Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Ave 1906 22.08.2011 09:55

Witam O której polskiego czasu gramy mecz rewanżowy z Apoelem

ja_ka_ 22.08.2011 09:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ave 1906 (Post 1151587)
witam o której polskiego czasu gramy mecz rewanżowy z apoelem

20:45 ......

krzysiek92 22.08.2011 10:22

są jeszcze gdzieś do kupienia vlepki z serii wakacyjnej?

DrewniaQ 22.08.2011 15:11

Jest ktoś z Wrocławia, albo orientuje się odnośnie transportu z Wrocławia do Lądka Zdroju w tą sobotę? Muszę być w Lądku około 18:30-19. W internecie jest wyszukiwarka e-podróżnik ale sądzę, że nie zawiera dużo połączeń. Ktoś coś poradzi?

Lacrima 22.08.2011 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lacrima (Post 1150593)
Są w Fanatyku albo na stoisku w M1 jakieś szaliki wydane z okazji zdobycia tegorocznego mistrzostwa?

Podbijam...

wroobel88 22.08.2011 16:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrewniaQ (Post 1151810)
Jest ktoś z Wrocławia, albo orientuje się odnośnie transportu z Wrocławia do Lądka Zdroju w tą sobotę? Muszę być w Lądku około 18:30-19. W internecie jest wyszukiwarka e-podróżnik ale sądzę, że nie zawiera dużo połączeń. Ktoś coś poradzi?

Z Wrocławia do Kłodzka pociągiem, a z Kłodzka do Lądka bus/autobus.

P.S. Praktyki ?

DrewniaQ 22.08.2011 16:27

Tak, we Wrocławiu jestem w sobotę, ale chciałbym jechać dopiero później niż wyszukana przeze mnie 13..

PrzemooTSW 22.08.2011 17:28

Szukam kogoś kto zna się na samochodach!
Najlepiej PW

brylant17 22.08.2011 17:55

Zaraz ten cały Cyfrowy Polast poleci przez balkon.Podczas deszczu nie mam sygnału wtf? normalnie sygnał jest 60% podczas deszczu spada do 0....Wyjaśni mi to ktoś bo nie rozumiem tego....

Dafi 22.08.2011 18:04

Pewnie masz antenę źle ustawioną dla tego tak jest...

tarantulaw2 22.08.2011 18:21

Orientuje się ktoś gdzie, kiedy i o której Wiślacy przylatują z Cypru? Wypadałoby Ich godnie przywitać :).

labtec 22.08.2011 19:53

ile potrzeba procent głosów by dostać się do sejmu ?
ile potrzeba procent głosów by dostać zwrot z budżetu państwa za kampanie wyborczą ?
i ile potrzeba procent głosów by móc zawiązać koalicję ?

3 %
9 %
7 %

??

1q2 22.08.2011 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez labtec (Post 1152077)
ile potrzeba procent głosów by dostać się do sejmu ?
ile potrzeba procent głosów by dostać zwrot z budżetu państwa za kampanie wyborczą ?
i ile potrzeba procent głosów by móc zawiązać koalicję ?

3 %
9 %
7 %

??

5
3
trza wejść więc min 5;)

labtec 22.08.2011 19:59

co Ty gadasz ?!?!? Od 3 % oddają te grube bańki za kampanię ??

Jesteś pewien ?

Żeby nie było, zadałem te 3 pytania google, i to używając różnych słów itd , ale nie znajdowałem odpowiedzi na nie.

Tak sobie patrzę, z kim PO może zawiązać koalicję, jeśli SLD zrobi to z PIS-em.
Ale skoro od 7 %, to raczej nie mają z kim.



Czyli na pewno od 5 % do sejmu przyjmują tak >?

1q2 22.08.2011 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez labtec (Post 1152087)
co Ty gadasz ?!?!? Od 3 % oddają te grube bańki za kampanię ??

Jesteś pewien ?

?

Przynajmniej tak zawsze było - teraz coś z tym finansowaniem zamotali ale na pewno jakiś finansowanie jest od 3%
A co do koalicji to każdy z każdym może, byle się do sejmu dostał;)

PrzemooTSW 22.08.2011 20:20

Potrzebuje Pilnie wyłączyć GG w telefonie w T mobile
Pomoże ktoś?
Chodzi o To że anulowałem subskrypcje a nadal pobiera opłaty

Edson 22.08.2011 20:39

Ktoś pamięta jakie były kursy na awans Wisły przed rewanżem z PAO? Chciałbym mieć jakieś odniesienie z punktu widzenia bukmacherów, którzy są obiektywni :)

didzej132 22.08.2011 21:51

Doradzi ktoś może dobre a nie drogie ubezpieczenia auta ?

MłodePokolenie 22.08.2011 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Edson (Post 1152134)
Ktoś pamięta jakie były kursy na awans Wisły przed rewanżem z PAO? Chciałbym mieć jakieś odniesienie z punktu widzenia bukmacherów, którzy są obiektywni :)


1.55 na awans Wisły.

Na zwycięstwo PAO w rewanżu kursy wahały się od 1.35 do 1.60.

wieczor 22.08.2011 22:33

Gdzie w Krakowie kupię race ?

Skywalker 22.08.2011 22:37

Czy około 7 rano są korki przy wjeździe do Krakowa od strony Zakopianki, czy raczej płynnie się wjedzie?

Marcin_fan 22.08.2011 22:46

Ostatnio nie wjeżdżałem do Krakowa o tej porze.... ale tam korki w tych godzinach były i raczej będą.. taki już urok.. Ps. Tata mój mowi że o 4.30 jedzie sie całkiem przyjemnie :D

labtec 22.08.2011 22:50

chce sobie załatwić taki papierek, uprawniający mnie do głosowania w wyborach parlementarnych, poza swoim miejscem zameldowania.

idę do urzędu miasta, proszę o taki papier i co dalej ? W sensie w którym okręgu wyborczym mogę zagłosować będąc wtedy w Gdańsku ?

Nie mogę przecież pójść 9 października do pierwszej lepszej szkoły i tam zagłosować. Tylko w którejś konkretnej tak ?

St@chu 23.08.2011 10:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez labtec (Post 1152291)
chce sobie załatwić taki papierek, uprawniający mnie do głosowania w wyborach parlementarnych, poza swoim miejscem zameldowania.

idę do urzędu miasta, proszę o taki papier i co dalej ? W sensie w którym okręgu wyborczym mogę zagłosować będąc wtedy w Gdańsku ?

Nie mogę przecież pójść 9 października do pierwszej lepszej szkoły i tam zagłosować. Tylko w którejś konkretnej tak ?

Informacja pochodzi sprzed wyborów parlamentarnych 2007... Google nie gryzie :P

Każdy wyborca ma prawo głosować poza miejscem stałego zameldowania. Kartkę do urny mogą też wrzucić osoby bez meldunku. By było to możliwe trzeba jednak złożyć wniosek o dopisanie do spisu wyborców. Składa się go w urzędzie gminy odpowiednim dla miejsca czasowego pobytu. Uwaga, termin składania takich wniosków mija 11 października 2007 roku.

Są jednak sytuacje, gdy o wyjeździe dowiadujemy się na krótko przed wyborami. Wówczas, by móc oddać głos, musimy mieć ze sobą zaświadczenie o prawie do głosowania. Taki dokument wydają bezpłatnie urzędy gminy. Trzeba jedynie zgłosić się do odpowiedniego z nich i mieć ze sobą dowód osobisty. Zaświadczenia o prawie do głosowania wydawane są od chwili zarządzenia wyborów do dwóch dni je poprzedzających. Mając w kieszeni dowód osobisty wraz z takim zaświadczeniem możemy jednorazowo oddać głos w każdym z lokali wyborczych w kraju i za granicą oraz na polskich statkach morskich. Pamiętajmy jednak o tym, by pilnować takiego zaświadczenia - urzędy nie wydają bowiem duplikatów, a w chwili otrzymania zaświadczenia zostajemy skreśleni z listy odpowiedniej dla naszego miejsca stałego zameldowania.

Serwatkus 23.08.2011 11:22

Ile kosztuja w tym roku bilety na basen Clepardii?

daroTS 23.08.2011 11:44

Gdzie można oglądnąć meczyk Wisły? jakiś pub, knajpka. Chodzi mi o okolice Kazimierza

donecki 23.08.2011 11:49

Niewąska przekaska na ul.Waskiej-na Kazku

snyrting 23.08.2011 11:56

Na rogu Dajwór i Bartosza masz knajpę. Wiślacki klimat, tanie piwo i niewielu zagranicznych turystów.

daroTS 23.08.2011 12:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snyrting (Post 1152525)
Na rogu Dajwór i Bartosza masz knajpę. Wiślacki klimat, tanie piwo i niewielu zagranicznych turystów.

Niewiesz jak się knajpa nazywa ??

BRTS39 23.08.2011 13:16

Czy jeśli opłacę te 32 złote na karte kibica klubu reprezentacji czy jak to sie tam nazywa, to bedę mógł kupić bilety dla dwóch znajomych? Czy oni musza tez sobie takie cos założyć?

St@chu 23.08.2011 13:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 1152591)
Czy jeśli opłacę te 32 złote na karte kibica klubu reprezentacji czy jak to sie tam nazywa, to bedę mógł kupić bilety dla dwóch znajomych? Czy oni musza tez sobie takie cos założyć?

Też muszą...

David. 23.08.2011 15:09

Mam pytanie:
- gdzie w Krakowie dostanę sztangę + 2 hantle + obciążenie (powiedzmy 50 kg) i jak cenowo się to kształtuję ?;
- czy za taki zestaw jak tutaj : http://allegro.pl/sprawdzony-zestaw-...761729263.html uwzględniając przesyłkę (80 zł) cena jest dobra?

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

cris21 23.08.2011 17:26

Wiadomo już może kiedy wracają piłkarze z Cypru i o której oraz o powitaniu?

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

MatMario 24.08.2011 12:09

Jak zrobić takie coś. W word mam tabele w tabeli, miniaturki zdjęć czy tam jakieś miniaturki poporstu. Klikam na nie pojawia mi się popup w normalnej rozdzielczości.

miodzio 24.08.2011 16:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1153782)
Jak zrobić takie coś. W word mam tabele w tabeli, miniaturki zdjęć czy tam jakieś miniaturki poporstu. Klikam na nie pojawia mi się popup w normalnej rozdzielczości.

A zrobić z miniaturki odnośnik/hiperłącze do pliku z grafiką?

Syn Kangura z 1984 24.08.2011 16:18

Czy program Digital Image Recovery odzyska zdjęcia z uszkodzonej karty pamięci XD? Swego czasu udało mi się tym programem odzyskać dane, ale z innego rodzaju karty.

felipe 24.08.2011 16:35

Skąd najlepiej załatwic alkohol na wesele? Ofert w necie sporo, adresy hurtowni są, ale moze jest jakaś godna polecenia ? :)
Chodzi o markową wódę, jakieś winko (białe i czerwone) do obiadu plus szampan na toast. Klasycznie.

wisl@k_TS 24.08.2011 18:22

Czy w galeriach handlowych są jeszcze wyprzedaże letnie czy już cały asortyment to kolekcja jesień-zima?

mic 24.08.2011 18:42

Gdzie w Krakowie mozna oddac HTC Desire HD do serwisu ? Spierniczyl mi sie przycisk wlaczajacy, jak go tylko musne to mi sie wlacza i swiruje :/

Lupo 24.08.2011 21:08

Dziwna sprawa z telefonem. Miałem malą wywrotkę na rowerze i upadłem na niego. SE w580i. Po powrocie do domu zorientowałem sie, że klawisze troche dziwnie działają... wciskając "2" pokazuje sie opcja wyboru trybu dzialania telefonu "samolotowy" etc., 5 w ogole nie działa :/
Miał ktoś z Was podobny problem??


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl