Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Dymisja Kasperczaka. Kto jego następcą? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7522)

Cfaniak 21.08.2010 09:01

Maaskant !! i znowu rozczarowanie :/ a mial byc Dan albo Jimenez.....

janko04 21.08.2010 09:01

I mamy Holenderską Wisłę:)

mic1992 21.08.2010 09:02

.......e takiego trenera, żadnych sukcesów, znowu ....a kompromitacja

Hudy 21.08.2010 09:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez joszi (Post 965404)
Wg holenderskiej prasy w razie zatrudnienia u nas Valckxa ten chętnie widziałby jako trenera Roberta Maaskanta.

http://www.bndestem.nl/sport/sportal...r-Maaskant.ece

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...renerem_wisly/

Na tyle nas stać

Griszka30KR 21.08.2010 09:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cfaniak (Post 965416)

Dziękuje za linka i dziękuje za takiego trenera......


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl