![]() |
Sprzedam koszulkę "Towarzystwo Sportowe" rozmiar XXL. Cena 15zł. Ew. wymienię na jakąś Wiślacką lub Lechii "precz z komuną" rozmar M.
Powód: trochę z rozmiarem nie trafiłem ;) |
Kupię buty do biegania ADIDAS (typu Clima...), ASICS, NIKE... Rozm. 42/43
PRIV! |
Szaliki Zagraniczne:
http://allegro.pl/show_item.php?item=804398612 i dla kolekcjonerów posiadam medal zloty Orange Ekstraklasy za sezon 2007-2008 jakie mieli na sobie piłkarze....jak cos to priv...! http://img340.imageshack.us/i/pb020963.jpg/ http://img256.imageshack.us/img256/3503/pb020967.jpg |
|
http://allegro.pl/item804119068_base...a_spodnie.html
WYSTAWIONE PONOWNIE!! |
Sprzedam Citroena ZX '93
-instalacja lpg,aktualny przegląd i OC,tanio |
|
Łóżeczko dla dziecka (299 zł)
http://allegro.pl/show_item.php?item=805572372 |
|
|
sprzedam PILNIE !!!
wzmacniacz http://i16.photobucket.com/albums/b3.../792635087.jpg tuba http://i16.photobucket.com/albums/b3.../804367668.jpg cena do uzgodnienia ! ! ! SPRZEDAM OPONY ZIMOWE UŻYWANE 3 MIESIĄCE firestone 155/70/r13 model winterhawk KOMPLET 200 ZŁ !!! PRAWIE JAK NOWE Sprzedam alufelgi 5 x 110 [FONT='MS Shell Dlg 2']IRMSCHER RONAL 17 cali[/FONT] Przednie opony : Pirelli Pzero 205/50/R17 x2 Tylne opony : Fulda Exelero 215/45/R17 x2 na oponach przejechałem 12 000 km są prawie jak nowe :) CENA ZA KOMPLET DO NEGOCJACJI PRIV LUB 668 151 632 |
Kupie kopie zapasowe:) nastepujacych gier na PS2: Soul Calibur 3, Resident Evil 4, God of War II, Gran Turismo 4, GTA San Andreas, Devil May Cry 3, Shadow of the Colossus, Burnout 3: Takedown, Metal Gear Solid 3.
|
|
Trąbki fanfary kibicówki - gdzie kupić?
Elo! Jak w temacie- trąbki, fanfary czy tam kibicówki, każdy inaczej nazywa. Gdzie kupić takie gadżety w Krakowie? Potrzebne mi na jutro 10 sztuk. Ma ktoś pomysł? Mogę używki odkupić jak ktoś nie potrzebuje.
|
KUPIĘ FELGI STALOWE 14stki PILNIE !!!!
|
Sprzedam:
Super płaszczyk :) rozmiar M http://www.allegro.pl/item803377022_...m_zajrzyj.html Oraz coś firmowego dla dzieci ;) http://www.allegro.pl/item803383504_...8_polecam.html http://www.allegro.pl/item803381520_...80_18mies.html http://www.allegro.pl/item803380339_...8_polecam.html Polecam ;) |
Sprzedam Samsunga Solid B2100 (odporny na kurz i wodę!).
Telefon nowy (nieformatowana bateria), sim-lock na Plusa. W zestawie: telefon, pudełko, instrukcja, gwarancja (podbita 12.10.09), ładowarka i zestaw słuchawkowy. http://www.karciarz.pl/images/telefo...-b2100-big.jpg Dane techniczne telefonu: http://mobile.inspiracja.pl/Samsung,B2100,phone.php Cena jaka mnie interesuje to 370zł. |
888 61 51 21 - 20 PLN - Heyah
888 622 500 - 20 PLN - Heyah 886 385 408 - 5 PLN - Heyah 886 385 505 - 5 PLN - Heyah 662 49 49 41 - 20 PLN - Tak Tak 696 632 562 - 20 PLN - Tak Tak Posiadam takie o to starterki, przeczytaj na głos te cyfry, np ; osiem-osiem-osiem, sześć - dwa - dwa. pięćset . Według mnie nie które z nich są bardzo proste i tanie . Także jeśli masz jakieś pytania, propozycje, zapraszam do korespondencji. Pozdrawiam serdecznie. |
Cytat:
|
Mnóstwo orginalnych perfum po 20 ml w pudełeczkach oferty na pw
|
do usunięcia
|
Oferta, która pewnie zainteresuje studentki/studentów mieszkających z dala od swych w pełni wyposażonych, rodzinnych domów ;)
Mianowicie.. mam do sprzedania żelazko i czajnik elektryczny w śmiesznie niskiej cenie, więcej szczegółów tutaj: http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ167416176 |
Sprzedam nową, nieużywaną domową i oryginalną koszulkę Chelsea FC z ubiegłego sezonu. Idealny stan, przeleżała ponad rok w szafie, zakupiona w oficjalnym sklepiku przy Stamford Bridge.
http://www.footballshirtculture.com/...-kit-shirt.jpg |
asd
SPRZEDAM:
Bluza JP rozmiar XXL http://i33.tinypic.com/2rnuedg.jpg Koszulka umbro rozmiar XXL http://i34.tinypic.com/2vmisz8.jpg Koszulka B.A.D. rozmiar L przod http://i38.tinypic.com/wtggfp.jpg tyl http://i35.tinypic.com/jf7xxj.jpg Koszulka Reebok rozmiar L http://i37.tinypic.com/bhnleb.jpg Polo smith rozmiar XL http://i37.tinypic.com/2mgl2du.jpg |
Głośniki samochodowe ALPINE
http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ167487675 oraz Zegarek męski FESTINA http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ167464932 a także Limitowana płyta Pezeta - Muzyka Emocjonalna z oryginalnym podpisem artysty i podziękowaniem za zakup krążka. http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ167470642 Info na priv. |
Sprzedam
do usunięcia
|
|
Cytat:
|
Spodnie MASSa :
L 88-92 w pasie. Prawie nie używane. To nie mój styl. http://images36.fotosik.pl/108/6701abaadcb88f0c.jpg http://images45.fotosik.pl/221/33914c56be1aef9d.jpg Spodnie West Star L na około 84-88 w pasie. Długość około 116 http://images43.fotosik.pl/220/354e60320d675de8.jpg http://images42.fotosik.pl/133/aca9ba15abb4033f.jpg http://images35.fotosik.pl/75/fb5f80799b73bd88.jpg http://images38.fotosik.pl/217/ba174e7df41b7870.jpg Ceny do uzgodnienia na PW |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl