Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

szprotson 23.02.2011 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pzkwr (Post 1054689)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...elebim_gotowy/

Telebim gotowy. Wiecie może, co ma być po bokach? Mam nadzieję, że nie goła konstrukcja bo wygląda to strasznie.

z wiekszego przyblizenia by się przydało.

Na moje, po bokach walnął bym małe tablice informujace o czasie gry i wyniku.
Chyba ze ten telebim będzie do tego służył...

radek2323 23.02.2011 14:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pzkwr (Post 1054689)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...elebim_gotowy/

Telebim gotowy. Wiecie może, co ma być po bokach? Mam nadzieję, że nie goła konstrukcja bo wygląda to strasznie.



nie przesadzaj z tym " strasznie" po bokach jakies reklamy i bedzie ok

Mario Nh 23.02.2011 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pzkwr (Post 1054689)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...elebim_gotowy/

Telebim gotowy. Wiecie może, co ma być po bokach? Mam nadzieję, że nie goła konstrukcja bo wygląda to strasznie.

Pewnie jakąś reklamę.

radek2323 23.02.2011 15:15

1 Załącznik(ów)
wydaje mi sie ze moze byc podobnie z reklamami jak na stadionie tottenhamu

Grzadq 23.02.2011 15:32

Na razie wygląda to tragicznie. Oby jakieś reklamy wsadzili albo cokolwiek.

Arapaho 23.02.2011 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1054690)
z wiekszego przyblizenia by się przydało.

Na moje, po bokach walnął bym małe tablice informujace o czasie gry i wyniku.
Chyba ze ten telebim będzie do tego służył...

Po lewej Coca Cola a po prawej Społem.....
Małe tablice informujące o czasie gry? jak to będzie wygladało? a może z Cichej weźmiemy sławny zegar i Pan Józio będzie przekręcał wskazówkę. Normalny zegar cyfrowy powinien byc na wysokości telebimu ale pewnie nie będzie bo konstrukcji pod to nie ma. Wogóle nie rozumiem jak mogli zrobić podejścia pod telebim o szerokości równej telebimowi, mogło być jedno a na dobrą sprawę mogłoby ich wogóle nie być

LUKAS77 23.02.2011 15:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzadq (Post 1054712)
Na razie wygląda to tragicznie. Oby jakieś reklamy wsadzili albo cokolwiek.

ja bym z ta tragedia sie wstrzymal... dla kazdego jet chyba oczywiste ze jak tylko znajdzie sie chetny by zaplacic za reklame w tym miejscu to szybko te pola sie wypelnia. w ostatecznosci moge sie zalozyc wyladuje tam logo Telefoniki

GAMBOS 23.02.2011 16:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzadq (Post 1054712)
Na razie wygląda to tragicznie. Oby jakieś reklamy wsadzili albo cokolwiek.

wsadza tam pewnie jakies logo ekstraklasy i adidasa i bedzie po problemie :)

Pero 23.02.2011 16:34

2 czarne reklamy Adasia po bokach i będzie ok

saklak1906 23.02.2011 16:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pero (Post 1054739)
2 czarne reklamy Adasia po bokach i będzie ok

Cokolwiek co bedzie dawalo kase, i mysle ze problemu z chetnymi miec nie bedziemy

herkules 23.02.2011 16:48

miejsce dla operatora stadionu
bo pewnie czeka nas zmiana nazwy naszej Areny

szprotson 23.02.2011 16:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 1054713)
Po lewej Coca Cola a po prawej Społem.....
Małe tablice informujące o czasie gry? jak to będzie wygladało? a może z Cichej weźmiemy sławny zegar i Pan Józio będzie przekręcał wskazówkę. Normalny zegar cyfrowy powinien byc na wysokości telebimu ale pewnie nie będzie bo konstrukcji pod to nie ma. Wogóle nie rozumiem jak mogli zrobić podejścia pod telebim o szerokości równej telebimowi, mogło być jedno a na dobrą sprawę mogłoby ich wogóle nie być

czyli wynik i czas gry będzie tam gdzie jest, na E w takiej formie jak jest ?

W takim razie kibic z nowej trybuny (chodzi o stare A i B) jesli bedzie chciał spojrzec która minuta meczu, gdzie ma tego szukac?
Ten telebim bedzie sluzył do wystwietlania meczu ,czy moze tylko do wyniku i czasu?

herkules 23.02.2011 17:17

cały czas się dziwię po co nam ten okrąglak
ale jak już jest to najlepsze miejsce na telebim jeden ale przekozacki
to właśnie tam w narożniku nad tym dziwnym tworem nowoczesnej architektury

Sinoos 23.02.2011 17:48

herkules, wszystko pięknie ładnie, ale pamiętaj o kibicach przyjezdnych. Jak przyjadą goście zza błoń albo inne pospolite ruszenie, to wnet polecą zapalniczki i inne rzeczy w telebim. W końcu ktoś by uszkodził.
Swoją drogą, nie pamiętam na jakim meczu (chyba reprezentacji), ale po stracie gola kibic się wkurzył i rzucił swoją komórką w przestrzeń. W taki telebim pewnie też niejedna by poleciała :)

wiertar 23.02.2011 18:05

nie przesadzajcie... te wolne miejsca po bokach telebimów to jedne z najlepszych miejsc reklamowych.. więc na bank znajdzie się ktoś kto zapłaci za to niezłą kaske.

Adj 23.02.2011 18:08

a Moze mi ktoś powiedzieć co z 2 telebimem ? będzie zamontowany do meczu w PP ?

jackieboy 23.02.2011 18:16

Po bokach na konstrukcji telebimu maja być piłki złożone z gwiazdek - takie z Ligi Mistrzów. Jako pierwszy etap przygotowania do serialu Wisła Liga Mistrzów 2011/12

domin_czyzyny 23.02.2011 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adj (Post 1054788)
a Moze mi ktoś powiedzieć co z 2 telebimem ? będzie zamontowany do meczu w PP ?

będzie od jutra montowany. Pisali o tym na oficjalnej. Czyli analogicznie powinno im to zając także 3 dni.

warto czytac

Mistel 23.02.2011 18:19

Rewelacja jest to że telebim zawieszony został na sektorze E, czyli nad głowami tych kibiców, którzy by z niego faktycznie korzystali. A tak skorzysta ekipa wykańczająca A i B.

picasso 23.02.2011 18:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez herkules (Post 1054771)
cały czas się dziwię po co nam ten okrąglak
ale jak już jest to najlepsze miejsce na telebim jeden ale przekozacki
to właśnie tam w narożniku nad tym dziwnym tworem nowoczesnej architektury

to jeszcze zastanów się co widzieliby siedzący na dawnym A i B,czyli najdroższych miejscach na stadionie

BronekTS 23.02.2011 19:20

Pytanie - czy wpis na oficjalnej że kolejny telebim czeka w kolejce oznacza że trochę to potrwa zanim zaczną się nad nim prace czy już od jutra zacznie się montaż ? Bo to trochę dwuznacznie brzmi.

Edit : Jaki jest ustalony aktualnie termin oddania CAŁEGO STADIONU - czytaj : w którym dniu do "użytku" wedle planów oddane zostaną wszystkie trybuny ?

Jaka jest szansa na dotrzymanie tego terminu ?

Który mecz powinien być pierwszym meczem na który w sprzedaży będą bilety na każde krzesełko na Reymonta ?

Te 3 pytania mnie nurtują a nie śledzę na bieżąco tego tematu, bo szkoda nerwów, a już nie mogę się doczekać jakiegoś meczu przy naprawdę pełnych trybunach.

PiotrG 23.02.2011 19:31

1 - diabli wiedzą
2 - 15 marca 2011r
3 - żadna
4 - diabli wiedzą

it 23.02.2011 20:18

Może ktoś wie, czy po zamontowaniu telebimów będzie można z nich od razu korzystać, czy też może trzeba będzie czekać z tym na jakieś specjalne podpięcia IT lub tym podobne, czyli np. na oddanie do użytku trybuny zachodniej?

Mea 23.02.2011 20:31

oczywiscie ze po zakończeniu wszystkich prac telebimy beda dostepne

PiotrG 23.02.2011 20:42

Po zamontowaniu samych paneli muszą one zostać podłączone, skonfigurowane i skalibrowane.
Jeśli okablowanie jest już gotowe (a wykonawca telebimów oprócz samych paneli ma przeprowadzić kable i wyposażyć pomieszczenie na trybunie zachodniej do ich obsługi) to zostaną uruchomione w ciągu max kilku dni. Jeśli kabli nie ma, to sobie jeszcze poczekamy na ich włączenie i użytkowanie. Montaż paneli to najprostsza i najłatwiejsza do załatwienia sprawa.

jaszczur90 23.02.2011 21:38

http://galeria.wislakrakow.com/20110223/nikol/01.jpg

Ktoś mówił o braku funkcjonalności okrąglaka ? Jak znalazł na garaż :cheers:

sorin320 23.02.2011 21:49

juz nei srojcie, bd cos zapewne w stylu takim jak jest na Barsie :):)
http://stadiony.net/pictures/esp/cam...camp_nou09.jpg
miejsca na reklame mega atrakcyjne wiec na pewno ktos sie po nie zglosi

Pero 24.02.2011 09:11

najlepsze jest to że z góry narożników D i F te telebimy w ogóle nie są widoczne..:d

peterwislak 24.02.2011 10:05

wczoraj na oficjalnej stronce podali info:)
Tuż pod dachem trybuny zachodniej natomiast rozpoczął się montaż drugiego telebimu.:)

JrQ- 24.02.2011 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pero (Post 1055002)
najlepsze jest to że z góry narożników D i F te telebimy w ogóle nie są widoczne..:d

nie tylko stąd , no ale, nie narzekajmy, dobrze, że w ogóle będą :lol:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl