Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Edson 30.08.2011 11:00

Nie czaję jednej rzeczy: mecz ligowy z Bełchatowem gramy 19 września w poniedziałek, a 21 września w środę mamy 1/16 finału PP z Flotą! To dwa dni różnicy, nie ma takiego wymogu, żeby były min 3 dni odstępu między meczami?

Jot 30.08.2011 11:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez didzej132 (Post 1158287)
Jakieś opinie o tych butach http://www.butsklep.pl/1879/buty_adidas_marathon_tra_ii ??
Czy wygodne , stosunkowo dobre co ceny , czy się szybko zdzierają itp Naj lepiej na PW

Z góry dzięki ;)

Dobre - do łażenia po mieście i jeżdżenia na wyjazdy, świetne do ucieczki jak cię goni 5 żydów, za to również świetnie leżą jak kopiesz jednego żyda po mordzie.
Uważam je za uniwersalne, jednak na randkę radzę wybrać inne buty.
Zdarła się podeszwa po 2 latach, ale buty były katowane. Cena zadowalająca jeśli chodzi o jakość butów.

Marcinnno 30.08.2011 12:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez amauri1990 (Post 1157919)
Gdzie trzeba się zgłosić, zeby móc brać udział w pracach komisji wyborczych?



Na gumtree widziałem ostatnio ogłoszenie, że poszukują chętnych :) Musisz przeszukać w dziale Praca / Inne :)

Proud 30.08.2011 12:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ...:::Tomo:::... (Post 1158267)
Dobrą szkołę językową z rosyjskim ktoś poleci ?

Chodzę do profi-lingua przy CK Browarze. Jestem zadowolony. Jakbym się coś uczył to naprawdę sporo bym już wiedział ;) Zajęcia mam z Rosjanką, która bez problemów mówi po polsku. Grupa 5 osobowa. Przez kilka lekcji chodził Mateusz Kowalski ale chyba zrezygnował ;)

felipe 30.08.2011 16:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1158334)
Przez kilka lekcji chodził Mateusz Kowalski ale chyba zrezygnował ;)

Andżi Machaczkała sie rozmyśliła, teraz próbują z Vidiciem :D

Co do Profi Lingua - chodziłem kiedys, ale na angielski. Można polecić ogólnie szkołę, dbają o klienta moim zdaniem.

ManiekTS 30.08.2011 17:19

Gdzie w Krakowie znajdę sklep z akcesoriami do Kick Boxingu, Maui Thai itp.
Pozdro

Kamil_mchw 30.08.2011 18:00

jaka jest różnica w cenach jeśli chodzi o zegarki w Angli a w Polsce... w UK jest taniej?? jak tak to mniej więcej ile %?? prosiłbym o odp na prv. pzdr

dawidTS 30.08.2011 19:53

gdzie mogę kupić szafran?
Szukałem wszędzie i lipa.

luki 30.08.2011 19:57

Czy do głosowania w wyborach konieczny jest dowód czy może być też paszport?

WISŁAZWE 30.08.2011 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luki (Post 1158483)
Czy do głosowania w wyborach konieczny jest dowód czy może być też paszport?

Może być paszport.

Kibic z Grodu Kraka 30.08.2011 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawidTS (Post 1158480)
gdzie mogę kupić szafran?
Szukałem wszędzie i lipa.

http://alma24.pl/produkt/18083132/szafran-royal taki może być ??

miodzio 30.08.2011 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ManiekTS (Post 1158419)
Gdzie w Krakowie znajdę sklep z akcesoriami do Kick Boxingu, Maui Thai itp.
Pozdro

Chyba na Dietla niedaleko przystanku Orzeszkowej jest sklep ze sprzętami do sztuk walki..

Marcinnno 30.08.2011 21:51

Od 3 dni komputer zawsze o 6:30 rano włącza mi się sam... Może coś zmieniłem w ustawieniach ? Nie znam się niestety kompletnie na kompach, gdzie coś takiego można zmienić ?

dawidTS 30.08.2011 23:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 1158529)
Od 3 dni komputer zawsze o 6:30 rano włącza mi się sam... Może coś zmieniłem w ustawieniach ? Nie znam się niestety kompletnie na kompach, gdzie coś takiego można zmienić ?

Pokombinuj w biosie,być może w power management masz ustawione zeby sie wlączał.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic z Grodu Kraka (Post 1158502)

o wlaśnie to,trudno to znaleźć w sklepach .Dzieki

WiślakMyślenice 31.08.2011 07:56

Wam też na polsacie łapie jakiś czeski kanał?

anka1906 31.08.2011 21:30

Mam straszna prośbę! Jeśli ktoś orientuje sie co nieco w sprawach prawnych proszę na priv!
Jeśli ktoś sie zgłosi to odezwę sie dopiero jutro ok 19. Z góry wielkie dzięki :)

wiślak 86 01.09.2011 09:29

Mam do sprzedania Astrę i pytanie czy są jakieś darmowe serwisy gdzie mógłbym dać ogłoszenie? na allegro biorą 25zeta.

Marcinnno 01.09.2011 09:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak 86 (Post 1158883)
Mam do sprzedania Astrę i pytanie czy są jakieś darmowe serwisy gdzie mógłbym dać ogłoszenie? na allegro biorą 25zeta.


Tablica.pl, krakow.gumtree.pl

wiślak 86 01.09.2011 09:51

a jakieś strony typowo motoryzacyjne?

tomo 01.09.2011 14:55

Jest tu ktoś zajmujący się likwidacją szkód komunikacyjnych ? Jak coś to PW mam parę pytań

SZYMEK_TSW 01.09.2011 21:59

W ryanair można płacić za lot zwykła kartą z mBanku, tą z delfinkiem ?

mic 01.09.2011 22:03

Widzial ktos te buty w Krakowie ?
http://moda.allegro.pl/buty-puma-cha...786538361.html

albo jakies bardzo podobne ?

dj_ibutti 01.09.2011 22:14

Szymek - zadzwoń na mLinie i powiedz żeby Ci zrobili z niej "wypukłą", wtedy będziesz mógł wszędzie placic ;)

alterego 01.09.2011 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 1159137)
W ryanair można płacić za lot zwykła kartą z mBanku, tą z delfinkiem ?

bardziej opłaca się kupić w bzwbk karte prepaid. Bodajże 20zł a nie płacisz haraczu ryanairowi. Tylko nie zgub do niej papierów... w razie czego PW

Marcinnno 01.09.2011 22:54

1.Pytanie. Kolega wrzucił zdjęcie na moją tablice i usunąłem je. Usunąłem je ale tylko z tablicy. Zdjęcie nadal jest widoczne. Czy moge je jakoś usnąć? czy tylko ta osoba moze to zrobić ?

2. Gdzie w Krakowie odbywają się przygotowania do bierzmowania dla dorosłych ?

Grzegorz z Sanoka 02.09.2011 10:35

W jakim banku polecacie zrobić konto dla studenta? Tak, żeby nie było opłat za bankomaty, przelewy, prowadzenie konta, kartę itd. Każda złotówka się liczy :)

frg 02.09.2011 10:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzegorz z Sanoka (Post 1159236)
W jakim banku polecacie zrobić konto dla studenta? Tak, żeby nie było opłat za bankomaty, przelewy, prowadzenie konta itd. Każda złotówka się liczy :)


chyba mbank będzie najlepszy.

jakkfk 02.09.2011 10:51

Już są jakieś opłaty w mBanku

wierny 02.09.2011 15:16

konto direct w ING, wszystko bezpłatne a jeśli nie uda Ci się zapłacić w miesiącu 100 zł kartą to koszt karty chyba 7 zł. Tak to bezpłatna.

StelmiOriginal 02.09.2011 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wierny (Post 1159349)
konto direct w ING, wszystko bezpłatne a jeśli nie uda Ci się zapłacić w miesiącu 100 zł kartą to koszt karty chyba 7 zł. Tak to bezpłatna.

Co kurvva? Masakra :)

W mbanku wszystko darmowe, przelewy darmowe i szybko ida, jesli nie wykonasz operacji za min 100zl w sumie na miesiac, to placisz 2złote za miesiac za karte. A nie 7, jak w ING. Wystarczy ze ktos w rodzinie ma konto internetowe w banku, przelewasz mu np 110 zl, zaraz on/ona tobie spowrotem 100zl i git. Nie placicie nic! :)

Dziadek 02.09.2011 15:38

StelmiOriginal kolego w ing chyba wszystkie bankomaty za 0zł a w M chyba nie:> i koszt 100 karta to jedno tankowanie, albo jedna wizyta w knajpie wiec nie przesadzaj :) poza tym 7 do 2 złotych to nie duzy koszt :)

wisl@k_TS 02.09.2011 20:36

Poleci ktoś dobrego okulistę który przyjmuje w soboty?

mlody_ale_wierny 02.09.2011 21:09

Kiedy Śląsk i Lechia grają w PP?
Kiedy jest mecz otwarcia nowego stadionu we Wrocławiu ?

dzięki wielkie : )

LuKaS TSW 03.09.2011 09:59

Okocimski-Śląsk 27 września 16.30 ,terminu Lechii jeszcze nie podano dokładnego terminu,ale tu masz co nie co o tym spotkaniu:
Zarząd Limanovii przewiduje, że na mecz Limanovia – Lechia Gdańsk w 1/16 Pucharu Polski może przyjść nawet 2 tys. kibiców. Przynajmniej na taką liczbę widzów klub będzie przygotowany. Organizatorzy chcą zorganizować miejsca stojące za bramkami. Ustalono również ceny biletów.
Mecz Limanovii z drużyną z ekstraklasy, Lechią Gdańsk odbędzie się 20, 21 lub 22 września(klub nie otrzymał jeszcze oficjalnego komunikatu w sprawie konkretnego terminu). Na to spotkanie zostaną wypożyczone specjalne barierki, które będą ustawione za bramkami. Dodatkowe miejsca stojące zwiększą pojemność stadionu do 2 tys. miejsc. Takie przynajmniej są wstępne zamierzenia. Ustalono natomiast ceny biletów. Aby zobaczyć Lechię Gdańsk w starciu z Limanovią trzeba wydać 20 zł. Nie przewidziano biletów ulgowych. Prawdopodobnie za miejsce za bramkami kosztować będzie 10 zł.


a co do otwarcia to chyba tak jak i u nas nikt nic nie wie;)

KOALIK 03.09.2011 10:33

Poszukuję hymnu Wisły, ale tylko samą melodię (dzwonek na komórkę).

Grzegorz z Sanoka 03.09.2011 13:47

A alior bank? Znajomy ma i chwali :) chyba, że jeszcze nic nie wie o haczykach :D

Prezydentowa 03.09.2011 16:41

Mam Aliora i niby przelewy i bankomaty darmowe, ale opłatę za kartę co chwilę podwyższają.


A ja mam pytanie odnośnie Facebooka. Mam tak, że jak gadam z kimś na czacie, to co chwila się coś chrzani. Muszę odświeżać, żeby zobaczyć, że ktoś coś napisał. Nie mogę wysłać dwa razy pod rząd. Tu się coś nie wyśle, tu przyjdą wiadomości z opóźnieniem. Co jest? Już jasnej cholery dostaję.

O, teraz nagle wyświetla mi się, jakbym wysłała dwa razy to samo. Odświeżam - już jest jeden raz i odpowiedź rozmówcy.

Bartuk1906 03.09.2011 17:17

Mam pytanie... Czy jest może gdzieś w Krk. sklep w którym sprzedają ciuchy El Polako albo 3Maj Fason ?

ManiekTS 03.09.2011 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartuk1906 (Post 1159596)
Mam pytanie... Czy jest może gdzieś w Krk. sklep w którym sprzedają ciuchy El Polako albo 3Maj Fason ?


Kokoszop na Florjańskiej, i Nielegalo w NH. Tam powinno coś być.

R33 04.09.2011 12:23

Mam konto w mBanku, już od 2.5 h nie może mi przyjść SMS z potwierdzeniem przelewu? Zawsze tak jest w niedzielę?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl