Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8096)

Ivory1906 18.08.2011 14:07

Nie tylko na boisku ale takze na trybunach bedzie ciekawie :) Spartak przygotowal specjalne szaliki, napis na nich brzmi tak...Legia to stara K... Legia J.... i piesc rozbijajaca herb klubu. Ciekawy sposob prowokacji.

Sartre 18.08.2011 15:29

Cytat:

My pokonaliśmy Spartaka 1-0, idziemy na mistrza.
My nawet po przegranych meczach z wielkimi firmami idziemy na mistrza :D

Mecz jak mecz, szanse mamy niewielkie, ale też nie jest tak, że wygrana jest niemożliwa. Jeżeli uda się skończyć na zero z tyłu, to już będzie kozacko, chociażby i z przodu takie samo jajo :) Dwa razy autobus w polu karnym, 2x 0:0 i w karnych wszystko zdarzyć się może :)

Natomiast to, na co liczę, to ostre pi***olnięcie na trybunach :)

ladek1989 18.08.2011 15:56

Pytanie do kolegów z Warszawy-prawda to, że na meczu z Spartakiem będą kibice z Lecha razem z ruskimi?
a te osławione szaliki to żenada moim zdaniem, można kogoś nie lubić, ale trochę szacunku przeciwnikowi się należy.

Pozdrawiam

flamengista 18.08.2011 16:10

Legia ograła poprzednio Turasów, którzy byli zespołem o porównywalnej klasie jak Spartak. Więc moim zdaniem nie są bez szans. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby doszło do powtórki z poprzedniej rundy. Czyli autobus, wykorzystana jedna z kontr i zwycięstwo.

Natomiast Śląsk ma znacznie trudniej, bo Rumuni grają bardzo ostro i zdecydowanie, a dodatkowo taktycznie są świetni. To dla nich bardzo niewygodny przeciwnik.

Jeśli miałbym obstawiać, to Legia coś strzeli (1-0), a Śląsk gładko przegra (0-2).

Kibic1928 18.08.2011 16:32

To co panowie 3:0 dla Spartaka?:-D

flamengista - zespołowo może i klasy porównywalne, indywidualności które mogą przesądzić wynik spotkania - więcej ma Spartak.

Emenems81 18.08.2011 16:43

Legia ma trudniejszego rywala jak My, natomiast Śląsk po walce.. może zremisuje :]

Gwiaździsty 18.08.2011 16:48

Moskwa kontra "Mała Moskwa". Nie lubię takich losowań. Legii nie cierpię jak ruskich. A tu tylko jeden z nich odpadnie. Wszystko przemawia za tym, że oryginał wyjdzie w dwumeczu zwycięsko.

felipe 18.08.2011 16:58

Dobra oprawa Legii.
Tradycyjnie zresztą.

wonski_eNHa 18.08.2011 16:58

Gdzie jest ten komplet na stadionie Legii? Halo!

Ładna oprawa. Też Was nie nawidzę, panie i panowie, miłośnicy Legii Warszawa.

Emenems81 18.08.2011 16:59

Szacun za oprawę, jak zwykle fajnie wyszła

szczepek19 18.08.2011 17:01

Ło ku**a ! :D

Kibic1928 18.08.2011 17:02

no no no 1:0..

wwf 18.08.2011 17:35

Starczy sił na cały mecz. Legia jest teraz w dużym gazie i to widać.

whistar 18.08.2011 17:37

Nie znoszę Ruskich dlatego chyba jednak kibicuję Legii (to dylemat podobny jak wtedy gdy gra Real z Bayernem he he he). Jak wam się podoba obiektywny Kowal (nie było karnego za reke, zolta kartka dla Komorowskiego zasłużona itp..)?

Pan Jotka 18.08.2011 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Qbz (Post 1149256)
Gdyby Wislacy grali wczoraj tak agresywnie i tak zapierdzielali to by bylo wyzej niz 1:0, tam caly czas ktos doskakuje jak Spartak ma pilke

Nie chrzań. Walczyli ile wlezie. Ruskie po prostu cofnęły się za bardzo. Apoel poszedł do przodu. Ot cąła tajemnica.
PS. Legia walczy i to się może podobać.Są w formie.

Lechista69 18.08.2011 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Qbz (Post 1149256)
Gdyby Wislacy grali wczoraj tak agresywnie i tak zapierdzielali to by bylo wyzej niz 1:0, tam caly czas ktos doskakuje jak Spartak ma pilke

Gościu ale co ty gdybasz, zagrali wspaniale i mają bardzo dobry wynik przed rew, no ale tak jak ktoś powiedzial że 10:0 byłoby za mało...



Legia niezle zaczela, spartak jak narazie nie istnieje czym osobiscie mnie zawiodl bo ponoc taki potentat ( albo spartak dostal w splot sloneczny po tej bramce w 3 minucie i jeszcze nie wie co sie stalo albo nie wiem co z nimi) ... na plus gra Radovica, ogolnie podoba mi sie zadziornosc zespolu Macka... nie widze zadnych dzid na wysokiego napastnika ocb ? :P

Lysy 18.08.2011 17:38

Widać rękę Skorży.

whistar 18.08.2011 17:38

Nie znoszę Ruskich dlatego chyba jednak kibicuję Legii (to dylemat podobny jak wtedy gdy gra Real z Bayernem he he he). Jak wam się podoba obiektywny Kowal (nie było karnego za reke, zolta kartka dla Komorowskiego zasłużona itp..)?

CH. 18.08.2011 17:38

Oprawe Legii to zawsze pokażą z na wprost, naszą albo w ogóle albo z boku..

Lysy 18.08.2011 17:39

Zaczyna widać rękę Skorży.

fst 18.08.2011 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Qbz (Post 1149256)
Gdyby Wislacy grali wczoraj tak agresywnie i tak zapierdzielali to by bylo wyzej niz 1:0, tam caly czas ktos doskakuje jak Spartak ma pilke


Szczerze w to wątpię, APOEL to mimo wszystko mocniejszy rywal od Spartaka na ten moment. Grając wysokim presingiem ryzykowalibyśmy bardzo, cypryjczycy po prostu za dobrze operowali piłką. Z reszta zobaczymy czy Legia wytrzyma w takim tempie cały mecz, jeśli nie to mogą mieć na prawdę ciężka końcówkę, w której wszystko może się odwrócić na korzyść rusków.

Emenems81 18.08.2011 17:45

APOEL mocniejszy? Wolne żarty :)

szlaQ 18.08.2011 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Qbz (Post 1149256)
Gdyby Wislacy grali wczoraj tak agresywnie i tak zapierdzielali to by bylo wyzej niz 1:0, tam caly czas ktos doskakuje jak Spartak ma pilke

To jest całkiem inny mecz więc nie ma co gdybać i inaczej grający rywal ...

HEDu 18.08.2011 17:49

Ulalala Legia pięknie gra. No cóż, w lidze kibicuje Wiśle ale miło sie ogląda taką Legie w pucharach. Może podwyższą prowadzenie...

rafkur 18.08.2011 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez whistar (Post 1149263)
Nie znoszę Ruskich dlatego chyba jednak kibicuję Legii (to dylemat podobny jak wtedy gdy gra Real z Bayernem he he he). Jak wam się podoba obiektywny Kowal (nie było karnego za reke, zolta kartka dla Komorowskiego zasłużona itp..)?


To mamy podobnie ))
Nie no dzisiaj jestem zdecydowanie za Legią - lepszy swój wróg niż obcy - jak mawiał klasyk i tu zdecydowanie jest podobnie. Ruskich toleruje w jednej formie egzystencji - tej ostatniej na naszej drodze.
Meczu Legii i naszego nie ma co porównywać - to są zupełnie inne sytuacje. Dzisiaj idą na wymianę. Wczoraj dominowała po obu stronach taktyka i asekuracja. Gol na "dzień dobry" ustawił to co się będzie działo dalej.

PS Czy ja dobrze słyszałem, że panowie ( i pewnie też panie )) jadą często z "ruską kuwą" ? Może to nie są najwyższe loty i może jestem prymitywny ale +10 do szacunku :rotfl:

cinekw 18.08.2011 17:55

Pod koniec już ledwo wytrzymali po tym pressingu z początku, ale niech żałują, że nie wpadło więcej niż 1 ..

Hanys 18.08.2011 17:56

Na Pepsi Arena grają w przerwie meczowej Muse - dobry gust muzyczny tam mają.

Hanys 18.08.2011 17:56

Na Pepsi Arena grają w przerwie meczowej Muse - dobry gust muzyczny tam mają.

fst 18.08.2011 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Emenems81 (Post 1149272)
APOEL mocniejszy? Wolne żarty :)

Zwróć uwagę na samą organizację gry, piłkarze APOELU zawsze mieli więcej niż 1 opcje do rozegrania piłki, mimo, że broniliśmy się praktycznie całym zespołem co znacznie zagęszcza pole gry i dodatkowo utrudnia dobre rozegranie piłki. Problem w grze presingiem polega na tym, że jak już się z niego wyjdzie to się ma masę miejsca do szybkiego ataku. Dodaj do tego szybkich i dobrych technicznie piłkarzy i masz już gorąco pod własna bramką. Tak czy siak, Legia sobie na razie nieźle poczyna. Zobaczymy jak to będzie wyglądało w 2 połowie kiedy zacznie brakować sił i Spartak będzie miał więcej czasu i miejsca do rozgrywania.

Emenems81 18.08.2011 17:59

Zobaczymy na ile im sił starczy..

wwf 18.08.2011 17:59

Jak ktoś mówi że APOEL jest lepszy od Spartaka to chyba nie zna się na piłce. Martwi tylko jedno. Jak Wisła odpadnie z Cyprem a Legia przejdzie Spartak to gazety będą pisać że gdyby mistrzem została Legia to dziś mielibyśmy zespół w Lidze Mistrzów.

Ja osobiście uważam że Wisła zremisuje na Cyprze 0-0 a Legia przegra na wyjeżdzie 2-1 ale po 1-0 w Warszawie da jej to awans.

No nic zobaczymy co przyniesie 2 połowa a potem mecz Śląska.

CH. 18.08.2011 18:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Emenems81 (Post 1149272)
APOEL mocniejszy? Wolne żarty :)


Ogólnie czy jeśli porównamy występ Apoelu z wczoraj i dzisiejszy Spartaka z 1 połowy?
bo jeśli w ten sposób porównamy to wątpie czy dzisiejszy Spartak zremisowałby chociaż z wczorajszym Apoelem. Spartak na pewno OGÓLNIE jest mocniejszy od Apoelu, ale w tym meczu akurat nic ciekawe nie gra i nie miałby szans z wczorajszym Apoelem. Samą organizacją gry Apoel bije na łeb Spartaka. Spartak wygląda jakby pierwszy raz ze sobą grali.

Przed meczem było pisane Spartak jest w dołku, to już nie ten zespół co kiedyś. Owszem, budzet może robić wrażenie, tyle że w Rosji nawet 2 ligowa drużyna ma budzet większy od 3/4 drużyn z naszej Ekstraklasy. I nic z tego nie wynika.

Nie ujmuje oczywiście nic Legii, dosyć przypadkowy gol z początku, Spartak w szoku i na razie się nie może otrząsnąc..

dawidTS 18.08.2011 18:02

Dziwicie sie ?
Prasa w Rosji nazwala Macieja polskim Jose Mourinho ,wiec Spartak wyszedl posrany :)

hehehe

Dubi 18.08.2011 18:03

Legia robi naprawdę dobre wrażenie, podoba mi się ich gra, szybkie, składne akcje, żadnych głupich strat, zobaczymy co pokaze druga połowa ( w rewanzu Legia bez Manu i Komorowskiego )

Emenems81 18.08.2011 18:04

APOEL mocniejszy? Wolne żarty :)

arti 18.08.2011 18:05

Spartak tak łatwo nie odpuści.
Pytanie ile sił mają jeszcze legioniści.
Bez względu na wynik końcowy - 3 pkt dziś byłyby świetne w kontekście przyszłości polskich drużyn w pucharach.

Emenems81 18.08.2011 18:05

Coś się forum kisi, podwaja albo i potraja wpisy, a co do organizacji, to przeciwnik gra tak na ile się mu pozwala.

TRNKRN 18.08.2011 18:08

I po sensacji :D

brylant17 18.08.2011 18:08

1:1 już ładny gol :D ja tam czekam na Śląsk :D

Pan Jotka 18.08.2011 18:09

No i po 1....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl