Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

maciek777 04.04.2009 01:36

Typy na weekend :
Valladoid-Barcelona 2 1.50
S:100
w:135
Nordsjaelland - FC Kopenhaga 2 1.67
S:100
W:150,30

pzdr.

pzdr:)

Lechista69 04.04.2009 08:25

Moj kupon na weekend :))

Odra W. - Lechia 2
Arka - Legia 2
Alkmaar - Den Haag ILG 2.5 2
Valladolid - Barcelona ILG 2.5 2
Lech - Wisla 2
Manch.Utd. - Aston Villa 1 - rejczel missclick :D!

Kurs: 83.96 Zakładana wygrana: 755.70 zł
Stawka: 10 zł

Oczywiscie w Stsach ;)

WiślakNH 04.04.2009 08:40

Ja sie zastanawiam jeszcze nad takimi typami :
Valladolid - Barcelona 2
Malaga - Real Madryt 2
Nordsjaelland - FC Kopenhaga 2

Robin 04.04.2009 14:01

moj kupon na dziś:

Besiktas - Kayseri 1
Oldham - Peterborough 2
Hamburger - Hoffenheim 1
West Ham - Sunderland 1
Heracles - Heerenveen 2
Petrzalka - Presov 1
San Jose - Anaheim 1

kurs: 67,33

bula1010 04.04.2009 14:18

siemka na weekend 3 kuponiki :P :
everton-wigan 1
Manchester-aston villa 1
paris-nice -1
wereder-hanover-1
arka-legia 10
guimares-porto 2
za 2 zl 29 .90

drugi kupon to system 2z3
grupa a :
udinese-inter 2
cracovia-ruch 1
tomsk-zenit 2
grupa b :
kerkrade-ajax 2
odra-LECHIA 2
panthraikos-aek 2
grupa c :
valenciennes-auxerre 2
wolfsburg-bayern 1
lech-WISŁA 2

trzeci kupon
tez 2z3
grupa a:
arsenal-city-1
fulham-liverpool 2
newcastle-chelsea 2
grupa b:
lokeren-anderlecht 2
malaga-real 2
valadoid-barca 2
grupa c :
bordeaux-nancy 1
roma-bolonga 1
hamburg-hoffenheim 1
tyle może coś wejdzie jutro jazda z kuchenkorzem 0:3 i TSW pozdro typerzy i powodzenia :]

bula1010 04.04.2009 14:18

te 2 kupony 2z3 za 3 zl kazdy

PrawdziwośćDlaGry 04.04.2009 17:29

ja dopiero dziś zauważyłem że na BAHu mogę wpłacić coś przez przelewy24.
więc czas wreszcie złożyć depozyt u sponsora i coś ich ogolić :D

grzesiek632 04.04.2009 19:48

je"""ne monaco.... tyle powiem... jestem prawie bankrutem.. ostatnio mi sie wcale nie wiedzie

maciek777 04.04.2009 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciek777 (Post 703154)
Typy na weekend :
Valladoid-Barcelona 2 1.50
S:100
w:135
Nordsjaelland - FC Kopenhaga 2 1.67
S:100
W:150,30

pzdr.

pzdr:)

Noo udalo sie :)

wislabielany 04.04.2009 21:06

Gratki Maciek.

Ja postawiłem tak:

Fulham - Liverpool 2
Valladoid - Barca 2
Club Brugge - Charleroi 1
Alkmaar - Den Haag 1
Roma - Bologna 1


I nawet bym tego tu nie pisał gdyby nie totalny fart. Najpierw Liverpool w doliczonym czasie strzela gola na 0:1. Potem patrze, Brugge prowadzi 1:0 - ok. Barca też, a tu Alkmaar 0:1... po kursie 1.18. No to myśle - po kuponie. Ale znowu cud i Alkmaar miażdży Den Haag 4:1. Wszystko ok, a tu nagle klops i Brugge 1:1. 90 minuta i 1:1. u mnie już 21:55 była a oni grają. Nagle patrze na livesports.pl - 2:1 dla Brugge. Tyle farta w jednym dniu to musi być siła wyższa... Zobaczymy jutro jak Roma wyjdzie ;)

rydzo6 04.04.2009 21:17

jagiellonia -łks 1
roma-Bologna 1
Palermo-Torino 1

to sa moje propozycje na jutro
chetnych zapraszam na moje forum bukmacherskie www.strefabukmachera.pl

maciek777 04.04.2009 22:14

Po udanej sobocie, na niedziele idzie jeszcze

Rapid W. - Austria K. 1 1.43
Brondby IF-Esbjerg 1.50
Ako: 1,93
SL:100
W:193

pzdr:)

grzesiek632 04.04.2009 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciek777 (Post 703435)
Po udanej sobocie, na niedziele idzie jeszcze

Juventus-Chievo 1 1.36
Brondby IF-Esbjerg 1.50
Ako: 1,83
SL:100
W:183

pzdr:)


ja bym Ci odradzal grac na Juve.... przeanalizuj sobie dobrze ten mecz... ja nad nim spedziłem troche czasu i doszedlem do wnisku ze nie warto grac... wejdz sobie na polska stronke juve i poczytaj tamtejsze forum...


to tylko moja rada..

maciek777 04.04.2009 22:33

Czytalem Grzesiek to ich forum juz wczesniej:)No faktycznie Chievo ma ost. bardzo dobra serie,do tego Juventus wroci z repry,takze nie wiadomo jak sie zaprezentuja.Zaklad jednak zostawie,Juve gra u siebie,nie zapominajmy o tabeli.Licze,ze chlopaki sie zmotywuja i wygraja u siebie:)

grzesiek632 04.04.2009 22:49

Chievo rowniez nie gra o pietruszke.. ale zycze powodzenia;) i wysokiej wygranej;)

maciek777 04.04.2009 23:25

Zmienilem jednak Juve na Rapid,po faktycznie jeszcze dokladniejszym przeanalizowaniu tego meczu :)Widze,ze w Polsce sami sceptycy to i ja sie nie bede wybijal z hurraoptymizmem za wlasne pieniadze :)

WiślakNH 04.04.2009 23:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 703180)
Ja sie zastanawiam jeszcze nad takimi typami :
Valladolid - Barcelona 2
Malaga - Real Madryt 2
Nordsjaelland - FC Kopenhaga 2


Wygrana :-)
Teraz ide zobaczyć coś na jutro,jak znajde to podam

maciek777 04.04.2009 23:33

Gratulacje wislak,mam nadzieje ze za dobra stawke :)pzdr

kadziolek1906 05.04.2009 06:51

Nordsjaelland - FC Kopenhaga 2
Le Mans-Lyon 2
Valladolid-Barcelona 2
Alkmaar-Den Haag 1
Besiktas-Kayserispor 1
Malaga-Real M. 2
Fulham-Liverpool 2

Wygrana:205,45
Przyfarciłem nieźle:)

mac251_251 05.04.2009 08:10

WITAM :)

Chcę dzisiaj zagrać za 1000zł 2 mecze MU 1 i Rangers x2 i macie jakieś rady co do tych meczów ?Prosiłbym o jakieś opinie i dziękówa z góry

Te poniżej za mniejszą stawkę :)
Drugi kupon : WISŁA X2
Panatinaikos 1

Trzeci kupon :
Ajax 2
Milan 1

CO SĄDZICIE ?

bula1010 05.04.2009 09:26

everton-wigan 1
Manchester-aston villa 1
paris-nice -1
wereder-hanover-1
arka-legia 10
guimares-porto 2
za 2 zl 29 .90

drugi kupon to system 2z3
grupa a :
udinese-inter 2
cracovia-ruch 1
tomsk-zenit 2
grupa b :
kerkrade-ajax 2
odra-LECHIA 2
panthraikos-aek 2
grupa c :
valenciennes-auxerre 2
wolfsburg-bayern 1
lech-WISŁA 2

trzeci kupon
tez 2z3
grupa a:
arsenal-city-1
fulham-liverpool 2
newcastle-chelsea 2

grupa b:
lokeren-anderlecht 2
malaga-real 2
valadoid-barca 2

grupa c :
bordeaux-nancy 1
roma-bolonga 1
hamburg-hoffenheim 1

jeszcze tylko roma i anderlecht i 49.50 wpadnie :) czyli do przodu będę 40 zł zobaczymy
pozdro i powodzenia na dzisiaj jak ktos ma możliwość to radze dać WISEłKE za dużo kasy bo pewniak TSW

rocco_1906 05.04.2009 09:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mac251_251 (Post 703492)
WITAM :)

Chcę dzisiaj zagrać za 1000zł 2 mecze MU 1 i Rangers x2 i macie jakieś rady co do tych meczów ?Prosiłbym o jakieś opinie i dziękówa z góry
CO SĄDZICIE ?

nie wiem czemu ale Rangersów bym nie grał,mimo iż grają z ostatnią drużyną.Tabela pokazuje ze Falkirk na własnym obiekcie zdobył 2/3 wszystkich swoich punktów a Glasgow potrafi zgubić punkty w takich meczach.
To x2 powinno wejść ale kurs marniutki i jakieś ryzyko jednak wg mnie jest.
Taka jest moja opinia,sugerować sie nie musisz;]
Pozdro i powodzenia :)

Zwierze 05.04.2009 09:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mac251_251 (Post 703492)
WITAM :)

Chcę dzisiaj zagrać za 1000zł 2 mecze MU 1 i Rangers x2 i macie jakieś rady co do tych meczów ?

Man Utd MUSI dzisiaj wygrać i wydaje się że ich pojadą w pył, OBY! Co do Rangersów nie mam pojęcia, wydaje się że nie powinni przegrać!

Lechista69 05.04.2009 09:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bula1010 (Post 703506)

pozdro i powodzenia na dzisiaj jak ktos ma możliwość to radze dać WISEłKE za dużo kasy bo pewniak TSW


Na wszystkich kuponow stawiam gola 2! Mecz w tv i beda emocje... ale ciekawi mnie skad bierze sie to twoje przekonanie ze Wisla jest pewniakiem! JAZDA JAZDA JAZDA BIALA GWIAZDA :)!

LuKaS TSW 05.04.2009 09:51

ja na dziś dałem pierwszy kupon powiedzmy"pewniejszy":

Anorthosis-AEL 1
Fc Liege-Namur 1
Rapid-Karnten 1-1
Juventus-Chievo 1
Dynamo Minsk- FK Minsk 1

a drugi na wariata:
Lech-Wisla 2-2 (dobry kurs 2,4)
Jarota-Zawisza X
Poniatowa-Nida 1

kameleon2323 05.04.2009 10:31

Zielona Gora-Czestochowa(+26) 1 1.85
wklad ..........
przewidywana wygrana :

POLECAM CZESTOCHOWA JEDIZE BEZ PEDERSENA I HANCOCKA!!!!!! BEDIZE LANIE DO 25

rocco_1906 05.04.2009 10:49

Washington Capitals - Atlanta Thrashers over 5,5
Lech Poznań - Wisła Kraków over 2,5

polecam;]

kameleon2323 05.04.2009 11:14

na dzisiaj
G.Walasek (11,5 pkt) 2
J.Davidsson-T.Jedrzejak 2
Leszno-Gorzow(+8) 1
Gdansk(+8)-Torun 2
Protasiew.-Richardson(+3) 1

wklad 13 zl
do wygrania 226.13 zl

WiślakNH 05.04.2009 11:19

Rapid W. - Austria K. 1
St.Liege - Beerschot 1
1,99


Manch. Utd. - Aston Villa 1
Broendby - Esbjerg 1
2,13


Lech - Wisła 2
3,1

Bobic 05.04.2009 11:20

Panowie ja mam pytanie w gram teraz w BAH i tam za dużego wyboru w Polskiej lidze niema ;-)
Nie wiecie gdzie jest najwięcej?
chodzi mi np: czy obie drużyny strzelą itd.
dzieki panie Dudi :-)
Dzieki wszystkim.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl