![]() |
Co tu dużo pisać o Power Ballu. Fajna zabawka ale na chwile, chyba ze ktoś zamierza trenować. Szybko się nudzi. Nie mówie że jest zły bo wkońcu przez NASA wynaleziony, ale jeśli ktoś chce się trochę pobawić to 100 zł wydawac nie warto. Jeśli chodzi o tereningi to nie wiem bo aż tak długo mi się tym kręcić nie chciało:p
|
Czy Emirets Cup jest gdzies w PL Tv ? W sport clubie np?
|
Planuje wybrać się na 1 dzień do Pragi i mam pytanie czy są do zakupu winiety 1dniowe?? Czy tylko 10dniowe?
|
Cytat:
|
Jest sprawa. Kojarzy ktoś napewno kawałek B. Bennasiego "Satfaction", a konkretniej teledysk do niego...; z laskami w strojach kąpielowych, Które reklamują elktronarzędzia. Szukam linku do niego, tyle że do przerobionej wersji +18 xxx.
|
Wie ktoś może gdzie w necie można obejrzeć zawody w Vojens??
|
Cytat:
|
Cytat:
trzeba sie zarejestrować i spełnić wymagania z regulaminu |
Cytat:
Dzięki Młyniu, gdyby ktoś był zainteresowany tutaj wiecej linków ;) udało mi sie znalesc. http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=motorsport |
Cytat:
.... |
Cytat:
chyba na Szczepanskiej ? heh ale takze polecam.. daje rade hehe |
Co grozi nieletnimu jesli za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym? (To ze kurator to wiem, bardziej mi chodzi czy można dostać mandat - jak tak to ile?) A i jesli złapią, to ile czasu tak około może minąć od dnia złapania do czasu nadzoru kuratora?
|
Powoli zaczynam przymierzam się do zakupu netbooka na studia. Jaki byście polecili tak do 1200 zł. Kupi się coś w miarę porządnego za te pieniądze?
|
Witam wie ktoś co robiły te smoluchy na koniec kabaretów na tvp2? Oni tam jakieś skecze w ich murzyńskim języku dawali, czy wyszli sobie pośpiewać? Był koncert muzyki rosyjskiej teraz murzyńskiej? O co chodziło? Mówili coś po programie, bo na 2 ich "piosence" nerwy mi nie wytrzymały i wyłączyłem. Rozumiem dać ich na jakimś koncercie muzycznym, ale na kabaretach? Zemsta za nie płacenie abonamentu?
|
Cytat:
|
mam prosbe ,proszę o info na temat wracajacych do zdrowia kibiców WISŁY ,czy wyszli ze szpitala itp...
byłem na wakacjach i nie miałem dostepu do forum ,nie moge również odnależ tego tematu |
Jak zrobić screena całego programu? To znaczy mam jakieś program, a w nim pasek przewijania, tak, ze nie widać w oknie całej zawartości. A chciałbym mieć jeden długi obrazek z całą zawartością. Nie chodzi o przeglądarkę internetową. Jest w ogóle taka możliwość czy pozostaje robić screena po fragmencie i sklejać w całość?
|
Robisz screena, wkeljasz do painta, robisz nastepnego i wklejasz nizej itd
|
Do kiedy Polsat ma wykupione prawa do pokazywania F1? z góry thx
|
http://www.formula1.pl/F1_news-1424-...smisje_F1.html
Cytat:
|
ile "%" odtracaja podatku pracujacym uczniom na umowe zlecenie?
|
MłodePokolenie to jest troche stare bo od 2006+3 to jest 9 :P a tv4 już nie pokazuje F1 sam coś takiego znalazłem napisze może do Polsatu :P
|
Cytat:
|
jak sie ma sprawa z kuratorem to nie wiem, ale ostatnio wlasnie mialem taka sytuacja, bylo nas kilku inni dostali mandaty od 150-200 a ja mialem sprawe( oni nie chcieli) i przyznalem sie do winy, mowilem ze to pierwszy raz, przepraszalem itp. i ja zostalem uniewiniony, dostalem tylko nagane.
|
Mam telefon w abonamencie w Orange i moje pytanie jest następujące...czy jest możliwość , żebym wykupił sobie jakiś pakiet sms-ów?
|
Hej.
Szukam taniego noclegu blisko centrum Krakowa. Gdzie najlepiej? Jedyny wymóg to prysznic. Jakiś hostel młodzieżowy czy coś takiego. Dla 3 osób. Czy w akademiku moge próbować? Pozdro. |
Cytat:
klikasz Ctrl+Shift+PrtSc potem klikasz trzymając wciśnięte Ctrl+Shift na oknie, któremu robisz zdjęcie. |
Mam takie nietypowe pytanie. Czy murzyni są w Ameryce Płd od zawsze czy to Europejczycy ich tam sprowadzili w czasach kolonizacji, czy też może było jeszcze inaczej??????
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl