbowałem to uświadomić ostatnio,to mi wyskoczył jakiś tłuk, że nie słabymi bo Ruch jest na drugim miejscu.

Ruch na drugim, Lubin mistrz spuszczony za korupcję wiec musi być mocny, Bełchatów 5 drużyna ubiegłych rozgrywek, Jaga przecież tak naprawdę wicelider, a z Arką zawsze nam było ciężko. Tym sposobem wytłumaczą Ci wszystko.

Legia w pierwszym "Urbanowym" sezonie wygrała 7 pierwszych meczów, a jak się skończyło wiemy wszyscy. Więcej pokory panowie i panie.

MichauSzczu 30.08.2009 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 787050)
Próbowałem to uświadomić ostatnio,to mi wyskoczył jakiś tłuk, że nie słabymi bo Ruch jest na drugim miejscu.

Ruch na drugim, Lubin mistrz spuszczony za korupcję wiec musi być mocny, Bełchatów 5 drużyna ubiegłych rozgrywek, Jaga przecież tak naprawdę wicelider, a z Arką zawsze nam było ciężko. Tym sposobem wytłumaczą Ci wszystko.

Legia w pierwszym "Urbanowym" sezonie wygrała 7 pierwszych meczów, a jak się skończyło wiemy wszyscy. Więcej pokory panowie i panie.

Ale zwróc cepku uwagę na to ze ani Legia ani Lech tez nie mieli jakos bardzo wymagajacych przeciwników.

Ikki 30.08.2009 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 787046)
panowie wrzućcie na luz bo mieliśmy przynajmniej 4 bardzo łatwe mecze.
jak było widać naszym kopaczom starczyło ambicji na 4 i 1/4 meczu więc e\ cos czuję, ze w Gdańsku będzie sensacja :)
Legia i Lech też predzej czy pźniej zliczą podobną serię i będą chwile z przewagą 2 punktową

Ale Lech i Legia też miały przynajmniej 3 łatwe mecze, a są za nami?? Więc nie powinniśmy podchodzić pesymistycznie, tylko liczyć, że ambicja w nich nie zgasła, bo na razie nie zawodzą i punkty zdobywają:-D

Denerwują mnie już dziennikarze:evil:
http://ligoblog.blox.pl/2009/08/Po-c...5-kolejki.html
Po co Wisła zwycięża?? Inni widocznie nie potrafią:-P

grzesiek632 30.08.2009 19:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 787050)
Próbowałem to uświadomić ostatnio,to mi wyskoczył jakiś tłuk, że nie słabymi bo Ruch jest na drugim miejscu.

Ruch na drugim, Lubin mistrz spuszczony za korupcję wiec musi być mocny, Bełchatów 5 drużyna ubiegłych rozgrywek, Jaga przecież tak naprawdę wicelider, a z Arką zawsze nam było ciężko. Tym sposobem wytłumaczą Ci wszystko.
.


gigant... a moze w tej lidze nie ma silniejszych?

!!IRIVER!! 30.08.2009 19:38

Legia zagrała z tym samym Zagłębiem, później z tą samą Arką, następnie zremisowała z Cracovią, która się sportowo nie utrzymała, później zaś przegrała z wiecznie zajebistą Odrą, a teraz zmordowała 1:0 z super mocną Polonią Bytom.

Lech z kolei pokonał ligowych gigantów - Piasta Gliwice i Koronę Kielce. A później? Bęcki od Polonii Warszawy i Cracovii, a teraz wymęczony remis.

gigant - jak lubię te Twoje ironiczne i dość ostre, krytyczne posty, tak teraz nie rozumiem do czego się dopieprzasz.

Poczekajmy jednak do 10 kolejki. Wtedy będzie można powiedzieć jeszcze nieco więcej.

gigant 30.08.2009 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MichauSzczu (Post 787053)
Ale zwróc cepku uwagę na to ze ani Legia ani Lech tez nie mieli jakos bardzo wymagajacych przeciwników.

Za cepka mam nadzieję że dostaniesz nagrodę.


Cytat:

Poczekajmy jednak do 10 kolejki. Wtedy będzie można powiedzieć jeszcze nieco więcej.
Swięte słowa. Nie jestem malkontentem, ale po 5 kolejkach naprawdę nie ferujcie wyroków, bo nasza gra jeszcze nie wygląda perfekcyjnie. Zresztą może faktycznie, nie ma w tej lidze silniejszych.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl