![]() |
Maaskant !! i znowu rozczarowanie :/ a mial byc Dan albo Jimenez.....
|
I mamy Holenderską Wisłę:)
|
.......e takiego trenera, żadnych sukcesów, znowu ....a kompromitacja
|
Cytat:
Na tyle nas stać |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl