Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

pysio 06.06.2009 14:37

trzy uwagi:

1. kibice RPA to rasiści! (buczą, na jedynego białego piłkarza w ich reprezentacji)
2. doping na poziomie skoków w Zakopanym (trąbki non stop)
3. murawa fatalna

oni mają robić mistrzostwa świata za 3 lata?

p e t e r 06.06.2009 14:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 741353)
Swoją drogą to ciekaw czy rasizm w wykonaniu ludzi o ciemnej karnacji skóry zostanie jakoś "doceniony" przez różne organizacje ...

Może im to ujść płazem, bo w końcu przez wieki całe musieli znosić ciemiężenie ze strony białych...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 741354)
oni mają robić mistrzostwa świata za 3 lata?

Za rok Pysio, to już za rok...

GERO7 06.06.2009 14:38

Przeciez oni krzycza Boooooothhhhh , to nie jest rasizm tylko pewnie go pozdrawiaja w taki sposob

Dochodze do wniosku ze ei wazne czy trenerem bedzie Engel , Janas czy Beenhaker to z tych pilkarzy (szczegolnie ligowych) nie da sie nic wykrzesac , sa po prostu tragiczni

diablo885 06.06.2009 14:40

te mistrzostwa w RPA to jakies nieporozumienie bedize..

pysio 06.06.2009 14:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez diablo885 (Post 741359)
te mistrzostwa w RPA to jakies nieporozumienie bedize..

racja..
kibice z głowami jeleni na stadionie :lol:
po prostu masakra...

ToTylkoJa 06.06.2009 14:43

organizacyjnie RPA pokaże jak się robi taką imprezę Polsce. Jest to kraj bardziej rozwinięty niż my, więc nie ma się co z nich śmiać

a co do gry-tragedia

_ukoL 06.06.2009 14:46

Już rozumiem dlaczego my jesteśmy piłkarsko 100 lat za murzynami...:lol:
W Naszej reprezentacji sukcesem jest jak ktoś dokładnie przyjmie i odegra piłkę - z czym do ludzi.
Ten zaciąg z Poznania to kompletna tragedia. Z resztą reszta równie nędzna, eh.

unpredictable_wislaczka 06.06.2009 14:48

no to ja pytam, co robi Piotrek na liście rezerwowej?
Nie powiecie mi chyba,że byłby gorszy niż Krzynówek na lewej obronie...

trial 06.06.2009 14:51

tylko mnie denerwuje to buczenie i trąbki? nie da się oglądać spokojnie..

GERO7 06.06.2009 14:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez unpredictable_wislaczka (Post 741366)
no to ja pytam, co robi Piotrek na liście rezerwowej?
Nie powiecie mi chyba,że byłby gorszy niż Krzynówek na lewej obronie...

no Krzynowek i tak jest najlepszy na boisku , widać w nim jakosc ktora nabył na zachodzie a inni ?

Wilk - ani to dobry obronca ani tymbardziej skrzydlowy totalna porazka
Dudka - jego start do pilki z miejsca przypomina rozpedzajacy sie wóz ziemniaków puszczony po rowni pochylej
Rzezniczak - jak zwykle fatalnie sie taktycznie ustawia na boisku
Peszko - robi wiatr sprzodu ale z taka technika gdzie prowadzac pilke przy nodze wychodzi z nia na aut to szkoda slow
Roger pwoinien grac w srodku a nie podwieszony pod Lewandowskiego , bo potrafi podac crossowa pilke na 30 metrow a jak gra sprzodu to jest bezuzyteczny bo nie ma predkosci

Schabek 06.06.2009 14:52

Kibce - porażka. Wyłączyłem głos po 10 minutach... Trąbki są dobra ale na Małyszu nie na stadionie i to jeszcze przez 45 minut non stop.
TVP- czy oni kiedyś wyrobią sie z reklamami na hymn ? Wątpie
Gra naszych - tragedia. Krzynio jako jeden z nielicznych chyba na jako takim poziomie ale to też nie jest to. Ten Załuska nic wielkiego na bramce nie pokazał miał z 3 sytuacje 1 puścił 2 obrobił

Maciejj 06.06.2009 14:54

ludzie Pazdana brakuje.........;) i wygrana murowana

GERO7 06.06.2009 14:55

jeszcze a pro po naszeych transferów i udzialu w LM to ten Fanteni co strzelil gola to pilkarz Maccabi Hajfa czyli klubu z ktorym mozemy zagrac ,a Parker Crveny Zvezdy . Jakby przynajmniej nas bylo stac na takich pilkarzy

Eustachy 06.06.2009 14:56

To sa jaja. Spoznilem sie na sam poczatek i dopiero teraz przejrzalem sklad reprezentacji. Ku mojemu ogromnemu zdziwieniu, Jakub Wilk gra ponoc w pierwszym skladzie :shock:
Ma czlowiek wyjatkowy talent do autokamuflazu :)
Zaciag poznanski zawodzi na calej linii. Kolejny beznadziejny wystep Lewandowskiego. Do tego daremny Roger. Jedynie Murawski stara sie cos grac i prezentuje poziom zblizony do reprezentacyjnego.

pysio 06.06.2009 14:56

powołania Leo są kompromitacją...

z mistrza Polski = 0 piłkarzy
z majstra Polski = 5 piłkarzy

gdzie tu logika Leo?

diablo885 06.06.2009 15:02

Z Wisly powinien powolac Glowe, Piete i Malego ale jednak woli faworyzowac legionistow i lechitow

Kamson 06.06.2009 15:03

Leo nawet z Górnika który zajął ostatnie miejsce w tabeli powoływał po kliku piłkarzy więc nie wiem czemu sie dziwicie.

Co w kadrze robi Roger? Kiedy on ostatnio zagrał dobry mecz? Zaciąg z Pozniania też jakiś taki niewyraźny :D

LEEEEEŁOOOO!!!!!!!!

unpredictable_wislaczka 06.06.2009 15:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GERO7 (Post 741370)
no Krzynowek i tak jest najlepszy na boisku , widać w nim jakosc ktora nabył na zachodzie a inni ?

No tak,ale wtedy mógłby grać na tej swojej lewej pomocy, a Brożek na obronie. Ja tam Piotrka i tak bronić będę, bo mu sie reprezentacja należy. Poza tym lepiej mieć dwóch dobrych piłkarzy na boisku niż tylko jednego,,,

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 741379)
powołania Leo są kompromitacją...

z mistrza Polski = 0 piłkarzy
z majstra Polski = 5 piłkarzy

gdzie tu logika Leo?

Leo powołał trzech Wiślaków.Skąd mógł wiedzieć,że mu cała trójka wypadnie z powodu kontuzji :P

luke1906 06.06.2009 15:07

Co wy się tak oburzacie, że naszych nie powołał? Im mniej tym lepiej. Niech odpoczną po sezonie, za miesiąc mamy ważniejsze mecze niż jakieś sparingi na drugim końcu świata.

A co do organizacji MŚ w RPA to myślę, że dadzą radę. Choć jak przeglądałem kiedyś statystyki dotyczące przestępczości to byłem w ciężkim szoku.

Tylko_Wisła! 06.06.2009 15:09

jak na razie kompromitacja.


Edit : Komorowski i Trałka :O ??!! To już nawet nie jest śmieszne

Proximus 06.06.2009 15:15

Ja tylko czekam aż powoła Dziółkę, Cabaja, i Wasilewskiego młodszego

LeQ 06.06.2009 15:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GERO7 (Post 741356)
Przeciez oni krzycza Boooooothhhhh , to nie jest rasizm tylko pewnie go pozdrawiaja w taki sposob

Dochodze do wniosku ze ei wazne czy trenerem bedzie Engel , Janas czy Beenhaker to z tych pilkarzy (szczegolnie ligowych) nie da sie nic wykrzesac , sa po prostu tragiczni

O dłuższego czasu mnie to całkowicie rozwala...
Nie wiem co kombinuje ten cały Lato że trzyma Beńka na tym stanowisku dalej.
Nie szło jego poprzednikom zdecydowali się zatrudnić obcokrajowca pewnie myśleli że to coś da ... a dało jak widać nie wiele .
Takie większe ,,sukcesy,, to wygrane z Portugalią i Czechami .
Jesteśmy na 3 miejscu w tabeli ale wychodzę z takiego założenie że lepiej by nie wyjść i nie błaźnić się kolejny raz.
J.w piszesz każdy z tych trenerów przewalił jaką ważną imprezę czy to MŚ czy ME.

Ale co mnie najbardziej wkurza to nie wyniki tylko ... powołania:shock:
Kiedyś Janas wprowadził wszystkich w szok jak nie zabrał Franka,Kłosa i jeszcze jednego na MŚ 2006, ale co ten wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie.Jeszcze tak nie dawno np. Kokoszka grzał ławę w Wiśle i dostawał regularne powołania o Beńka teraz jest jednym z podstawowych obrońców Empoli i ciiisza.Ale tych przykładów jest więcej.

A ten skład na RPA to mnie już całkowicie rozwalił kolonia poznańsko-wroniecka , Roger który nie gra nic w lidze ale oczywiście Leo mu dalej ufa.

pozdrawiam

Cytat:

Pierwotnie napisane przez diablo885 (Post 741382)
Z Wisly powinien powolac Glowe, Piete i Malego ale jednak woli faworyzowac legionistow i lechitow

Ale pamiętaj to nie WISŁA wygrała ligę tylko AMICA ją przegrała :-)
Ma racje kogo powołuje:D

p e t e r 06.06.2009 15:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LeQ (Post 741392)
Kiedyś Janas wprowadził wszystkich w szok jak nie zabrał Franka,Kłosa i jeszcze jednego na MŚ 2006, ale co ten wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie.Jeszcze tak nie dawno np. Kokoszka grzał ławę w Wiśle i dostawał regularne powołania o Beńka teraz jest jednym z podstawowych obrońców Empoli i ciiisza.Ale tych przykładów jest więcej.

Bo Janas wybierał na chybił-trafił, a Leo ma koncepcję, której my - głupi zaściankowi Polacy mieszkający w ziemiankach - nie rozumiemy ;)

Nehiar 06.06.2009 15:23

Dla mnie nie porozumieniem jest to, że w kadrze jest Bosacki a nie Głowacki ....

wolfy 06.06.2009 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GERO7 (Post 741370)
Dudka - jego start do pilki z miejsca przypomina rozpedzajacy sie wóz ziemniaków puszczony po rowni pochylej

Udało Ci się połączyć dwie moje wielkie traumy - mechanikę i grę reprezentacji Polski:lol:

Baala 06.06.2009 15:32

Za trzymanie Rogera na boisku to Dziad powinien wylecieć ze stanowiska od razu po meczu. Przecierz to co gra Roger to jest kompromitacja. Najlepsze i tak że Komorowski gra który przegrywa z 34 letnim Kiełbowiczem w Legii.

WioReXXX 06.06.2009 15:33

ja na to patrzę i po prostu nie mogę uwierzyć.

Gdzie ta reprezentacja Janasa, która mistrzoso wyprowadzała kontry, a przede wszystkim grała DWOMA napastnikami....?

WILU TS 06.06.2009 15:35

Potrzeba było takiego właśnie spotkania miernego żeby się pozbyć tego zagrzybiałego niby selekcjonera

Maciuś 06.06.2009 15:37

Gra jednym napastnikiem jest gowniana. Lepiej przegrac 3:4 niz 0:1.

Baala 06.06.2009 15:38

Przecież za Leo gramy tak już od roku (wyjątek CZechy, gdzie niechciany Brożek mu tylek uratował) gdyby nie był Holendrem, a Polakiem to juz dawno by z hukiem poleciał. Już teraz bodaj jesteśmy w rankingu FIFA na najgorszym miejscu w historii i jeszcze spadniemy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl