![]() |
Cytat:
Klient najmujacy bedzie decydowal o wykonczeniu wnetrza np przy sugestji Wisly albo i nie, a jezeli to Wisla zdecyduje sie na prowadzenie wlasnych resteuracji, barow czy stojska z znaczkami pocztowymi to wtedy zaproponuje rozwiazanie-raczej o to temu Panu chodzilo |
Cytat:
|
Cytat:
"Podciagniecie" mediow do kazdego miejsca pod trybuna to nie ejst zaden problem. Jedny o czym sie mysli na poczatku to kible i kanalizacja. BTW - szczerze watpie w gaz pod stadionem. Za duze zagrozenie pozarowe. |
Cytat:
|
Gaz lubi wybuchac : )
|
Gaz sam w sobie jest niebezpieczny, i w nowoczesnym budownictwie o ile jest to możliwe zastępuje się go, np w takich restauracjach prądem. Inna sprawa to ogrzewanie, ale wtedy instalacja ogranicza się tylko do zasilania kotłowni. Tak jak wspomniane jest wcześniej, to przyszły najemca będzie decydował co i jak, i na pewno miejsce pod instalacje jest przewidziane. Byle by tylko za catering nie zabierał się Aspen, tak jak robi to obecnie na stadionie....
|
Cytat:
|
Mogliby zrobić Burger Kinga. To jest najlepsza amerykańska knajpa, a do Zakopianki mi się nie chce jeździć. Przy okazji zawsze to jakieś wsparcie finansowe dla Wisły. Z drugiej strony głupio tak knajpę na stadionie robić :/ Ale co prawda to prawda- Obtułowicz to dziwny człowiek, projekt stadionu ma dużo błędów.
|
Cytat:
hehe:rotfl: |
Cytat:
|
byle co byle by była alternatywa od kiełbasek Aspena..
|
Mieszkałem trochę w Stanach i 100 razy wolęBurger Kinga od MCsyfacza. Ale może by tak jakaś normalna knajpa na stadionie? Nie tylko hamburgery są na świecie... Dla mnie najważniejsze i tak jest (będzie) klubowe muzeum. Żeby tam w końcu stanęło jakieś Europejskie trofeum...
|
tylko BK
sorry za offtop ale musze poprzec stawskiego.
Burger King jest o trzy klasy lepszy od McD. |
może w stanach bo na pewno nie ten z Zakopiańskiej - jadłem dziś - wyjątkowy syf :(
|
To nie temat o burgerach ale wtrącę swoje trzy grosze. Wg mnie zarówno Mac i Burger to straszne syfy.. Jakbym jednak miał wybierać to poszedłbym do tego pierwszego. Burgera jadłem w Hiszpanii i na Wyspach i był wręcz beznadziejny. No ale o gustach (a przy takim żarciu o ich braku ;) się nie dyskutuje
A jeśli chodzi o stadion to fajnie jakby powstała tam knajpa średniej klasy. Ale zgadzam się z kolegą, że najważniejsze będzie Muzeum Wisły Kraków. Mam nadzieje, że zostanie zaprojektowane z głową, a nie sztampowo... Bo wg mnie właśnie to decyduje w dużym stopniu o jego sukcesie. Dla przykładu podam Muzeum w Żywcu. Byłem ostatnio i myślałem, że będzie nuda straszna i poszedłem tylko ze względu na znajomych i piwo na końcu wycieczki ;) A jak się okazało, projektanci muzeum wykazali się ogromną fantazją i na prawdę co chwilę byłem zaskakiwany. Właśnie czegoś takiego chciałbym pod naszym stadionem. Tylko oczywiście nietuzinkowy projekt, nietuzinkowe wykonanie i nietuzinkowi pracownicy kosztują więcej niż przeciętni.. |
Jeszcze trybuny nie ma a tu już dyskusja jakie knajpy się pojawią :rotfl:
Cytat:
|
Cytat:
ps. nic wspólnego z Panem O. nie mam ale będe go bronił bo jest naprawde dobrym arch. a jak się czyta posty jeden po drugim to wydaje sie że na samym forum jest wielu takich co by niby stadion lepiej zaprojektowali. Cieszmy się z tego co jest bo zmienić tego nie zmienimy.Troche optymizmu :P |
Cytat:
Nie wiem co wy tak za tymi amerykanskimi wynalazkami jestescie , ja w stanach tymczasowo ;) juz 4 lata jestem i sumie raz czy dwa zjadlem cos ii myslalem ze sie pozygam. Jezeli jakas restauracyjka powstanie pd trybuna to niech nam gotuja cos co wszyscy jedza i lubia od lat. Gwarantuje ze dobry szaszlyk ,kielbsa czy schaboszczak w kanajpce zasloni wam swiat fastfoodow i tego typu badziewia. |
Cytat:
jak by amerykance zezarli szaszłyk dobry albo kielbaske( o ktorym pewnie 3/4 nawet nie slyszalo z nich) to by chyba na rzadko ze szczescia robili.Nie przypadkowo, praktycznie wszedzie maja w sklepach"Polska kielbasa". Z drugiej strony jesli tego miejsca uzytkowego ma byc sporo to dlaczego nie zrobic 2 roznych stoisk z gastro:) |
http://www.sport.pl/pilka/1,80056,65..._w_pieciu.html - możemy być spokojni ?
|
Cytat:
|
Właśnie postawili w narożniku przy D, elementy kolejnego żurawia;-) Jest jeszcze dźwig od strony murawy, ale nie mogę zorientować się co rozładowuje.
|
Cytat:
taaaa ,a dzis wyczytałem ze tylko w 3 polskich miastach jutro napisza ze w 5 a pojutrze ze jeszcze do walki o Euro przytępuje Myszków i Radzionków Szlag mnie juz trafia jak codziennie czytam cos innego tajne raporty,wiesci "pewne" ,"100%" ,"zaklepane",a pewnie jeden z drugim nie mąja co robic to wymyslają byle cos nabazgrać. |
teraz tylko 1 kamera dziala z 3 ktore byly???
|
Cytat:
|
ktora masz 2 z widokiem na a i b??
|
Cytat:
No jasne Kulka, ze schabowy czy golonko bije fastfooda na kazdej linii ale nie da sie sprawnie i szybko nakarmic takim obiadkiem 3-4 tysiecy osob. Wiadomo, ze najwiekszy ruch w tych miejscach bedzie w dni meczowe. |
a daj mi adresy d tych 2 kamerek:)
|
Cytat:
http://www.krakow.pl/kamera/wisla/ http://www.2012.org.pl/pl/miasta-gos...ow/kamera.html |
Spójrzcie co powstaje w tej chwili przy budowanej trybunie:
http://www.2012.org.pl/images/krakow2_aktualny_1024.jpg Wygląda to jak scena. Jakaś niespodzianka na mecz z Legią? ;) |
Masz racje to jest scena.Liga+ extra bedzie nadawana ze stadionu Wisły zaraz po meczu
|
a to nie scena po juwenaliach?????
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Nikt tego nie wie. Ale wielka szkoda że usunięto część tego pięknego wiślackiego napisu...
|
nie wiecie co dzis tam robi ten duży dźwig? czyżby stawiali żurawia?:)
|
Owszem owszem :) widać dodatkowy element tego szarego żurawia jak leży :) wreszcie jakiś konkretny ruch :)
Lajtu jak masz chodzić na R22 tylko po to żeby zjeść tą jebaną kiełbaskę to radzę w ogóle nie chodzić a zapas kupić sobie do domu i siedzieć przed TV i nie narzekać. |
Tak praca wre jest zatem nadzieja, ze w rocznice zburzenia starego C bedzie tam cos wiecej niz tylko zabetonowana dziura.
|
Zaplecze gastronomiczne musi byc bo bez niego lezymy... szlak mnie trafia jak mam stac po te kiełbaski tak długo jeszcze dostane surową
|
Żuraw już prawie gotowy, a ktoś mówił że prace się wydłużą.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl