Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

zawszewiernyts 02.01.2009 22:50

Jachcik na to pytanie nie ma logicznej odpowiedzi.
Proud nie wróż :D

Jachcik 02.01.2009 22:51

Może przynajmniej odpowiedż dostane...xD

Maciejo 02.01.2009 22:52

a widziałeś kiedyś żebro z mózgiem?

Kamil 02.01.2009 22:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jachcik (Post 650877)
Dlaczego Te laski są Takie Poje****?

wiesz, mozgu nie dalo sie rozdzielic na polowe to zamiast niego dostaly zebro :-D

Uran235 02.01.2009 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciejo (Post 650883)
a widziałeś kiedyś żebro z mózgiem?

W prosektorium, trzeci słoik od lewej na środkowej półce. Jest nawet etykieta. Oj nie chodzi się do patologa, nie chodzi...

Gucio25 02.01.2009 23:06

http://www.onet.tv/28962,4451,1,4341...0,0,wideo.html lub
http://media.onet.pl/media/info/200812/3d4007f406.wmv
około 2:00 - Piotr "o fak" Salak? :lol:

Jachcik 02.01.2009 23:06

No, ciekawe teorie ciekawe......Ale to co potrafią wkur*** to przechodzi ludzkie pojęcie :/ :/

Proud 02.01.2009 23:16

aż się boje jak zajrzą tu nasze KOCHANE Forumowiczki...





:D

WiselkaMLP 02.01.2009 23:18

rympal po calosci bedzie jutro ;)

Arkas 02.01.2009 23:37

E tam wy się martwicie naszymi pieknościami a ja tu moją muzę z młodości znalazłem:

http://pl.youtube.com/watch?v=tbVL-GbVoNY

Wspomnienia przychodza.... :D

fcz1985 03.01.2009 00:07

Arkas jak to jest Twoja nuta z młodości to Ty dalej jesteś młody:D
Za moich czasów to pająk Chwat był popularniejszy od Czesia dzisiaj:D

Wisła&Lechia 03.01.2009 00:12

Ale się ciesze że wyszły jakies te nowe badziewne czapki Cracovii. Będzie co kroic!

Gucio25 03.01.2009 00:27

Wisła&Lechia - jak widzę Twój nick, to zawsze mi się przypomina gromkie "Wisła z Lechią aeaeao" na meczu przyjaźni i aż chcę mi się śpiewać. :)

Proud 03.01.2009 00:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 650917)
Wisła&Lechia - jak widzę Twój nick, to zawsze mi się przypomina gromkie "Wisła z Lechią aeaeao" na meczu przyjaźni i aż chcę mi się śpiewać. :)

a następnie bić Bravo:lol:

Gucio25 03.01.2009 00:41

a nawet jednocześnie.. :D
(chwila minęła, zanim skapowałem z Bravo :D)

Tiramisu 03.01.2009 01:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciejo (Post 650883)
a widziałeś kiedyś żebro z mózgiem?

Lepiej powstać z żebra niż z piachu i błota :P. Kość bardziej szlachetny materiał od gliny :P:P:P.

Idę spać, bo byłam w jakiejś nieogrzewanej stodole na bilardzie i zmarzłam :/. Dobranoc.

Proud 03.01.2009 01:12

oho...zaczyna się...


:D

felix. 03.01.2009 01:42

cisza przed burzą :D

rafiABG 03.01.2009 01:49

Nie śpimy!

AOT 03.01.2009 02:06

zobaczymy, czy bedziesz taki cwaniak koło 5 nad ranem.
je.ać bezsenność do dupy.

Awe 03.01.2009 11:57

Lekki mróz i nie ma wody na całym osiedlu...

Numark 03.01.2009 13:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AOT (Post 650935)
zobaczymy, czy bedziesz taki cwaniak koło 5 nad ranem.
je.ać bezsenność do dupy.


A Ty co ?! miales napisac o 5 rano;) teraz pewnie lezysz i masz wyjebane.

Bezsennosc phi:-P

pio 03.01.2009 13:29

Kto tak nisko temat ocenił?? :foch:

WiselkaMLP 03.01.2009 13:29

ten pewnie kto powiedzial ze w luznym sa osoby na pokemona roku ;)

Wisła&Lechia 03.01.2009 14:01

Awe - Po wodę zawsze można iśc na Kałuże ;]

AOT 03.01.2009 14:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Numark (Post 651038)
A Ty co ?! miales napisac o 5 rano;) teraz pewnie lezysz i masz wyjebane.

Bezsennosc phi:-P

Nie mówiłem że napisze o 5 rano. Oglądałem wtedy na "History Channel" fajny program o Sparcie i bitwie z Persami w Termopilach, wiec nawet nie pomyślałem żeby sie zbliżać do kompa.
Właśnie wstałem :)

ps. Ja oceniłem temat tak nisko ;)

fcz1985 03.01.2009 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 650927)
Lepiej powstać z żebra niż z piachu i błota :P. Kość bardziej szlachetny materiał od gliny :P:P:P.

Idę spać, bo byłam w jakiejś nieogrzewanej stodole na bilardzie i zmarzłam :/. Dobranoc.

Ale pokrewny:rotfl:

Tiramisu 03.01.2009 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 651047)
Kto tak nisko temat ocenił?? :foch:

Chyba nie uważasz, że ten temat zasługuje na wyższą ocenę? Buhahahaha ;). Nie ma się co oszukiwać... :P

Tiramisu 03.01.2009 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fcz1985 (Post 651075)
Ale pokrewny:rotfl:

Ale jednak,,,

,,, zawsze nad Wami :P

TSWISELKA1 03.01.2009 15:16

Cytat:

Oglądałem wtedy na "History Channel" fajny program o Sparcie i bitwie z Persami w Termopilach
Eh... jak mogło nas coś tak fascynującego ominąć... Mogleś napisać wcześniej, to też byśmy obejrzały, bo i tak w czwartek mamy z tego kolokwium ;)
Ale i tak Herodot wymiata, zabawa przez dwa tygodnie gwarantowana, choć my i tak doszłyśmy jedynie do bitwy pod Maratonem :)
Na następne bezsenne noce polecamy więc lekturę Herodota, po pół godzinie powinieneś zasnąć, choć za koszmary nie odpowiadamy :-p

Ni_Ma 03.01.2009 15:19

czytam i oczom nie wierzę...
wystarczy wyskoczyć na 2 dni na narty a Panowie tu widzę jakies teorie snują że żebra bez mózgu i tym podobne bzdety!! :D
Przywołuje do porządku!! :D

Tiramisu - to Twoje "zawsze nad Wami" - to takie życiowe i prawdziwe :), ale uważałabym bo Panowie lepiej jak będą w błogiej nieswiadomosci.. :D

i tak w ogóle to dzień dobry w Nowym Roku :)

Tiramisu 03.01.2009 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 651095)
ale uważałabym bo Panowie lepiej jak będą w błogiej nieswiadomosci.. :D

Ich nie da się z niej wyleczyć :D. W podbramkowych sytuacjach pokazujesz co masz najlepszego i zamiast mózgu (z gliny?) od razu woda,, Dobrze, że my tak nie mamy,,

pio 03.01.2009 15:48

Dziewczyny, Was na forum albo za mało, albo za dużo...gadacie :D
I jeszcze nie na temat i bez sensu :)

Tiramisu 03.01.2009 15:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 651105)
I jeszcze nie na temat i bez sensu :)

Czyli w dobrym miejscu przynajmniej :P. Możnaby powiedzieć, że idealnie dopasowujemy się do sytuacji :D.

pio 03.01.2009 16:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 651107)
Czyli w dobrym miejscu przynajmniej :P. Możnaby powiedzieć, że idealnie dopasowujemy się do sytuacji :D.

Chwila, chwila, jak to szło?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 649858)
bla bla bla bla,,,,,,

:P

A właśnie, dziękuję :D

Ni_Ma 03.01.2009 16:26

no albo:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 650816)

BTW: dlaczego w nowym roku jest mniej kobiet??

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 650840)
Jak zaczniemy temat o kobietach, to się uaktywnią...jak zawsze :P

albo:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 651105)
Dziewczyny, Was na forum albo za mało, albo za dużo...gadacie :D
I jeszcze nie na temat i bez sensu :)


i to podobno kobiety są niezdecydowane! :foch:

pio 03.01.2009 16:27

Popadacie ze skrajności w skrajność, po prostu :)

Ni_Ma 03.01.2009 16:29

w naszym wydaniu to iście urocze zjawisko :)

pio 03.01.2009 16:31

dlatego tak Was brakowało i dlatego starałem się wywołać Was do klawiatury :)

fcz1985 03.01.2009 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 651086)
Ale jednak,,,

,,, zawsze nad Wami :P

Ostatnio ja byłem na górze


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl