Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

crazykaro 13.08.2011 13:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sanmac (Post 1146127)
Czy na stadion mogę bez problemu wnieść aparat fotograficzny?

NMożna pod warunkiem że nie ma jakiegos teleobiektywu

troj88 13.08.2011 15:33

Wie ktoś jak zrobić taką sztuczkę?:D http://www.youtube.com/watch?v=Lv921tKOeTg

Kobieta_Wislak 13.08.2011 16:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 1145829)
Dlaczego przelew wysłany z ipko na mbank dojdzie dopiero 16.08? w mbanku pisze ze przerwa będzie z soboty na niedziele...

ponieważ zwykłe przelewy (międzybankowe) nie są księgowane w soboty, niedziele i święta
w piątek o godzinie 15.30 jest ostatnie księgowanie, a potem w poniedziałek o 8.00 (w większości banków są takie godziny), a że w poniedziałek jest święto, będzie pierwszym przelewem we wtorek ...

PatrykPT 13.08.2011 16:53

Kobieta a nie o 16 ?

MISTA92 13.08.2011 23:48

Mam pytanie mianowicie chce wziasc kredyt na dowod gdzie polecacie najlepiej brac?

Bąbel 14.08.2011 07:23

Funkcjonuje jutro GLS? To znaczy, czy dostane jutro paczke?

wiślak 86 14.08.2011 09:25

na 90% nie

Wojtator 14.08.2011 12:47

Dostanę w Krakowie/przez internet buty Nike Sweet Classic Canvas High (te z herbami klubów)?

wislabielany 14.08.2011 13:56

Działa Wam strona SKWK?

Marcin_fan 14.08.2011 13:58

Nie
1906znaków

Watts 14.08.2011 13:58

Nie działa co najmniej od rana.

koniukrk 14.08.2011 14:22

pisali coś o nowych łączach http://www.facebook.com/pages/Stowar...34505196604012

Bąbel 14.08.2011 15:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak 86 (Post 1146455)
na 90% nie

10% niepewnosci... A co jesli kurier mnie nie zastanie? Albo termin odbioru nie bedzie mi pasowal...?

tarantulaw2 14.08.2011 17:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bąbel (Post 1146665)
10% niepewnosci... A co jesli kurier mnie nie zastanie? Albo termin odbioru nie bedzie mi pasowal...?

Nie sądzę, żeby jutro pracowali. Kilka dni temu odbierałem przesyłkę właśnie z GLS, i dostałem SMS-a, kiedy mogę się spodziewać paczki i miałem w razie czego numer telefonu podany, pod który miałem dzwonić, gdyby mnie nie było.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PatrykPT (Post 1146198)
Kobieta a nie o 16 ?

Różnie bywa. TUTAJ można sprawdzić co i jak, ewentualnie Tutaj.

TwisterNH 14.08.2011 20:58

w Wiślackim Świecie można płacić kartą? bo nie pamiętam, dawno tam nie zaglądałem

krakow2009 14.08.2011 21:45

Orietuje sie ktoś z was czy jest do nabycia w Fanatyku opaska na rękę taką co ma Patryk Małecki? Pozdrawiam

Tylko_Wisła! 15.08.2011 00:18

skąd zamówić o tej godzinie pizze w okolice ruczaju ? banolli odpada.

miodzio 15.08.2011 00:51

Zna się ktoś może na telefonach? Mam taki problem z aktualizacją HTC Magic do wersji z HTC Sense.. podczas instalacji komputer po prostu traci kontakt przez USB z telefonem. Nie wiem co się dzieje.

tarantulaw2 15.08.2011 08:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez miodzio (Post 1146939)
Zna się ktoś może na telefonach? Mam taki problem z aktualizacją HTC Magic do wersji z HTC Sense.. podczas instalacji komputer po prostu traci kontakt przez USB z telefonem. Nie wiem co się dzieje.

Spróbuj przeinstalować sterowniki w komputerze, a jak nie pomoże, to zazwyczaj się sugeruje, żeby próbować na innym komputerze.

Marcinnno 15.08.2011 09:31

Jakaś apteka w centrum Krakowa jest dziś czynna?

WiślakNH 15.08.2011 10:16

Dziś wszelkie STSy pozamykane?

Luu... 15.08.2011 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 1146990)
Dziś wszelkie STSy pozamykane?

http://blog.sts.pl/?p=1217
.......

Prezydentowa 15.08.2011 11:12

Czy jakaś większa księgarnia będzie dziś otwarta?

Żmijka 15.08.2011 11:46

Dziś wszystko jest nieczynne. Tylko stacje, dyzurne apteki czy jakies żabki jeszcze.

maTyS. 15.08.2011 12:17

gdzie w Krakowie sprzedam rzeczy antyczne , radia telewizory itp ?

mitmichael 15.08.2011 12:18

Zna ktos jakis tani hotel/motel/akademik niedaleko stadionu - taki w granicach 30-50zł? Jak wyrabiałem karte to znalazłem od 90zł ale taka cena to mnie w ogole niesatysfakcjonuje.

EDIT:
Dzieki wielkie :)

wiślak 86 15.08.2011 12:22

http://www.taniehostele.pl/index.php...pl&menu=cennik

łap. jak idziesz do stokrotki to w 3 os. wychodzi 30zł za nocleg więc sądzę że całkiem przystępna cena zwróć uwagę że jest to zaraz koło stadionu a i do Rynku na nogach można bez problemu dojść.

labtec 15.08.2011 13:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak 86 (Post 1147085)
http://www.taniehostele.pl/index.php...pl&menu=cennik

łap. jak idziesz do stokrotki to w 3 os. wychodzi 30zł za nocleg więc sądzę że całkiem przystępna cena zwróć uwagę że jest to zaraz koło stadionu a i do Rynku na nogach można bez problemu dojść.


Podbijam !

Jakiś inny hostel ?!
Może być i taki pokój 10-osobowy, nie ważne.


Bo w linku wyżej są noclegi tanie, ale jak jesteś z kimś w pokoju, a samemu ?

PILNE PANOWIE !

wiślak 86 15.08.2011 13:52

nie rozumiem za bardzo? masz napisane:
# Pokój 1-osobowy 50 zł / doba
# Pokój 2-osobowy 70 zł / doba
# Pokój 3-osobowy 90 zł / doba
# TANIE NOCLEGI 30 zł os/doba


i nie rozumiem jak sam w pokoju? masz pokój 3 osobowy za 90zł czyli 30 na głowę.
Oferta TANIE NOCLEGI umożliwia możliwość rezerwacji 1 miejsca w pokoju.

Arkas 15.08.2011 15:44

Domek jakiś, tak na jedną-dwie noce na imprezę niedaleko Krakowa poleci ktoś ?

Stavanger 15.08.2011 17:57

Polecacie jakiś dobry podręcznik do języka angielskiego, dla średnio-zaawansowanych? Bo dawno tego języka nie używałem, więc coś takiego chciałbym na początek. Dzięki:-)

Mistel 15.08.2011 19:09

Miał ktoś może te spodnie?
http://www.militaria.pl/helikon/spod...22.xml?cat=198

Zastanawiam się nad kupnem, ale mnie intrygują komentarze. Z jednej strony zachwalające produkt, z drugiej strony narzekanie. I nie wiem czy ci zachwalający to nie są przypadkiem pracownicy "militariów" ;)


A może polecicie w Krakowie jakieś fajne bojówki z wzorem UCP z innej firmy?

cris21 15.08.2011 19:14

Widziałem dziś autobus z cypryjską rejestracja pod hotelem Novotel, czy może ktoś potwierdzić że tam zatrzymała się drużyna Apoelu?

Mistel 15.08.2011 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cris21 (Post 1147285)
Widziałem dziś autobus z cypryjską rejestracja pod hotelem Novotel, czy może ktoś potwierdzić że tam zatrzymała się drużyna Apoelu?

Cytat:

Zespół APOEL odleci do stolicy Małopolski we wtorek po porannych zajęciach. W niedzielę sztab szkoleniowy i piłkarze oglądali spotkanie Wisły z Zagłębiem Lubin (1:0). Jak donosi jeden z cypryjskich serwisów, trenerzy drużyny z Nikozji w ostatnich dniach dogłębnie analizowali ostatnie mecze "Białej Gwiazdy", żeby jak najlepiej rozpracować rywala.
źródło: http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html

labtec 15.08.2011 20:30

" W związku z planowanym na środę, 17 sierpnia, strajkiem generalnym Przewozów Regionalnych, uprzedzamy kibiców przyjezdnych, aby rozejrzeli się za alternatywnymi środkami transportu na mecz Wisły z APOEL-em. "

Jasna sprawa - ale powiedzcie mi proszę, Przewozy Regionalne - to pociągi typu Regio czy Inter Regio tak ?


TLK ( Inter City ) nie strajkują tak ?
I protest wiadomo ile ma trwać ?
Tj. całą środę czy parę godzin tylko ?

Bo potem nie wiem czy wrócę z Krakowa pociągiem do siebie do Mysłowic.

Dzięki za odpowiedzi !

tarantulaw2 15.08.2011 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez labtec (Post 1147348)
" W związku z planowanym na środę, 17 sierpnia, strajkiem generalnym Przewozów Regionalnych, uprzedzamy kibiców przyjezdnych, aby rozejrzeli się za alternatywnymi środkami transportu na mecz Wisły z APOEL-em. "

Jasna sprawa - ale powiedzcie mi proszę, Przewozy Regionalne - to pociągi typu Regio czy Inter Regio tak ?


TLK ( Inter City ) nie strajkują tak ?
I protest wiadomo ile ma trwać ?
Tj. całą środę czy parę godzin tylko ?

Bo potem nie wiem czy wrócę z Krakowa pociągiem do siebie do Mysłowic.

Dzięki za odpowiedzi !

Przewozy Regionalne to pociągi Regio i InterRegio.
TLK (Tanie Linie Kolejowe), EIC (Euro InterCity), ICE (InterCity Express) - to należy do InterCity.

Generalnie do Mysłowic jeżdzą tylko Regio, InterRegio oraz TLK. EIC i ICE to głównie do Warszawy podążają.

Planując na stronie PKP unikaj tych przekreślonych na czerwono:
http://img64.imageshack.us/img64/4378/pkpj.png

A tutaj przy wyborze możesz odznaczyć tylko to ostatnie, w przedostatnim znajduje się InterRegio, ale też tam jest TLK:
http://img703.imageshack.us/img703/258/pkp2.png

labtec 15.08.2011 20:43

No dobra, ale pewnie tymi samymi torami jeździ wszystko, więc jak staną Przewozy Regionalne, to InterCity też jest w czarnej dupie prawda ?


I ostatnie pytanie , na stronie www.e-podroznik.pl jak wybiorę pks do siebie, to nie ma info o zniżkach w pks-ach. Nie wiem, nigdy nie jechałem pks-em.

Stąd pytanei czy, W PKS SĄ ZNIŻKI STUDENCKIE / DLA OSÓB DO 24 roku życia etc ?

tarantulaw2 15.08.2011 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez labtec (Post 1147368)
No dobra, ale pewnie tymi samymi torami jeździ wszystko, więc jak staną Przewozy Regionalne, to InterCity też jest w czarnej dupie prawda ?


I ostatnie pytanie , na stronie www.e-podroznik.pl jak wybiorę pks do siebie, to nie ma info o zniżkach w pks-ach. Nie wiem, nigdy nie jechałem pks-em.

Stąd pytanei czy, W PKS SĄ ZNIŻKI STUDENCKIE / DLA OSÓB DO 24 roku życia etc ?

Niekoniecznie. Te pociągi nie wyjadą w ogóle na tory a czytałem na stronie Intercity (link - http://intercity.pl/?page=strona_glo...ow&cmn_id=2191 ), że bilety z przewozów regionalnych będą honorowane w IC.

Co do PKSów to tam chyba w ogóle nie ma zniżek.

Michal_b3 15.08.2011 20:52

Gdzie kupie tusze, tzn 'atrament' do uzupelnienia (wlania) do drukarki canon mp250? Na allegro brak ofert z Krakowa, a koszt przesylki to polowa wartosci zakupu.

Watts 15.08.2011 20:53

Zależy gdzie jedziesz. Mam wrażenie, że zniżka w PKS przysługuje tylko wtedy kiedy poruszasz się na całej trasie, takiej jaka jest w rozkładzie. Tak zaobserwowałem po swoich powrotach z meczów - jeżeli wysiadasz gdzieś "po drodze", zniżka Ci raczej nie przysługuje. Przynajmniej mnie nigdy ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl