Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

St@chu 25.08.2011 10:25

Czy mecz Śląska będzie transmitowany w Polsacie otwartym? Wedle tego programu: http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/ nie, ale tak mnie to dziwi, że postanowiłem się upewnić...

P.e.c.h 25.08.2011 14:03

Zna ktoś jakąś cukiernie czynną od 6 w rejonie centrum/azory/bronowice?

Dean 25.08.2011 15:39

Pojawia mi się komunikat od Skype: Fatal Error: Failed to load library 'oleacc.dll' przy każdym włączeniu Skype'a ( nie działa ) i kompa. Co zrobić?

bercik860 25.08.2011 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dean (Post 1154618)
Pojawia mi się komunikat od Skype: Fatal Error: Failed to load library 'oleacc.dll' przy każdym włączeniu Skype'a ( nie działa ) i kompa. Co zrobić?

Nie jestem pewnien ale ja bym pobrał ta bibliotekę z http://www.dll-files.com/dllindex/dl...s.shtml?oleacc
wrzucasz do folderu skypa, tam gdzie są inne pliki .dll i powinno grać :D

@edit:
musisz zrobić to

dla win xp : http://support.microsoft.com/kb/310747
dla visty i 7 : http://support.microsoft.com/kb/929833

kms 25.08.2011 16:33

macie jakies sposoby zeby sciagac z wrzuty ? wczesniej korzystalem z zapiska.pl ale cos sie spierniczylo..

ceniu 25.08.2011 16:35

takie oto pytanko:

otrzymałem MMSa (prawdopodobnie wizytówka) ale doszło tylko potwierdzenie i wygląda ono :
od: tutaj numer od kogo
temat: ....
klasa: osobiste
rozmiar 1K
godzina otrzymania
Wazność: 11.09.01

jak to diabelstwo odczytać? mam playa.
czy jeżeli przełożę kartę do innego telefonu który wcześniej odbierał takie cuda to będę mógł to w jakiś sposób ściągnąć?

LuKaS TSW 25.08.2011 16:55

Czy na meczach we Wrocławiu obowiązują karty kibica? A jeżeli tak,to czy można wyrobić od ręki?

Watts 25.08.2011 16:59

Jak to teraz jest z tymi napojami na Wiśle? Wejdę przynajmniej z butelką 0,3L czy w ogóle?

ceniu 25.08.2011 17:03

karty obowiązują na każdym stadionie co do wyrobienia nie mam pojęcia.

wg. regulaminu stadionu nie można wnosić żadnych plastikowych opakowań więc nie wejdziesz. ale o kartonach nic nie piszą...

kazelot 25.08.2011 17:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez P.e.c.h (Post 1154565)
Zna ktoś jakąś cukiernie czynną od 6 w rejonie centrum/azory/bronowice?

Buczki wszelkiej maści czynne są w tygodniu od 6.15, w soboty od 9, jest i na Nowowiejskiej - przy placu na Lea i koło księgani na Podwalu w centrum

BartekMonte 25.08.2011 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 1154689)
Jak to teraz jest z tymi napojami na Wiśle? Wejdę przynajmniej z butelką 0,3L czy w ogóle?

Bez zakrętki wpuszczają chyba ze wszystkim - no prawie...

El'kabat 26.08.2011 11:32

Kończy mi sie umowa na czas probny 3 mce. Do kiedy musze poinformowac pracodawce,że nie bede jej przedłużal/podpisywał nowej/zostawał w tym miejscu pracy ?

z gory dzieki

Banitaz 26.08.2011 11:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1155610)
Kończy mi sie umowa na czas probny 3 mce. Do kiedy musze poinformowac pracodawce,że nie bede jej przedłużal/podpisywał nowej/zostawał w tym miejscu pracy ?

z gory dzieki

2 tygodnie, jeśli okres próbny wynosi 3 miesiące.

mlody_ale_wierny 26.08.2011 15:13

Kiedy Śląsk i Lechia grają mecze PP na wyjazdach ?

T-driver 26.08.2011 15:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Banitaz (Post 1155629)
2 tygodnie, jeśli okres próbny wynosi 3 miesiące.

2 tygodnie jest owszem w przypadku gdy wypowiadasz umowe (czyli chcesz skończyć wcześniej stosunek pracy). W przypadku gdy po prostu nie chcesz kontynuować pracy (już na kolejnej umowie) możesz to zorbić ostatniego dnia okresu próbnego. Ba! Możesz nawet wogóle tego nie robić i nie przyjść do pracy bo umowa obowiązuje Cie do ostatniego dnia okresu próbnego (na umowie) a dalej już nie.
Im bardziej elegancko i z twarzą chcesz to zrobić tym wcześniej daj znać pracodawcy. Warto pamiętać, że okres próbny jest dla dwóch stron - i dla pracodawcy czy jakość Twojej pracy mu odpowiada, i dla Ciebie, czy pasuje Ci robota.

wiślak 86 26.08.2011 16:44

Jak NAJTANIEJ i czym dojadę w poniedziałek do Katowic i z powrotem? Mam zniżkę studencką.

Watts 26.08.2011 16:47

http://www.uni-bus.com.pl/

szczerze polecam

ale bilety podrożały, jak ja jeździłem regularnie to chyba kosztowały 8 zł czy coś takiego :>

Wiślacki Barwałd 26.08.2011 16:54

Panie i Panowie mam ważne pytanie, czy ktoś wie czy można spokojnie dopingowac po wyrwaniu zęba ? chodzi o to czy nie ma zagrożenia że szwy puszczą. Dodam że wyrwana została ósemka.

B&B 26.08.2011 20:36

Szukam sklepów z tanią markową odzieżą. (Nike, Adidas, Puma, Itp. ) Niektóre sklepy w galeriach przeginają pałkę i to za bardzo.. porszę o adresy ew. PW

rzep 27.08.2011 04:35

jest ktos tutaj z nowego yorku lub okolic? jesli cos to prosze o priva, mialbym pare pytan :)

gypsy 27.08.2011 11:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mlody_ale_wierny (Post 1155864)
Kiedy Śląsk i Lechia grają mecze PP na wyjazdach ?

na pewno w terminie 20-22 września, dokładne daty chyba jeszcze nie są znane.

LuKaS TSW 27.08.2011 11:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez B&B (Post 1156097)
Szukam sklepów z tanią markową odzieżą. (Nike, Adidas, Puma, Itp. ) Niektóre sklepy w galeriach przeginają pałkę i to za bardzo.. porszę o adresy ew. PW

http://www.vabbi.pl/

http://50style.pl/
mogę te dwa sklepy polecić w 100% pierwszy w Solvayu drugi obok Tesco na Kapelance

Faitmen 27.08.2011 11:53

szukam laptopa do 2500-2700 zł przeznaczonego glownie do zabawy (zeby wiekszosc gier dawala rade pojsc, zeby glosniki wmontowane byly nawet dobre i zeby wi-fi mial)... co polecacie?

miodzio 27.08.2011 12:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez B&B (Post 1156097)
Szukam sklepów z tanią markową odzieżą. (Nike, Adidas, Puma, Itp. ) Niektóre sklepy w galeriach przeginają pałkę i to za bardzo.. porszę o adresy ew. PW

Outlet w Tesco na Kapelance :}

Aniołek_Wisła 27.08.2011 12:49

1) czy jezeli nie skonzcyles 18 lat , a chcesz miec karte kibica musisz isc do miejsca wyrabiania z rodzicem ?? czy wystarcza jego dane itd . ?? 2) wie ktoś kiedy bd mozna kupowac bilety przez internet ?? i na jakiej to bd zasadzie ... w sensie kupujesz i drukujesz bilet ... czy zostaje to jakos wbite na karte kibica ?? Z GÓRY DZIEKI ZA ODP.

didzej132 27.08.2011 13:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aniołek_Wisła (Post 1156395)
1) czy jezeli nie skonzcyles 18 lat , a chcesz miec karte kibica musisz isc do miejsca wyrabiania z rodzicem ?? czy wystarcza jego dane itd . ?? 2) wie ktoś kiedy bd mozna kupowac bilety przez internet ?? i na jakiej to bd zasadzie ... w sensie kupujesz i drukujesz bilet ... czy zostaje to jakos wbite na karte kibica ?? Z GÓRY DZIEKI ZA ODP.


1 NIE jeśli masz skończone 13 lat (możesz wszystko sam uzupełnić ) :)
2 Tego nie wiedzą nawet najstarsi górale :)

didzej132 27.08.2011 22:22

Jak to jest z tymi kartami co dziś rozdawali , mogę przez rok za free rozmawiać z osobą która też ma taki starter ??

Alexander94 27.08.2011 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez didzej132 (Post 1156400)
1 NIE jeśli masz skończone 13 lat (możesz wszystko sam uzupełnić ) :)
2 Tego nie wiedzą nawet najstarsi górale :)

Prócz danych jeszcze podpis opiekuna. Nie wiem, czy mieliście to na myśli, ale wolę dodać.

alterego 27.08.2011 22:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez didzej132 (Post 1156808)
Jak to jest z tymi kartami co dziś rozdawali , mogę przez rok za free rozmawiać z osobą która też ma taki starter ??

taaa jasne :-P karta jest aktywna przez rok czyli bez doładowywania możesz odbierać przez rok

Faitmen 28.08.2011 21:28

Gdzie moge znalezc wszystkie odcinki Top Gear'a od sezonu 1 do 17 z lektorem polskim??

Squirtle88 28.08.2011 21:58

da się tu konto usunąć ?

tarantulaw2 28.08.2011 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislakbgc (Post 1157604)
da się tu konto usunąć ?

W teorii się da, w praktyce admini proszą by po prostu nie używać konta, bo przy usuwaniu kont, na których były posty pisane później robią się problemy z forum.
Z resztą, takie pytanie bardziej się nadaje do tematu pytań do moderatorów.

Ola7 29.08.2011 10:14

Czy wie ktoś jakie piosenki zagrali wczoraj Sunrise Avenue w Bydgoszczy?

amauri1990 29.08.2011 14:54

Gdzie trzeba się zgłosić, zeby móc brać udział w pracach komisji wyborczych?

Lacrima 29.08.2011 15:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ola7 (Post 1157792)
Czy wie ktoś jakie piosenki zagrali wczoraj Sunrise Avenue w Bydgoszczy?

"Fairytale gone bad" i "Hollywood Hills".

szprotson 29.08.2011 16:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez amauri1990 (Post 1157919)
Gdzie trzeba się zgłosić, zeby móc brać udział w pracach komisji wyborczych?

urząd miasta

wiślak 86 29.08.2011 19:36

Czy jest ktoś na forum kto kupił (on lub ktoś z rodziny) nowego-czyli z salonu- Passata, Passata CC, lub Sharana w ostatnich 5 latach? pilnie i szybko potrzebuję takiej informacji szczegóły na priv.

Nie jestem z urzędu skarbowego
nie chcę nic sprzedać mogę nawet podarować czekoladę jak mi ktoś pomoże :)

gosc2332 29.08.2011 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez amauri1990 (Post 1157919)
Gdzie trzeba się zgłosić, zeby móc brać udział w pracach komisji wyborczych?

Nie wiem jak to jest z tymi wyborami, ale jak byłem w komisji w wyborach samorządowych to zostałem zgłoszony przez komitet wyborczy

tomo 30.08.2011 10:04

Dobrą szkołę językową z rosyjskim ktoś poleci ?

didzej132 30.08.2011 10:47

Jakieś opinie o tych butach http://www.butsklep.pl/1879/buty_adidas_marathon_tra_ii ??
Czy wygodne , stosunkowo dobre co ceny , czy się szybko zdzierają itp Naj lepiej na PW

Z góry dzięki ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl