![]() |
kto normalny, z dwoma zdrowymi nogami zamieni Ekstraklase nawet w jakiejs Warcie, Stali czy Plocku na 1 lige w "rodzinnej" atmosferze?
ani kasa nie bedziemy mieli jak zachecic, ani nawet marka... |
Cytat:
Jakoś nie tak dawno, oddaliśmy do 1 ligi Chuce. I jak widać nie była to ujma dla Hiszpana. |
Cytat:
To ja już wolę tego niekochającego Wisły Matynię, przynajmniej ma lewą nogę. |
Śpiączka 11 goli w eklapie
Mesanović 10 goli Wielka Wisła Kraków powinna ich łatwo wyciągnąć ze spadkowiczów. |
Na transferyinfo piszą, że chcemy jakiegoś Daniela Tanżynę z Widzewa. Stoper po trzydziestce.
|
Cytat:
|
Albo młodzi zdolni Polacy z 2. ligi.
Kto wie, może odkryjemy drugiego Piechnę. Stąd też wracam do mojego pomysłu objazdów Głowackiego z Brożkiem po odpustach w całej Małopolsce i konkursu rzutów karnych na parkingach. Oni nic lepszego i tak nie wymyślą. Drugim rozwiązaniem jest Patryk Małecki, który wniósłby do szatni powiew świeżości, bluzgając na trenera-wujka współwłaściciela i kolegę z drużyny-właściciela. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Justyna Zięcina
|
Tanzyna w Widzewie był słaby, ostatnio miał kontuzje która wykluczyła go z gry na kilka miesięcy a wiek 33 lata będzie płacił za możliwość gry w Wiśle czy jak? czy to tez rodzina?.,
|
Cytat:
Jezu drogi, Szotem rzucałaby w dal dalej niż Szot kopie piłkę. |
do usuniecia
|
Cytat:
|
Cytat:
Brać i się nie zastanawiać :D |
Tutaj nawet nie wiadomo w kogo celujemy (zagraniczni, bez kontraktu, transfery, młodzi czy starzy). Pierwsze transfery to pokażą.
Na razie więcej jest plotek że w klubie walczą by utrzymać tych którzy coś potrafią (LF, Frydrych, Hanousek, Poletanovic). Pewnie droga w tym dobra, ale i tak bez świeżej krwi się nie obejdzie |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Na 1 lige to trzeba brać Agustyna przede wszystkim. Na wiosne nie łapał sie do składu Jagi więc zagrał w 3 lidze i w 6 meczach strzelił 2 bramki. Takich ludzi nam potrzeba.
|
Trzeba to nam jak najlepszych. Pytanie, na jakich sobie możemy pozwolić. Na pewno z poziomu: zagraniczne wynalazki z defektem trzeba zejść niżej, ale jak bardzo tego na ten moment nie wiemy. Chyba też powoli dowiadują się o tym w klubie.
Za miesiąc-dwa będziemy wiedzieć więcej. |
Z tym Basha to musi być żart. Taki czarny humor po spadku się im włączył. Bo to jest niemożliwe żeby ściągnąć półinwalide tylko po to żeby się leczył u nas. Ostatni raz gość zagrał mecz w 2020 roku. Leci z nami pilot w ogóle ? Jeśli go faktycznie sprowadzą to można zamykać rozważania pod tytułem dokąd zmierzamy. Galopem do II ligi. Rozumiem brak kasy, mało atrakcyjne warunki które możemy przedstawić jako klub.. ale Basha ?!! Przecież to podchodzi pod celowe działanie na szkodę spółki. No to się nie uda.
|
Swego czasu ceniłem Bashe, ale w obecnej sytuacji to tylko potwierdzenie braku jakiegokolwiek planu zarządu. Jeśli to prawda to nie mamy nikogo nowego/rokującego na oku tylko kręcimy się wokół piłkarzy w zasadzie wypalonych i nie do końca wiadomo czy zdolnych do gry
|
Jeszcze Gołoś i Szymkowiak, i mamy pakę na ekstraklasę.
Kosy nie wezmą, bo za zdrowy, jeszcze Kuba nie będzie miał placu, jak się wyleczy. |
Basha odegrał dość sporą role w aferze z Hyballą. Kuba pamięta i docenia.
|
Po uwolnieniu się z patologi poszliśmy w patologiczne zarządzanie. Pięknie.
|
Angulo jest wolny. Przemyślał bym sprawę
|
Nie no, ten Basha się pojawił jako plotka dobry tydzień temu i teraz po prostu kolejne portale chcą sobie nabić wyświetleń odgrzewanym kotletem.
Przynajmniej mam taką nadzieję, bo jeśli nie, to wystartujmy od razu od IV ligi z samą naszą młodzieżą i bez trio, bo taka polityka transferowa i tak prędzej czy później nas do tej IV ligi doprowadzi. |
Jeśli podpiszą Bashe to widać że po pierwsze nic się nie nauczyli nasi miłościwie nam panujący oraz nadal nie ma pomysłu jak prowadzić politykę transferową.
Jest bardzo duże prawdopodobieństwo że będzie to jeszcze gorszy transfer niż powrót Ondraszka. |
Ja Bashę kojarzę tak: https://youtu.be/zNpg2gDUSJE
bramka Rasaka na 3:0, gdzieś od połowy filmu. Basha to leń i inwalida. Jeśli go zakontraktują to znaczy, że cała trójka powinna wyp***ć a my lepiej zacznijmy od 4 ligi. |
Właśnie dlatego, że nikt nie uwierzyłby w powrót Ondraska, a okazało się to prawdą, teraz traktujemy poważnie plotkę o Bashy.
Cytat:
|
Wydaje mi się że "dziennikarze" walą na oślep, stąd najpierw plotki o Makach o potem że "temat się wysypał z winy Wisły". O Bashy jest sens dyskutować jeśli okaże się prawdą, inaczej to będzie kolejny Kluivert albo Gimenez, czyli zmarnowany czas na dywagacje o fakcie czysto medialnym.
|
Basha to leń i inwalida pod treningi Hyballi. On się nie nadawał do takiej gry i został odpalony. Miewał też dużo lepsze okresy. Ja go ciepło wspominam, bo gdy był zdrowy i w formie to był to bardzo dobry piłkarz.
Tym bardziej w pierwszej lidze. Tylko właśnie. Zdrowy. W formie. Ktoś się orientuje czy on tam w Grecji sportowo ławkował czy po prostu się rozleciał? Co do Angulo, to jak przeczytałem niusa to to samo pomyślałem. Tylko, że pewnie jeśli byśmy się o niego starali to konkurowalibyśmy z połową Ekstraklasy. |
Nie widzę jakiegokolwiek logicznego argumentu za powrotem Bashy do Wisły. Wręcz to zakrawa o absurd, by w ogóle brać pod uwagę transfer szklanego gościa, który w Grecji rozegrał 66 minut w całym sezonie (jeśli wierzyć transfermarkt). Mam olbrzymią nadzieję, że to wyssana z palca plotka. I nie, nie jestem przyzwyczajony do "wielkiej Wisły". Po prostu w tym klubie potrzeba świeżej, młodszej i ambitnej krwi. Gości, którzy będą chcieli dzięki marce Wisły wypromować się i iść dalej, a nie spokojnie czekać na piłkarską emeryturę.
|
32 lata i od 2 lat nie gra piłkę... co tu może pójść nie tak? Zwłaszcza że Isza liga opiera się na zapier**laniu. Jeśli to okaże się prawdą to przekroczmy granicę absurdu(chociaż czy jeszcze jakaś została :D?).
Obrońcy zarządu twierdzili tutaj że Ondrasek to dobry transfer i przychodzi jako napastnik nr 3, a potem gość grał praktycznie w każdym meczu... Dajmy sobie spokój z byłymi piłkarzami. Tu trzeba inwestować w nowe nazwiska które już grały na poziomie pierwszej lub drugiej ligi i które przez najbliższe lata będą stanowiły o sile zespołu. Zalecam zatrudnianie Polaków(i też nie pod lub po 30stce), a nie kolejnego szrotu zagranicznego który w żaden sposób nie będzie się identyfikował z klubem. Już pomijam komunikację z takim. |
Zakładam, że nazwisko Bashy przewiją się na twitterach i innych facebookach tylko w charakterze newsa z dupy. Jeśli zobaczę go na pierwszym treningu drużyny po powrocie z urlopów, będzie to świadczyć tylko o jednym - zwijania klubu ciąg dalszy.
|
Cytat:
|
Na flashscore tak samo pokazuje. Wczesniej miał chwilę kontuzję, później poza składem, później wszedł w kilku meczach na parę minut, a później poza skłądem od listopada... Jak my takich ludzi będziemy brać to na pewno awans się uda
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl