![]() |
Zaczyna sie cudowanie na temat palenia. Nie podnoszono tematu nigdy wczesniej, teraz nagle zaczęło przeszkadzać. Przeklinac w miejscach publicznych tez nie wolno i jakoś nikt nie próbuje na siłe na stadionie wychowywac prócz spikera. Sam nie palę chociaz paliłem dłuzej niz niektórzy z tego forum zyją, i jakoś jestem w stanie wytrzymac dwie godziny nawet w obecności palącego mimo ze też mi teraz dym przeszkadza. Weź się jeden z drugim za doping przez cały mecz, to nawet nie poczujesz i nie zauważysz ze ktoś koło ciebie popełnia powolne samobójstwo. Naprawdę, zmierzamy w stronę teatru lub turnieju w Wimbledonie, gdzie nawet kichnąć głośno nie wypada.
|
Cytat:
|
Czy ktoś wie coś o podłączeniu telebimów ? PiotrG może ?
|
Nic nie wiem. Ponoć gotowe mają być na mecz z Widzewem, ale to informacja niepotwierdzona.
|
To sie niektorzy uniesli a ja sie chcialem tylko dowiedziec o mozliwosci palenia.
Mysle, ze spokojnie sie powstrzymam dwie godziny od szluga aczkolwiek w Atenach wypalilem cala paczke. Mysle, ze palenie powinno byc dozwolone w pewnych strefach b inaczej bedzie jak na Tottenhamie gdzie nie dalo sie wejsc do kibla bo bylo czarno od dymu. W Dublinie na Croke Park sa specjalne misca wydzielone za trybunami i sobie mozna tam isc i w spokoju zajarac nikomu to nie przeszkadza i wszyscy sa zadowoleni. |
Cytat:
|
Stadion Wisły nadal tylko w połowie
INWESTYCJE. Budowa ma się zakończyć w tym miesiącu. To nie oznacza, że będzie można zasiąść na nowych trybunach. Kiedy na stadionie Wisły będzie mógł zasiąść komplet 33 tysięcy widzów? W mieście nikt nie zna dokładnego terminu. Nie wie tego prezydent, osoby odpowiedzialne za inwestycję, ani przedstawiciele klubu. Wiadomo jedynie, że na dzisiejszy pierwszy ligowy mecz "Białej Gwiazdy" w tym roku z Ruchem Chorzów fani mogą kupować bilety na dwie trybuny. Po tym względem nic więc się nie zmieniło w porównaniu do jesieni poprzedniego roku. Widać jednak, że na ukończeniu są prace związane z budową trybuny zachodniej i zaplecza trybuny północnej. Na stadionie zamontowano także niedawno dwa telebimy. - Zgodnie z harmonogramem prace budowlane mają się zakończyć 15 marca i terminy powinny być dotrzymane. Później będzie czas na odbiory. Jest więc szansa na to, że na trybunie północnej kibice mogliby zasiąść jeszcze w marcu - informuje Joanna Niedziałkowska, dyrektor Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu, miejskiej jednostki odpowiedzialnej za budowę stadionu. Dyrektor Niedziałkowska przyznaje, że trudniej ustalić kiedy kibice będą mogli zasiąść na trybunie zachodniej. Zapewnia, że będą starania o oddanie jej jeszcze tej wiosny. Może się jednak zdarzyć tak, że cały stadion będzie do dyspozycji kibiców dopiero w lecie. Na początku tygodnia w rozmowie z nami możliwość otwarcia trybuny północnej jeszcze w tym miesiącu potwierdził także prezydent Krakowa Jacek Majchrowski. Przyznał również, że w tym miesiącu będzie gotowa trybuna zachodnia, ale jej oddanie do użytku będzie dłuższym procesem. W czym więc tkwi problem? Pierwszy jest taki, że na stadionie Wisły nadal nie ma systemu oddymiania. W ramach nowych przepisów miasto otrzymało zalecenie zamontowania także żaluzji, które w razie niebezpieczeństwa mogłyby odseparować punkty gastronomiczne od reszty stadionowej infrastruktury. Dopiero po zamontowaniu wszelkich instalacji i odebraniu budowy w całości przez różne służby, dojedzie zapewne do przekazania całego obiektu Wiśle. Później klub musi uzyskać licencję od władz piłkarskich na użytkowania całego obiektu. A zmiana licencji oznacza odbieranie na nowo całego stadionu. To może potrwać. (TYM) |
czyli praktycznie wszystko jasne, stadion w całości dostępny dla kibiców będzie od nowego sezonu. Można się było tego spodziewać, aczkolwiek nieudolność służb miejskich (ZIKIT) jest, jakby to powiedział klasyk - porażająca.
|
w gruncie rzeczy, jesli wcześniejsze oddanie miałoby skutkowac takimi kwiatkami (brak zabezpieczeń, ubezpieczeń, źle rozwiązane wyjścia, przejścia, itd.) jak w Poznaniu, to niech robią do końca swoją robotę. Wytrzymalismy tyle? Spróbujmy więcej.
Co nie oznacza, że rozgrzeszam miasto, Majchrowskiego, projektantów i wykonawców ... |
Ciekawy jestem czy jeżeli uda im się oddać północną np. w kwietniu to czy będą wpuszczać gości czy jednak poczekają na cały stadion?
|
Najgorsze jest to, że nikt, od architektów, magistratu, ZiKiT - które budowę powinny nadzorować , na firmach odpowiedzialnych za skończenie budowy w terminie, nie będzie z tej całej farsy rozliczony. Skończy sie na przerzucaniu odpowiedzialności z jednych na drugich, a w końcu sprawa umrze śmiercią naturalną...
|
PAC moim zdaniem dopóki cały stadion nie zostanie skończony w całości, nie ma opcji żeby na Reymonta zawitali kibice gości
|
Cytat:
|
to ciekawe, w takim razie napisz jeśli możesz, gdzie będzie sektor przyjezdnych i od którego meczu można się spodziewać gości.
|
Cytat:
|
po co nam cały stadion jak połowy nie możemy wypełnić w całości, wstyd trybuna wschodnia na meczu z ruchem wypelniona w 20 procentach
|
Cytat:
|
Cytat:
Może zejdą z ceną, będzie cieplej, Wisła będzie grała dobrą piłkę i będzie lepsza frekwencja..oby. |
14 tys szału nie robi, ale:
- w piątek zawsze mniej - mecz z Podbeskidziem zniechęcił pikników - max jest chyba 18 tys, więc ąż tak mało nie było - zmino jak w dupie eskimosa - przeciwnik z dołu tabeli Oczywiście wolałbym, żeby w kasie zabrakło biletów ale jest jak jest :) Myślę, że jak będzie otwarty cały stadion, to również ceny biletów zjadą trochę w dół. |
zimno? haha zimno mi bylo to bramki na 2:1 potem juz mi bylo goraco jak w lecie ale macie racje trybuna E wyglada dramatycznie jak jest tak pusta
|
Cytat:
|
Być może na mecz z Widzewem, ale to nic pewnego.
Co do frekwencji na stadionie po jego otwarciu, to wzrośnie z kilku powodów: - otwarty zostanie sektor VIP, gdzie sprzedawane będą miejsca businessowe. 1638 bardzo drogich miejsc, które się powinny sprzedać bez większych problemów. Na Legii na podobny sektor bilety chodzą za 666/1000zł, fakt tam mają business klub, ale u nas zorganizowanie restauracji w środkowej części trybuny zachodniej nie jest niemożliwe. Kwestia tego, jak klub podejdzie do sprawy, a powinien podejść poważnie, bo można na tym zarobić. -zwolnione zostaną miejsca na II poziomie trybuny wschodniej obecnie zajmowane przez prasę, ta przeniesie się na własny sektor trybuny zachodniej. Dojdą też kolejne atrakcyjne miejsca na II poziomie trybuny zachodniej. - otwarty zostanie sektor gości - możliwe będą obniżki cen biletów No i ludzie będą mieć świadomość, że stadion jest gotowy. W chwili obecnej część rezygnuje, bo sądzi, iż stadion jest niegotowy, są jakieś niedogodności no i brak było poważnej kampanii marketingowej. Te 24tys ludzi średnio jest do ściągnięcia. Trzeba tylko reklamy i wyników sportowych. |
Wczoraj mecz pierwszy raz na narożniku - konkretnie F. Mam jedno bardzo ważne pytanie. Po prostu ta kwestia mnie zmiażdzyła. Czemu nie ma na trybunie F toalety męskiej zamkniętej, w sensie normalnego kibla tylko i wyłącznie pisuary. Z ciekawości podszedłem do stewardów z pytaniem, gdzie mogę skorzystać z takiego miejsca to byli zaskoczeni, ponieważ na trybunę E nie mogli mnie wpuścić, a na F jest tylko taka toaleta w dodatku jedna.
Czy to spełnia wymogi UEFA ? Nie wydaje mi się. Bo co jeśli przyjechałby do nas Włoch, Niemiec czy Holender i w przerwie nie spasowałaby mu kiełbaska i chciał się jej pozbyć? Chyba by się załamał. |
Powinienes zesrac sie w gacie a potem pozwac klub o szkody moralne :)
A wlasciwie to miasto by klub nie jest wlascicielem obiektu. |
Cytat:
Przy wejściu na balkon. Jedno z wielu "drobiazgów" na stadionie, które trzeba dopracować. |
Cytat:
Ja bym wprowadził zasadę, że na mecz tzw.atrakcyjny może kupić bilet w normalnej cenie tylko osoba która ma wykupione min 5 biletów na inne mniej atrakcyjne mecze. Dla innych stawka promocyjna 300 zł najtańszy. Może by to frekwencji jakoś specjalnie nie podniosło ale klub by nieźle zarobił bo "na Legię" wypada iść więc pewnie tłum fanatyków od przypadku i tak by wyłożył kasę. Nikt mi nie powie, że 35 zł na narożnik ( najtańsza opcja nie licząc G bo to miejsce dla dopingujących a nie dla każdego) to jest jakaś nieosiągalna suma. Co do właściwego tematu - z rozmów z wykonawcami na północnej do zakończenia wielu istotnych prac daleka droga. Może się zdarzyć, że wpuszczą kibiców przed zakończeniem rzeczywistym pełnych zakresów robót. To jest powszechna praktyka np w przypadku centrów handlowych. Niby działa a "pod spodem" dłubią jeszcze pół roku. Nie wiem tylko czy to może przejść na stadionie gdzie z założenia są imprezy o podwyższonym stopniu ryzyka. Realnie nie widzę kibiców na północnej wcześniej niż w maju ale w sumie nie takie cuda się już zdarzały. Będzie może presja żeby oddać "na sztukę" żeby w mediach ładnie wyglądało a robota sobie będzie szła dalej. |
Cytat:
Przy normalnym wychodzeniu po meczu z Ruchem z G2, trwa to ok......20 min...w czasie paniki, była by masakra...:evil: I nie ważne ile jeszcze potrwa budowa stadionu-te rozwiązania pozostaną.....do najbliższego meczu w P.E lub daj Bóg L.M...tylko co wtedy? Gramy bez D i G?:idea: |
Ostatnie derby w ekstraklasie bez kibiców gosci... WSTYD !!!!!!!!!!!!!
|
Cytat:
Trybuna G to jest ok 6700? Czy jaka pojemność? D, E i F to łącznie 12 tyś? Bo wczoraj G było pełne ale 7 tyś na pozostałych trybunach... Hmm tam było tyle przestrzeni że można się było gonić po tej trybunie, E27, E17 puściutkie... Dobity był środek górnego piętra, ale reszta nie. |
Cytat:
http://www.stadionwisly.info/aktualn...zla_widocznosc Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl