![]() |
Cytat:
Na moje, po bokach walnął bym małe tablice informujace o czasie gry i wyniku. Chyba ze ten telebim będzie do tego służył... |
Cytat:
nie przesadzaj z tym " strasznie" po bokach jakies reklamy i bedzie ok |
Cytat:
|
1 Załącznik(ów)
wydaje mi sie ze moze byc podobnie z reklamami jak na stadionie tottenhamu
|
Na razie wygląda to tragicznie. Oby jakieś reklamy wsadzili albo cokolwiek.
|
Cytat:
Małe tablice informujące o czasie gry? jak to będzie wygladało? a może z Cichej weźmiemy sławny zegar i Pan Józio będzie przekręcał wskazówkę. Normalny zegar cyfrowy powinien byc na wysokości telebimu ale pewnie nie będzie bo konstrukcji pod to nie ma. Wogóle nie rozumiem jak mogli zrobić podejścia pod telebim o szerokości równej telebimowi, mogło być jedno a na dobrą sprawę mogłoby ich wogóle nie być |
Cytat:
|
Cytat:
|
2 czarne reklamy Adasia po bokach i będzie ok
|
Cytat:
|
miejsce dla operatora stadionu
bo pewnie czeka nas zmiana nazwy naszej Areny |
Cytat:
W takim razie kibic z nowej trybuny (chodzi o stare A i B) jesli bedzie chciał spojrzec która minuta meczu, gdzie ma tego szukac? Ten telebim bedzie sluzył do wystwietlania meczu ,czy moze tylko do wyniku i czasu? |
cały czas się dziwię po co nam ten okrąglak
ale jak już jest to najlepsze miejsce na telebim jeden ale przekozacki to właśnie tam w narożniku nad tym dziwnym tworem nowoczesnej architektury |
herkules, wszystko pięknie ładnie, ale pamiętaj o kibicach przyjezdnych. Jak przyjadą goście zza błoń albo inne pospolite ruszenie, to wnet polecą zapalniczki i inne rzeczy w telebim. W końcu ktoś by uszkodził.
Swoją drogą, nie pamiętam na jakim meczu (chyba reprezentacji), ale po stracie gola kibic się wkurzył i rzucił swoją komórką w przestrzeń. W taki telebim pewnie też niejedna by poleciała :) |
nie przesadzajcie... te wolne miejsca po bokach telebimów to jedne z najlepszych miejsc reklamowych.. więc na bank znajdzie się ktoś kto zapłaci za to niezłą kaske.
|
a Moze mi ktoś powiedzieć co z 2 telebimem ? będzie zamontowany do meczu w PP ?
|
Po bokach na konstrukcji telebimu maja być piłki złożone z gwiazdek - takie z Ligi Mistrzów. Jako pierwszy etap przygotowania do serialu Wisła Liga Mistrzów 2011/12
|
Cytat:
warto czytac |
Rewelacja jest to że telebim zawieszony został na sektorze E, czyli nad głowami tych kibiców, którzy by z niego faktycznie korzystali. A tak skorzysta ekipa wykańczająca A i B.
|
Cytat:
|
Pytanie - czy wpis na oficjalnej że kolejny telebim czeka w kolejce oznacza że trochę to potrwa zanim zaczną się nad nim prace czy już od jutra zacznie się montaż ? Bo to trochę dwuznacznie brzmi.
Edit : Jaki jest ustalony aktualnie termin oddania CAŁEGO STADIONU - czytaj : w którym dniu do "użytku" wedle planów oddane zostaną wszystkie trybuny ? Jaka jest szansa na dotrzymanie tego terminu ? Który mecz powinien być pierwszym meczem na który w sprzedaży będą bilety na każde krzesełko na Reymonta ? Te 3 pytania mnie nurtują a nie śledzę na bieżąco tego tematu, bo szkoda nerwów, a już nie mogę się doczekać jakiegoś meczu przy naprawdę pełnych trybunach. |
1 - diabli wiedzą
2 - 15 marca 2011r 3 - żadna 4 - diabli wiedzą |
Może ktoś wie, czy po zamontowaniu telebimów będzie można z nich od razu korzystać, czy też może trzeba będzie czekać z tym na jakieś specjalne podpięcia IT lub tym podobne, czyli np. na oddanie do użytku trybuny zachodniej?
|
oczywiscie ze po zakończeniu wszystkich prac telebimy beda dostepne
|
Po zamontowaniu samych paneli muszą one zostać podłączone, skonfigurowane i skalibrowane.
Jeśli okablowanie jest już gotowe (a wykonawca telebimów oprócz samych paneli ma przeprowadzić kable i wyposażyć pomieszczenie na trybunie zachodniej do ich obsługi) to zostaną uruchomione w ciągu max kilku dni. Jeśli kabli nie ma, to sobie jeszcze poczekamy na ich włączenie i użytkowanie. Montaż paneli to najprostsza i najłatwiejsza do załatwienia sprawa. |
http://galeria.wislakrakow.com/20110223/nikol/01.jpg
Ktoś mówił o braku funkcjonalności okrąglaka ? Jak znalazł na garaż :cheers: |
juz nei srojcie, bd cos zapewne w stylu takim jak jest na Barsie :):)
http://stadiony.net/pictures/esp/cam...camp_nou09.jpg miejsca na reklame mega atrakcyjne wiec na pewno ktos sie po nie zglosi |
najlepsze jest to że z góry narożników D i F te telebimy w ogóle nie są widoczne..:d
|
wczoraj na oficjalnej stronce podali info:)
Tuż pod dachem trybuny zachodniej natomiast rozpoczął się montaż drugiego telebimu.:) |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl