![]() |
http://www.lechia.pl/_items/galeria/...0p/lg56080.jpg
http://www.lechia.pl/_items/galeria/...0p/lg56075.jpg http://www.lechia.pl/_items/galeria/...0p/lg56074.jpg lechia.pl https://lh5.googleusercontent.com/-C...C01909.ARW.jpg https://lh3.googleusercontent.com/-2...C01902.ARW.jpg autor fot podany na zdjęciach |
cud, miód, malina stadion!:)
|
Z zewnatrz jest ok, za to w srodku kompromitujace krzeselka.
|
Mi się tam podoba i z zewnątrz i od środka, do krzesełek nic nie mam. :p Piękny obiekt, cudeńko. :)
|
Coś mi nie gra. Chyba pierwszy stadion w Polsce, który bardziej podobał mi się na wizualizacji...
Choć pewnie sporo się jeszcze zmieni. Dojdzie zieleń wokół i zmyję efekt tej betonowej szarości.... |
Jak dla mnie bomba! Cudowne. Jeszcze kilka lat temu nie do pomyślenia, że może takie cacko powstać w Polsce.
|
Nie spodziewałem się, że to napiszę, ale..... chyba jednak stadion w Gdańsku nie będzie z zewnątrz bezkonkurencyjny :)
http://stadiony.net/pic-buildings/po...arodowy322.jpg |
a o który stadion Ci chodzi? Bo zdjęcia nie widać.
|
Jakby mi ktos nawet te 5 lat temu powiedział ze w tym zacofanym kraju cos takie powstanie to bym go wyśmiał.
No coz gdyby nie Euro pewnie by nie powstał nawet projekt tego stadionu ,a tak Gdansk ma prawdziwą perełke:) pogratulowac :) |
Coś pięknego. Cieszy fakt, że trafi on w dobre ręce :) Oj coś czuję, że dużo będzie chętnych na wyjazd do braci z Gdańska, również z tego powodu jakim jest ten stadion :)
|
|
|
Cytat:
Tusk dał wytyczne żeby przypier$%ać się do wszystkiego co związane z Polską Piłką z tąd te jaja. Bo sorry przez tyle lat graliśmy na rozpadających się ruinach że czasem bałeś sie że spadniesz pod trybunę, a teraz na ultranowoczesnych stadionach nie jest bezpiecznie ?? To samo u nas - nie znajdą wszystkich usterek na raz tylko jedno zrobimy - przypiepszają sie do drugiego, drugie załatwione to znajdują "uchybienia" w 3. Zrobimy 3 to okazuje się że to pierwsze należało jednak zrobić innaczej. To jest wina tych co robią ? czy tych co sprawdzają ? PS> A Poznań ?? stadion oddany do użytku - znaczy wszystko było cacy, a co miesiąc wychodzą nowe jaja, ba nawet grożą przebudową całej trybuny. |
Cytat:
|
Telebimy w Warszawie - powiedzcie mi czemu w Polsce nigdy nie moze byc nic cacy tylko zawsze ktoś coś s**rdoli nawet jak stadion jest dobry? Te telebimy są za małe i nawet nie zetkną się krawędziami aby utworzyć taką zwartą puszkę ;/ Poza tym nowoczesne są teraz ekrany 16:9 - to czemu my do nowego stadionu instulejmy jakieś przestarzałe formaty?
http://www.stadionnarodowy.org.pl/up..._929108556.jpg http://www.stadionnarodowy.org.pl/up...1323753844.jpg aaa i ta mozaika z krzesęłek jest do d****y !!! brzydkie to jak nie wiem co... białe krzesełka to w ogole idotyczny pomysł bo one wyglądaja tak jakby tam ich w ogóle nie było a był goły beton. Mozaika ładna jest w Gdańsku i ma sens bo nadała stadionowi pastelowe odcienie i świetnie to wygląda... ale mozaika w Warszawie jest po prostu żałosna... w wiele lepiej byłoby gdyby stadion miał tylko czerwone krzesełka - to byłby czad. |
Ogolenie cały narodowy jest przecietny. Telebimy małe,kolor krzesełek beznadziejny, z zewnątrz kicha niesamowita.
Poza Tym stadion powinien byc wiekszy, wiele bedzie stadionów +/- 50 tys. Narodowy powinnien miec przynajmniej te 70 tysiecy. |
No żenada ten telebim, idealny byłby tutaj w kształcie walca jak w katowickim spodku. A co do formatu 16:9 przy tej wielkości to i tak będzie on służył jako tablica wyników.
|
Wyśmiałbym te telebimy na forum skyscrapercity ale niestety mnie zablokowali...
Cytat:
aaa i na narodowym jeszcze chcą robić jakąś panelową murawę :D tam to dopiero będą jajca :D się pośmiejemy... tylko najgorsze jest to ze my za to wszystko płacimy srogo a otrzymujemy słabej jakości i przestarzałe produkty... Tak naprawdę to tylko PGE Arena się udało - ale nawet tam musieli sp*****ić stelaż i wokół boiska zrobić wieśniacką kostkę brukową. |
Naprawdę nie macie się już do czego przyczepiać? :D
Piękne nam te obiekty powstają, szkoda tylko, że jak szybko je otwierają tak zamykają. Obiekt Lechii cudo. |
"Wiesniacka kostka" bedzie pokryta sztuczna murawa.
Szkoda pielngnowac cos co jest permanentnie deptane, poczawszy od rezerwowych przez operatorow TV ze stabilnymi kamerami a skonczywszy na samochodach technicznych roztawiajacych wszelakie reklamy lub zwyczajnie dbajacych o trawe. Bardzo sesowne i przemyslane posuniecie. http://img856.imageshack.us/img856/8994/img8384p.jpg |
Sory za off top ale orientuje się ktoś moze czy stadion w Kijowie też będzie całkowicie zadaszony??
|
A krezsełka nie są białe tylko srebrne więc dlatego wyglądają jak beton poza tym to chyba jeszcze folią są przykryte więc jeszcze nie ma co osądzać
|
Cytat:
|
Gdy kiedyś pewnego dnia nastąpi powódź stulecia i ten nasz stadionik zaleje.
|
http://www.dziennikzachodni.pl/stron...,g,id,t,z.html - da się wybudować stadion w rok ? Może to nie jest obiekt marzeń ale myślę że dla Piasta idealny.
|
Chciałbyś mieć taki stadion, nawet jako kibic Piasta? Patrząc się na niego zastanawiam się kto wygrał przetarg- firma budowlana, czy Garaże Polska S.A.
|
Lepiej taki niz ten co był.
|
Nie jest to może jakiś cudo architektoniczne, ale mały, skromy, ale elegancki stadion. W przeciwieństwie do nowych pierwszoligowców: Podbeskidzia czy ŁKSu nie będą musieli się wstydzić i grać np. na wodzisławskim obiekcie.
Myślę ze przykład Piasta powinien być powielany w przypadku innych drużyn aspirujących do gry w najwyższej klasie rozgrywkowej. Najpierw stadion na miarę tej ligi a potem awans, a nie coroczne naginanie procesu licencyjnego. |
Ale nie chodzi mi o estetykę, choć każdy widzi że jest paskudnie brzydki. Kluczową rolę odegrają tu materiały- zresztą sytuacja stanie się klarowna do 10 lat. Stadion będzie musiał udać się do blacharza ;)
|
Przekoszmarnie to wyglada. Minie jeszcze z 10-20 lat zanim wykrystalizuja sie firmy ktorychi główną specjalnoscia jest budowa stadionow.
|
Mi tam się podoba. Jak na potrzeby takiego klubu jak Piast w sam raz.
|
Na goszczenie Niecieczy nie potrzeba niczego większego, a w Ekstraklasie wstydu też nie będzie. To jest obiekt użytkowy, on nie ma wyglądać tylko spełniać swoje zadanie. Już lepiej coś takiego niż "obiekty" w Łodzi czy Katowicach, które powstaną na świętego nigdy, a póki co są ruiny, a nie stadiony.
|
Dodatkowo stadion w Gliwicach może zostać rozbudowany o 5 tys miejsc, gdyby w przyszłości potrzebna była taka ewentualność.
Niech wszystkie kluby z tych mniejszych miast mają taki stadion jak Piast, a będzie dobrze. |
Panowie, nie studiowałem architektury, ale dlaczego ten dach jest taki " odchylony " ku górze ?
Nie jest normalny " poziomy " , czy taki jak u nas na E że jest lekko zagięty daszek na końcu. A tutaj , w Gliwicach idzie cały dach pod kątem nie wiem, 30 stopni ku górze ? Dlaczego tak ? |
Cytat:
|
|
Cytat:
Stadion Piasta - nie dla klaustrofobików :P Mozna sie sprzeczac ze zly ale i tak są gorsze,albo dobry ale są lepsze jak na Piasta chyba wystarczy . |
Kaufland Piasta od Kauflandu sąsiadki się jakoś diametralnie nie różni ;)
|
Takie blaszane to Tesco bardziej :) Ale poważnie to przyjemnie stadionik Piasta się prezentuje.
|
Jedynym plusem stadionu Piasta jest to, że w ogóle powstał i jest nowy. Poza tym to wg mnie najgorszy stadion piłkarski jaki do tej pory powstał w Polsce.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl