![]() |
Typy na weekend :
Valladoid-Barcelona 2 1.50 S:100 w:135 Nordsjaelland - FC Kopenhaga 2 1.67 S:100 W:150,30 pzdr. pzdr:) |
Moj kupon na weekend :))
Odra W. - Lechia 2 Arka - Legia 2 Alkmaar - Den Haag ILG 2.5 2 Valladolid - Barcelona ILG 2.5 2 Lech - Wisla 2 Manch.Utd. - Aston Villa 1 - rejczel missclick :D! Kurs: 83.96 Zakładana wygrana: 755.70 zł Stawka: 10 zł Oczywiscie w Stsach ;) |
Ja sie zastanawiam jeszcze nad takimi typami :
Valladolid - Barcelona 2 Malaga - Real Madryt 2 Nordsjaelland - FC Kopenhaga 2 |
moj kupon na dziś:
Besiktas - Kayseri 1 Oldham - Peterborough 2 Hamburger - Hoffenheim 1 West Ham - Sunderland 1 Heracles - Heerenveen 2 Petrzalka - Presov 1 San Jose - Anaheim 1 kurs: 67,33 |
siemka na weekend 3 kuponiki :P :
everton-wigan 1 Manchester-aston villa 1 paris-nice -1 wereder-hanover-1 arka-legia 10 guimares-porto 2 za 2 zl 29 .90 drugi kupon to system 2z3 grupa a : udinese-inter 2 cracovia-ruch 1 tomsk-zenit 2 grupa b : kerkrade-ajax 2 odra-LECHIA 2 panthraikos-aek 2 grupa c : valenciennes-auxerre 2 wolfsburg-bayern 1 lech-WISŁA 2 trzeci kupon tez 2z3 grupa a: arsenal-city-1 fulham-liverpool 2 newcastle-chelsea 2 grupa b: lokeren-anderlecht 2 malaga-real 2 valadoid-barca 2 grupa c : bordeaux-nancy 1 roma-bolonga 1 hamburg-hoffenheim 1 tyle może coś wejdzie jutro jazda z kuchenkorzem 0:3 i TSW pozdro typerzy i powodzenia :] |
te 2 kupony 2z3 za 3 zl kazdy
|
ja dopiero dziś zauważyłem że na BAHu mogę wpłacić coś przez przelewy24.
więc czas wreszcie złożyć depozyt u sponsora i coś ich ogolić :D |
je"""ne monaco.... tyle powiem... jestem prawie bankrutem.. ostatnio mi sie wcale nie wiedzie
|
Cytat:
|
Gratki Maciek.
Ja postawiłem tak: Fulham - Liverpool 2 Valladoid - Barca 2 Club Brugge - Charleroi 1 Alkmaar - Den Haag 1 Roma - Bologna 1 I nawet bym tego tu nie pisał gdyby nie totalny fart. Najpierw Liverpool w doliczonym czasie strzela gola na 0:1. Potem patrze, Brugge prowadzi 1:0 - ok. Barca też, a tu Alkmaar 0:1... po kursie 1.18. No to myśle - po kuponie. Ale znowu cud i Alkmaar miażdży Den Haag 4:1. Wszystko ok, a tu nagle klops i Brugge 1:1. 90 minuta i 1:1. u mnie już 21:55 była a oni grają. Nagle patrze na livesports.pl - 2:1 dla Brugge. Tyle farta w jednym dniu to musi być siła wyższa... Zobaczymy jutro jak Roma wyjdzie ;) |
jagiellonia -łks 1
roma-Bologna 1 Palermo-Torino 1 to sa moje propozycje na jutro chetnych zapraszam na moje forum bukmacherskie www.strefabukmachera.pl |
Po udanej sobocie, na niedziele idzie jeszcze
Rapid W. - Austria K. 1 1.43 Brondby IF-Esbjerg 1.50 Ako: 1,93 SL:100 W:193 pzdr:) |
Cytat:
ja bym Ci odradzal grac na Juve.... przeanalizuj sobie dobrze ten mecz... ja nad nim spedziłem troche czasu i doszedlem do wnisku ze nie warto grac... wejdz sobie na polska stronke juve i poczytaj tamtejsze forum... to tylko moja rada.. |
Czytalem Grzesiek to ich forum juz wczesniej:)No faktycznie Chievo ma ost. bardzo dobra serie,do tego Juventus wroci z repry,takze nie wiadomo jak sie zaprezentuja.Zaklad jednak zostawie,Juve gra u siebie,nie zapominajmy o tabeli.Licze,ze chlopaki sie zmotywuja i wygraja u siebie:)
|
Chievo rowniez nie gra o pietruszke.. ale zycze powodzenia;) i wysokiej wygranej;)
|
Zmienilem jednak Juve na Rapid,po faktycznie jeszcze dokladniejszym przeanalizowaniu tego meczu :)Widze,ze w Polsce sami sceptycy to i ja sie nie bede wybijal z hurraoptymizmem za wlasne pieniadze :)
|
Cytat:
Wygrana :-) Teraz ide zobaczyć coś na jutro,jak znajde to podam |
Gratulacje wislak,mam nadzieje ze za dobra stawke :)pzdr
|
Nordsjaelland - FC Kopenhaga 2
Le Mans-Lyon 2 Valladolid-Barcelona 2 Alkmaar-Den Haag 1 Besiktas-Kayserispor 1 Malaga-Real M. 2 Fulham-Liverpool 2 Wygrana:205,45 Przyfarciłem nieźle:) |
WITAM :)
Chcę dzisiaj zagrać za 1000zł 2 mecze MU 1 i Rangers x2 i macie jakieś rady co do tych meczów ?Prosiłbym o jakieś opinie i dziękówa z góry Te poniżej za mniejszą stawkę :) Drugi kupon : WISŁA X2 Panatinaikos 1 Trzeci kupon : Ajax 2 Milan 1 CO SĄDZICIE ? |
everton-wigan 1
Manchester-aston villa 1 paris-nice -1 wereder-hanover-1 arka-legia 10 guimares-porto 2 za 2 zl 29 .90 drugi kupon to system 2z3 grupa a : udinese-inter 2 cracovia-ruch 1 tomsk-zenit 2 grupa b : kerkrade-ajax 2 odra-LECHIA 2 panthraikos-aek 2 grupa c : valenciennes-auxerre 2 wolfsburg-bayern 1 lech-WISŁA 2 trzeci kupon tez 2z3 grupa a: arsenal-city-1 fulham-liverpool 2 newcastle-chelsea 2 grupa b: lokeren-anderlecht 2 malaga-real 2 valadoid-barca 2 grupa c : bordeaux-nancy 1 roma-bolonga 1 hamburg-hoffenheim 1 jeszcze tylko roma i anderlecht i 49.50 wpadnie :) czyli do przodu będę 40 zł zobaczymy pozdro i powodzenia na dzisiaj jak ktos ma możliwość to radze dać WISEłKE za dużo kasy bo pewniak TSW |
Cytat:
To x2 powinno wejść ale kurs marniutki i jakieś ryzyko jednak wg mnie jest. Taka jest moja opinia,sugerować sie nie musisz;] Pozdro i powodzenia :) |
Cytat:
|
Cytat:
Na wszystkich kuponow stawiam gola 2! Mecz w tv i beda emocje... ale ciekawi mnie skad bierze sie to twoje przekonanie ze Wisla jest pewniakiem! JAZDA JAZDA JAZDA BIALA GWIAZDA :)! |
ja na dziś dałem pierwszy kupon powiedzmy"pewniejszy":
Anorthosis-AEL 1 Fc Liege-Namur 1 Rapid-Karnten 1-1 Juventus-Chievo 1 Dynamo Minsk- FK Minsk 1 a drugi na wariata: Lech-Wisla 2-2 (dobry kurs 2,4) Jarota-Zawisza X Poniatowa-Nida 1 |
Zielona Gora-Czestochowa(+26) 1 1.85
wklad .......... przewidywana wygrana : POLECAM CZESTOCHOWA JEDIZE BEZ PEDERSENA I HANCOCKA!!!!!! BEDIZE LANIE DO 25 |
Washington Capitals - Atlanta Thrashers over 5,5
Lech Poznań - Wisła Kraków over 2,5 polecam;] |
na dzisiaj
G.Walasek (11,5 pkt) 2 J.Davidsson-T.Jedrzejak 2 Leszno-Gorzow(+8) 1 Gdansk(+8)-Torun 2 Protasiew.-Richardson(+3) 1 wklad 13 zl do wygrania 226.13 zl |
Rapid W. - Austria K. 1
St.Liege - Beerschot 1 1,99 Manch. Utd. - Aston Villa 1 Broendby - Esbjerg 1 2,13 Lech - Wisła 2 3,1 |
Panowie ja mam pytanie w gram teraz w BAH i tam za dużego wyboru w Polskiej lidze niema ;-)
Nie wiecie gdzie jest najwięcej? chodzi mi np: czy obie drużyny strzelą itd. dzieki panie Dudi :-) Dzieki wszystkim. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl