![]() |
Czy mecz Śląska będzie transmitowany w Polsacie otwartym? Wedle tego programu: http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/ nie, ale tak mnie to dziwi, że postanowiłem się upewnić...
|
Zna ktoś jakąś cukiernie czynną od 6 w rejonie centrum/azory/bronowice?
|
Pojawia mi się komunikat od Skype: Fatal Error: Failed to load library 'oleacc.dll' przy każdym włączeniu Skype'a ( nie działa ) i kompa. Co zrobić?
|
Cytat:
wrzucasz do folderu skypa, tam gdzie są inne pliki .dll i powinno grać :D @edit: musisz zrobić to dla win xp : http://support.microsoft.com/kb/310747 dla visty i 7 : http://support.microsoft.com/kb/929833 |
macie jakies sposoby zeby sciagac z wrzuty ? wczesniej korzystalem z zapiska.pl ale cos sie spierniczylo..
|
takie oto pytanko:
otrzymałem MMSa (prawdopodobnie wizytówka) ale doszło tylko potwierdzenie i wygląda ono : od: tutaj numer od kogo temat: .... klasa: osobiste rozmiar 1K godzina otrzymania Wazność: 11.09.01 jak to diabelstwo odczytać? mam playa. czy jeżeli przełożę kartę do innego telefonu który wcześniej odbierał takie cuda to będę mógł to w jakiś sposób ściągnąć? |
Czy na meczach we Wrocławiu obowiązują karty kibica? A jeżeli tak,to czy można wyrobić od ręki?
|
Jak to teraz jest z tymi napojami na Wiśle? Wejdę przynajmniej z butelką 0,3L czy w ogóle?
|
karty obowiązują na każdym stadionie co do wyrobienia nie mam pojęcia.
wg. regulaminu stadionu nie można wnosić żadnych plastikowych opakowań więc nie wejdziesz. ale o kartonach nic nie piszą... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Kończy mi sie umowa na czas probny 3 mce. Do kiedy musze poinformowac pracodawce,że nie bede jej przedłużal/podpisywał nowej/zostawał w tym miejscu pracy ?
z gory dzieki |
Cytat:
|
Kiedy Śląsk i Lechia grają mecze PP na wyjazdach ?
|
Cytat:
Im bardziej elegancko i z twarzą chcesz to zrobić tym wcześniej daj znać pracodawcy. Warto pamiętać, że okres próbny jest dla dwóch stron - i dla pracodawcy czy jakość Twojej pracy mu odpowiada, i dla Ciebie, czy pasuje Ci robota. |
Jak NAJTANIEJ i czym dojadę w poniedziałek do Katowic i z powrotem? Mam zniżkę studencką.
|
http://www.uni-bus.com.pl/
szczerze polecam ale bilety podrożały, jak ja jeździłem regularnie to chyba kosztowały 8 zł czy coś takiego :> |
Panie i Panowie mam ważne pytanie, czy ktoś wie czy można spokojnie dopingowac po wyrwaniu zęba ? chodzi o to czy nie ma zagrożenia że szwy puszczą. Dodam że wyrwana została ósemka.
|
Szukam sklepów z tanią markową odzieżą. (Nike, Adidas, Puma, Itp. ) Niektóre sklepy w galeriach przeginają pałkę i to za bardzo.. porszę o adresy ew. PW
|
jest ktos tutaj z nowego yorku lub okolic? jesli cos to prosze o priva, mialbym pare pytan :)
|
Cytat:
|
Cytat:
http://50style.pl/ mogę te dwa sklepy polecić w 100% pierwszy w Solvayu drugi obok Tesco na Kapelance |
szukam laptopa do 2500-2700 zł przeznaczonego glownie do zabawy (zeby wiekszosc gier dawala rade pojsc, zeby glosniki wmontowane byly nawet dobre i zeby wi-fi mial)... co polecacie?
|
Cytat:
|
1) czy jezeli nie skonzcyles 18 lat , a chcesz miec karte kibica musisz isc do miejsca wyrabiania z rodzicem ?? czy wystarcza jego dane itd . ?? 2) wie ktoś kiedy bd mozna kupowac bilety przez internet ?? i na jakiej to bd zasadzie ... w sensie kupujesz i drukujesz bilet ... czy zostaje to jakos wbite na karte kibica ?? Z GÓRY DZIEKI ZA ODP.
|
Cytat:
1 NIE jeśli masz skończone 13 lat (możesz wszystko sam uzupełnić ) :) 2 Tego nie wiedzą nawet najstarsi górale :) |
Jak to jest z tymi kartami co dziś rozdawali , mogę przez rok za free rozmawiać z osobą która też ma taki starter ??
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Gdzie moge znalezc wszystkie odcinki Top Gear'a od sezonu 1 do 17 z lektorem polskim??
|
da się tu konto usunąć ?
|
Cytat:
Z resztą, takie pytanie bardziej się nadaje do tematu pytań do moderatorów. |
Czy wie ktoś jakie piosenki zagrali wczoraj Sunrise Avenue w Bydgoszczy?
|
Gdzie trzeba się zgłosić, zeby móc brać udział w pracach komisji wyborczych?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Czy jest ktoś na forum kto kupił (on lub ktoś z rodziny) nowego-czyli z salonu- Passata, Passata CC, lub Sharana w ostatnich 5 latach? pilnie i szybko potrzebuję takiej informacji szczegóły na priv.
Nie jestem z urzędu skarbowego nie chcę nic sprzedać mogę nawet podarować czekoladę jak mi ktoś pomoże :) |
Cytat:
|
Dobrą szkołę językową z rosyjskim ktoś poleci ?
|
Jakieś opinie o tych butach http://www.butsklep.pl/1879/buty_adidas_marathon_tra_ii ??
Czy wygodne , stosunkowo dobre co ceny , czy się szybko zdzierają itp Naj lepiej na PW Z góry dzięki ;) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl