![]() |
Nie tylko na boisku ale takze na trybunach bedzie ciekawie :) Spartak przygotowal specjalne szaliki, napis na nich brzmi tak...Legia to stara K... Legia J.... i piesc rozbijajaca herb klubu. Ciekawy sposob prowokacji.
|
Cytat:
Mecz jak mecz, szanse mamy niewielkie, ale też nie jest tak, że wygrana jest niemożliwa. Jeżeli uda się skończyć na zero z tyłu, to już będzie kozacko, chociażby i z przodu takie samo jajo :) Dwa razy autobus w polu karnym, 2x 0:0 i w karnych wszystko zdarzyć się może :) Natomiast to, na co liczę, to ostre pi***olnięcie na trybunach :) |
Pytanie do kolegów z Warszawy-prawda to, że na meczu z Spartakiem będą kibice z Lecha razem z ruskimi?
a te osławione szaliki to żenada moim zdaniem, można kogoś nie lubić, ale trochę szacunku przeciwnikowi się należy. Pozdrawiam |
Legia ograła poprzednio Turasów, którzy byli zespołem o porównywalnej klasie jak Spartak. Więc moim zdaniem nie są bez szans. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby doszło do powtórki z poprzedniej rundy. Czyli autobus, wykorzystana jedna z kontr i zwycięstwo.
Natomiast Śląsk ma znacznie trudniej, bo Rumuni grają bardzo ostro i zdecydowanie, a dodatkowo taktycznie są świetni. To dla nich bardzo niewygodny przeciwnik. Jeśli miałbym obstawiać, to Legia coś strzeli (1-0), a Śląsk gładko przegra (0-2). |
To co panowie 3:0 dla Spartaka?:-D
flamengista - zespołowo może i klasy porównywalne, indywidualności które mogą przesądzić wynik spotkania - więcej ma Spartak. |
Legia ma trudniejszego rywala jak My, natomiast Śląsk po walce.. może zremisuje :]
|
Moskwa kontra "Mała Moskwa". Nie lubię takich losowań. Legii nie cierpię jak ruskich. A tu tylko jeden z nich odpadnie. Wszystko przemawia za tym, że oryginał wyjdzie w dwumeczu zwycięsko.
|
Dobra oprawa Legii.
Tradycyjnie zresztą. |
Gdzie jest ten komplet na stadionie Legii? Halo!
Ładna oprawa. Też Was nie nawidzę, panie i panowie, miłośnicy Legii Warszawa. |
Szacun za oprawę, jak zwykle fajnie wyszła
|
Ło ku**a ! :D
|
no no no 1:0..
|
Starczy sił na cały mecz. Legia jest teraz w dużym gazie i to widać.
|
Nie znoszę Ruskich dlatego chyba jednak kibicuję Legii (to dylemat podobny jak wtedy gdy gra Real z Bayernem he he he). Jak wam się podoba obiektywny Kowal (nie było karnego za reke, zolta kartka dla Komorowskiego zasłużona itp..)?
|
Cytat:
PS. Legia walczy i to się może podobać.Są w formie. |
Cytat:
Legia niezle zaczela, spartak jak narazie nie istnieje czym osobiscie mnie zawiodl bo ponoc taki potentat ( albo spartak dostal w splot sloneczny po tej bramce w 3 minucie i jeszcze nie wie co sie stalo albo nie wiem co z nimi) ... na plus gra Radovica, ogolnie podoba mi sie zadziornosc zespolu Macka... nie widze zadnych dzid na wysokiego napastnika ocb ? :P |
Widać rękę Skorży.
|
Nie znoszę Ruskich dlatego chyba jednak kibicuję Legii (to dylemat podobny jak wtedy gdy gra Real z Bayernem he he he). Jak wam się podoba obiektywny Kowal (nie było karnego za reke, zolta kartka dla Komorowskiego zasłużona itp..)?
|
Oprawe Legii to zawsze pokażą z na wprost, naszą albo w ogóle albo z boku..
|
Zaczyna widać rękę Skorży.
|
Cytat:
Szczerze w to wątpię, APOEL to mimo wszystko mocniejszy rywal od Spartaka na ten moment. Grając wysokim presingiem ryzykowalibyśmy bardzo, cypryjczycy po prostu za dobrze operowali piłką. Z reszta zobaczymy czy Legia wytrzyma w takim tempie cały mecz, jeśli nie to mogą mieć na prawdę ciężka końcówkę, w której wszystko może się odwrócić na korzyść rusków. |
APOEL mocniejszy? Wolne żarty :)
|
Cytat:
|
Ulalala Legia pięknie gra. No cóż, w lidze kibicuje Wiśle ale miło sie ogląda taką Legie w pucharach. Może podwyższą prowadzenie...
|
Cytat:
To mamy podobnie )) Nie no dzisiaj jestem zdecydowanie za Legią - lepszy swój wróg niż obcy - jak mawiał klasyk i tu zdecydowanie jest podobnie. Ruskich toleruje w jednej formie egzystencji - tej ostatniej na naszej drodze. Meczu Legii i naszego nie ma co porównywać - to są zupełnie inne sytuacje. Dzisiaj idą na wymianę. Wczoraj dominowała po obu stronach taktyka i asekuracja. Gol na "dzień dobry" ustawił to co się będzie działo dalej. PS Czy ja dobrze słyszałem, że panowie ( i pewnie też panie )) jadą często z "ruską kuwą" ? Może to nie są najwyższe loty i może jestem prymitywny ale +10 do szacunku :rotfl: |
Pod koniec już ledwo wytrzymali po tym pressingu z początku, ale niech żałują, że nie wpadło więcej niż 1 ..
|
Na Pepsi Arena grają w przerwie meczowej Muse - dobry gust muzyczny tam mają.
|
Na Pepsi Arena grają w przerwie meczowej Muse - dobry gust muzyczny tam mają.
|
Cytat:
|
Zobaczymy na ile im sił starczy..
|
Jak ktoś mówi że APOEL jest lepszy od Spartaka to chyba nie zna się na piłce. Martwi tylko jedno. Jak Wisła odpadnie z Cyprem a Legia przejdzie Spartak to gazety będą pisać że gdyby mistrzem została Legia to dziś mielibyśmy zespół w Lidze Mistrzów.
Ja osobiście uważam że Wisła zremisuje na Cyprze 0-0 a Legia przegra na wyjeżdzie 2-1 ale po 1-0 w Warszawie da jej to awans. No nic zobaczymy co przyniesie 2 połowa a potem mecz Śląska. |
Cytat:
Ogólnie czy jeśli porównamy występ Apoelu z wczoraj i dzisiejszy Spartaka z 1 połowy? bo jeśli w ten sposób porównamy to wątpie czy dzisiejszy Spartak zremisowałby chociaż z wczorajszym Apoelem. Spartak na pewno OGÓLNIE jest mocniejszy od Apoelu, ale w tym meczu akurat nic ciekawe nie gra i nie miałby szans z wczorajszym Apoelem. Samą organizacją gry Apoel bije na łeb Spartaka. Spartak wygląda jakby pierwszy raz ze sobą grali. Przed meczem było pisane Spartak jest w dołku, to już nie ten zespół co kiedyś. Owszem, budzet może robić wrażenie, tyle że w Rosji nawet 2 ligowa drużyna ma budzet większy od 3/4 drużyn z naszej Ekstraklasy. I nic z tego nie wynika. Nie ujmuje oczywiście nic Legii, dosyć przypadkowy gol z początku, Spartak w szoku i na razie się nie może otrząsnąc.. |
Dziwicie sie ?
Prasa w Rosji nazwala Macieja polskim Jose Mourinho ,wiec Spartak wyszedl posrany :) hehehe |
Legia robi naprawdę dobre wrażenie, podoba mi się ich gra, szybkie, składne akcje, żadnych głupich strat, zobaczymy co pokaze druga połowa ( w rewanzu Legia bez Manu i Komorowskiego )
|
APOEL mocniejszy? Wolne żarty :)
|
Spartak tak łatwo nie odpuści.
Pytanie ile sił mają jeszcze legioniści. Bez względu na wynik końcowy - 3 pkt dziś byłyby świetne w kontekście przyszłości polskich drużyn w pucharach. |
Coś się forum kisi, podwaja albo i potraja wpisy, a co do organizacji, to przeciwnik gra tak na ile się mu pozwala.
|
I po sensacji :D
|
1:1 już ładny gol :D ja tam czekam na Śląsk :D
|
No i po 1....
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl