![]() |
Powiem wam że Jagiellonia ma całkiem dobrą drużynę i jest tam paru zawodników którymi warto się zainteresować.Legia nic nie gra
|
to co Frankowski zrobił w 38 minucie zasługuje na miano kiksa kolejki :) a szkoda bo byłoby już po meczu..
JAGA JAGA JAGA JAGIELLONIA !!! |
co oni sie tak tym Grosickim jaraja - koles poza szybkoscia nie ma nic
beznadziejne podanie do Frankowskiego i fatalne wykonczenie akcji sam na sam |
a bramke strzelił :P
|
Cytat:
napisałes to w nienajlepszym momencie no ale Legia katastrofalnie gra |
ale szybki jest prawie jak Błaszczu
|
Cytat:
a co do meczu to kilku piłkarzy Jagi spokojnie poradziłoby sobie w Wisełce! |
od tego sędziego co chwile piłka się odbija hahah
|
Cytat:
|
http://www.legia.net/wiadomosci,3491...w_Europie.html
"a po dzisiejszym będzie 4 w 9 meczach" ... jeszcze jeden i sie zisci przewidywanie jednego z autorow komantarza;) |
Legia w gazie ? w takim razie czekam na ich kryzys ...
|
Piękny wynik w Białymstoku:)
|
Mówiłem, ze kwestia mistrza jesieni i mistrza 2010 jest juz przesądzona i ze nie ma co szaleć po pewnej wygranej np z Lechią. Jestesmy beznadziejni i przykre jest to, ze drugie miejsce pewnie koniec konców i tak gładko zdobedziemy.
:) |
Niby tylko ma szybkość ale to i tak atut dzięki któremu się wyróżnia w polskiej lidze kopanej. Brać go po ewentualnej sprzedaży Pawła Brożka ! Sezon, dwa nabierze pewności siebie, będzie bardziej opanowany w sytuacjach sam na sam i może wcale mniej bramek od "Brozia" nie zdobywać.
Urban bezradny, mógł chociaż improwizować że jeszcze wierzy w zwycięstwo swoich chłopaków. :D Cytat:
Nie chce go usprawiedliwiać bo mi on lata koło... Młody był.:-P Kosowski też lubił w kasynie pograć a ile pokazywał na zielonej murawie każdy pamięta ;) |
Cytat:
Sandomierski zaliczył chyba paradę tej kolejki. Zagrał bardzo poprawnie. Brawo. |
Jutro również bardzo ciężki mecz czeka Lecha w Gdyni. Spójrzcie tylko na ostatnie wyniki tych meczów:
2008/2009 POL 1 Arka Gdynia - Lech Poznan 2:1 2008/2009 POL LC Arka Gdynia - Lech Poznan 3:0 2006/2007 POL 1 Arka Gdynia - Lech Poznan 3:1 2006/2007 POL LC Arka Gdynia - Lech Poznan 0:2 Jest już 8 punktów przewagi nad Legią, pięknie byłoby powiększyć jutro przewagę nad Lechem do + 11/12 i wcale nie jest to nierealne. |
Bron Boze zwalniac Trzeciaka i Urbana. Do tego Rutkowski w Amice i mamy mistrza przez nastepne 10 lat.
|
To cud ze my swoj pojedynek z Jagą wygraliśmy taka Legia pokazała swoją bezsilnośc na tle solidnie i ostro grającej białostockiej ekipy , to powina bcy nauczka dla wszystkich możnych naszej ligii jak latwo lekceważąc przeciwnika można pogubic punkty w drodze na "majstra"
|
wy sobie na razie dajcie spokój z patrzeniem na to, ile punktów do nas Lech czy Legia mają.
Co by o nich dziennikarzyny nie wypisywały, to raczej oni średniaki w tym sezonie są, tu trzeba powoli się przyzwyczajać na Górny Śląsk zerkać, może jeszcze nie na całkiem poważnie w tym roku, ale tam się jakaś znacząca siła pokaże. ehh, szkoda, że chłopaki Tarasia cieniznę grają, liczyłem na grubo więcej. |
Watpie. Pierwszoligowe druzyny z Górnego Śląska są bardzo mało perspektywiczne.
Ruch - prawdopodobnie zmieni własciciela, zadnych szans na nowy stadion. Polonia - brak powaznych sponsorów, stadion na papierze. Piast - tutaj jest promyk szansy, ale nie wyobrazam sobie zeby to byla potega ligowa Odra - przewiduje awanture polsko-czeska i spadek (jest szansa!) Generalnie ten region tak jak np ekipy z Łodzi zostana w przeciagu najblizszych 4-5 lat głeboko w tyle ligi. |
Ruch i Górnik.
Górnik wróci tak czy tak. Sponsor jest, szansa na nowy stadion jest. Doświadczenie, że duża forsa ani trener o znanym nazwisku nic bez rozważnej strategii klubu właśnie boleśnie zdobyli. Ruch. Jeden z najbardziej zasłużonych polskich klubów w historii, bardzo mocno związani z terenem i kibicami od pokoleń. Na pewno kogoś bogatego jako sponsora znajdą, i na stadion przyjdzie czas. Czy im akurat nowy stadion jest potrzebny to nie wiem, modernizacja na Cichej wystarczy, w razie czego :) duży Śląski o rzut kamieniem. Oba kluby jeszcze pokażą, po prostu nie ma możliwości by region z 6 mln mieszkańców, z bogatą tradycją i największymi klubowymi osiągnięciami w polskiej kopanej nie liczył się |
Cytat:
Mamy jeszcze GKS Katowice, ale tam ciągle zamieszanie ze stadionem, i na razie kiepściutko piłkarsko... |
Cytat:
Nie ma szan by Górnik po awansie przebił sie do pierwszej 3. Ok bedzie w 10 co i tak byłoby swietnym wynikiem. Przepasc miedzy pierwsza liga (czołówką) a czołówką drugiej ligi jest olbrzymia. I z roku na rok coraz wieksza. Zreszta przykład Zagłebia, które dramatycznie bedzie bronic sie przed spadkiem, a rok wczesniej goliło wiekszosc drugiej ligi to wystarczajacy dowód. A Górnik się meczy z Łeczną u siebie, a Widzew remisuje w Ząbkach i Gorzowie. Ruch - i co z tego ze zasłuzony? ŁKS tez jest zasłuzony. Kasy nie ma i koniec kropka. Jest planowana jakas modernizacja na Cichej? Śląskiego nie nazwałbym dobrym stadionem. Moim zdaniem sa to kluby, które przez najblizsze 10 lat mistrzostwa nie zdobędą. Górnik moze wskoczy do pierwszej trójki w ciagu dekady, ale Ruch nie ma przyszłosci. A Katowice to juz w ogole zart. |
Górnik - nie ma w tej chwili znaczenia , w jakim składzie grają. Gdy przyjdzie czas - pojawią się inne nazwiska.
Ruch - o , tu mogę się mylić. Po prostu ich lubię i życzę jak najlepiej. Jak na razie po naszych , oprócz Jagiellonii, najlepsi w lidze (odwalam te -10 pkt na bok). Ale skoro sobie tak dobrze dają radę bez dużego geldu - to może, jak przyjdzie jakiś sponsor (a gdzie powiedziane, że nie przyjdzie ? ) to wierzę, że im się w łebkach nie poprzewraca. |
Górnik - Jaaasne. U nas tez Walter miał przyjsc i w 3 lata liga mistrzów. Nie ma juz mozliwosci kupowania za spore pieniadze kilku nazwisk. Albo przyjda młodzi zdolni albo emeryci. Moim zdaniem po awansie dojda 2 górna 3 osoby, w stylu Micański, Lewczuk i x. Nie, no nie ma szans :)
Ruch - Zycie. Skoro nie przyszedł od 10 lat czemu nagle jutro ma przyjsc? Do tego motyw z giełda i kompleta klapa. Chodzi mi bardziej o wlasciciela niz sponsora. Ktos to przyjdzie jak Solorz i bedzie chcial na dluzej zostac. A nie przyjdzie bo sie bedzie rozgladał za kims kto dostanie nowiuteńki stadion od miasta. |
0 22 jestes kompletnym ignorantem.
Mam troche lat. Widzialem juz niejedno i zadam Ci pytanie. Kim byla Wisla w 1997 roku? Przecietnym, niemedialnym szaraczkiem ligowym, ktory przez blisko 40 lat GOWNO znaczyl w lidze (z wyjatkiem kilku przeblyskow w latach 70). Pojawil sie Cupial i wszystko zmienilo sie o 180 stopni. Jestes prorokiem by powiedziec, ze jakis oszolom nie wejdzie w Ruch, Bytom, LKS? Dlaczego uwazasz, ze klub, ktorego wlascicielem jest niemiecki potentat ubezpieczeniowy nie wylozy takiej ilosci kasy by rozniesc ta lige w pyl? Na Slasku jest bardzo dobry klimat do pilki. i to predzej czy pozniej znajdzie swoje przelozenie w tabeli czy to Ruchu czy Gornika |
Cytat:
Jeśli szukasz zaczepki to myślę że nie tylko ja mogę zaraz zrobić się niemiły i napisać co nieco o Ruchu i źródłach jego sukcesów które dawno minęły i nie zanosi się na szybką powtórkę. |
Cytat:
Rozumiem że kolega 0 22 pisze jakby był "prorokiem" ale nie usprawiedliwia to z kolei Twojej Ignorancji. Wisła przed Cupiałem zdobyła więcej tytułów MP niż np Widzew! Trochę szacunku. |
Cytat:
Również mam trochę lat i chodziłem na stadion przed Cupiałem. Mówiąc, że to było "gówno" obrażasz mnie i wielu innych, którzy wtedy tam byli, dla których było to unikatowe, niepowtarzalne. Bo nie zawsze chodzi tylko o wynik, misiu pysiu... |
Tak, kolego Watts. Wisla wtedy byla takim szaraczkiem, dokladnie takim samym jakim teraz jest Ruch. Ile mieliscie tytulow wtedy? 5. Byliscie rok po awansie z II ligi., 19 lat bez MP (a wczesniejszy tytul byl w 1950)
W latach 1951-1997 wywalczyliscie 1 tytul MP. Prawda? Uwazasz, ze Wisla stanowila w tych latach o sile ligi? Ja nie. Nie bije w nikogo. |
Cytat:
Raczej podobna jest do Francuskiej a tu - była era St. Etenne - 10 tytułów, Nantes 8, Maryslii, PSG potem Bordeaux teraz Lyony 7.... Twoja Legia przez te lata ledwo 8 uciułała... a Górnik i Ruch mają po 14, Wisła ma 12 Kto wie co będzie za 2-3 lata? Ja nie wiem:) Nie ma co ferować wyroków PS A Widzew w Łodzi? Nie ma szans dobić do czołówki za 2-3 lata? |
Cytat:
|
Niegdzie nie obrazilem Wisly, jej kibicow itp. Po prostu czesc tutaj nie ma odpowiedniego dystansu do pewnych zdan i nie potrafi czytac ze zrozumieniem. Pozdro.
|
Walter Wam niejedno obiecywał, problem w tym, że on ma Białą Gwiazdę w sercu :D. I niech on będzie jednym z nas na wieczność, byle nam BC nie podmienił, tylko do Was dopłacał.
Może Allianz będzie mniej obiecywał a więcej dawał? Ruch - przez 10 lat sponsor nie przyszedł. Ale życzę im (jak wcześniej napisałem , ich też lubię :) ) by się ktoś pojawił. Dają sobie radę w tym sezonie bez forsy lepiej niż Wy . edytka: wyskok kolegi Niebieskiego powoduje, że troszkę mniej ich lubię :). Ale co innego sympatyk , co innego klub :D |
Cały Śląsk boli że oni gówno znaczą w lidze od 20 lat :) i prawdopodobnie taki stan będzie trwał dłuuuugoooo ;)
|
A moim zdaniem 022 ma sporo racji. Co z tego, ze Ruch czy Gornik nachapaly sie tych tytulow bedac jednym z pupilkow wladz minionej epoki. Komuna, kopalnie...te czasy minely i juz nigdy nie wroca. Chorzow to jednak niezbyt atrakcyjne miasto, a obiekt na Cichej trudno nawet nazwac stadionem i juz niedlugo bedzie wstydem pokazac sie z taka budowla w lidze. A bez stadionu ani rusz.
Rzecz jasna zycze im, aby w tej materii jak najszybciej sie cos u nich zmienilo. |
Nas nic nie boli kolego szlaQ. Potrafie pewne sprawy przyjmowac z pokora i cuerpliwie czekac na lepsze czasu. Jak nie nadejda nigdy to tez nie bede plakal.
Tylko jak mi ktos powie ze Ruch przez ostatnie 33 lat GOWNO znaczy w lidze to nie mam prawa sie w****iac, bo to jest najprawdziwsza prawda. 2 przypadkowe tytuly z 1979 i 1989 tego nie zmienia. Wy jestescie przewrazliwieni za mocno. Nic wiecej nie pisze i koncze ten temat. Edit: Do kolegi wyzej. Ruch nie byl pupilkiem wladz PRL. Tym klubem byli Gornik i Legia. My mielismy tak samo pod gorke jak Wisla |
Cytat:
A wiślakom życzę więcej pokory, bo swoją postawą odstraszacie kibiców innych drużyn. Czasami fajnie jest porozmawiać z kimś z zewnątrz, który trąci swym zdaniem- nawet jak te zdanie jest dla niektórych niewygodne.To jest forum, tu się wymienia poglądy. |
Pablo84. Tak, ale przepisy dotyczace sezonu 1951 byly znane duzo wczesniej wiec w Krakowie wiedziano o tym, ze wygranie ligi nie da im MP. :)
Ruch lige odpuscil, a swoja dominacje potwierdzil w 1952 i 1953 :) |
Cytat:
święte słowa. W sumie można żałować, że w tym wątku (Ekstraklasa) jest trochę za mało opinii innych stron. Ale czy kogokolwiek wystraszamy? Bez przesady, znam miejsca, gdzie obcych tępi się bezlitośnie, u nas (prócz czasami zbyt wysoko podniesionego nosa u niektórych , ale to pikuś) nie zauważyłem. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl