Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

wonski_eNHa 14.06.2011 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Neo1221 (Post 1110947)
Patrzcie co znalazłem na allegro... Co to w ogóle jest ?? o.O

http://allegro.pl/adidas-wisla-krako...668540805.html

Chłop ma jakąś kosmiczną koszulkę... mam nadzieję że nie będzie nasza koszuleczka wyglądała jak ta.... ;/ bo aż strach się bać jak Adidas by nas wyjechał :(

Dobre, koleś myśli, że ktoś się skusi na nową meczówkę Wisły, do tego nowego sponsora zakontraktował. Brawo!
Mi ta aukcja humor poprawiła.

//Martin_6: a myślisz, że kto ma testować oficjalne stroje Wisły przed prezentacją? Oczywiście, że wybór pada na dzieci piłkarzy. :p

Maratonczyk 14.06.2011 22:11

BTW; widzieliscie nowe koszulki reprezentacji Hiszpanii? chcialbym zeby adidas zrobil tez taki kroj dla nas:(

http://footballfashion.org/wordpress...rsey-camiseta/

yogul 14.06.2011 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maratonczyk (Post 1110976)
BTW; widzieliscie nowe koszulki reprezentacji Hiszpanii? chcialbym zeby adidas zrobil tez taki kroj dla nas:(

http://footballfashion.org/wordpress...rsey-camiseta/

moim zdaniem niektórzy użytkownicy na tym forum zrobili dużo ładniejsze projekty niż Adidas dla najlepszej drużyny narodowej na świecie.

Św. Mikołaj 14.06.2011 23:23

Partizan miał w zeszłym sezonie takie stroje jak my. Od dzisiaj to ich nowe http://footballfashion.org/wordpress...-kits-jerseys/ myśle że możemy się czegoś takiego spodziewać.

Maratonczyk 15.06.2011 08:17

Yogul ja nie twierdze, ze nie, ale ile mozna zyc marzeniami ;) i np. taka:

http://www.chelseamegastore.com/stor...selectorid=280

bym juz kupil ;) ( ofc w barwach Wiselki )

zloto 15.06.2011 16:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Św. Mikołaj (Post 1110994)
Partizan miał w zeszłym sezonie takie stroje jak my. Od dzisiaj to ich nowe http://footballfashion.org/wordpress...-kits-jerseys/ myśle że możemy się czegoś takiego spodziewać.

http://farm6.static.flickr.com/5271/...bdda5ec9f3.jpg

Kogo moje oczy po lewej za tą Panią widzą:> ?

JOSE 841 15.06.2011 16:07

Św. Mikołaj raczej te "pasiaki" adidasa sprawdziłyby sie w Cracovii niż Wiśle

lord damien 15.06.2011 16:21

Chodzi jemu raczej o te czarne stroje, które są całkiem w porządku. Prawdopodobnie nasi będą biegać w takich strojach tyle, że w odpowiednich kolorach.

Św. Mikołaj 15.06.2011 16:53

Mówiłem oczywiście o ich wyjazdowych.. lol :D

JOSE 841 15.06.2011 17:59

chociaż jakby te pasiaki był w kolorach Wisły zbliżonych do barw Barcy czyli czerwono niebieskie z żótym kołnierzykiem i białą gwiazdą na piersi a co do wyjazdowych jestem uparty na to by były z białą gwiazdą na piersi i ze smokiem po prawej lub lewej stronie czyli ikoną Krakowa aczkolwiek ten trykot(poniżej)tylko że z logiem adidasa w miejscu Nike i oczywiście z białą gwiazdą na piersi na czerwonym tle i ze smokiem na błękitnym tle(ewentualnie bez smoka) z logiem tefonik izamist unicefu po środku też byłby niezły ciekawe tylko jakby to wyglądało??
http://centersport.kuptanio.pl/img/n...bce34081_3.jpg

Maratonczyk 15.06.2011 18:06

Ale dowaliles z tym smokiem :D:D:D

stas 15.06.2011 19:08

tak, smoka na prawą stronę, Barbakan na plecach i kościół Mariacki na brzuchu zamiast Telefoniki i wtedy nawet Eskimos będzie wiedział że gra drużyna z Krakowa :D JOSE 841 zapomniałem o czymś??

kojot_12 15.06.2011 19:31

a gdzie Wawel, jeszcze trzeba było jakieś zdjęcie stadionu zmieścić.

;))

Mixu 15.06.2011 21:07

Równie dobrze możemy mieć podobny krój jak Rapid, niewykluczone..http://farm3.static.flickr.com/2736/...839491cb_b.jpg

tu trochę lepiej wyglądaja:
http://farm6.static.flickr.com/5064/...94041083_b.jpg

Titto 15.06.2011 21:32

Co jak co, ale te ich koszulki są wyjątkowo ohydne. :-D

Neo1221 15.06.2011 21:35

Nie możemy mieć takich , bo ekstraklasa ma zarezerwowane miejsce (tam gdzie jest Adidas)

masterlag 15.06.2011 21:48

1. @Jose841- znasz może pojęcie "znaków przestankowych"? Jeśli tak- wciel je w swoje pisanie, jeśli nie- pora poznać.
Acha! No i jeszcze ten smok... No offence, ale chyba se kpisz :shock:

2. @Neo1221- to akurat nie problem- Adidas by się sam przesunął na prawą stronę i do środka poszłaby Eklasa. Więc niestety to nie wyklucza takich trykotów.

3. Ta czarna koszulka Partizana nawet wygląda (jak to mówią: szału nie ma, ale daje rade). Tylko wiecie co, skojarzyła mi się z tą co miał dzieciak Pareiko :) Efekt jest jednak zadowalający, ponieważ jest wykończona, dopasowana, akcenty ma ładnie rozłożone. Ot cała filozofia.

Mi także się nie podobają te stroje Rapidu. Kołnierzyk owszem, fajna sprawa, ale nie takiej roboty. To wygląda jakby ten kołnierzyk był przyszywany przez babcię, bo wnuczek chciał... :/

A jak tak przy strojach jesteśmy- Lechia będzie miała dalej to samo co w sezonie ostatnim, czy przyszykują im coś nowego? Szkoda, że nie mają już koszulek z biało-zielonymi pasami (te Jako [bodajże] były ładniejsze). Ale to tak btw.

EDIT: Dziękuję Św. Mikołaju :D Miło by było... Zobaczymy co nam powymyślają pracownicy Adaśka

crate digger 15.06.2011 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez stas (Post 1111402)
tak, smoka na prawą stronę, Barbakan na plecach i kościół Mariacki na brzuchu zamiast Telefoniki i wtedy nawet Eskimos będzie wiedział że gra drużyna z Krakowa :D JOSE 841 zapomniałem o czymś??

i obwarzanki:P

Św. Mikołaj 15.06.2011 23:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masterlag (Post 1111486)
1. @Jose841- znasz może pojęcie "znaków przestankowych"? Jeśli tak- wciel je w swoje pisanie, jeśli nie- pora poznać.
Acha! No i jeszcze ten smok... No offence, ale chyba se kpisz :shock:

2. @Neo1221- to akurat nie problem- Adidas by się sam przesunął na prawą stronę i do środka poszłaby Eklasa. Więc niestety to nie wyklucza takich trykotów.

3. Ta czarna koszulka Partizana nawet wygląda (jak to mówią: szału nie ma, ale daje rade). Tylko wiecie co, skojarzyła mi się z tą co miał dzieciak Pareiko :) Efekt jest jednak zadowalający, ponieważ jest wykończona, dopasowana, akcenty ma ładnie rozłożone. Ot cała filozofia.

Mi także się nie podobają te stroje Rapidu. Kołnierzyk owszem, fajna sprawa, ale nie takiej roboty. To wygląda jakby ten kołnierzyk był przyszywany przez babcię, bo wnuczek chciał... :/

A jak tak przy strojach jesteśmy- Lechia będzie miała dalej to samo co w sezonie ostatnim, czy przyszykują im coś nowego? Szkoda, że nie mają już koszulek z biało-zielonymi pasami (te Jako [bodajże] były ładniejsze). Ale to tak btw.

Pamiętam żę jak Lechia podpisywała z Adasiem kontrakt, to była mowa o tym że w następnym sezonie powrócą koszulki w biało zielone pasy :)

PhantomRanger 15.06.2011 23:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1111457)
Równie dobrze możemy mieć podobny krój jak Rapid, niewykluczone..http://farm3.static.flickr.com/2736/...839491cb_b.jpg

Mamy mieć dedykowane specjalnie dla nas. Mam nadzieje, że coś lepszego wymyślą.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 1111473)
Co jak co, ale te ich koszulki są wyjątkowo ohydne. :-D

Jeśli miałby być takie to szczerze wole te z poprzedniego sezonu.

wonski_eNHa 15.06.2011 23:59

Alternatywnie :] Czarno, Barcowo, Preclowo, Kibicowsko.

http://img151.imageshack.us/img151/1917/aaabni.png

Uploaded with ImageShack.us

Czekajmy cierpliwie, kroju Rapidu nam nie dadzą. Za brzydki.

wujekWojtek 16.06.2011 00:27

Łeeeee, Konkretne koszulki wonski. Szczególnie ta czarna i błękitna. Jednakże w tej czarnej żółty kolor powinien zastąpić złoty, taki jaki ma Real Madryt w tym sezonie a gwiazda zamiast w żółtym kółeczku wystarczy żeby była obramowana na złoto np. Chociaż na czarnym tle żadnego obramowania nie trzeba.

Błękitna też jest bardzo fajna. Nawiązuje do historii Wisły bo kiedyś własnie w takim kolorze graliśmy a nie takim ciemnym niebieskim. Tylko nie za bardzo widzę co to za obrazek jest na niej.

Koncepcja druga też bardzo fajna, innowacyjna, taka, barcelońska troche. Ostatnia niestety raczej tylko jako bluza bramkarska, jakoś ten mysi kolor nie przekonuje mnie.

Ale bardzo fajna robota. Szkoda tylko, że ludzie tutaj produkują sie z coraz zajebistszymi koszulkami, a jak adidas pokaże nam nasze oficjalne na nowy sezon to się pewnie mocno zawiedziemy. To chyba większe pompowanie balonika niż z Ruudem van Nisterlojem ;)

northrop 16.06.2011 01:03

^Jeszcze sie okaze, ze sam Wonski_eNHa dla Adidasa pracuje i tylko sprawdza co publika lubi ;)

0 22 16.06.2011 02:00

Przepraszam za rozmycie, ale ja w kwestii formalnej.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wujekWojtek (Post 1110231)
A z tymi gwiazdkami to jakieś jaja. Na całym świecie daje sie złote gwiazdki. 1 za 10 mistrzostw, 2 za 20 itd. Tylko w Polsce dołożono chyba srebrne i białe. Wszystko po to żeby Legia też mogła grać z gwiazdką nad herbem ;p

Zdajesz sobie sprawę, że piszesz bzdury? Nie chcę wnikać jakie masz motywacje, chociaż wydają się oczywiste.

W każdym razie:

W Bundeslidze przyznawana jest złota gwiazdka za każde kolejne 5 mistrzostw. Stad Bayern ma 4 za 21 tytułów, a Dortmund 1 za 6 mistrzostw. W Turcji mamy podobną sytuację i tak Fener ma za 18 mistrzostw 3 gwiazdki, Galata to samo za 17 mistrzostw, a Besiktas 2 gwiazdki za 13 mistrzostw. Dalej mi się już nie chce. Polecam następnym razem zainteresować się sprawą zamiast po raz n-ty doszukiwać się antywiślackiego spisku Legii. :)

Pablo84 16.06.2011 03:48

Troche mi wstyd za tego typu komenatrze.No ale kosmici są wszędzie

JrQ- 16.06.2011 07:40

niektórzy to się nieźle rozczarują, jak zobaczą nasze nowe stroje :|

Maratonczyk 16.06.2011 07:48

JrQ- a wiesz cos czego nie wiedza inni>? kiedy maja byc ogloszone np?;)

crate digger 16.06.2011 07:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez northrop (Post 1111523)
^Jeszcze sie okaze, ze sam Wonski_eNHa dla Adidasa pracuje i tylko sprawdza co publika lubi ;)

trzeba raz na zawsze skończyć z przekonaniem że wiekszosc ma zawsze rację :P

Wonski. Bardzo mi się podoba wersja z obwarzankami. Po krakowsku jak sie patrzy!

JRQ zdaje sie miał na myśli że zbyt wygórowane oczekiwania zostały tu wzbudzone :) osobiscie uwazam że dostaniemy troszke nowsze komplety, ale równie oszczędne w formie :)

wonski_eNHa 16.06.2011 08:48

O czym my tu mówimy... ciekawy design, BG? Ważne żeby sznurki w spodenkach nie pękały i metka nie uwierała.
//northrop- raczej nie pracuje dla Adidasa, ja tylko pompuje balonik. W odpowiednim momencie wyjdzie Basałaj i go przebije.

//crate digger- Dokładnie, w tym klubie mało co zależy od kibiców. Tutaj pieniądz w cenie.

Jednak cały czas mnie zastanawia, co znaczyły słowa Basałaja, w których mówił o wzięciu pod uwagę sugestii kibiców w procesie projektowania nowych strojów. Co to znaczy? Niebieski będzie bardziej Wiślacki (czyt. jaśniejszy). Po co mówić takie, rzeczy do kibiców. BG nie będzie, bo logo mamy przecież takie piękne, a prawników i dział marketingu tak tylko dla żartów. Nie da się zastrzec BG bo nie! :] Bo się nie chce ruszyć ciężko opłaconą główką.

Chrisman 16.06.2011 10:36

http://img151.imageshack.us/img151/1917/aaabni.pngfWszystkie piękne szczególnie ta czarna ,Rapidu nigdy mi sie stroje nie podobały,takie ciężkie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl