Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Kibicowanie na polskich stadionach (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4803)

studio2 21.10.2010 17:18

Strach zaglada wam w oczy skoro sie Polonistow obiawiacie:rotfl:

A jak was bedzie mniej na paradzie? :lol:

PoloniaDumaStolicy 21.10.2010 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 996731)
I prez to ze Polonia w tamtym sezonie zdobyla z Legia 4 pkt w dwumeczu to jest wyzej w tabeli? Bo ja myslalem ze Legia w tamtym sezonie zostawila daleko w tyle rywala z Warszawy. Tak samo moznaby napisac ze lepsza od Wisly byla Cracovia bo wiecej pkt zdobyla w derbach- ale czy to jest prawda? Owszem derby sa ich ale w tabeli dalej odstaja. No ale mozna sobie roznie rzczywistosc podpasowywac pod fakty

Nie rozróżniasz na czym polega prezentowanie wartości sportowej na tle klubów z jednego regionu, a z całego kraju. Dla mnie o sile drużyny świadczą mecze z bezpośrednim rywalem, a skoro od trzech sezonów mamy lepszy bilans, to nie można twierdzić, że wyszedł przypadkowo jeden mecz.


Legion18, nie sądzę, że macie prawo do pouczania kogokolwiek w ramach protestu. Może mielibyście, gdybyście chociaż raz nie skapitulowali. PS: I nie piszcie, że tak troszczycie się o finanse miasta, bo już się zatroszczyliście na fecie na Starówce po zdobyciu mistrza.

legion18 21.10.2010 18:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio2 (Post 996837)
Strach zaglada wam w oczy skoro sie Polonistow obiawiacie:rotfl:

A jak was bedzie mniej na paradzie? :lol:

Na parade to możesz ty iść koleżko... Jak nas będzie mniej to sobie pierdzielniemy fuzje i za miesiac nas bedzie wiecej. Wy się sprzedaliście żeby przestać być piłkarsko nikim w tym kraju, więc my to zrobimy, żeby nas było więcej, a co!

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 996867)
Legion18, nie sądzę, że macie prawo do pouczania kogokolwiek w ramach protestu. Może mielibyście, gdybyście chociaż raz nie skapitulowali. PS: I nie piszcie, że tak troszczycie się o finanse miasta, bo już się zatroszczyliście na fecie na Starówce po zdobyciu mistrza.

Skoro tak sądzisz to przepraszam i cofam to co napisałem wcześniej.

PoloniaDumaStolicy 21.10.2010 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez legion18 (Post 996869)
Na parade to możesz ty iść koleżko... Jak nas będzie mniej to sobie pierdzielniemy fuzje i za miesiac nas bedzie wiecej. Wy się sprzedaliście żeby przestać być piłkarsko nikim w tym kraju, więc my to zrobimy, żeby nas było więcej, a co!

Na przykład z Piotrcovią Piotrków Trybunalski?

gigant 21.10.2010 18:57

Nowohucki, cos mi podpierdalasz parchem, a zazwyczaj sie nie mylę. Radzę odpuścić.

Ogryzek 21.10.2010 18:57

Lechowi życzę silnej Warty a Legii Polonii - w końcu (co się czarować) - od kiedy my jesteśmy przyjaciółmi Legionistów czy Poznaniaków? Im więcej takiej Polonii w Warszawie tym lepiej! Jeszcze się Hutnik bielański usamodzielni i będzie ciekawie:)

Zresztą Warszawę stać - więc niech budują stadion dla Polonii.
Czekam jeszcze na przebudzenie Warty w Poznaniu.

SkMk 21.10.2010 19:03

Ja tam się nie chcę w warszawiaków wpierd.alać, bo nigdy w Warszawie nie byłem dłużej niż dzień i nie mam wglądu w sytuację. Ale wydaje mi się, że to po postu taki typowy element walki z konkurentem. U nas się jebią maczetami, a tam organizują pikiety w obronie finansów miasta :-)

legion18 21.10.2010 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SkMk (Post 996885)
Ja tam się nie chcę w warszawiaków wpierd.alać, bo nigdy w Warszawie nie byłem dłużej niż dzień i nie mam wglądu w sytuację. Ale wydaje mi się, że to po postu taki typowy element walki z konkurentem. U nas się jebią maczetami, a tam organizują pikiety w obronie finansów miasta :-)

I myślę, że na tym możemy skończyć te dywagacje. Jak im ten stadion zbudują to płakać nie będę, jak ten "klub" upadnie to też:> U was nastawienie do kolegów z drugiej strony Błoń myślę, że jest podobne.

Joshua TS 21.10.2010 19:52

Swoją drogą bardzo zabawnie wyglądała ta napinka między Kuchenkorzami, Legionistami i Polonistami na forum...Wisły:lol::lol:

Nowohucki 21.10.2010 20:02

Tym razem się mylisz Gigant;) Aczkolwiek skończyłem dyskusje na tematy warszawskie.

ToTylkoJa 21.10.2010 20:17

PoloniaDumaStolicy oświeć mnie, o jakiej ty kapitulaci piszesz? My to nie wy- wy nawet nie mieliście okazji skapitulować, bo nawet nie protestowaliście aby nie sprzedali wam klubu:)

Poza tym niejaki Foxx ładnie przedstawił całą sytuację. Zacytuję:

Cytat:

Jeżeli zaś chodzi o meritum - to śmiech na sali. Przed kadencją Kaczyńskiego (jako prezydenta Warszawy), Polonia była poukładana z ówczesnymi władzami, czyli tzw. "układem warszawskim" - vide Kozak. W trybie ekspresowym otrzymała kasę na rozbudowę (zadaszenie) trybun i ustawienie jupiterów, gdy u nas wszystko się waliło i w oparciu o formalne kruczki miasto torpedowało najprostsze remonty przy Ł3 (np. cieknącego jak sito dachu na Krytej). Wtedy było wszystko git. "Szemrane" środowisko polityczne rzucające kasą zupełnie nie przeszkadzało :)))
Cytat:

No to jak nie wiesz, to po co piszesz :). Pomijając kosmetyczne łaty i zmianę ławek na krzesełka, Kryta pozostała niezmienna od lat '30. Przyszedł Piskorski z z koalicją PO - SLD i niemal od razu na K6: dach nad Główną, dach nad Kamienną, "światła miasta"... )) I Kozak prezesem sekcji kosza :) Do tego jeszcze Listek w PZPN-ie... A dzisiaj nastała era antykomunisty Oleksego, jako członka Rady Nadzorczej KSP - spoko, on załatwi ten stadion, w końcu jest ostry jak brzytwa ))
Reasumując- jak Legia nie dostawałą kasy tylko Polonia (jeszcze wtedy istniejąca) to wtedy nie płakaliście i nie przywoływaliście Legii do tematu. Nie potrafiliście wykorzystać szansy kiedy to władza wam sprzyjała (z listkiem, prezesem PZPNu na czele)

Oldpara 21.10.2010 21:59

Jak pokazuje przykład z Krakowa, gdzie Parchy na ostatnim miejscu w lidze, ze średnią widzów ok 700 z poprzedniego sezonu potrafią zapełnić nowy stadion, świadczy o tym, że nowe stadiony i obecność renomowanego rywala w mieście potrafi nakręcić koniunkturę na chodzenie na mecze. Po prostu pikniki zaczynają sobie chodzić na oba stadiony, bo jest ekskluzywnie, wygodnie i modnie.

Jestem przekonany, że nowy stadion Polonii zapełnił by się jeszcze szybciej niż stadion Cracovii - tym bardziej, że inwestują w gwiazdy - Smolarek, Sadlok, Sobiech itp.

ToTylkoJa 21.10.2010 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 996974)
Po prostu pikniki zaczynają sobie chodzić na oba stadiony, bo jest ekskluzywnie, wygodnie i modnie.

W Warszawie jest to niemożliwe. Kto ma wyrobioną Kartę Kibica Legii ten nie wejdzie na stadion Polonii i na odwrót.

emj10 21.10.2010 22:35

Disco tak naprawdę nie ma szans żeby zapełnić stadion 15k, ba nawet 10k to może być sci-fi. Najgorsze jest to, że prowadząc tutaj dyskusję na temat manifestacji i kontrmanifestacji robimy im reklamę. Gdyby olano tą sprawę to szanse na ugranie czegoś przez Wojciechowskiego by się zmniejszyły, a tak HGW stanie w trudnej sytuacji, bo sprawę nagłośnią, radni PiSu i może SLD staną za Wojciechowskim, bo czemu oni nie mogą mieć nowego stadionu jak Legia dostała? Miał być jeden stadion w Warszawie, powstały dwa to czemu nie może powstać trzeci? Któraś z partii podłapie ten temat w czasie wyborów (może nawet PO) i zaczną obiecywać budowę stadionu na Konwiktorskiej.

Tak więc proponuję zakończyć ten temat.

Mateuusz 21.10.2010 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 996991)
W Warszawie jest to niemożliwe. Kto ma wyrobioną Kartę Kibica Legii ten nie wejdzie na stadion Polonii i na odwrót.

chodzi o pikników a nie o prawdziwych kibiców:) no chyba ze u was mus jest wyrabiania kart kibica.

legion18 21.10.2010 22:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mateuusz (Post 997004)
chodzi o pikników a nie o prawdziwych kibiców:) no chyba ze u was mus jest wyrabiania kart kibica.

Tak. Nie ma papierowych biletów tylko jest karta kibica i wszystko załatwiane cyfrowo poprzez nią

0 22 22.10.2010 00:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 996721)
Sezon 2008/2009, 2:2 na Legii, 0:0 na Polonii
Sezon 2009/2010, 1:1 na Legii, 1:0 dla Polonii
Sezon 2010/2011, 3:0 dla Polonii

Nie rób jaj. 3 sezony - i to jeszcze z przemalowanym Groclinem - mają stanowić, że Legia i Polonia to kluby 'na tym samym poziomie'? Odpisałem Ci, że 'ostatnio nawet wyższym' to prawda. Ale nie pisz, że generalnie na tym samym, bo Cię zniszczę śmiechem. Mam zacząć przypominać 50 lat bez wygranej u siebie, 7-2 i 5-0, najdłuższa derbowa seria w Europie (poza Madrytem!) w nieprzegranych derbach etc? Badźmy poważni. Fajnie, że gracie w lidze (to moje osobiste zdanie, odosobnione z tego co kojarzę poglądy innych Legionistów), ale dopiero parę lat temu derby Legia - Polonia wyprzedziły w liczbie potyczek mecze Legia - Gwardia. Niby Gwardia też jest na tym samym poziomie?

Myślenie życzeniowe.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nowohucki (Post 996724)
Czyli słabszemu rywali już nie wolno zamalować wrzutów dwoma kreskami? Może jakieś pismo do was o zgodę? .

To już Twój problem, że nie odróżniasz rozwałki na debila od rozwałki z klasą.

Raito 26.10.2010 19:42

ITI mnie rozwala.Nie wiem czy ktoś zauważył ale na tvn turbo podczas meczu Śląsk-Legia gdy było śpiewane Legia to stara ... to kibice bylii wyciszani żeby nie było słychać wyzwisk na Legie

M89 27.10.2010 22:15

W innym temacie nie doczekałem się odpowiedzi więc...Pytanie do kogoś z Poznania - jak tam u Was wygląda sytuacja z depozytem na sektorze gości? Chodzi mi głównie o to, czy takowy istnieje i czy są ograniczenia względem przedmiotów tam zostawianych.

sq 27.10.2010 22:56

nie ma depozytu
jedyna opcja to zdeponować w przechowalni na Dworcu Głównym

bbbnba 28.10.2010 10:33

nie wiem czy bana zatrzymuje sie na glownym, a nawet jesli tak jest, to psy nie pozwola by ktos ot tak skorzystal sobie z przechowalni
rozwiazanie jest proste - dogadaj sie z maszynista i zostaw to w specjalu

WRzŚ 28.10.2010 10:42

a nie prosciej plecak z kanapkami czy czyms tam wniesc na sektor? chyba ze bierzesz na wyjazd namiot karimate i kuchenkę gazową??

M89 28.10.2010 11:09

To miało być drugie pytanie, czy się do kanapek nie przy.......ą, bo niestety w takich czasach żyjemy, że niczego nie można być pewnym (vide ostatni mecz Legia - Lech). A co do karimaty, to bardziej myślałem nad flaszką na drogę powrotną ;)

Gwiaździsty 28.10.2010 11:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M89 (Post 1000377)
To miało być drugie pytanie, czy się do kanapek nie przy.......ą, bo niestety w takich czasach żyjemy, że niczego nie można być pewnym (vide ostatni mecz Legia - Lech). A co do karimaty, to bardziej myślałem nad flaszką na drogę powrotną ;)

Najwyżej Ci je zjedzą. Trzeba raczej uważać na stoiska z kiełbaskami. Nie dawać dużych banknotów bo będziecie mieli problemy z odzyskaniem pieniedzy. Taka POZnańska solidność. Tymbardziej, że sprzedaż szła wtedy (1:2) zza siatki obok sektora (nie wiem jak bedzie teraz). Przed meczem nasz kibic dał banknot 50 zł. i sprzedawca już nie wrócił z resztą. Na głowy też trzeba uważać. Fruwające szklanne piersióweczki i inne wynalazki wielkopolskiej patologii.

bbbnba 28.10.2010 11:22

Poznan, to nie Azja :) mamy co jesc i nie musimy ograbiac z kanapek kibicow gosci

ToTylkoJa 28.10.2010 11:44

Macie bo przyjeżdzacie do tej 'Azji' pracować:) Więc nie gryź ręki co Cię karmi.

bbbnba 28.10.2010 11:48

nie trac czasu na forum, tylko lec oproznic lodowke. w niedziele przyjezdza KSG z konkretnym zapasem prowiantu ;)

Kamson 28.10.2010 11:52

A jak jest z wnoszeniem napojów na sektor w Poznaniu? Są jakieś ograniczenia co do pojemności butelek czy w ogóle nie można wnosić?

ToTylkoJa 28.10.2010 11:56

Po co mam opróżniać. Kupię drugą. Polecasz Amikę?
OT

ewcia 28.10.2010 11:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M89 (Post 1000377)
To miało być drugie pytanie, czy się do kanapek nie przy.......ą, bo niestety w takich czasach żyjemy, że niczego nie można być pewnym (vide ostatni mecz Legia - Lech). A co do karimaty, to bardziej myślałem nad flaszką na drogę powrotną ;)

Z żywnością nie powinno być większych problemów, butelki na pewno będą konfiskowane.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl