![]() |
Cytat:
|
IE , FireFoxa
bawiłem się i tym aole (który jest jakiś zwalony i zamula jak niewiem) i tymi proxy i ciągle wyskakuje ze przekroczony limit. Zobaczę 30 sekund meczu i wywala.Kurde chciałem kuchenkorza zobaczyć ;/ |
W Operze:
Narzędzia > Preferencje > Zaawansowane > Sieć > Serwery Proxy... > ptaszek przy HTTP i wpisywać 174.142.24.201 i port 3128 > kliknij OK W Internet Explorer'ze: Narzędzia > Opcje internetowe > Połączenia > Ustawienia sieci LAN > ptaszek Użyj serwera proxy i wpisywać 174.142.24.201 i port 3128 > kliknij OK W Google Chrome: Znaczek klucza po prawej stronie paska adresu > klikamy na Opcje > Dla zaawansowanych > Zmień ustawienia proxy > Ustawienia sieci LAN > ptaszek Użyj serwera proxy i wpisywać 174.142.24.201 i port 3128 > kliknij OK Firefoksa nie mam, wiec nie napisze Wam co i jak. :) |
Cytat:
O dzięki na tych ustawieniach śmiga w FF ;) |
MEcz z Arka bedzie na eBramki.pl w jakości HD i w normalnej :))
|
Cytat:
Poza tym przestan spamowac z tym 'portalem' |
ja na żywo widziałem kiedyś HD :)
kto nie ma C+ to do Pubu, nie ma to jak ogladnac mecz w dobrym wiślackim gronie. ed: gangsters.pl ? że niby co? najwieksi gangsterzy ? |
Cytat:
Dobra dajesz linki- ok, ale po co takie ściemy pisać, że jakość HD? Ahh tak to twoja strona i masz kase za kliknięcia... |
Z tego co kojarzę i oglądam, najlepsze transmisje sa na hqtv oraz tvelita, na tej drugiej stronce, sa awizowane juz tranmisje Wisly na roznych serwerach:
http://tvelita.com/viewpage.php?page_id=8 http://tvelita.com/viewpage.php?page_id=15 |
Wie ktos co sie dzieje z kanalem "lukaszewski27" na justinie ?
Ma ktos linki do wersji 700 kb albo wyzszej na justinie ? Na sport-video nie ma :( ok mam, http://www.justin.tv/tomciotv jakosc bdb |
Cytat:
Tu jest nawet dobra jakość. Chyba lepsza jak na sopcascie |
jest wogóle na sopie mecz?
|
obecnie odkodowany na c+
|
Cytat:
Tu masz adres: sop://broker.sopcast.com:3912/56947 |
Wisła - Jaga
witam, proszę o info czy jest możliwość obejrzenia gdzieś meczu z Jagą na internecie? jestem poza granicami kraju (turcja) a obejrzeć muszę!! ;-) pozdrawiam, grzego
|
kuszo tv :) zajrzyj tam
|
|
Hej! Znacie może jakiś pub na Helu, gdzie można oglądać mecze Ekstraklasy?
Jestem obecnie nad morzem, a zależy mi na obejrzeniu meczu... Szczególnie interesują mnie okolice Jastarni i Juraty. Będę wdzięczny za pomoc! |
Cytat:
Wierz mi...gdziekolwiek nie wejdziesz i nie wiadomo jaki to pub to bez problemu oglądniesz tam mecz Wisły:-) |
Nie wiedziałem gdzie napisać, wybrałem by tutaj.
Mógłby ktoś podać numery kanałów na których lecą mecze?? Chodzi mi o numery Public Sport1,2,.... Bo już nie wiem jakie są prawidłowe... Ostatnio gdy wpisywałem to był komunikat "kanał wyłączony", a z linku na soccerlive mi się tylko Sopcast włącza, a kanał już nie. Mam Vistę. |
www.meczyki.pl tam masz linki do ogladania meczow bez programow np justin wiec polecam:D
|
Cytat:
|
Ten sam problem miałem. Powinno pomóc to:
http://www.live-football.cn/sopcast-channel-list.html Ale i tak lepiej na żywo:-). Pozdrawiam |
Link do meczu: http://pctk.org/7hsFV8O
|
Dobra jakość jak na sopcascie, 800 kbps: http://tvelita.com/viewpage.php?page_id=15 (wymaga rejestracji)
|
podajcie kanał na sopcasta ja mam neta 1 mega, z góry dzieki
|
Łap:
sop://broker.sopcast.com:3912/11028 |
podajcie kanał na sopcasta
|
dziekiiiiiiiiiiiiiiiii
|
mnie z justin co jakis czas wyrzuca ocb?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl