![]() |
Cytat:
|
Wie ktoś jak zrobić taką sztuczkę?:D http://www.youtube.com/watch?v=Lv921tKOeTg
|
Cytat:
w piątek o godzinie 15.30 jest ostatnie księgowanie, a potem w poniedziałek o 8.00 (w większości banków są takie godziny), a że w poniedziałek jest święto, będzie pierwszym przelewem we wtorek ... |
Kobieta a nie o 16 ?
|
Mam pytanie mianowicie chce wziasc kredyt na dowod gdzie polecacie najlepiej brac?
|
Funkcjonuje jutro GLS? To znaczy, czy dostane jutro paczke?
|
na 90% nie
|
Dostanę w Krakowie/przez internet buty Nike Sweet Classic Canvas High (te z herbami klubów)?
|
Działa Wam strona SKWK?
|
Nie
1906znaków |
Nie działa co najmniej od rana.
|
pisali coś o nowych łączach http://www.facebook.com/pages/Stowar...34505196604012
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
w Wiślackim Świecie można płacić kartą? bo nie pamiętam, dawno tam nie zaglądałem
|
Orietuje sie ktoś z was czy jest do nabycia w Fanatyku opaska na rękę taką co ma Patryk Małecki? Pozdrawiam
|
skąd zamówić o tej godzinie pizze w okolice ruczaju ? banolli odpada.
|
Zna się ktoś może na telefonach? Mam taki problem z aktualizacją HTC Magic do wersji z HTC Sense.. podczas instalacji komputer po prostu traci kontakt przez USB z telefonem. Nie wiem co się dzieje.
|
Cytat:
|
Jakaś apteka w centrum Krakowa jest dziś czynna?
|
Dziś wszelkie STSy pozamykane?
|
Cytat:
....... |
Czy jakaś większa księgarnia będzie dziś otwarta?
|
Dziś wszystko jest nieczynne. Tylko stacje, dyzurne apteki czy jakies żabki jeszcze.
|
gdzie w Krakowie sprzedam rzeczy antyczne , radia telewizory itp ?
|
Zna ktos jakis tani hotel/motel/akademik niedaleko stadionu - taki w granicach 30-50zł? Jak wyrabiałem karte to znalazłem od 90zł ale taka cena to mnie w ogole niesatysfakcjonuje.
EDIT: Dzieki wielkie :) |
http://www.taniehostele.pl/index.php...pl&menu=cennik
łap. jak idziesz do stokrotki to w 3 os. wychodzi 30zł za nocleg więc sądzę że całkiem przystępna cena zwróć uwagę że jest to zaraz koło stadionu a i do Rynku na nogach można bez problemu dojść. |
Cytat:
Podbijam ! Jakiś inny hostel ?! Może być i taki pokój 10-osobowy, nie ważne. Bo w linku wyżej są noclegi tanie, ale jak jesteś z kimś w pokoju, a samemu ? PILNE PANOWIE ! |
nie rozumiem za bardzo? masz napisane:
# Pokój 1-osobowy 50 zł / doba # Pokój 2-osobowy 70 zł / doba # Pokój 3-osobowy 90 zł / doba # TANIE NOCLEGI 30 zł os/doba i nie rozumiem jak sam w pokoju? masz pokój 3 osobowy za 90zł czyli 30 na głowę. Oferta TANIE NOCLEGI umożliwia możliwość rezerwacji 1 miejsca w pokoju. |
Domek jakiś, tak na jedną-dwie noce na imprezę niedaleko Krakowa poleci ktoś ?
|
Polecacie jakiś dobry podręcznik do języka angielskiego, dla średnio-zaawansowanych? Bo dawno tego języka nie używałem, więc coś takiego chciałbym na początek. Dzięki:-)
|
Miał ktoś może te spodnie?
http://www.militaria.pl/helikon/spod...22.xml?cat=198 Zastanawiam się nad kupnem, ale mnie intrygują komentarze. Z jednej strony zachwalające produkt, z drugiej strony narzekanie. I nie wiem czy ci zachwalający to nie są przypadkiem pracownicy "militariów" ;) A może polecicie w Krakowie jakieś fajne bojówki z wzorem UCP z innej firmy? |
Widziałem dziś autobus z cypryjską rejestracja pod hotelem Novotel, czy może ktoś potwierdzić że tam zatrzymała się drużyna Apoelu?
|
Cytat:
Cytat:
|
" W związku z planowanym na środę, 17 sierpnia, strajkiem generalnym Przewozów Regionalnych, uprzedzamy kibiców przyjezdnych, aby rozejrzeli się za alternatywnymi środkami transportu na mecz Wisły z APOEL-em. "
Jasna sprawa - ale powiedzcie mi proszę, Przewozy Regionalne - to pociągi typu Regio czy Inter Regio tak ? TLK ( Inter City ) nie strajkują tak ? I protest wiadomo ile ma trwać ? Tj. całą środę czy parę godzin tylko ? Bo potem nie wiem czy wrócę z Krakowa pociągiem do siebie do Mysłowic. Dzięki za odpowiedzi ! |
Cytat:
TLK (Tanie Linie Kolejowe), EIC (Euro InterCity), ICE (InterCity Express) - to należy do InterCity. Generalnie do Mysłowic jeżdzą tylko Regio, InterRegio oraz TLK. EIC i ICE to głównie do Warszawy podążają. Planując na stronie PKP unikaj tych przekreślonych na czerwono: http://img64.imageshack.us/img64/4378/pkpj.png A tutaj przy wyborze możesz odznaczyć tylko to ostatnie, w przedostatnim znajduje się InterRegio, ale też tam jest TLK: http://img703.imageshack.us/img703/258/pkp2.png |
No dobra, ale pewnie tymi samymi torami jeździ wszystko, więc jak staną Przewozy Regionalne, to InterCity też jest w czarnej dupie prawda ?
I ostatnie pytanie , na stronie www.e-podroznik.pl jak wybiorę pks do siebie, to nie ma info o zniżkach w pks-ach. Nie wiem, nigdy nie jechałem pks-em. Stąd pytanei czy, W PKS SĄ ZNIŻKI STUDENCKIE / DLA OSÓB DO 24 roku życia etc ? |
Cytat:
Co do PKSów to tam chyba w ogóle nie ma zniżek. |
Gdzie kupie tusze, tzn 'atrament' do uzupelnienia (wlania) do drukarki canon mp250? Na allegro brak ofert z Krakowa, a koszt przesylki to polowa wartosci zakupu.
|
Zależy gdzie jedziesz. Mam wrażenie, że zniżka w PKS przysługuje tylko wtedy kiedy poruszasz się na całej trasie, takiej jaka jest w rozkładzie. Tak zaobserwowałem po swoich powrotach z meczów - jeżeli wysiadasz gdzieś "po drodze", zniżka Ci raczej nie przysługuje. Przynajmniej mnie nigdy ;)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl