![]() |
Jachcik na to pytanie nie ma logicznej odpowiedzi.
Proud nie wróż :D |
Może przynajmniej odpowiedż dostane...xD
|
a widziałeś kiedyś żebro z mózgiem?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
http://www.onet.tv/28962,4451,1,4341...0,0,wideo.html lub
http://media.onet.pl/media/info/200812/3d4007f406.wmv około 2:00 - Piotr "o fak" Salak? :lol: |
No, ciekawe teorie ciekawe......Ale to co potrafią wkur*** to przechodzi ludzkie pojęcie :/ :/
|
aż się boje jak zajrzą tu nasze KOCHANE Forumowiczki...
:D |
rympal po calosci bedzie jutro ;)
|
E tam wy się martwicie naszymi pieknościami a ja tu moją muzę z młodości znalazłem:
http://pl.youtube.com/watch?v=tbVL-GbVoNY Wspomnienia przychodza.... :D |
Arkas jak to jest Twoja nuta z młodości to Ty dalej jesteś młody:D
Za moich czasów to pająk Chwat był popularniejszy od Czesia dzisiaj:D |
Ale się ciesze że wyszły jakies te nowe badziewne czapki Cracovii. Będzie co kroic!
|
Wisła&Lechia - jak widzę Twój nick, to zawsze mi się przypomina gromkie "Wisła z Lechią aeaeao" na meczu przyjaźni i aż chcę mi się śpiewać. :)
|
Cytat:
|
a nawet jednocześnie.. :D
(chwila minęła, zanim skapowałem z Bravo :D) |
Cytat:
Idę spać, bo byłam w jakiejś nieogrzewanej stodole na bilardzie i zmarzłam :/. Dobranoc. |
oho...zaczyna się...
:D |
cisza przed burzą :D
|
Nie śpimy!
|
zobaczymy, czy bedziesz taki cwaniak koło 5 nad ranem.
je.ać bezsenność do dupy. |
Lekki mróz i nie ma wody na całym osiedlu...
|
Cytat:
A Ty co ?! miales napisac o 5 rano;) teraz pewnie lezysz i masz wyjebane. Bezsennosc phi:-P |
Kto tak nisko temat ocenił?? :foch:
|
ten pewnie kto powiedzial ze w luznym sa osoby na pokemona roku ;)
|
Awe - Po wodę zawsze można iśc na Kałuże ;]
|
Cytat:
Właśnie wstałem :) ps. Ja oceniłem temat tak nisko ;) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
,,, zawsze nad Wami :P |
Cytat:
Ale i tak Herodot wymiata, zabawa przez dwa tygodnie gwarantowana, choć my i tak doszłyśmy jedynie do bitwy pod Maratonem :) Na następne bezsenne noce polecamy więc lekturę Herodota, po pół godzinie powinieneś zasnąć, choć za koszmary nie odpowiadamy :-p |
czytam i oczom nie wierzę...
wystarczy wyskoczyć na 2 dni na narty a Panowie tu widzę jakies teorie snują że żebra bez mózgu i tym podobne bzdety!! :D Przywołuje do porządku!! :D Tiramisu - to Twoje "zawsze nad Wami" - to takie życiowe i prawdziwe :), ale uważałabym bo Panowie lepiej jak będą w błogiej nieswiadomosci.. :D i tak w ogóle to dzień dobry w Nowym Roku :) |
Cytat:
|
Dziewczyny, Was na forum albo za mało, albo za dużo...gadacie :D
I jeszcze nie na temat i bez sensu :) |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
no albo:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
i to podobno kobiety są niezdecydowane! :foch: |
Popadacie ze skrajności w skrajność, po prostu :)
|
w naszym wydaniu to iście urocze zjawisko :)
|
dlatego tak Was brakowało i dlatego starałem się wywołać Was do klawiatury :)
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl