Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

crazykaro 31.07.2010 15:53

Co tu dużo pisać o Power Ballu. Fajna zabawka ale na chwile, chyba ze ktoś zamierza trenować. Szybko się nudzi. Nie mówie że jest zły bo wkońcu przez NASA wynaleziony, ale jeśli ktoś chce się trochę pobawić to 100 zł wydawac nie warto. Jeśli chodzi o tereningi to nie wiem bo aż tak długo mi się tym kręcić nie chciało:p

Żmijka 31.07.2010 16:29

Czy Emirets Cup jest gdzies w PL Tv ? W sport clubie np?

Łukasz1987 31.07.2010 16:29

Planuje wybrać się na 1 dzień do Pragi i mam pytanie czy są do zakupu winiety 1dniowe?? Czy tylko 10dniowe?

Tylko_Wisła! 31.07.2010 16:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 949453)
Czy Emirets Cup jest gdzies w PL Tv ? W sport clubie np?

polsat futbol ...

simone 31.07.2010 18:49

Jest sprawa. Kojarzy ktoś napewno kawałek B. Bennasiego "Satfaction", a konkretniej teledysk do niego...; z laskami w strojach kąpielowych, Które reklamują elktronarzędzia. Szukam linku do niego, tyle że do przerobionej wersji +18 xxx.

eryk_cartman 31.07.2010 19:00

Wie ktoś może gdzie w necie można obejrzeć zawody w Vojens??

eryk_cartman 31.07.2010 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 949247)
Podbijam, ważne!!

Mi każdy polecał o2. Ciapaty w sklepie nawet zaladował mi odrazu darmówki do polski. Ale to było chwilke temu wiec moze cos ciekawszego sie pojawiło.

Młyniu_Miechów 31.07.2010 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eryk_cartman (Post 949584)
Wie ktoś może gdzie w necie można obejrzeć zawody w Vojens??

http://www.tomciotv.com/news.php

trzeba sie zarejestrować i spełnić wymagania z regulaminu

eryk_cartman 31.07.2010 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eryk_cartman (Post 949584)
Wie ktoś może gdzie w necie można obejrzeć zawody w Vojens??


Dzięki Młyniu, gdyby ktoś był zainteresowany tutaj wiecej linków ;) udało mi sie znalesc.

http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=motorsport

hrabia 31.07.2010 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hrabia (Post 947075)
czy ktos sie orientuje gdzie najblizej Olszy jest jakis punkt skupu makulatury ?

ponawiam

....

seba 31.07.2010 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ...:::Tomo:::... (Post 948503)
Może trochę inne klimaty ale polecam The Legends na Franciszkańskiej


chyba na Szczepanskiej ? heh

ale takze polecam.. daje rade hehe

LanceTS 01.08.2010 00:31

Co grozi nieletnimu jesli za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym? (To ze kurator to wiem, bardziej mi chodzi czy można dostać mandat - jak tak to ile?) A i jesli złapią, to ile czasu tak około może minąć od dnia złapania do czasu nadzoru kuratora?

Arkas 01.08.2010 14:13

Powoli zaczynam przymierzam się do zakupu netbooka na studia. Jaki byście polecili tak do 1200 zł. Kupi się coś w miarę porządnego za te pieniądze?

UW&I 01.08.2010 14:15

Witam wie ktoś co robiły te smoluchy na koniec kabaretów na tvp2? Oni tam jakieś skecze w ich murzyńskim języku dawali, czy wyszli sobie pośpiewać? Był koncert muzyki rosyjskiej teraz murzyńskiej? O co chodziło? Mówili coś po programie, bo na 2 ich "piosence" nerwy mi nie wytrzymały i wyłączyłem. Rozumiem dać ich na jakimś koncercie muzycznym, ale na kabaretach? Zemsta za nie płacenie abonamentu?

WiślakMyślenice 01.08.2010 14:28

Cytat:

Da się pobrać mobilne gg i zainstalowac na telefonie ale płacić tylko za transmisję danych bez haraczu za sam program ?
Polecam mobiDeska.

węgorz2 01.08.2010 14:49

mam prosbe ,proszę o info na temat wracajacych do zdrowia kibiców WISŁY ,czy wyszli ze szpitala itp...
byłem na wakacjach i nie miałem dostepu do forum ,nie moge również odnależ tego tematu

Awe 01.08.2010 14:58

Jak zrobić screena całego programu? To znaczy mam jakieś program, a w nim pasek przewijania, tak, ze nie widać w oknie całej zawartości. A chciałbym mieć jeden długi obrazek z całą zawartością. Nie chodzi o przeglądarkę internetową. Jest w ogóle taka możliwość czy pozostaje robić screena po fragmencie i sklejać w całość?

LanceTS 01.08.2010 15:39

Robisz screena, wkeljasz do painta, robisz nastepnego i wklejasz nizej itd

brylant17 01.08.2010 15:41

Do kiedy Polsat ma wykupione prawa do pokazywania F1? z góry thx

MłodePokolenie 01.08.2010 17:52

http://www.formula1.pl/F1_news-1424-...smisje_F1.html

Cytat:

Dzisiaj Polsat potwierdził informację, na którą czekało wielu fanów F1 w Polsce. Od przyszłego sezonu wyścigi Formuły 1 będą na żywo dalej transmitowane w TV4, a treningi i kwalifikacje będą pokazywane na żywo w telewizji Polsat Sport.



Polsat wykupił prawa do transmisji F1 na następne trzy sezony. Nie wiadomo ile zapłacono za ten kąsek medialny. Nieoficjalnie mówi się o początkowej kwocie licytacji wynoszącej 12 milionów euro.

Do przetargu stanęły trzy stacje telewizyjne: TVP1, TVN oraz Polsat.
No to jeśli dobrze liczę to chyba do tego sezonu i zostanie ogłoszony przetarg? News z 30 listopada 2006 roku.

fifi1906 01.08.2010 18:02

ile "%" odtracaja podatku pracujacym uczniom na umowe zlecenie?

brylant17 01.08.2010 19:16

MłodePokolenie to jest troche stare bo od 2006+3 to jest 9 :P a tv4 już nie pokazuje F1 sam coś takiego znalazłem napisze może do Polsatu :P

Kamil 01.08.2010 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LanceTS (Post 949796)
Co grozi nieletnimu jesli za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym? (To ze kurator to wiem, bardziej mi chodzi czy można dostać mandat - jak tak to ile?) A i jesli złapią, to ile czasu tak około może minąć od dnia złapania do czasu nadzoru kuratora?

najmniej za picie to chyba teraz stówa, tyle ze nie wiem czy przy policji czyi strazy miejskiej

Mimias 01.08.2010 20:19

jak sie ma sprawa z kuratorem to nie wiem, ale ostatnio wlasnie mialem taka sytuacja, bylo nas kilku inni dostali mandaty od 150-200 a ja mialem sprawe( oni nie chcieli) i przyznalem sie do winy, mowilem ze to pierwszy raz, przepraszalem itp. i ja zostalem uniewiniony, dostalem tylko nagane.

Tylko_Wisła! 01.08.2010 21:14

Mam telefon w abonamencie w Orange i moje pytanie jest następujące...czy jest możliwość , żebym wykupił sobie jakiś pakiet sms-ów?

.:MEDALIK:. 01.08.2010 21:18

Hej.

Szukam taniego noclegu blisko centrum Krakowa. Gdzie najlepiej?
Jedyny wymóg to prysznic.

Jakiś hostel młodzieżowy czy coś takiego. Dla 3 osób.

Czy w akademiku moge próbować?

Pozdro.

konrad 01.08.2010 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Awe (Post 950051)
Jak zrobić screena całego programu? To znaczy mam jakieś program, a w nim pasek przewijania, tak, ze nie widać w oknie całej zawartości. A chciałbym mieć jeden długi obrazek z całą zawartością. Nie chodzi o przeglądarkę internetową. Jest w ogóle taka możliwość czy pozostaje robić screena po fragmencie i sklejać w całość?

zainstaluj program http://www.programosy.pl/program,screenshot-captor.html
klikasz Ctrl+Shift+PrtSc
potem klikasz trzymając wciśnięte Ctrl+Shift na oknie, któremu robisz zdjęcie.

kubawislak 01.08.2010 21:28

Mam takie nietypowe pytanie. Czy murzyni są w Ameryce Płd od zawsze czy to Europejczycy ich tam sprowadzili w czasach kolonizacji, czy też może było jeszcze inaczej??????

Kaszalot 01.08.2010 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 950265)
Mam takie nietypowe pytanie. Czy murzyni są w Ameryce Płd od zawsze czy to Europejczycy ich tam sprowadzili w czasach kolonizacji, czy też może było jeszcze inaczej??????

raczej przywiezli ich na plantacje bo normalnie byli tam czerwoni

kubawislak 01.08.2010 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaszalot (Post 950276)
raczej przywiezli ich na plantacje bo normalnie byli tam czerwoni

Ja też tak właśnie myślę, ale jak tak popatrzeć, to jest ich tam obecnie naprawdę dużo.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl