Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=607)

Kociewiak 02.07.2011 09:01

http://www.lechia.pl/_items/galeria/...0p/lg56080.jpg
http://www.lechia.pl/_items/galeria/...0p/lg56075.jpg
http://www.lechia.pl/_items/galeria/...0p/lg56074.jpg
lechia.pl

https://lh5.googleusercontent.com/-C...C01909.ARW.jpg
https://lh3.googleusercontent.com/-2...C01902.ARW.jpg
autor fot podany na zdjęciach

Bąbel 02.07.2011 09:27

cud, miód, malina stadion!:)

Maciuś 02.07.2011 11:44

Z zewnatrz jest ok, za to w srodku kompromitujace krzeselka.

Wichar87 02.07.2011 11:47

Mi się tam podoba i z zewnątrz i od środka, do krzesełek nic nie mam. :p Piękny obiekt, cudeńko. :)

buczo1985 02.07.2011 12:05

Coś mi nie gra. Chyba pierwszy stadion w Polsce, który bardziej podobał mi się na wizualizacji...
Choć pewnie sporo się jeszcze zmieni. Dojdzie zieleń wokół i zmyję efekt tej betonowej szarości....

_ukoL 03.07.2011 19:56

Jak dla mnie bomba! Cudowne. Jeszcze kilka lat temu nie do pomyślenia, że może takie cacko powstać w Polsce.

0 22 04.07.2011 02:43

Nie spodziewałem się, że to napiszę, ale..... chyba jednak stadion w Gdańsku nie będzie z zewnątrz bezkonkurencyjny :)

http://stadiony.net/pic-buildings/po...arodowy322.jpg

ToTylkoJa 04.07.2011 19:11

a o który stadion Ci chodzi? Bo zdjęcia nie widać.

Wojtas 04.07.2011 21:45

Jakby mi ktos nawet te 5 lat temu powiedział ze w tym zacofanym kraju cos takie powstanie to bym go wyśmiał.

No coz gdyby nie Euro pewnie by nie powstał nawet projekt tego stadionu ,a tak Gdansk ma prawdziwą perełke:)

pogratulowac :)

MłodePokolenie 04.07.2011 21:48

Coś pięknego. Cieszy fakt, że trafi on w dobre ręce :) Oj coś czuję, że dużo będzie chętnych na wyjazd do braci z Gdańska, również z tego powodu jakim jest ten stadion :)

medyk 04.07.2011 23:07

http://www.weszlo.com/news/7183

crazykaro 05.07.2011 10:08

Problemy w Gdańsku

http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/m...9,artykul.html

Angmir 05.07.2011 11:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1121362)

Zaczynam podejrzewać że problemy nie są ze stadionami tylko ze sprawdzającymi - pewnie gdyby stadion Wembley też stał w Polsce to znaleźli by milion pięćset usterek, a wogóle stadion byłby do zamknięcia.

Tusk dał wytyczne żeby przypier$%ać się do wszystkiego co związane z Polską Piłką z tąd te jaja.

Bo sorry przez tyle lat graliśmy na rozpadających się ruinach że czasem bałeś sie że spadniesz pod trybunę, a teraz na ultranowoczesnych stadionach nie jest bezpiecznie ??

To samo u nas - nie znajdą wszystkich usterek na raz tylko jedno zrobimy - przypiepszają sie do drugiego, drugie załatwione to znajdują "uchybienia" w 3. Zrobimy 3 to okazuje się że to pierwsze należało jednak zrobić innaczej. To jest wina tych co robią ? czy tych co sprawdzają ?

PS> A Poznań ?? stadion oddany do użytku - znaczy wszystko było cacy, a co miesiąc wychodzą nowe jaja, ba nawet grożą przebudową całej trybuny.

kangurekm 05.07.2011 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Angmir (Post 1121408)
Zaczynam podejrzewać że problemy nie są ze stadionami tylko ze sprawdzającymi - pewnie gdyby stadion Wembley też stał w Polsce to znaleźli by milion pięćset usterek, a wogóle stadion byłby do zamknięcia.

Tusk dał wytyczne żeby przypier$%ać się do wszystkiego co związane z Polską Piłką z tąd te jaja.

Bo sorry przez tyle lat graliśmy na rozpadających się ruinach że czasem bałeś sie że spadniesz pod trybunę, a teraz na ultranowoczesnych stadionach nie jest bezpiecznie ??

To samo u nas - nie znajdą wszystkich usterek na raz tylko jedno zrobimy - przypiepszają sie do drugiego, drugie załatwione to znajdują "uchybienia" w 3. Zrobimy 3 to okazuje się że to pierwsze należało jednak zrobić innaczej. To jest wina tych co robią ? czy tych co sprawdzają ?

PS> A Poznań ?? stadion oddany do użytku - znaczy wszystko było cacy, a co miesiąc wychodzą nowe jaja, ba nawet grożą przebudową całej trybuny.

Aż takim imbecylem Rudy nie jest żeby kazać się przypierdzielać do każdej pierdółki w swoim rodzinnym mieście , na swojej sztandarowej inwestycji - po prostu ktoś spaprał , a że boją się gniewu Rudego to sie przywalają żeby było na tip top.

Hanys 05.07.2011 17:04

Telebimy w Warszawie - powiedzcie mi czemu w Polsce nigdy nie moze byc nic cacy tylko zawsze ktoś coś s**rdoli nawet jak stadion jest dobry? Te telebimy są za małe i nawet nie zetkną się krawędziami aby utworzyć taką zwartą puszkę ;/ Poza tym nowoczesne są teraz ekrany 16:9 - to czemu my do nowego stadionu instulejmy jakieś przestarzałe formaty?

http://www.stadionnarodowy.org.pl/up..._929108556.jpg
http://www.stadionnarodowy.org.pl/up...1323753844.jpg

aaa i ta mozaika z krzesęłek jest do d****y !!! brzydkie to jak nie wiem co... białe krzesełka to w ogole idotyczny pomysł bo one wyglądaja tak jakby tam ich w ogóle nie było a był goły beton. Mozaika ładna jest w Gdańsku i ma sens bo nadała stadionowi pastelowe odcienie i świetnie to wygląda... ale mozaika w Warszawie jest po prostu żałosna... w wiele lepiej byłoby gdyby stadion miał tylko czerwone krzesełka - to byłby czad.

Donki 05.07.2011 17:09

Ogolenie cały narodowy jest przecietny. Telebimy małe,kolor krzesełek beznadziejny, z zewnątrz kicha niesamowita.
Poza Tym stadion powinien byc wiekszy, wiele bedzie stadionów +/- 50 tys. Narodowy powinnien miec przynajmniej te 70 tysiecy.

SZYMEK_TSW 05.07.2011 17:12

No żenada ten telebim, idealny byłby tutaj w kształcie walca jak w katowickim spodku. A co do formatu 16:9 przy tej wielkości to i tak będzie on służył jako tablica wyników.

Hanys 05.07.2011 17:27

Wyśmiałbym te telebimy na forum skyscrapercity ale niestety mnie zablokowali...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 1121626)
No żenada ten telebim, idealny byłby tutaj w kształcie walca jak w katowickim spodku. A co do formatu 16:9 przy tej wielkości to i tak będzie on służył jako tablica wyników.

Dokładnie - taki telebim 360 stopni - taki okrąglak (bez skojarzeń:P) - to byłoby coś

aaa i na narodowym jeszcze chcą robić jakąś panelową murawę :D tam to dopiero będą jajca :D się pośmiejemy... tylko najgorsze jest to ze my za to wszystko płacimy srogo a otrzymujemy słabej jakości i przestarzałe produkty... Tak naprawdę to tylko PGE Arena się udało - ale nawet tam musieli sp*****ić stelaż i wokół boiska zrobić wieśniacką kostkę brukową.

Mario Nh 05.07.2011 17:45

Naprawdę nie macie się już do czego przyczepiać? :D

Piękne nam te obiekty powstają, szkoda tylko, że jak szybko je otwierają tak zamykają.
Obiekt Lechii cudo.

Pilsner 05.07.2011 18:10

"Wiesniacka kostka" bedzie pokryta sztuczna murawa.
Szkoda pielngnowac cos co jest permanentnie deptane, poczawszy od rezerwowych przez operatorow TV ze stabilnymi kamerami a skonczywszy na samochodach technicznych roztawiajacych wszelakie reklamy lub zwyczajnie dbajacych o trawe.
Bardzo sesowne i przemyslane posuniecie.

http://img856.imageshack.us/img856/8994/img8384p.jpg

Mishau 05.07.2011 18:22

Sory za off top ale orientuje się ktoś moze czy stadion w Kijowie też będzie całkowicie zadaszony??

crazykaro 05.07.2011 19:51

A krezsełka nie są białe tylko srebrne więc dlatego wyglądają jak beton poza tym to chyba jeszcze folią są przykryte więc jeszcze nie ma co osądzać

0 22 05.07.2011 22:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1121129)
a o który stadion Ci chodzi? Bo zdjęcia nie widać.

A nie wiem czemu ucięło. Na stadiony.net jest świetna fotka panoramiczna Narodowego, gdzie wygląda on rewelacyjnie.

fcb4 06.07.2011 10:19

Gdy kiedyś pewnego dnia nastąpi powódź stulecia i ten nasz stadionik zaleje.

arth_ur 09.07.2011 11:39

http://www.dziennikzachodni.pl/stron...,g,id,t,z.html - da się wybudować stadion w rok ? Może to nie jest obiekt marzeń ale myślę że dla Piasta idealny.

bloodraven 09.07.2011 12:07

Chciałbyś mieć taki stadion, nawet jako kibic Piasta? Patrząc się na niego zastanawiam się kto wygrał przetarg- firma budowlana, czy Garaże Polska S.A.

Kociewiak 09.07.2011 12:09

Lepiej taki niz ten co był.

SZYMEK_TSW 09.07.2011 12:14

Nie jest to może jakiś cudo architektoniczne, ale mały, skromy, ale elegancki stadion. W przeciwieństwie do nowych pierwszoligowców: Podbeskidzia czy ŁKSu nie będą musieli się wstydzić i grać np. na wodzisławskim obiekcie.

Myślę ze przykład Piasta powinien być powielany w przypadku innych drużyn aspirujących do gry w najwyższej klasie rozgrywkowej. Najpierw stadion na miarę tej ligi a potem awans, a nie coroczne naginanie procesu licencyjnego.

bloodraven 09.07.2011 12:18

Ale nie chodzi mi o estetykę, choć każdy widzi że jest paskudnie brzydki. Kluczową rolę odegrają tu materiały- zresztą sytuacja stanie się klarowna do 10 lat. Stadion będzie musiał udać się do blacharza ;)

Maciuś 09.07.2011 14:28

Przekoszmarnie to wyglada. Minie jeszcze z 10-20 lat zanim wykrystalizuja sie firmy ktorychi główną specjalnoscia jest budowa stadionow.

_ukoL 09.07.2011 14:56

Mi tam się podoba. Jak na potrzeby takiego klubu jak Piast w sam raz.

Uran235 09.07.2011 15:19

Na goszczenie Niecieczy nie potrzeba niczego większego, a w Ekstraklasie wstydu też nie będzie. To jest obiekt użytkowy, on nie ma wyglądać tylko spełniać swoje zadanie. Już lepiej coś takiego niż "obiekty" w Łodzi czy Katowicach, które powstaną na świętego nigdy, a póki co są ruiny, a nie stadiony.

ToTylkoJa 09.07.2011 16:14

Dodatkowo stadion w Gliwicach może zostać rozbudowany o 5 tys miejsc, gdyby w przyszłości potrzebna była taka ewentualność.

Niech wszystkie kluby z tych mniejszych miast mają taki stadion jak Piast, a będzie dobrze.

boczek 09.07.2011 17:11

Panowie, nie studiowałem architektury, ale dlaczego ten dach jest taki " odchylony " ku górze ?

Nie jest normalny " poziomy " , czy taki jak u nas na E że jest lekko zagięty daszek na końcu.

A tutaj , w Gliwicach idzie cały dach pod kątem nie wiem, 30 stopni ku górze ?

Dlaczego tak ?

arth_ur 09.07.2011 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 1123787)
Przekoszmarnie to wyglada. Minie jeszcze z 10-20 lat zanim wykrystalizuja sie firmy ktorychi główną specjalnoscia jest budowa stadionow.

Wszystko pięknie i ładnie tylko stadion Piasta jest kopią 2 ligowego niemieckiego klubu piłkarskiego http://stadiony.net/stadiony/ger/energieteam_arena. Piękna w nim nie można się doszukać, ale za tak niską cenę z możliwością rozbudowy obiektu do 15 tysięcy Gliwiczanom wystarczy.

Acima 10.07.2011 13:26

http://img4.imageshack.us/img4/4153/picture2s.gif

Ciekawe porównanie wielkości kilku stadionów.

Wojtas 10.07.2011 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 1123705)
http://www.dziennikzachodni.pl/stron...,g,id,t,z.html - da się wybudować stadion w rok ? Może to nie jest obiekt marzeń ale myślę że dla Piasta idealny.





Stadion Piasta - nie dla klaustrofobików :P

Mozna sie sprzeczac ze zly ale i tak są gorsze,albo dobry ale są lepsze

jak na Piasta chyba wystarczy .

fan01 10.07.2011 17:27

Kaufland Piasta od Kauflandu sąsiadki się jakoś diametralnie nie różni ;)

Kociewiak 10.07.2011 18:37

Takie blaszane to Tesco bardziej :) Ale poważnie to przyjemnie stadionik Piasta się prezentuje.

crazykaro 10.07.2011 23:25

Jedynym plusem stadionu Piasta jest to, że w ogóle powstał i jest nowy. Poza tym to wg mnie najgorszy stadion piłkarski jaki do tej pory powstał w Polsce.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl