Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

AniaD303 24.08.2008 18:20

Kolega będzie jutro w Gdańsku i chce kupić koszulkę-pasiak Lechii (tę bez loga sponsora, tylko z samym herbem). W którym miejscu można ją dostać?

matthias7-1991 24.08.2008 18:23

Potrzebuje kupić nową koszulkę meczową Wisły z Umbro bez loga Telefoniki, wie ktoś czy jest taka możliwość?

zarowa89 24.08.2008 19:13

Potrzebuje sterownikow do walkmana sonego nwz-a818. Jezeli ktos wie gdzie szukac niech mi wrzuci link bo slaby jestem w te klocki.
Pozdro

kormi 24.08.2008 20:08

czy istnieje jakakolwiek szansa zobaczenia jutrzejszego treningu Barcy?

R33 24.08.2008 20:08

http://odsiebie.com/pokaz/310891---b063.html
http://odsiebie.com/pokaz/311016---8512.html
http://odsiebie.com/pokaz/311203---4c16.html
http://odsiebie.com/pokaz/311269---c669.html
http://odsiebie.com/pokaz/320723---2b95.html
http://odsiebie.com/pokaz/324339---21d5.html

Chodzi wam ktorys z tych linków?

markokrk 24.08.2008 20:14

nie 10 znaków

wtf 24.08.2008 20:16

A u mnie chodzi tylko wolno bardzo, tak raczej pełznie niż idzie :P

Pacia-TS 24.08.2008 20:17

Tak :) 10 znaków

UW&I 24.08.2008 20:47

Jest u nas na forum parę osób mających w podpisie grafikę nie bądź żyd wrzuć na oprawę i z wizerunkiem żyda obok, potrzebował bym grafiki z samą postacią tego "żydka". Poratuje ktoś?

Ofsajd 24.08.2008 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AniaD303 (Post 591009)
Kolega będzie jutro w Gdańsku i chce kupić koszulkę-pasiak Lechii (tę bez loga sponsora, tylko z samym herbem). W którym miejscu można ją dostać?

na przelomie lipca i sierpnia bylem w gdansku i w ktoryms z butikow sportowych w CH Alfa widzialem taka kosztowala cos kolo 200zl pozdro

pawelwp9 24.08.2008 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez UW&I (Post 591071)
Jest u nas na forum parę osób mających w podpisie grafikę nie bądź żyd wrzuć na oprawę i z wizerunkiem żyda obok, potrzebował bym grafiki z samą postacią tego "żydka". Poratuje ktoś?


http://s010.wyslijto.pl/index.php?fi...607844&gk=bank

O takie coś chodziło ?

DominoForza 24.08.2008 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez UW&I (Post 591071)
Jest u nas na forum parę osób mających w podpisie grafikę nie bądź żyd wrzuć na oprawę i z wizerunkiem żyda obok, potrzebował bym grafiki z samą postacią tego "żydka". Poratuje ktoś?

http://www.refluks.friko.pl/zyd.gif

Musiek1906 24.08.2008 21:48

Zna ktos autora ksiazki pt. "Famiglia di Borghese"?

emsi 24.08.2008 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Musiek1906 (Post 591116)
Zna ktos autora ksiazki pt. "Famiglia di Borghese"?

Mario Puzo

mckoval 24.08.2008 22:31

@siara - dzieki...

1) czy wejście do karty muzycznej (tzw mini jack zdaje sie) może być mniejsze od 3,5 mm?

2) czy jest to możliwe aby w replikach koszulek po 60zł (np. Barcy) była technologia NIKE DRY FIT czy to raczej tylko w oryginalnych?

3) jak działa lombard? jak im zostawię sprzęt jakiś i dostanę za niego kasę, to potem muszę go wykupić czy nie? będą mnie za to ścigać jak nie wykupię?

Wojtas 25.08.2008 00:49

Znowu problem...............


Po podloczeniu Odtwarzcza MP3 do kopma celem przeslania muzyki..zonk....komp wogole nie wykrywa plikow zapisanych w Odtwarzaczu,oczywiscie tych przeslanych na niego tez..

Co tu robic...odtwatrzacz w sumie jest nowy,wiec nie wiem co tu zawinło..

dostuffca 25.08.2008 07:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wisła Pany r22 (Post 591226)
Witam , wczoraj wróciłem z wakacji . Mogę dziś kupić jeszcze bilet na Barcelonę za 100zł oczywiście karnet mam .Czy już za późno ?

za późno...

hudinho 25.08.2008 09:46

orientuje sie ktos jak sie nazywa sklep sportowy w CH czyzyny?

TSW Fanatyk 25.08.2008 09:51

the.promotion.2008.dvdrip.xvid-amiable.avi znajdę gdzieś w necie polskie napisy do tego?

Pacia-TS 25.08.2008 09:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hudinho (Post 591281)
orientuje sie ktos jak sie nazywa sklep sportowy w CH czyzyny?

Exisport...

WiślakNH 25.08.2008 09:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hudinho (Post 591281)
orientuje sie ktos jak sie nazywa sklep sportowy w CH czyzyny?


Hmmm Exi Sport?

hudinho 25.08.2008 09:59

naprawde wielkie dzieki:D

ENDRJU 82 25.08.2008 10:39

Pytanie do wrocławian :)

Wybieram się we wrześniu na urlop do Wrocławia, na kilka dni. Szukam taniego noclegu dla dwojga ;) , jak również co warto zobaczyć, gdzie zakosztować piwka. Doradźcie.

Pozdrawiam
endrju82

globoos 25.08.2008 11:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 591286)
the.promotion.2008.dvdrip.xvid-amiable.avi znajdę gdzieś w necie polskie napisy do tego?


ściągnij sobie program NapiProjekt, np. z www.programs.pl i powinno pójść z górki :)

TSW Fanatyk 25.08.2008 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez globoos (Post 591346)
ściągnij sobie program NapiProjekt, np. z www.programs.pl i powinno pójść z górki :)

właśnie na NP mi nie wyszukuje...

chyba najwyraźniej jeszcze nie ma tłumaczenia...

Aro1234 25.08.2008 12:28

GeForce GT AGP-8x 128MB DDR3 128Bit TV/Dual DV ===> czy taka karta będzie kompatybilna z płytą główną Foxconn, 768mb ram, prockiem 2,66 celerona?

sambo 25.08.2008 12:58

Czy możliwa jest modlitwa za diabła o nawrócenie? W ślad za tym - czy możliwe jest nawrócenie diabła?

SZYMEK_TSW 25.08.2008 14:18

Mam pilną prożbe

Jest mi bardzo potrzebna orginalna płytka instalacyjna neostrady do modemu Sagem, jeśli ktoś może ma niepotrzebną, bądz chcialby sprzedać niech napisze.
Z góry dzieki.

DominoForza 25.08.2008 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 591448)
Mam pilną prożbe

Jest mi bardzo potrzebna orginalna płytka instalacyjna neostrady do modemu Sagem, jeśli ktoś może ma niepotrzebną, bądz chcialby sprzedać niech napisze.
Z góry dzieki.

ja zadzwonilem do obslugi i dali mi nr z ktorym udalem ie na poczte i dostalem nowa za free

rafalek 25.08.2008 15:02

Wiem, że może to głupie pytanie, ale głowię się nad tym już jakiś czas.

Co to znaczy skrót TWSD?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl