Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7385)

Jagul 31.07.2010 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 949622)
I bardzo dobrze

No bardzo dobrze. Super k*rwa. Wszyscy patrzą na tego chłopa przez pryzmat czerwonej kartki którą dostał.
Teraz módlmy się, aby Cleber wyzdrowiał, bo inaczej w Baku będą jaja jakich jeszcze nie było.

SpoXsteR 31.07.2010 20:09

jeszcze zaplacza za nim jak nie bedzie kogo wystawic

lucekj 31.07.2010 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez witeq (Post 949566)
Jovanic- Cikos, Cleber, Bunoza, Diaz - Małecki,Wilk, Garguła, Kirm - Żurawski, Boguski
z ławki zależnie od wyniku Paweł Brożek, Wojciech Ł. i Pi. Brożek
od początku wysoki presing (jak nasi wytrzymają) i bardzo ofensywna gra bocznych obrońców.

sory (jak to się potocznie mówi) "Mieciu", ale chyba fantazja Cię poniosła z tym Bunoza. Większego ogóra na oczy nie widziałem, Jacek Matyja czy Jop to profeska przy nim,

też nie wiem na jakim fakcie opierasz zastąpienie Sobola Wilkiem, chyba na takim samym, jak wystawienie Pajlicia zamiast kogokolwiek w przypadku Kasperczaka :]

w czym Kowalski jest gorszy od Bunozy?

mam nadzieję, że powyższy skład nie przewija się w myślach naszego trenera gdyż wpierd... i mega kompromitacja murowana.


Tak więc lekkie korekty:

Bunoza-> Kowalski, Kirm->Pi.Brożek, Wilk->Sobol i można grać co do Boguskiego nie jestem pewien, nie wiem czy nie lepiej Mały w napadzie i Łobo :] na prawej

pozdrawiam bez napinki za Mietka ;)

thechris 31.07.2010 20:15

Z jednej strony szkoda, ze Bunoza dostal dwie zolte bo bedzie pretekst do tlumaczenia sie po kolejnej porazce z powodu "oslabienia druzyny".
iuuu
Z drugiej strony Heniek moglby wpasc na idiotyczny pomysl z wystawieniem go w pierwszej jedynastce wiec chyba lepiej, ze nie bedzie mial takiej mozliwosci...

Co do Malego to kiedys go lubilem bo skupial sie na grze i gral j a teraz gwiazdorzy wiec nie mam nic przeciwko jesli bedzie to robil innym klubie.

lucekj 31.07.2010 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 949634)
No bardzo dobrze. Super k*rwa. Wszyscy patrzą na tego chłopa przez pryzmat czerwonej kartki którą dostał.
Teraz módlmy się, aby Cleber wyzdrowiał, bo inaczej w Baku będą jaja jakich jeszcze nie było.

Diaz z Kowalskim w ostateczności

wojti11795 31.07.2010 20:27

Cytat:

thechris
[QUOTEZ drugiej strony Heniek moglby wpasc na idiotyczny pomysl z wystawieniem go w pierwszej jedynastce wiec chyba lepiej, ze nie bedzie mial takiej mozliwosci...
][/QUOTE]

Dokładnie o tym samym pomyślałem gdy dostasł czerwoną kartke. Myśle że jeśli Cleber będzie zdrowy Heniu mógłby zrobić to co zrobiono w meczy z Beitarem gdzie na środku obrony grali Cleber i Diaz, szło całkiem nieźle.

orzeu 31.07.2010 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 949634)
No bardzo dobrze. Super k*rwa. Wszyscy patrzą na tego chłopa przez pryzmat czerwonej kartki którą dostał.
Teraz módlmy się, aby Cleber wyzdrowiał, bo inaczej w Baku będą jaja jakich jeszcze nie było.

No fakt, gdyby nie dostal tej czerwonej to jeszcze przez te 10 minut ze dwa razy dalby sie przeskoczyc (znaczy w ogole by nie skoczyl do glowki), ze trzy razy podal Azerom i z jeden raz dal sie obwiesc jakims prostym zwodem, a na koniec wy*******il przy probie blokady dosrodkowania. Wiec rzeczywiscie, wszyscy oceniaja go przez pryzmat czerwonej. Gdyby nie ona zaliczylby jeszcze gorszy wystep i mial wiecej bledow niz we wczesniejszych 80 minutach.

JOSE 841 31.07.2010 20:42

wie ktoś kiedy rewanż (za 2 czy za tydzień) z Azerami i czy będzie w Polsacie otwartym????

Mario Nh 31.07.2010 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 949668)
wie ktoś kiedy rewanż (za 2 czy za tydzień) z Azerami i czy będzie w Polsacie otwartym????

Tak, ma być w otwartym Polsacie.

martinius028 31.07.2010 21:02

W ten czwartek już.
A co do Wilka to wg mnie jest lepszy od Sobola w grze do przodu, ale znając Kasperczaka wystawi Sobola i tak.
Piotr Brożek na skrzydło Diaz na lewą Cleber wraca do środka w ataku to i tak bez różnicy bo nie mam podstaw żeby oceniać kogokolwiek z tej formacji pozytywnie po ostatnim meczu, no może Mały ale to trochę jeździec bez głowy i gdzie by nie grał szumu może narobić.

polska.mysl.szkoleniowa 31.07.2010 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 949676)
Tak, ma być w otwartym Polsacie.

Jednym słowem piłkarska uczta dla całej Polski.

Ogryzek 31.07.2010 21:06

Chyba lepiej żeby nie było tego w otwartej stacji. Po co sobie wstyd robić.

Ale oczywiście wierzyć trzeba. Ja liczę na stałe fragmenty gry. Nic innego nie przychodzi mi do głowy z obecną dyspozycją fizyczną naszych kopaczy.

Mario Nh 31.07.2010 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez polska.mysl.szkoleniowa (Post 949686)
Jednym słowem piłkarska uczta dla całej Polski.

Już bez przesady panowie. Czasu nie cofniemy a tym meczem mogą jeszcze odkupić winy.

lucekj 31.07.2010 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 949689)
Już bez przesady panowie. Czasu nie cofniemy a tym meczem mogą jeszcze odkupić winy.

Pamiętacie kiedy odkupiliśmy jakiekolwiek winy w rewanżu w dodatku grajac na wyjedzie? (Real S. odpada)

WISŁAZWE 31.07.2010 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 949687)
Chyba lepiej żeby nie było tego w otwartej stacji. Po co sobie wstyd robić.

Ale oczywiście wierzyć trzeba. Ja liczę na stałe fragmenty gry. Nic innego nie przychodzi mi do głowy z obecną dyspozycją fizyczną naszych kopaczy.


Może, akurat w Azerbejdżanie będzie burza i przerwą transmisje albo Polsat się zlituje i sam zablokuje :lol:

A tak, poważnie to chcę zobaczyć w czwartek, walkę i zaangażowanie a nie dreptanie, człapanie i chodzenie. Sami sobie piłkarze takiego piwa naważyli to teraz trzeba je wypić i pokazać, że mają jaja i gryźć trawę 90 czy tam 120 minut, nie obchodzi mnie styl, potrzebujemy zwycięstwa i koniec.

lucekj 31.07.2010 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 949692)
Może, akurat w Azerbejdżanie będzie burza i przerwą transmisje albo Polsat się zlituje i sam zablokuje :lol:

A tak, poważnie to chcę zobaczyć w czwartek, walkę i zaangażowanie a nie dreptanie, człapanie i chodzenie. Sami sobie piłkarze takiego piwa naważyli to teraz trzeba je wypić i pokazać, że mają jaja i gryźć trawę 90 czy tam 120 minut, nie obchodzi mnie styl, potrzebujemy zwycięstwa i koniec.

taaaa... to piwko wypijemy MY kibice:) piłkarze nam postawią mega browara.


Trzeba wierzyć, jedynie to nam pozostało, nadziei nie ma żadnej.

Ile razy się łudziłem i miałem nadzieję i tyle samo razy chodziłem potem zbity jak pies.

crazykaro 31.07.2010 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucekj (Post 949694)
taaaa... to piwko wypijemy MY kibice:) piłkarze nam postawią mega browara.


Trzeba wierzyć, jedynie to nam pozostało, nadziei nie ma żadnej.

Ile razy się łudziłem i miałem nadzieję i tyle samo razy chodziłem potem zbity jak pies.

Raz się "złudziło" w Salonikach a reszta to same przegrane nawet jak powinniśmy wygrać z plcem w d****

lucekj 31.07.2010 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 949696)
Raz się "złudziło" w Salonikach a reszta to same przegrane nawet jak powinniśmy wygrać z plcem w d****

faktycznie, zapomniałem o wejściu smoka Dragomira O.

Tak czy siak tylko wiara nam pozostaje. porównywalna z wyeliminowaniem Barcy w rewanżu przy R22.

witeq 31.07.2010 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucekj (Post 949653)
sory (jak to się potocznie mówi) "Mieciu"

i mówi to lucek. ale chciałeś obrazić czy zdyskredytować? nie można po prostu zacytować?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucekj (Post 949653)
ale chyba fantazja Cię poniosła z tym Bunoza. Większego ogóra na oczy nie widziałem, Jacek Matyja czy Jop to profeska przy nim,

Wyszedł w debiucie, za sobą miał bramkarza debiutanta, grał w parze z Kowalskim, obok nowych partnerów. Mógł się spalić. Uche to mój kuzyn chciał po pierwszym meczu na własny koszt odesłać do Hiszpanii. A zwrot "gdzie moje 2 mln marek" i kogo sie tyczył lucek zna? no, to Mieciu daj mu jeszcze szansę. Jak po sezonie się okaże że ogórek, sam będę gardłował na forum.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucekj (Post 949653)
też nie wiem na jakim fakcie opierasz zastąpienie Sobola Wilkiem, chyba na takim samym, jak wystawienie Pajlicia zamiast kogokolwiek w przypadku Kasperczaka :]

na fakcie kopania się po czołach Wisły Kraków. I jej gry ofensywnej polegającej na podaniach do najbliższego albo dzidy. Sobolewski powoli zaczyna jechać na nazwisku, niestety częste, ponieważ ma status gwiazdy. Czy coś poza walecznością jest w stanie nam zaoferować przy rozegraniu piłki? O fakcie wieku i potrzebie ogrywania zastępcy nie wspomnę. Sobol do 40 będzie "ostoją" Wisły? Boże broń

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucekj (Post 949653)
w czym Kowalski jest gorszy od Bunozy?

nie wiem, za mało materialu do porównań

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucekj (Post 949653)
mam nadzieję, że powyższy skład nie przewija się w myślach naszego trenera gdyż wpierd... i mega kompromitacja murowana.

w pierwszym meczu za to nie było kompromitacji.
Zasugerowany skład przeze mnie daje duże ryzyko wpierdo*u. Ale daje też szansę narodzenia się nowego w miarę rozumiejącego się kolektywu, który nauczy się ze sobą grać i w rundzie wiosennej będzie rządził. Postaw zamiast Bunozy Chaveza a zamiast Boguskiego Riosa i może załapiesz o czym mówię. Niestety, ale ta drużyna musi się od nowa uczyć grać.


A resztę przepraszam za Bunozę, uciekły mi kartki. Zamiast niego Kowalski. Może w końcu mu siądzie gol po rogu, coś jest tego blisko ale nie wpada

rozarian 31.07.2010 21:44

Jest tu na forum jakiś pechowy gracz,taki który nigdy nic nie wygrał u buka?Niech się nieborak zmobilizuje i w czwartek postawi parę złotych na typ 1X w tym meczu.Może będzie to skuteczniejsze od modlitwy.Amen.

crazykaro 31.07.2010 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez witeq (Post 949706)
Zasugerowany skład przeze mnie daje duże ryzyko wpierdo*u. Ale daje też szansę narodzenia się nowego w miarę rozumiejącego się kolektywu, który nauczy się ze sobą grać i w rundzie wiosennej będzie rządził. Postaw zamiast Bunozy Chaveza a zamiast Boguskiego Riosa i może załapiesz o czym mówię. Niestety, ale ta drużyna musi się od nowa uczyć grać.

Sugerowany przez ciebie skład z Wilkiem zamiast Sobola i Boguskim w ataku nie daje szans na nic! Wilk sobie z trudem radził z Przebojem a Boguski ma problemy ze strzelaniem bramek a ostatnio nawet ze składną grą w pomocy.

lucekj 31.07.2010 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez witeq (Post 949706)
i mówi to lucek. ale chciałeś obrazić czy zdyskredytować? nie można po prostu zacytować?

ale co ma lucek do mietka? :]

Cytat:

Pierwotnie napisane przez witeq (Post 949706)
Wyszedł w debiucie, za sobą miał bramkarza debiutanta, grał w parze z Kowalskim, obok nowych partnerów. Mógł się spalić. Uche to mój kuzyn chciał po pierwszym meczu na własny koszt odesłać do Hiszpanii. A zwrot "gdzie moje 2 mln marek" i kogo sie tyczył lucek zna? no, to Mieciu daj mu jeszcze szansę. Jak po sezonie się okaże że ogórek, sam będę gardłował na forum.

Lucek coś kojarzy, ale co do Bunozy.. Mogę się mylić (oby tak samo jak w przypadku Twojego kuzyna), ale na pierwszy rzut oka widać, że nie wie o co biega.

Nie wiem czy kojarzycie sytuacje jak chyba Brożek popchnął go w akcji, w której azerski obronca zakręcił nim i tylko dlatego zablkował jego uderzenie?

Akcja rodem z cyrku.

wojti11795 31.07.2010 21:59

Widziałem to, Bunoza ruszął sie wtedy jakby się czegoś naćpał.

Filippo123321 31.07.2010 22:23

Nie bedzie meczu na otwartym Polsacie - tylko Polsat Sport...

_ukoL 31.07.2010 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucekj (Post 949691)
Pamiętacie kiedy odkupiliśmy jakiekolwiek winy w rewanżu w dodatku grajac na wyjedzie? (Real S. odpada)

Iraklis Saloniki.

MWK 31.07.2010 22:34

Oczywiście, że każdy ma prawo! Ale ileż można?! Najlepiej być anonimowym, na każdym kroku cisnąć, że transfery spalone, że stadion do dupy.. A kto się zgłosił na głupie ostanie podpisy odnośnie stadionu? 3/4 tego forum pewnie rodzimego stadionu nie widziała, a co dopiero na wyjeździe była.. Można wiele zrozumieć, ale piegowatych płaczków (bo tak was postrzegam) to zrozumieć nie mogę!

MWK 31.07.2010 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucekj (Post 949746)
Nie chcę nic sugerować, ale tekst powyższego prostaczyny jest nie na miejscu.

Nie dość, że nie potrafi uchować emocji na boku to jeszcze przeinacza fakty lub też nie potrafi czytać.

Wiadomą sprawą jest, że wśród tylu piłkarzy ktoś okaże się nieporozumieniem, a ktoś być może mega gwiazdą.

Czwartkowy meczu Bunozy nie był jedynym ogórkowatym występem, w sparingu też nim kręcili we wszystkie strony świata.

any way, według mnie ten transfer będzie totalną klapą.

Dziwne, że nikt po Cikosu nie jezdzi.

Do lekarza, bo na szkołę za późno.

PS>

nie wiem jakim bezmózgim prostakiem trza być aby kibicowanie wrzucać do jednego wora z osądami na temat przeprowadzonych transferów.

Ciśnij od "prostaczyn", ale nie piłkarzy miałem na myśl, tylko grono żalących się na wszystko forumowiczów. Nie będę rzucał epitetami w drugą stronę, mam tylko nadzieję, że jesteś taki na wyjazdach jak tutaj na forum

blanco 31.07.2010 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rozarian (Post 949711)
Jest tu na forum jakiś pechowy gracz,taki który nigdy nic nie wygrał u buka?Niech się nieborak zmobilizuje i w czwartek postawi parę złotych na typ 1X w tym meczu.Może będzie to skuteczniejsze od modlitwy.Amen.

A wiesz,że to dobry pomysł ? Zawsze jestem qrwa na zero więc jak teraz postawię na Azerów to pewnie też przejebie i Wisełka będzie w IV rundzie.

MWK 31.07.2010 22:51

Czy Ty nie rozumiesz tego, że w ogóle w tym poście nie odnoszę się do naszych grajków? Tylko do naszych wspaniałych forumowiczów co mecze widzieli na skrótach na stronie lub C+ a szaleją jak Najman przed walką z Pudzianem?

crazykaro 31.07.2010 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 949758)
A wiesz,że to dobry pomysł ? Zawsze jestem qrwa na zero więc jak teraz postawię na Azerów to pewnie też przejebie i Wisełka będzie w IV rundzie.

Też się nad tym zastanawiam. Nigdy nie stawiałem ale wiedząc jakie mam szczęście to może warto zaryzykować to może Wisła przejdzie. Kurs na 1x idzie 1,75 więc jeśli postawiłbym taką stówę to 75 zł do przodu z drugiej trony jak Wiała przejdzie to się mówi trudno i cieszy się z awansu Wisły do następnej rundy:D

lucekj 31.07.2010 22:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MWK (Post 949759)
Czy Ty nie rozumiesz tego, że w ogóle w tym poście nie odnoszę się do naszych grajków? Tylko do naszych wspaniałych forumowiczów co mecze widzieli na skrótach na stronie lub C+ a szaleją jak Najman przed walką z Pudzianem?

ok, ale duże jest takich, którzy może raz byli na meczu a są mega bossami na forum, dużo jest też takich co chodzą systematycznie i też dużo się wypowiadają, są też tacy co są na prawie każdym meczu i nie wiedzą co to forum TWSD

blackluk 31.07.2010 22:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucekj (Post 949691)
Pamiętacie kiedy odkupiliśmy jakiekolwiek winy w rewanżu w dodatku grajac na wyjedzie? (Real S. odpada)

Real S. był u siebie, a nie na wyjeździe , wiec na bank odpada. :P

witeq 31.07.2010 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 949712)
Sugerowany przez ciebie skład z Wilkiem zamiast Sobola i Boguskim w ataku nie daje szans na nic! Wilk sobie z trudem radził z Przebojem a Boguski ma problemy ze strzelaniem bramek a ostatnio nawet ze składną grą w pomocy.

to jaki wolisz? zresztą pomińmy obronę, rozchodzi się o ofensywę głównie

Małecki,Diaz,Sobolewski,Kirm - Boguski, Brożek ? Wisła-Korona 0:1, Wisła-Arka 0:1
Łobodziński,Jirsak,Diaz,Kirm - Brożek, Małecki? Wisła-Cracovia 0:1
Malecki,Ba,Sobolewski,Łobodziński - Boguski, Brożek? Cracovia - Wisła 1:1
Małecki,Sobolewski,Jirsak,Kirm - Brożek, Ćwielong? Levadia-Wisła 1:0
Patryk Małecki, Radosław Sobolewski, Diaz, Tomas Jirsak (73. Mauro Cantoro), Andras Kirm - Paweł Brożek? Wisła -Levadia 1:1

zgadnij co, Brożek grał w każdym. Boguski z Korona,Arka i Cracovią której strzelił bramkę. Sobolewski w 5 z 6 najgorszych meczy Wisły w ostatnim sezonie.

Zresztą pal licho, zawsze możesz rzec że dorabiam sobie ideologię. Mnie tylko irytuje ciągłe granie tymi samymi zgranymi kartami które graja padakę od dwóch lat. Nie ma szans na nowe nazwisko, bo przecież nie można posadzić na ławce nasze gwiazdy. Sobolewski w takim razie do końca kontraktu będzie nie do ruszenia.

Stagnacja oznacza brak szansy na rozwój. Czasem trzeba zrobić krok w tył aby wyskoczyć potem do przodu.

Wilk Chavez Rios powinni być ogrywani od najbliższych meczy. Cikos juz jest, i dobrze. To są piłkarze na których Wisła może zarobić, którzy będą chcieli się w niej wypromować. Nie dostaną takiej szansy jak Brożek i Sobolewski będą nie do ruszenia.

pablooki 31.07.2010 23:57

MWK powiem Ci tak ; każdy ma prawo ponarzekać bo każdego prawdziwego kibica WISŁY może szlag trafić na widok tego co się dzieje znowu w klubie. Pytanie - a Ty masz licencję UEFA czy też nie? Bo jak nie to czemu wylewasz pomyje na innych? Grałeś kiedyś na wyższym poziomie niż szkolny z jakimś pozytywnym skutkiem? Wiesz co może powiedzieć człowiek twojego pokroju mieszkający np w Nowym Jorku o takim gościu jak Ty? Taki ćwok z jakiegoś zadupia we wschodniej europie. Pasi Ci? Bo jak nie, to nie odmawiaj prawa do kibicowania chłopakowi czy dziewczynie z małej miejscowości oddać serce DLA WISEŁKI. I najważniejsze nie stawiaj się przed innymi zasłaniając się przy tym kibicowską wiarą bo nikt Cię do tego nie upoważnił. Tak jak nikt nie upoważniał Ciebie to jechania po innych tylko dlatego, że rozżaleni trochę może za bardzo płaczą. To tyle w temacie, aha kibicuję WISEŁCE nie od wczoraj, a od tylu lat, że Ciebie (podejrzewam) na świecie jeszcze nie było i na forum zaglądam rzadko i raczej się nie udzielam. Tym razem nie wytrzymałem. Nie wylewaj tego gnoju na WIŚLACKIM forum bo mam nadzieję, że stać Cię na więcej.

ślimak 01.08.2010 07:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 949760)
Też się nad tym zastanawiam. Nigdy nie stawiałem ale wiedząc jakie mam szczęście to może warto zaryzykować to może Wisła przejdzie. Kurs na 1x idzie 1,75 więc jeśli postawiłbym taką stówę to 75 zł do przodu z drugiej trony jak Wiała przejdzie to się mówi trudno i cieszy się z awansu Wisły do następnej rundy:D

Nie ma się na czym zastanawiać. Kursy na awans Karabakch spadają. Lepiej to postawić niż 1x. Taki typ uchroni przed podwójną przegraną (u buka i na boisku) w przypadku 0-1 i odpadnięcia w dogrywce/karnych. Niestety na razie typ dostepny tylko w bwin.

A jak wtopisz to odegrasz się w IV rundzie...

lucekj 01.08.2010 09:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blackluk (Post 949762)
Real S. był u siebie, a nie na wyjeździe , wiec na bank odpada. :P

dlatego też napisałem, że odpada. Jak koledzy przypomnieli Iraklis jest dobrym przykładem.

Tylko czy jesteśmy w stanie ograć drużynę piłkarsko dużo lepszą od naszej?

_ukoL 01.08.2010 09:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucekj (Post 949836)
dlatego też napisałem, że odpada. Jak koledzy przypomnieli Iraklis jest dobrym przykładem.

Tylko czy jesteśmy w stanie ograć drużynę piłkarsko dużo lepszą od naszej?

Już za kilka dni będziesz miał okazję się przekonać czy jesteśmy w stanie ograć drużynę piłkarsko lepszą od Wisły. Chyba nie ma wątpliwości, że tą drużyną jest Karabach. :-)

Mario Nh 01.08.2010 09:35

Jaja z tym Polsatem, nie każdy mieszka w bloku żeby mieć polsat sport przy kablówce. Jako, że mam cyfrę mecz będę zmuszony obejrzeć w internecie. Żeby oglądać spotkania swojej ukochanej drużyny w każdych rozgrywkach potrzeba do tego 4 dekoderów, w 4 różnych telewizjach. BRAWO!

SĘDZIA ZGRED 01.08.2010 09:39

A teraz Panowie weźcie pod uwage gramy na wyjeździe, przeciwko drużynie która w pierwszym meczu była lepsza od nas prawie pod każdym względem technicznym, kondycyjnym, lepiej zorganizowanym taktycznie, szybkościowym. Będziemy grali przeciwko 30 tyś kibiców dokładnej liczby miejsc na ich stadionie nie znam. Możliwe że sędzia będzie też przeciwko nam,ale to domysły. W tydzień nie ma szans żeby nasi kopacze nadrobili to czego brakowało zeszłym razem...gdzie tu szanse...

KrasnalFN 01.08.2010 09:41

Cyfrowy Polsat i Cyfra+ wystarczą, jak się umie załatwić promocje to wychodzi śmiesznie tanio, sam pakiet z Polsatem Sport bez promocji kosztuje 20 zl

Co do tego czy nie będzie na otwartym Polsacie to nie jestem pewny. Być może dlatego nie ma, bo Polsat chce wcisnąc Jagiellonie. Jednak do meczu mamy jeszcze ze 4 dni i ja bym sie tak nie śpieszył, bo zawsze mogą ten mecz do Polsatu dodać.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl