Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

labtec 08.08.2011 20:39

Gdzie i o co pytać jeśli chcę ' prześwietlić ' biuro podróży z którego mam zamiar lecieć za granicę ?

Biuro jest nowe, na stronie nie ma żadnych zdjęć i opisów hoteli, tylko atrakcyjne ceny i...50 osób ' lubiących to ' na fb...


Także do kogo się zgłosić z prośba o podanie numeru wpisu do jakiegoś rejestru ?
Wiecie o co mi chodzi ?

Czy biuro ma uprawnienia etc.

Gdzie mi pomogą ?

Jakaś krajowa izba turystyczna ?

WislaFan123 08.08.2011 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak 86 (Post 1143167)
oficjalna informacja z klubu: ważność legitymacji jest potrzebna TYLKO w momencie kupna.

Nie powielaj tej wiadomosci - nie wazne, na chwile obecna, co mowi klub - idioci stoja na tych bramkach i moga Cie nie wpuscic, a bynajmniej moze byc sporo zachodu...

PvD: zgoda, też tak może być... ale, żeby podać przykład - z meczu ze Skonto, wchodze z dwoma kumplami na mecz, ja nie mialem karty kibica jeszcze bo nie chcialo mi sie wyrobic, wiec mialem bilet z kodem kreskowym, oni mieli nabite bilety na karty kibica, ale potwierdzenia mieli ze soba. Jednak w kazdym przypadku, mimo ze przykladali karte, system ich nie chcial przepuscic, to Ci co sprawdzali mowili zeby odeszli do jakies innej bramki, ale potwierdzenia mieli dokladnie na ten sektor - wiec po co robic problem. Dopiero jak ktoś sie otrzasnal ze zaraz moze przyjsc kierownik i go spie*** to sie przestraszyl i otworzyl. Oczywiscie pozniej sprawdzilem przez kogos w kasach, i bilety byly dobrze nabite na karte. Wiec nawet jezeli sie system spieprzyl i nie chcial przepuscic, to po to jest potwierdzenie zeby mozna bylo wejsc. Kolejki byly jak cholera, inna osoba moglaby wyjsc i czekac w nastepnej kolejce... i nic by to nie pomoglo. Tutaj akurat byl zdecydowany brak inteligencji i logiki u ludzi obslugujcacych. A na prawie kazdym mecz u rzadaja legitymacji ode mnie albo znajomych.

PvD 08.08.2011 21:01

Idiota to im przekazuje informacje albo ich nie przekazuje wcale.

Fiti 08.08.2011 21:32

Mam pytanie odnośnie skyboxów a mianowicie czy jest możliwość wykupienia takiego skyboxu na 1 konkretny mecz czy tylko na sezon?
Z góry dzięki

Bąbel 08.08.2011 22:05

Oferta była podana na cały rok.

Kiro18 09.08.2011 09:10

Mam złamaną nogę i chciałbym wiedzieć czy mogę wejść na stadion o kulach? Mam karnet na MŁYN i szkoda byłoby opuścić taki mecz.

Wiślacki Barwałd 09.08.2011 09:23

jak graliśmy mecz z Litexem to nawet widziałem jak jeden pan wymachiwał kulami po golu ;) Więc raczej tak.

wiślak 86 09.08.2011 09:26

Tak

123456789

DYRU 09.08.2011 10:17

1. Gdzie w Gdańsku postawię samochód za free, lub na jakims tanim parkingu blisko starówki.
2. To samo pytanie odnośnie Malborka. Gdzie postawić za free samochód blisko zamku?
3. Czy jest jakaś stronka z gadżetami sprzedawanymi przez Lwów Pólnocy?

LuKaS TSW 09.08.2011 10:29

Co do trzeciego pytania to Lwy mają swoje konto na allegro http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=22508159

Else 09.08.2011 10:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Else (Post 1143062)
Moje pytanie: Da się usunąć w telefonie Samsung Avila wyrazy ze słownika T9 które wcześniej sam dodałem?

Podbijam. Pomoże ktoś? Próbowałem szukać przez google, w ustawieniach telefonu, w ustawieniach wiadomości, ale nic nie znalazłem...

FajQ 09.08.2011 13:58

Do kiedy trwa/trwała sprzedaż karnetów bo takowego info nie mogę znaleźć albo pora odwiedzić okulistę.

anka1906 09.08.2011 14:04

HARMONOGRAM SPRZEDAŻY KARNETÓW
Sprzedaż rozpoczyna się w środę 6 lipca.
• Posiadacze karnetów z rundy wiosennej 2011 będą mieli zarezerwowane swoje dotychczasowe miejsca do 22 lipca 2011 włącznie. W ramach sprzedaży rezerwowanej można zmienić swoje dotychczasowe miejsce na inne wolne. Zmieniając miejsce nie traci się zniżki lojalnościowej! Od 23 lipca zarezerwowane miejsca trafią do wolnej sprzedaży.
• osoby, które nie posiadały karnetów w rundzie wiosennej również mogą zakupić karnet Jesień 2011 od 6 lipca na wolne miejsca nieobjęte rezerwacją.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...w_jesien_2011/




Zola 09.08.2011 15:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Else (Post 1143339)
Podbijam. Pomoże ktoś? Próbowałem szukać przez google, w ustawieniach telefonu, w ustawieniach wiadomości, ale nic nie znalazłem...


mozesz zawsze "sformatowac" czy tam "zresetowac" telefon i wtedy tez wyrazy z T9 sie usuna ;)

jcts 09.08.2011 15:59

Znacie jakieś ciekawe strony o piłce z felietonami i wywiadami, coś jak weszło, 2x45, czy goool.pl ?

Prednet 09.08.2011 19:28

Drukarki
 
Szukam drukarki laserowej do małego biura (około 100str/msc). Na allegro znalazłem te modele:

http://allegro.pl/sieciowa-oki-b4350...751253778.html
http://allegro.pl/hp-2200dn-dupleks-...747645856.html
http://allegro.pl/drukarka-brother-h...751253706.html,

ale nie potrafię wybrać. Może ktoś z was ma doświadczenie w tej dziedzinie. Priorytetem jest cena (do 250zł), niskie koszty obsługi i bez awaryjność. A no i nie chcę Samsunga bo mam poprzednia drukarka była tej firmy i do jej pracy miałem wiele zastrzeżeń.

StelmiOriginal 09.08.2011 19:36

Witam. Mam okazje zamówić jakiś mały sprzęt z USA na handel. Co warto kupić w stanach zeby potem przez allegro sprzedać? Polecacie coś, jakiś iPod albo cuś? :)

FajQ 09.08.2011 20:43

Czy Melikson jeżeli dostanie żółtą kartkę w pierwszym meczu z Apoelem to zagra w rewanżu czy będzie pauzował ?

Lacrima 09.08.2011 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jcts (Post 1143499)
Znacie jakieś ciekawe strony o piłce z felietonami i wywiadami, coś jak weszło, 2x45, czy goool.pl ?

11.pl może?

Św. Mikołaj 09.08.2011 21:07

Jakieś w miare tanie, fajne bluzy ktoś poleci ? :), najlepiej allegro.

miodzio 09.08.2011 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Św. Mikołaj (Post 1143696)
Jakieś w miare tanie, fajne bluzy ktoś poleci ? :), najlepiej allegro.

Zależy co lubisz, np mi strasznie się te bluzy podobają :}

http://allegro.pl/elegancka-bluza-me...714828319.html
http://allegro.pl/elegancka-bluza-me...705878268.html

Jago 09.08.2011 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prednet (Post 1143621)
Szukam drukarki laserowej do małego biura (około 100str/msc). Na allegro znalazłem te modele:

http://allegro.pl/sieciowa-oki-b4350...751253778.html
http://allegro.pl/hp-2200dn-dupleks-...747645856.html
http://allegro.pl/drukarka-brother-h...751253706.html,

ale nie potrafię wybrać. Może ktoś z was ma doświadczenie w tej dziedzinie. Priorytetem jest cena (do 250zł), niskie koszty obsługi i bez awaryjność. A no i nie chcę Samsunga bo mam poprzednia drukarka była tej firmy i do jej pracy miałem wiele zastrzeżeń.

Mogę polecić Ci Hp-2200 sam używam i nie narzekam. Wystarcza na bardzo dużo drukowań, nie brudzi i co jest plusem drukuje z 2 stron sama do tego dość szybko

Św. Mikołaj 09.08.2011 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez miodzio (Post 1143714)

Oj nie, obrzydliwe jak dla mnie :P, chodzi mi o taki klasyczny krój :)

Glazik 09.08.2011 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Św. Mikołaj (Post 1143696)
Jakieś w miare tanie, fajne bluzy ktoś poleci ? :), najlepiej allegro.

http://allegro.pl/l-bluzy-kapturem-m...757607931.html

Mam od goscia 3 bluzy juz dlugo... jakosc elegancka ,cena atrakcyjna... Polecam

Zola 10.08.2011 08:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zola (Post 1142784)
jak ma ktos na zbyciu kod na "srode z orange" na 10.08., to chętnie przyjme :)

---> priv !

podbijam !!!

śródMieściak 10.08.2011 11:47

takie pytanko:
czy jest jakiś program np google feed coś tam, że zaznaczam jakieś tam stronki i jak tylko pojawi się jakieś uaktualnienie, nowy news, od razu przychodzi mi powiadomienie na komórkę?

Lupo 10.08.2011 17:45

Gdy podłączam MP3 lub pendrive'a do kompa, on go nie widzi, nie ma żadnej ikony o dysku wymiennym. Jeszcze wczoraj wszystko było okej. Jest dźwięk podłączania i odłączania sprzętu ale komputer jakby go nie widział. Wiecie może o co chodzi??

Kyno 10.08.2011 17:52

Jak pijecie lampkę wina ? W trakcie jedzonego obiadu, czy zaraz po ?



(z góry dzięki)

snikki_(konto-usuniete) 10.08.2011 17:54

Wino dobre na układ krążenia, oczyszcza krew. Jedna lampka w trakcie a najlepiej po obiedzie. Można nawet codziennie po jednym kielichu, beż żadnych przeciwwskazań.

labtec 10.08.2011 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snikki (Post 1144296)
Wino dobre na układ krążenia, oczyszcza krew. Jedna lampka w trakcie a najlepiej po obiedzie. Można nawet codziennie po jednym kielichu, beż żadnych przeciwwskazań.

lekarze stwierdzili ( i nie jacyś lekarze weterynarii albo samozwańcy z tytułami honoris scausa ), że dziennie, dorosły człowiek powinien pić , 0,5 litra piwa, kieliszek czystej ( 50ml ) albo właśnie kieliszek wina duży.
Tylko nie wiem czy białego, czerwonego, półwytrawne, słodkie etc. Ale któreś z nich ;-)

To taka ciekawostka odnośnie tego oczyszczania krwi ( w przypadku wina ), czy nerek w przypadku piwa.



=====


ktoś coś powie o Ukrainie ( część zachodnia ), tj Lwów i czy coś jeszcze warto zobaczyć ?

Wizy żadnej nie trzeba mieć ? Coś płaci się na przejsciu ?

No i jak z cenami - ale żywności, i jakiś normalnych napojów ;-) ?
Bo o vodzie i fajkach po 3 złote to wiem.

krzysiek92 10.08.2011 22:29

jeżeli ktoś pracuje w klubie w strefie kibica to prosiłbym żeby odezwał się na priv, mam parę pytań...

wiślak 86 10.08.2011 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez labtec (Post 1144550)

ktoś coś powie o Ukrainie ( część zachodnia ), tj Lwów i czy coś jeszcze warto zobaczyć ?

Wizy żadnej nie trzeba mieć ? Coś płaci się na przejsciu ?

No i jak z cenami - ale żywności, i jakiś normalnych napojów ;-) ?
Bo o vodzie i fajkach po 3 złote to wiem.


Zobaczyć najlepiej cały Lwów bo oprócz tego co oficjalnie podają są takie miejsca których w przewodnikach nie uświadczysz (tak zresztą jak w Krakowie).

wizy nie musisz mieć tylko paszport. nic nie płacisz wjeżdżając natomiast przy wyjeździe aby nie stać w korku do przejścia trzeba wysupłać parę dolców dla jebanych celników.

ceny jedzenia trochę niższe niż w Polsce ale np. cola chipsy (ogólnie importowane towary w cenach takich jak u nas albo droższe). warto zwrócić uwagę na słodycze ;)

labtec 10.08.2011 23:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak 86 (Post 1144565)
Zobaczyć najlepiej cały Lwów bo oprócz tego co oficjalnie podają są takie miejsca których w przewodnikach nie uświadczysz (tak zresztą jak w Krakowie).

wizy nie musisz mieć tylko paszport. nic nie płacisz wjeżdżając natomiast przy wyjeździe aby nie stać w korku do przejścia trzeba wysupłać parę dolców dla jebanych celników.

ceny jedzenia trochę niższe niż w Polsce ale np. cola chipsy (ogólnie importowane towary w cenach takich jak u nas albo droższe). warto zwrócić uwagę na słodycze ;)


hehe, sorry, może pomyślałem nie o tym o czym powinienem, ale jakie słodycze masz na myśli ?
Sasha, Tania, Sonia ;D ?

A jeszcze jedno, tam są chrywny tak ?

Jakiś ludzki to ma przelicznik ?


No i co polecacie do picia, żeby nie przeżyć zgonu pierwszego dnia ;p ?
Piw raczej dobrych nie mają, więc pewnie jakieś winka albo wszystko na bazie spirytu.
Jakiś konkretny napój i cena ?

Dzięki !




1 UAH = 37 groszy

10 złotych to ok. 26.87 UAH hrywien.

Dobrze mówię ?




http://www.wycieczka.pl/przewodnik/u...-ukrainie.html


http://ukraina.geozeta.pl/kurswaluty




Wódka 0,5 l krajowa: 6,00 – 8,00 (UAH) - 8 HRYWIEN = 3 ZŁOTE ?????

Marcinnno 11.08.2011 08:20

Mam pytanie. Wczoraj w oczekiwaniu na nocny autobus pod galerią krakowską podbiły do nas psy. Zaczęli wmawiać nam , że obserwujemy ludzi i galerie jakbyśmy nie wiem co zrobili. Po chwili zaczęli przeszukiwać mnie i mojego kolegę pod pretekstem posiadania narkotyków. Oczywiście nic nie znaleźli. Tłumaczyli się później , że mają prawo do rutynowej kontroli. Czy rutynowa kontrola to również przeszukanie ?

tomo 11.08.2011 08:39

Poleci ktoś dobrego ortopedę oraz chirurga gdzieś w okolicach centrum (choć niekoniecznie), przyjmującego po 16 i żeby nie zdarł ze mnie tryliona złotych za wizytę ?


@ Dzięki Sensej ! szkoda że nie mają czasu dla mnie, ale już znalazłem gdzie indziej.

DevilMayCry 11.08.2011 09:00

Wie ktoś jak nazywa się knajpa (bądź zna jej adres) w Pradze (u stóp Hradczan), wypełniona ludzkimi czaszkami? Pamiętam jeszcze, że jak się przechodziło koło niej, to z okna piwnicznego wystawały ręce więźnia, a u wejścia witał nas zakapturzony mnich. Z tego co wyczytałem, to dawniej były tam lochy w których zmarło dużo osadzonych tam więźniów- stąd ten klimat.

Zola 11.08.2011 10:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DevilMayCry (Post 1144655)
Wie ktoś jak nazywa się knajpa (bądź zna jej adres) w Pradze (u stóp Hradczan), wypełniona ludzkimi czaszkami? Pamiętam jeszcze, że jak się przechodziło koło niej, to z okna piwnicznego wystawały ręce więźnia, a u wejścia witał nas zakapturzony mnich. Z tego co wyczytałem, to dawniej były tam lochy w których zmarło dużo osadzonych tam więźniów- stąd ten klimat.

Niestety nazwy nie pamietam, ale poszukaj sobie "puby na Złotej Uliczce w Pradze", bo z tego co wiem, tj najstarszy pub i wlasnie tam sie znajduje ;)

Sensej 11.08.2011 10:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ...:::Tomo:::... (Post 1144645)
Poleci ktoś dobrego ortopedę oraz chirurga gdzieś w okolicach centrum (choć niekoniecznie), przyjmującego po 16 i żeby nie zdarł ze mnie tryliona złotych za wizytę ?

Co do ortopedy to każdy harata koło 100 troche ponad. W Centrum. Mogę polecić Urabana na R22. Ale niewiadomo czy dziś będzie bo on z Wisły przeniósł się do kadry, a oni wczoraj grali. A jak nie on to Kruk i Pardała z Scanmedu (tu musisz wizyty znaleźć bo dziś ich rano widziałem w szpitalu i niewiem jak popołudniu z nimi będzie .

Zola 11.08.2011 14:15

Wam tez sie wali FB? Bo mam problem z zalogowaniem - co chwile blad wyskakuje, albo "tak o " mnie wylogowuje :/

labtec 11.08.2011 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 1144896)
Wam tez sie wali FB? Bo mam problem z zalogowaniem - co chwile blad wyskakuje, albo "tak o " mnie wylogowuje :/

tak, jest problem.

Jednak jest ;p

Z wrzucaniem fotek, z wchodzeniem w aplikację, i ogólnie wywala co chwile.












Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl