![]() |
Cytat:
Mi ta aukcja humor poprawiła. //Martin_6: a myślisz, że kto ma testować oficjalne stroje Wisły przed prezentacją? Oczywiście, że wybór pada na dzieci piłkarzy. :p |
BTW; widzieliscie nowe koszulki reprezentacji Hiszpanii? chcialbym zeby adidas zrobil tez taki kroj dla nas:(
http://footballfashion.org/wordpress...rsey-camiseta/ |
Cytat:
|
Partizan miał w zeszłym sezonie takie stroje jak my. Od dzisiaj to ich nowe http://footballfashion.org/wordpress...-kits-jerseys/ myśle że możemy się czegoś takiego spodziewać.
|
Yogul ja nie twierdze, ze nie, ale ile mozna zyc marzeniami ;) i np. taka:
http://www.chelseamegastore.com/stor...selectorid=280 bym juz kupil ;) ( ofc w barwach Wiselki ) |
Cytat:
Kogo moje oczy po lewej za tą Panią widzą:> ? |
Św. Mikołaj raczej te "pasiaki" adidasa sprawdziłyby sie w Cracovii niż Wiśle
|
Chodzi jemu raczej o te czarne stroje, które są całkiem w porządku. Prawdopodobnie nasi będą biegać w takich strojach tyle, że w odpowiednich kolorach.
|
Mówiłem oczywiście o ich wyjazdowych.. lol :D
|
chociaż jakby te pasiaki był w kolorach Wisły zbliżonych do barw Barcy czyli czerwono niebieskie z żótym kołnierzykiem i białą gwiazdą na piersi a co do wyjazdowych jestem uparty na to by były z białą gwiazdą na piersi i ze smokiem po prawej lub lewej stronie czyli ikoną Krakowa aczkolwiek ten trykot(poniżej)tylko że z logiem adidasa w miejscu Nike i oczywiście z białą gwiazdą na piersi na czerwonym tle i ze smokiem na błękitnym tle(ewentualnie bez smoka) z logiem tefonik izamist unicefu po środku też byłby niezły ciekawe tylko jakby to wyglądało??
http://centersport.kuptanio.pl/img/n...bce34081_3.jpg |
Ale dowaliles z tym smokiem :D:D:D
|
tak, smoka na prawą stronę, Barbakan na plecach i kościół Mariacki na brzuchu zamiast Telefoniki i wtedy nawet Eskimos będzie wiedział że gra drużyna z Krakowa :D JOSE 841 zapomniałem o czymś??
|
a gdzie Wawel, jeszcze trzeba było jakieś zdjęcie stadionu zmieścić.
;)) |
Równie dobrze możemy mieć podobny krój jak Rapid, niewykluczone..http://farm3.static.flickr.com/2736/...839491cb_b.jpg
tu trochę lepiej wyglądaja: http://farm6.static.flickr.com/5064/...94041083_b.jpg |
Co jak co, ale te ich koszulki są wyjątkowo ohydne. :-D
|
Nie możemy mieć takich , bo ekstraklasa ma zarezerwowane miejsce (tam gdzie jest Adidas)
|
1. @Jose841- znasz może pojęcie "znaków przestankowych"? Jeśli tak- wciel je w swoje pisanie, jeśli nie- pora poznać.
Acha! No i jeszcze ten smok... No offence, ale chyba se kpisz :shock: 2. @Neo1221- to akurat nie problem- Adidas by się sam przesunął na prawą stronę i do środka poszłaby Eklasa. Więc niestety to nie wyklucza takich trykotów. 3. Ta czarna koszulka Partizana nawet wygląda (jak to mówią: szału nie ma, ale daje rade). Tylko wiecie co, skojarzyła mi się z tą co miał dzieciak Pareiko :) Efekt jest jednak zadowalający, ponieważ jest wykończona, dopasowana, akcenty ma ładnie rozłożone. Ot cała filozofia. Mi także się nie podobają te stroje Rapidu. Kołnierzyk owszem, fajna sprawa, ale nie takiej roboty. To wygląda jakby ten kołnierzyk był przyszywany przez babcię, bo wnuczek chciał... :/ A jak tak przy strojach jesteśmy- Lechia będzie miała dalej to samo co w sezonie ostatnim, czy przyszykują im coś nowego? Szkoda, że nie mają już koszulek z biało-zielonymi pasami (te Jako [bodajże] były ładniejsze). Ale to tak btw. EDIT: Dziękuję Św. Mikołaju :D Miło by było... Zobaczymy co nam powymyślają pracownicy Adaśka |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Alternatywnie :] Czarno, Barcowo, Preclowo, Kibicowsko.
http://img151.imageshack.us/img151/1917/aaabni.png Uploaded with ImageShack.us Czekajmy cierpliwie, kroju Rapidu nam nie dadzą. Za brzydki. |
Łeeeee, Konkretne koszulki wonski. Szczególnie ta czarna i błękitna. Jednakże w tej czarnej żółty kolor powinien zastąpić złoty, taki jaki ma Real Madryt w tym sezonie a gwiazda zamiast w żółtym kółeczku wystarczy żeby była obramowana na złoto np. Chociaż na czarnym tle żadnego obramowania nie trzeba.
Błękitna też jest bardzo fajna. Nawiązuje do historii Wisły bo kiedyś własnie w takim kolorze graliśmy a nie takim ciemnym niebieskim. Tylko nie za bardzo widzę co to za obrazek jest na niej. Koncepcja druga też bardzo fajna, innowacyjna, taka, barcelońska troche. Ostatnia niestety raczej tylko jako bluza bramkarska, jakoś ten mysi kolor nie przekonuje mnie. Ale bardzo fajna robota. Szkoda tylko, że ludzie tutaj produkują sie z coraz zajebistszymi koszulkami, a jak adidas pokaże nam nasze oficjalne na nowy sezon to się pewnie mocno zawiedziemy. To chyba większe pompowanie balonika niż z Ruudem van Nisterlojem ;) |
^Jeszcze sie okaze, ze sam Wonski_eNHa dla Adidasa pracuje i tylko sprawdza co publika lubi ;)
|
Przepraszam za rozmycie, ale ja w kwestii formalnej.
Cytat:
W każdym razie: W Bundeslidze przyznawana jest złota gwiazdka za każde kolejne 5 mistrzostw. Stad Bayern ma 4 za 21 tytułów, a Dortmund 1 za 6 mistrzostw. W Turcji mamy podobną sytuację i tak Fener ma za 18 mistrzostw 3 gwiazdki, Galata to samo za 17 mistrzostw, a Besiktas 2 gwiazdki za 13 mistrzostw. Dalej mi się już nie chce. Polecam następnym razem zainteresować się sprawą zamiast po raz n-ty doszukiwać się antywiślackiego spisku Legii. :) |
Troche mi wstyd za tego typu komenatrze.No ale kosmici są wszędzie
|
niektórzy to się nieźle rozczarują, jak zobaczą nasze nowe stroje :|
|
JrQ- a wiesz cos czego nie wiedza inni>? kiedy maja byc ogloszone np?;)
|
Cytat:
Wonski. Bardzo mi się podoba wersja z obwarzankami. Po krakowsku jak sie patrzy! JRQ zdaje sie miał na myśli że zbyt wygórowane oczekiwania zostały tu wzbudzone :) osobiscie uwazam że dostaniemy troszke nowsze komplety, ale równie oszczędne w formie :) |
O czym my tu mówimy... ciekawy design, BG? Ważne żeby sznurki w spodenkach nie pękały i metka nie uwierała.
//northrop- raczej nie pracuje dla Adidasa, ja tylko pompuje balonik. W odpowiednim momencie wyjdzie Basałaj i go przebije. //crate digger- Dokładnie, w tym klubie mało co zależy od kibiców. Tutaj pieniądz w cenie. Jednak cały czas mnie zastanawia, co znaczyły słowa Basałaja, w których mówił o wzięciu pod uwagę sugestii kibiców w procesie projektowania nowych strojów. Co to znaczy? Niebieski będzie bardziej Wiślacki (czyt. jaśniejszy). Po co mówić takie, rzeczy do kibiców. BG nie będzie, bo logo mamy przecież takie piękne, a prawników i dział marketingu tak tylko dla żartów. Nie da się zastrzec BG bo nie! :] Bo się nie chce ruszyć ciężko opłaconą główką. |
http://img151.imageshack.us/img151/1917/aaabni.pngfWszystkie piękne szczególnie ta czarna ,Rapidu nigdy mi sie stroje nie podobały,takie ciężkie
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl