Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

Kluvi 21.01.2010 01:35

dj_ibutti i co pewnie byłeś super bramkarzem co farfocli nie wpuszczał? ;p

w skrócie meczu Kurto miał kilka naprawdę dobrych interwencji i szczerze można by go dać na 2 bramkarza i dawać mu szansę gry np w PP

dj_ibutti 21.01.2010 01:37

Tego nie mówię, ale chodzi mi o sam Wasz stosunek do Kurto, a do Pawełka. To samo było z Jarosińskim i Cebanu. Im można wybaczyć błędy, a Pawełek tylko 'źle wybiegnie do dośrodkowania' (nawet jak nie ma z tego bramki, ani żadnej sytuacji groźnej) to już jest "łamagą" i w ogóle "do odstrzału".

1q2 21.01.2010 01:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 844523)
Tego nie mówię, ale chodzi mi o sam Wasz stosunek do Kurto, a do Pawełka. To samo było z Jarosińskim i Cebanu. Im można wybaczyć błędy, a Pawełek tylko 'źle wybiegnie do dośrodkowania' (nawet jak nie ma z tego bramki, ani żadnej sytuacji groźnej) to już jest "łamagą" i w ogóle "do odstrzału".

No ale przecież to się nie wzięło z niczego.Ja rozumiem Cię i też mam zdanie że Pawełek na pewno nie jest tak słabym bramkarzem jak dużo osób uważa, jednak ilość strasznych baboli nie może nie być niezauważona.
Taki jest los każdego piłkarza - gra dobrze, jest wychwalany, gra źle - jest ganiony.

A co do Cebanu - widziałem go w 4 meczach w poprzedniej rundzie i oprócz dużej nerwowości przy podaniach do obrońców(co zresztą u Pawełka jest też nagminne) , to ja nie widziałem u niego żadnej kompromitacji

rafil 21.01.2010 02:32

Patrząc na skrót uważam że Kurto całkiem nieźle bronił, kilka razy uratował Wisłę przed stratą gola (np. 2:04 na filmie) i myślę że można by dać mu szansę na ławkę w 1. drużynie. Ładnie strzelił Punosevac, jestem niemal pewien że na jego miejscy któryś z naszych napastników albo strzeliłby za mocno albo nie trafiłby w piłkę wcale.

MatMario 21.01.2010 04:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafil (Post 844530)
Ładnie strzelił Punosevac, jestem niemal pewien że na jego miejscy któryś z naszych napastników albo strzeliłby za mocno albo nie trafiłby w piłkę wcale.

A mi Mięciela przypomina na 3 strzały raz z przewrotki, raz nożyco przewrotka i raz normalnie i bramka :)

Daniel Alves 21.01.2010 05:30

Niezzly ten Pumo, wyglada na szybkiego, zwinnego.

Przybyszewski 21.01.2010 09:21

Ale co trzeba przyznać to koleś koordynacje ma niezłą. Na te jego 8 metrów wzrostu to nieźle się składa do tych wszystkich przewrotek. Brać go! Najwyżej wypożyczymy do jakiegoś cyrku czy cos …

Kamrat 21.01.2010 09:30

I teraz zaczną się schody! Trzeba przecież ustalić warunki przejścia z macierzystego klubu i indywidualnego kontraktu. Z tym jak nauczyło nas życie może być problem.

el Nuero 21.01.2010 10:21

Dla rozładowania napięcia po wczorajszym meczu...
 
Cytat:

Bardziej precyzyjni byli zawodnicy z Symferopola. Najpierw bez większych problemów piłkę w siatce zmieścił Denys Kożanow, a kwadrans po przerwie William Rocha Batista położył Filipa Kurtę i skierował piłkę do pustej bramki. (cytat za: GW)
A ja biedny myślałem, że z drużyną Tavria Simferopol Wisełka zagra dopiero 23 stycznia. No cóż, przez całe życie człowiek czegoś nowego się uczy :lol: :rotfl:

A bardziej na poważnie: oglądając skrót meczu miałem wrażenie, iż "nasi" testowani zawodnicy bardzo się starają, by jak najlepiej wypaść w grze. Issa Ba - może chłopak od czarnej roboty, ale takiego kogoś nam potrzeba, choćby dlatego, że Sobol nie będzie wiecznie grał. Natomiast ten Serb Branislav (to chyba znaczy Bronek?) wygląda na odważnego gracza, nie każdy z naszych już w pierwszym meczu próbowałby przewrotek nawet na leżąco. Pytanie tylko, czy "wiślacka myśl szkoleniowa" nie schrz... rozmów z tymi zawodnikami (o ile oczywiście dobrze wypadną w kolejnych test-meczach).

_ukoL 21.01.2010 10:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 844523)
Tego nie mówię, ale chodzi mi o sam Wasz stosunek do Kurto, a do Pawełka. To samo było z Jarosińskim i Cebanu. Im można wybaczyć błędy, a Pawełek tylko 'źle wybiegnie do dośrodkowania' (nawet jak nie ma z tego bramki, ani żadnej sytuacji groźnej) to już jest "łamagą" i w ogóle "do odstrzału".

Od Pawełka trzeba wymagać więcej, bo jak nie od Niego to od kogo? Jest pierwszym bramkarzem drużyny Mistrza Polski? Jest. To musi się liczyć z tym, że albo broni na wysokim poziomie albo będzie krytykowany.

Kluvi 21.01.2010 11:39

1q2 masz rację co do Cebanu ale trzeba wziąć pod uwagę że Caebanu jak i Kurto MAŁO grali w 1 składzie
więc dj_ibutti nie dziw się że po Pawełku się jedzie skoro bramkarze którzy są znacznie młodsi od niego i którzy grają sporadycznie w 1 składzie prezentują b. podobny poziom do niego.

Śmiem twierdzić że Kurto jak będzie dostawał więcej szans i wpadnie w rytm meczowy może być lepszy od Pawełka

funkykoval 21.01.2010 13:31

Ze skrótu wynika jak bardzo cienko jest na lewej obronie przy braku Brożka i Diaza, poza tym Jop na środku i sporo sie wyjaśniło. Testowani całkiem, całkiem, zobaczymy co pokażą w następnych meczach. Kurto musi się ogrywać i jeżeli nie zakontraktujemy żadnego bramkarza, który wygryzie od razu Pawełka z bramki, to Juszczyka czy kogoś o podobnych "walorach" lepiej nie kontraktować. Casillas gdy na niego postawiono w Realu miał 18 lat w końcu i w pierwszym sezonie gry zdobył Puchar Europy, a w Realu jest niezastępowalny.
Myślę, że tych straconych bramek to i Pawełek by nie wybronił - moim zdaniem wina obrony (lewa i Jop czyli 2 obrońców, a nie czterech). Jeżeli Kowalski zostanie w klubie, to Jop niestety daleka rezerwa ;-).

AS82 21.01.2010 14:48

Druga bramka dla Karpat ,podanie z glebi pola i jak zwykle Jop zostaje za plecami napastnika

MatMario 21.01.2010 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 844681)
Druga bramka dla Karpat ,podanie z glebi pola i jak zwykle Jop zostaje za plecami napastnika

A pierwszy to niby nie? A sytuacja z poprzeczka gdy piłka lata mu nad głową a on gwiazdy obserwuje?

Daniel Alves 21.01.2010 16:54

Nie wiem jak możnabyło nie dać Jopa Odrze lol...

WiślakMyślenice 21.01.2010 16:58

Cytat:

Nie wiem jak można było nie dać Jopa Odrze lol...
Po 1: Cleber długo nie pogra
Po 2: Mogą i pewnie myślą o sprzedaży Marcelo
Po 3: Już i tak mamy duże problemy kadrowe, po co to pogłębiać?

Wystarczająca odpowiedź?

Adamek21 21.01.2010 17:06

a Odra chciała JOPA?????

tofik 21.01.2010 18:11

W meczu z Karpatami, z 17 grał Kiro ? Ogólnie, czy numery są te same, co w lidze ?

rafil 21.01.2010 18:35

Możliwe, grał w tym meczu, więc to chyba on.

Wojtas 22.01.2010 00:01

Forma Pawelka powinna isc w gore bo nie ma Kazimierskiego :D


a tak juz luzem to w sumie te sparingi nic nam nie powiedzą ,bo to sa inne gatunkowo spotkania.

Oczywsice mozna rwac wloscy z glowy bo przegralismy z Karpatami i pewnie wtopimy jeszce nie raz ale to wlasciwie jest zaden wykladnik.Byle forma byla na koniec lutego i potem dluuugo.

massoud 22.01.2010 09:09

http://www.90minut.pl/news/113/news1...h-w-Wisle.html

Cytat:

Chorwat na testach w Wiśle
Chorwacki pomocnik Stjepan Poljak trenował w czwartek w Antalyi z drużyną Wisły Kraków - informuje "Gazeta Wyborcza".

26-letni piłkarz ostatnio występował w tureckim Eskişehirsporze. Krakowianie mogą go pozyskać za darmo.
http://2.bp.blogspot.com/_jL4DATnM_j...400/poljak.jpg

Proud 23.01.2010 15:51

W wyjściowym składzie 8 (!) obcokrajowców.

Zobaczymy co pokażą testowani.

bondTSW 23.01.2010 16:07

1-0
Ależ gol!!! Jirsak bezpośrednio z wolnego - piłka nad murem, od słupka i do bramki!
2-0
Z wolnego zagrywał Tomas Jirsak, a Marcelo umieścił piłkę głową z 3 metrów tuż koło słupka!

pysio 23.01.2010 16:08

2:0 :)

"Daje Tomas te piłki" - powiedział z ogromnym podziwem Konrad Gołoś

Znowu Jirsak na 5+

Marcelo prawie czerwona kartka - tzn druga żółta za dyskusje w 39 minucie!
Niestety Ba jest bardzo niedokładny w dzisiejszym meczu...

klubus 23.01.2010 16:14

'42 Rywal stanął Kirmowi na nodze - ten go odepchnął i za to sędzia dał mu żółtą, a zaraz potem drugą żółtą i czerwoną kartkę
'42 Czerwona kartka dla Kirma! Nie wiemy, czy dostał dwie żółte naraz??? Nie wiadomo, o co chodzi sędziemu...


Ale jaja :P

WiślakMyślenice 23.01.2010 16:15

Czyżby mecz życia Jirsaka? ^^

St@chu 23.01.2010 16:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez klubus (Post 845807)
'42 Rywal stanął Kirmowi na nodze - ten go odepchnął i za to sędzia dał mu żółtą, a zaraz potem drugą żółtą i czerwoną kartkę
'42 Czerwona kartka dla Kirma! Nie wiemy, czy dostał dwie żółte naraz??? Nie wiadomo, o co chodzi sędziemu...


Ale jaja :P

Mam nadzieje że się dogadają i dalej będziemy grać w 11 bo to się mija z celem grać w 10...

Ogryzek 23.01.2010 16:19

Mączyński wszedł za Kirma i gramy w 11

A tak BTW
Jakby taki numer odwalił Patryk to zaraz stado forumowych "sępów" zajechało by Małeckiego że nawet w sparingach bije mu sodówa:D

A to tylko sparing... i dzięki temu pogra Krzysiek Mączyński:)

PS
Jak zwykle Andraż wcześniej zdołał obstrzelać słupek
Może to go zdenerwowało ze znowu nie trafił?:)

AS82 23.01.2010 16:29

A własnie Malecki i Piotrek Brozek dojada na zgrupowanie ?

pysio 23.01.2010 16:33

Łobodziński!!!

i co zgasił wszystkich "krzykaczy" i "ekspertów"...?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl