![]() |
Gdzie i o co pytać jeśli chcę ' prześwietlić ' biuro podróży z którego mam zamiar lecieć za granicę ?
Biuro jest nowe, na stronie nie ma żadnych zdjęć i opisów hoteli, tylko atrakcyjne ceny i...50 osób ' lubiących to ' na fb... Także do kogo się zgłosić z prośba o podanie numeru wpisu do jakiegoś rejestru ? Wiecie o co mi chodzi ? Czy biuro ma uprawnienia etc. Gdzie mi pomogą ? Jakaś krajowa izba turystyczna ? |
Cytat:
PvD: zgoda, też tak może być... ale, żeby podać przykład - z meczu ze Skonto, wchodze z dwoma kumplami na mecz, ja nie mialem karty kibica jeszcze bo nie chcialo mi sie wyrobic, wiec mialem bilet z kodem kreskowym, oni mieli nabite bilety na karty kibica, ale potwierdzenia mieli ze soba. Jednak w kazdym przypadku, mimo ze przykladali karte, system ich nie chcial przepuscic, to Ci co sprawdzali mowili zeby odeszli do jakies innej bramki, ale potwierdzenia mieli dokladnie na ten sektor - wiec po co robic problem. Dopiero jak ktoś sie otrzasnal ze zaraz moze przyjsc kierownik i go spie*** to sie przestraszyl i otworzyl. Oczywiscie pozniej sprawdzilem przez kogos w kasach, i bilety byly dobrze nabite na karte. Wiec nawet jezeli sie system spieprzyl i nie chcial przepuscic, to po to jest potwierdzenie zeby mozna bylo wejsc. Kolejki byly jak cholera, inna osoba moglaby wyjsc i czekac w nastepnej kolejce... i nic by to nie pomoglo. Tutaj akurat byl zdecydowany brak inteligencji i logiki u ludzi obslugujcacych. A na prawie kazdym mecz u rzadaja legitymacji ode mnie albo znajomych. |
Idiota to im przekazuje informacje albo ich nie przekazuje wcale.
|
Mam pytanie odnośnie skyboxów a mianowicie czy jest możliwość wykupienia takiego skyboxu na 1 konkretny mecz czy tylko na sezon?
Z góry dzięki |
Oferta była podana na cały rok.
|
Mam złamaną nogę i chciałbym wiedzieć czy mogę wejść na stadion o kulach? Mam karnet na MŁYN i szkoda byłoby opuścić taki mecz.
|
jak graliśmy mecz z Litexem to nawet widziałem jak jeden pan wymachiwał kulami po golu ;) Więc raczej tak.
|
Tak
123456789 |
1. Gdzie w Gdańsku postawię samochód za free, lub na jakims tanim parkingu blisko starówki.
2. To samo pytanie odnośnie Malborka. Gdzie postawić za free samochód blisko zamku? 3. Czy jest jakaś stronka z gadżetami sprzedawanymi przez Lwów Pólnocy? |
Co do trzeciego pytania to Lwy mają swoje konto na allegro http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=22508159
|
Cytat:
|
Do kiedy trwa/trwała sprzedaż karnetów bo takowego info nie mogę znaleźć albo pora odwiedzić okulistę.
|
HARMONOGRAM SPRZEDAŻY KARNETÓW
Sprzedaż rozpoczyna się w środę 6 lipca. • Posiadacze karnetów z rundy wiosennej 2011 będą mieli zarezerwowane swoje dotychczasowe miejsca do 22 lipca 2011 włącznie. W ramach sprzedaży rezerwowanej można zmienić swoje dotychczasowe miejsce na inne wolne. Zmieniając miejsce nie traci się zniżki lojalnościowej! Od 23 lipca zarezerwowane miejsca trafią do wolnej sprzedaży. • osoby, które nie posiadały karnetów w rundzie wiosennej również mogą zakupić karnet Jesień 2011 od 6 lipca na wolne miejsca nieobjęte rezerwacją. http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...w_jesien_2011/ |
Cytat:
mozesz zawsze "sformatowac" czy tam "zresetowac" telefon i wtedy tez wyrazy z T9 sie usuna ;) |
Znacie jakieś ciekawe strony o piłce z felietonami i wywiadami, coś jak weszło, 2x45, czy goool.pl ?
|
Drukarki
Szukam drukarki laserowej do małego biura (około 100str/msc). Na allegro znalazłem te modele:
http://allegro.pl/sieciowa-oki-b4350...751253778.html http://allegro.pl/hp-2200dn-dupleks-...747645856.html http://allegro.pl/drukarka-brother-h...751253706.html, ale nie potrafię wybrać. Może ktoś z was ma doświadczenie w tej dziedzinie. Priorytetem jest cena (do 250zł), niskie koszty obsługi i bez awaryjność. A no i nie chcę Samsunga bo mam poprzednia drukarka była tej firmy i do jej pracy miałem wiele zastrzeżeń. |
Witam. Mam okazje zamówić jakiś mały sprzęt z USA na handel. Co warto kupić w stanach zeby potem przez allegro sprzedać? Polecacie coś, jakiś iPod albo cuś? :)
|
Czy Melikson jeżeli dostanie żółtą kartkę w pierwszym meczu z Apoelem to zagra w rewanżu czy będzie pauzował ?
|
Cytat:
|
Jakieś w miare tanie, fajne bluzy ktoś poleci ? :), najlepiej allegro.
|
Cytat:
http://allegro.pl/elegancka-bluza-me...714828319.html http://allegro.pl/elegancka-bluza-me...705878268.html |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Mam od goscia 3 bluzy juz dlugo... jakosc elegancka ,cena atrakcyjna... Polecam |
Cytat:
|
takie pytanko:
czy jest jakiś program np google feed coś tam, że zaznaczam jakieś tam stronki i jak tylko pojawi się jakieś uaktualnienie, nowy news, od razu przychodzi mi powiadomienie na komórkę? |
Gdy podłączam MP3 lub pendrive'a do kompa, on go nie widzi, nie ma żadnej ikony o dysku wymiennym. Jeszcze wczoraj wszystko było okej. Jest dźwięk podłączania i odłączania sprzętu ale komputer jakby go nie widział. Wiecie może o co chodzi??
|
Jak pijecie lampkę wina ? W trakcie jedzonego obiadu, czy zaraz po ?
(z góry dzięki) |
Wino dobre na układ krążenia, oczyszcza krew. Jedna lampka w trakcie a najlepiej po obiedzie. Można nawet codziennie po jednym kielichu, beż żadnych przeciwwskazań.
|
Cytat:
Tylko nie wiem czy białego, czerwonego, półwytrawne, słodkie etc. Ale któreś z nich ;-) To taka ciekawostka odnośnie tego oczyszczania krwi ( w przypadku wina ), czy nerek w przypadku piwa. ===== ktoś coś powie o Ukrainie ( część zachodnia ), tj Lwów i czy coś jeszcze warto zobaczyć ? Wizy żadnej nie trzeba mieć ? Coś płaci się na przejsciu ? No i jak z cenami - ale żywności, i jakiś normalnych napojów ;-) ? Bo o vodzie i fajkach po 3 złote to wiem. |
jeżeli ktoś pracuje w klubie w strefie kibica to prosiłbym żeby odezwał się na priv, mam parę pytań...
|
Cytat:
Zobaczyć najlepiej cały Lwów bo oprócz tego co oficjalnie podają są takie miejsca których w przewodnikach nie uświadczysz (tak zresztą jak w Krakowie). wizy nie musisz mieć tylko paszport. nic nie płacisz wjeżdżając natomiast przy wyjeździe aby nie stać w korku do przejścia trzeba wysupłać parę dolców dla jebanych celników. ceny jedzenia trochę niższe niż w Polsce ale np. cola chipsy (ogólnie importowane towary w cenach takich jak u nas albo droższe). warto zwrócić uwagę na słodycze ;) |
Cytat:
hehe, sorry, może pomyślałem nie o tym o czym powinienem, ale jakie słodycze masz na myśli ? Sasha, Tania, Sonia ;D ? A jeszcze jedno, tam są chrywny tak ? Jakiś ludzki to ma przelicznik ? No i co polecacie do picia, żeby nie przeżyć zgonu pierwszego dnia ;p ? Piw raczej dobrych nie mają, więc pewnie jakieś winka albo wszystko na bazie spirytu. Jakiś konkretny napój i cena ? Dzięki ! 1 UAH = 37 groszy 10 złotych to ok. 26.87 UAH hrywien. Dobrze mówię ? http://www.wycieczka.pl/przewodnik/u...-ukrainie.html http://ukraina.geozeta.pl/kurswaluty Wódka 0,5 l krajowa: 6,00 – 8,00 (UAH) - 8 HRYWIEN = 3 ZŁOTE ????? |
Mam pytanie. Wczoraj w oczekiwaniu na nocny autobus pod galerią krakowską podbiły do nas psy. Zaczęli wmawiać nam , że obserwujemy ludzi i galerie jakbyśmy nie wiem co zrobili. Po chwili zaczęli przeszukiwać mnie i mojego kolegę pod pretekstem posiadania narkotyków. Oczywiście nic nie znaleźli. Tłumaczyli się później , że mają prawo do rutynowej kontroli. Czy rutynowa kontrola to również przeszukanie ?
|
Poleci ktoś dobrego ortopedę oraz chirurga gdzieś w okolicach centrum (choć niekoniecznie), przyjmującego po 16 i żeby nie zdarł ze mnie tryliona złotych za wizytę ?
@ Dzięki Sensej ! szkoda że nie mają czasu dla mnie, ale już znalazłem gdzie indziej. |
Wie ktoś jak nazywa się knajpa (bądź zna jej adres) w Pradze (u stóp Hradczan), wypełniona ludzkimi czaszkami? Pamiętam jeszcze, że jak się przechodziło koło niej, to z okna piwnicznego wystawały ręce więźnia, a u wejścia witał nas zakapturzony mnich. Z tego co wyczytałem, to dawniej były tam lochy w których zmarło dużo osadzonych tam więźniów- stąd ten klimat.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Wam tez sie wali FB? Bo mam problem z zalogowaniem - co chwile blad wyskakuje, albo "tak o " mnie wylogowuje :/
|
Cytat:
Jednak jest ;p Z wrzucaniem fotek, z wchodzeniem w aplikację, i ogólnie wywala co chwile. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl