![]() |
dj_ibutti i co pewnie byłeś super bramkarzem co farfocli nie wpuszczał? ;p
w skrócie meczu Kurto miał kilka naprawdę dobrych interwencji i szczerze można by go dać na 2 bramkarza i dawać mu szansę gry np w PP |
Tego nie mówię, ale chodzi mi o sam Wasz stosunek do Kurto, a do Pawełka. To samo było z Jarosińskim i Cebanu. Im można wybaczyć błędy, a Pawełek tylko 'źle wybiegnie do dośrodkowania' (nawet jak nie ma z tego bramki, ani żadnej sytuacji groźnej) to już jest "łamagą" i w ogóle "do odstrzału".
|
Cytat:
Taki jest los każdego piłkarza - gra dobrze, jest wychwalany, gra źle - jest ganiony. A co do Cebanu - widziałem go w 4 meczach w poprzedniej rundzie i oprócz dużej nerwowości przy podaniach do obrońców(co zresztą u Pawełka jest też nagminne) , to ja nie widziałem u niego żadnej kompromitacji |
Patrząc na skrót uważam że Kurto całkiem nieźle bronił, kilka razy uratował Wisłę przed stratą gola (np. 2:04 na filmie) i myślę że można by dać mu szansę na ławkę w 1. drużynie. Ładnie strzelił Punosevac, jestem niemal pewien że na jego miejscy któryś z naszych napastników albo strzeliłby za mocno albo nie trafiłby w piłkę wcale.
|
Cytat:
|
Niezzly ten Pumo, wyglada na szybkiego, zwinnego.
|
Ale co trzeba przyznać to koleś koordynacje ma niezłą. Na te jego 8 metrów wzrostu to nieźle się składa do tych wszystkich przewrotek. Brać go! Najwyżej wypożyczymy do jakiegoś cyrku czy cos …
|
I teraz zaczną się schody! Trzeba przecież ustalić warunki przejścia z macierzystego klubu i indywidualnego kontraktu. Z tym jak nauczyło nas życie może być problem.
|
Dla rozładowania napięcia po wczorajszym meczu...
Cytat:
A bardziej na poważnie: oglądając skrót meczu miałem wrażenie, iż "nasi" testowani zawodnicy bardzo się starają, by jak najlepiej wypaść w grze. Issa Ba - może chłopak od czarnej roboty, ale takiego kogoś nam potrzeba, choćby dlatego, że Sobol nie będzie wiecznie grał. Natomiast ten Serb Branislav (to chyba znaczy Bronek?) wygląda na odważnego gracza, nie każdy z naszych już w pierwszym meczu próbowałby przewrotek nawet na leżąco. Pytanie tylko, czy "wiślacka myśl szkoleniowa" nie schrz... rozmów z tymi zawodnikami (o ile oczywiście dobrze wypadną w kolejnych test-meczach). |
Cytat:
|
1q2 masz rację co do Cebanu ale trzeba wziąć pod uwagę że Caebanu jak i Kurto MAŁO grali w 1 składzie
więc dj_ibutti nie dziw się że po Pawełku się jedzie skoro bramkarze którzy są znacznie młodsi od niego i którzy grają sporadycznie w 1 składzie prezentują b. podobny poziom do niego. Śmiem twierdzić że Kurto jak będzie dostawał więcej szans i wpadnie w rytm meczowy może być lepszy od Pawełka |
Ze skrótu wynika jak bardzo cienko jest na lewej obronie przy braku Brożka i Diaza, poza tym Jop na środku i sporo sie wyjaśniło. Testowani całkiem, całkiem, zobaczymy co pokażą w następnych meczach. Kurto musi się ogrywać i jeżeli nie zakontraktujemy żadnego bramkarza, który wygryzie od razu Pawełka z bramki, to Juszczyka czy kogoś o podobnych "walorach" lepiej nie kontraktować. Casillas gdy na niego postawiono w Realu miał 18 lat w końcu i w pierwszym sezonie gry zdobył Puchar Europy, a w Realu jest niezastępowalny.
Myślę, że tych straconych bramek to i Pawełek by nie wybronił - moim zdaniem wina obrony (lewa i Jop czyli 2 obrońców, a nie czterech). Jeżeli Kowalski zostanie w klubie, to Jop niestety daleka rezerwa ;-). |
Druga bramka dla Karpat ,podanie z glebi pola i jak zwykle Jop zostaje za plecami napastnika
|
Cytat:
|
Nie wiem jak możnabyło nie dać Jopa Odrze lol...
|
Cytat:
Po 2: Mogą i pewnie myślą o sprzedaży Marcelo Po 3: Już i tak mamy duże problemy kadrowe, po co to pogłębiać? Wystarczająca odpowiedź? |
a Odra chciała JOPA?????
|
W meczu z Karpatami, z 17 grał Kiro ? Ogólnie, czy numery są te same, co w lidze ?
|
Możliwe, grał w tym meczu, więc to chyba on.
|
Forma Pawelka powinna isc w gore bo nie ma Kazimierskiego :D
a tak juz luzem to w sumie te sparingi nic nam nie powiedzą ,bo to sa inne gatunkowo spotkania. Oczywsice mozna rwac wloscy z glowy bo przegralismy z Karpatami i pewnie wtopimy jeszce nie raz ale to wlasciwie jest zaden wykladnik.Byle forma byla na koniec lutego i potem dluuugo. |
http://www.90minut.pl/news/113/news1...h-w-Wisle.html
Cytat:
|
W wyjściowym składzie 8 (!) obcokrajowców.
Zobaczymy co pokażą testowani. |
1-0
Ależ gol!!! Jirsak bezpośrednio z wolnego - piłka nad murem, od słupka i do bramki! 2-0 Z wolnego zagrywał Tomas Jirsak, a Marcelo umieścił piłkę głową z 3 metrów tuż koło słupka! |
2:0 :)
"Daje Tomas te piłki" - powiedział z ogromnym podziwem Konrad Gołoś Znowu Jirsak na 5+ Marcelo prawie czerwona kartka - tzn druga żółta za dyskusje w 39 minucie! Niestety Ba jest bardzo niedokładny w dzisiejszym meczu... |
'42 Rywal stanął Kirmowi na nodze - ten go odepchnął i za to sędzia dał mu żółtą, a zaraz potem drugą żółtą i czerwoną kartkę
'42 Czerwona kartka dla Kirma! Nie wiemy, czy dostał dwie żółte naraz??? Nie wiadomo, o co chodzi sędziemu... Ale jaja :P |
Czyżby mecz życia Jirsaka? ^^
|
Cytat:
|
Mączyński wszedł za Kirma i gramy w 11
A tak BTW Jakby taki numer odwalił Patryk to zaraz stado forumowych "sępów" zajechało by Małeckiego że nawet w sparingach bije mu sodówa:D A to tylko sparing... i dzięki temu pogra Krzysiek Mączyński:) PS Jak zwykle Andraż wcześniej zdołał obstrzelać słupek Może to go zdenerwowało ze znowu nie trafił?:) |
A własnie Malecki i Piotrek Brozek dojada na zgrupowanie ?
|
Łobodziński!!!
i co zgasił wszystkich "krzykaczy" i "ekspertów"...? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl