Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4404)

matt_1906 03.05.2009 21:07

wszystkim płaczkom kogo my mamy zamiar sprowadzac i za jakie pieniądze:

FT Stoke C. [0 - 1] West Ham U.

33' [0 - 1] D. Tristan

http://videos.sapo.pt/JnBzRvpQzi1T2GuGR1ut polecam oglądnąc tą bramkę

PS nie chodzi mi tu konkretnie o Tristana tylko że samo to iż piłarz jest po trzydziestce nie oznacza ze jest do niczego i w piłke zapomnial jak sie gra (jak niektórzy tu uwazaja)

Czasami lepiej sprowadzic kogos z zagranicy z ogromnym doświadczeniem niz wszystkie "talenty" z naszej ligi zaczynajac od Banasia, o Jarke po 1 meczu (kiedy strzelil 4 bramki w meczu) tez byl krzyk sprowadzac i to natychmiast

fanfan 04.05.2009 08:02

Sezon powoli dobiega końca, oby Wisła zdobyła Mistrzostwo ale faktem jest że wielu piłkarzy z Wisły odejdzie latem: Zieniu, może Baszczu, Paweł Brożek,Varga, Gołoś, Niedzielan , Beto, może Cantoro , może Singlar odszedł już Cleber , od dawna poszukujemy bramkarza, naprawde dużo będziemy potrzebowali transferów : Przynajmniej dwóch dobrych napastników, jednego albo dwóch skrzydłowych, bramkarza i kilku obrońców. Tą ostatnią formację mieliśmy mocną jeszcze ostatnio ale posypała się nam, nie wiem czy z Baszczem przedłużymy kontrakt , ale w najgorszym razie będziemy potrzebowali dwóch prawych obrońców, jednego środkowego i jednego lewego w zależności czy na stałe na środek pomocy zostanie przesunięty Diaz . Ja mam propozycję na prawą obronę ale nie jest to raczej jeszcze zawodnik do pierwszej 11 ale jako zmiennik bardzo dobry i do wyciągnięcia za darmo bo kończy mu się kontrakt. Jest młody, utalentowany, dobrze wyszkolony, ambitny , waleczny i nie jest takim cwaniakiem jak Król! Chodzi mi o Bena Starostę. MOżemy zaprosić go na testy i jak się spodoba podpisać. Niech przyjdzie na miejsce Petera SInglara który ma już swoje lata i się nie rozwinie a również jemu zdarzają się błędy. Kto się ze mną zgadza? Młody , utalentowany chłopak z dużymi możliwościami za starego piłkarza który nie ma żadnych szans na pierwszą 11 i który już się nie rozwinie a kończy mu się właśnie kontrakt. Co Wy na to?? Ben Starosta do WIsły?? Wiem że w Lechii mu nie poszło ale ja w Niego wierzę.

IncognitoTSW 04.05.2009 10:57

Cantoro? a kończy mu się kontrakt?

co do Bena Starosty... hmm ;] szukajmy bardziej w kraju. Fojut przyszedł do Śląska też jako gwiazdor "z premiership" i póki co gra beznadziejnie.

AYALA 04.05.2009 11:09

w niższych ligach powinien Bednarz poszukac takich graczy jakich ściagnął Bełchatów przed tym sezonem jak Gol czy Cetnarski.Jak sie chce to można.

tofik 04.05.2009 12:35

Bednarz sie nadaje do wyszukiwania talentów...:-/ Bogusław mam nadzieję zrobi po sezonie porządek w pionie sportowym.

Eleusis 04.05.2009 15:11

Mnie się bardzo podoba młody Glik z Piasta Gliwice.I nie piszcie czegoś w stylu "Przecież my nie walczymy o utrzymanie, tylko o mistrzostwo!".Po pierwsze w ostatnim meczu Glik grał świetnie, wyłączając z gry Brozia.Mógłby się sporo nauczyć od Głowackiego.Po drugie był bądź co bądź w Realu, co wystawia mu bardzo dobrą opinię a także zebrał tam sporo doświadczenia.Po trzecie już samo to że interesuje się nim Hamburg o czymś świadczy.Kowalski wróci z wypożyczenia które na pewno wiele mu dało i mielibyśmy takich środkowych obrońców:
-Marcelo(Wiadomo, bardzo skoczny, myślę że każdemu przytrafiają się błędy a Marcelo jest bardzo perspektywistycznym stoperem)
-Głowacki(Kapitan, prawdziwy profesjonalista.Ale niestety jest już starszym zawodnikiem, już lepiej grał nie będzie w przeciwieństwie do panów poniżej)
-Kowalski(W Piaście prezentuje się dobrze, widać że brakowało mu występów w pierwszym składzie.Na pewno przyszłościowy gracz i materiał na co najmniej niezłego stopera.Na zmiennika jak na razie nadaje się idealnie)
-Glik(Wysoki, skoczny.O nim już pisałem więc bardziej rozpisywać się nie będę-Po prostu przyszłość na tej pozycji w Polsce)
Wg. mnie taka obsada stoperów byłaby optymalna i bardzo możliwa.A jeśli nie Glik to jest jeszcze Hernani któremu kończy się kontrakt z Koroną.Wcale nie jest tak źle jak się może wydawać.

sevenheaven 04.05.2009 15:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 720144)
Bednarz sie nadaje do wyszukiwania talentów...:-/ Bogusław mam nadzieję zrobi po sezonie porządek w pionie sportowym.

za to Ty sie nadajesz do .. nie powiem czego, zeby Ci przykrosci nie robic.
temat wałkowany 1000 razy, ale zawsze musi znalezc sie delikwent, który niczego nie rozumie :lol:

Manager89 04.05.2009 16:55

Zamiast oddawać kluczowych graczy takich jak Baszczu. Powinniśmy sprzedać pilkarzy nie mieszczących się w pierwszej 11 takich jak Varga, Gołoś, Cantoro, Niedzielan czy Beto i spróbować kupić Iljana Micanskiego z Zagłebia Lublin. Powinniśmy dalej szukać zawodników w Brazylii (zapraszać ich na testy podczas letnich obozów treningowych w razie zaprezentowania się z dobrej strony na obozie podpisywać kontrakty rok+3-4 lata. http://transfermarkt.de/de/spieler/6...os/profil.html
http://transfermarkt.de/de/spieler/6...ungsdaten.html
Iljan ma w kontrakcie wpisane prawdopodobnie klauzule odejścia. W razie braku awansu Zagłebia 300 000 € a w przypadku awansu 600 000 €

szczebrzeszcz 04.05.2009 17:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 720144)
Bednarz sie nadaje do wyszukiwania talentów...:-/ Bogusław mam nadzieję zrobi po sezonie porządek w pionie sportowym.

dyr. sportowy to powinien mieć ludzi min. od tego
w klubie chyba tylko Czerwiec jest od tego

PS. Iljan był do wyciągnięcia rok temu, sam byłem zdziwiony, że wylądował na zapleczu ekstraklasy

IncognitoTSW 04.05.2009 21:39

Czerwiec jest kierownikiem drużyny, nie dokładaj mu obowiązków ;p widocznie był cienkim skautem

Sancezz 04.05.2009 22:21

Już prędzej Racing będzie chciał się pozbyć Szeteli(za grosze go oddadzą) niż Zagłebie swojego czołowego strzelca Micanskiego czy też Bełchatów Nowaka.

tofik 04.05.2009 22:45

Pytanie na ile Bełchatów takiego Nowaka ceni. Na pewno przy ustalaniu ceny zapomną, że sypie się co 2 miesiące i będą chcieli minimum milion euro.\
Wisła nie raz już się nacięła na drogie kaleki, więc po raz kolejny raczej nie zaryzykuje.

Ale moja ocena jest taka, że ten chłopak - jeśli będą go te kontuzje omijać - będzie ( a właściwie już jest ) lepszy od Lewandowskiego. Potencjał zdecydowanie większy.

slaskWKSslask 04.05.2009 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 720024)
Cantoro? a kończy mu się kontrakt?

co do Bena Starosty... hmm ;] szukajmy bardziej w kraju. Fojut przyszedł do Śląska też jako gwiazdor "z premiership" i póki co gra beznadziejnie.


Śledzisz dokładnie wszytskie mecze Śląska ,że takie osądy wydajesz? Jeden mecz mu nie wyszedł,ba...10 minut tego meczu i w Polske poszło. Póki co z Jarka są wszyscy niezwykle zadowoleni,myślę że jeden mecz tego nie zmieni. Taki offtop ,bo zaraz wyjdzie że to jakis drewniak co gra ,bo nie ma kogo do składu wstawić,otóż nie-nie drewniak,a reprezentacja się o niego jeszcze upomni.

Lysy 05.05.2009 01:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez slaskWKSslask (Post 720860)
Jeden mecz mu nie wyszedł,ba...10 minut tego meczu

Za te 10 minut (aststa i gol dla... przeciwnika :rotfl: ) powinien dołączyć do Fryzjera i jemu podobnych. Umiejętności może posiada, aczkolwiek za małe na wielką Wisłę.

AYALA 05.05.2009 06:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 720853)
Pytanie na ile Bełchatów takiego Nowaka ceni. Na pewno przy ustalaniu ceny zapomną, że sypie się co 2 miesiące i będą chcieli minimum milion euro.\
Wisła nie raz już się nacięła na drogie kaleki, więc po raz kolejny raczej nie zaryzykuje.

Ale moja ocena jest taka, że ten chłopak - jeśli będą go te kontuzje omijać - będzie ( a właściwie już jest ) lepszy od Lewandowskiego. Potencjał zdecydowanie większy.

kilka dni temu podano że Bełchatów wycenia Nowaka na 800 tyś Euro.GKS grubo ceni swoich zawodników jak Garguła.
W czerwcu konczy sie kontrakt Golińskiemu, można sie nim zainteresowac bo Garguła niewiadomo kiedy wróci do zdrowia.
Warto też poszukac kolesi za FREE z ligi portugalskiej którym kończa sie kontrakty.Myśle że na warunki finansowe Wisły chetnie by przystali

ciacho 05.05.2009 08:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 720853)
Pytanie na ile Bełchatów takiego Nowaka ceni. Na pewno przy ustalaniu ceny zapomną, że sypie się co 2 miesiące i będą chcieli minimum milion euro.\
Wisła nie raz już się nacięła na drogie kaleki, więc po raz kolejny raczej nie zaryzykuje.

Ale moja ocena jest taka, że ten chłopak - jeśli będą go te kontuzje omijać - będzie ( a właściwie już jest ) lepszy od Lewandowskiego. Potencjał zdecydowanie większy.

Podobno Nowak ma w kontrakcie odstępne na poziomie 1 mln euro

Skrzat 05.05.2009 09:49

Jak dla mnie to Nowak jakiś środkowy pomocnik na wypadek gdyby Gargule po kontuzji nie szło lewy pomocnik tutaj proponuje Mile albo Gancarczyka i Glik wszystko koło 2 milionów będzie kosztowało ale myślę że się opłaca a jak dla mnie Nowak to priorytet chłopak ma potencjał na miarę Brożka kto nie wierzy kiedyś jeszcze wspomni moje słowa jak będzie seryjnie gole w Wiśle nabijał.A to że jest kontuzjogenny to nie znaczy że wyjdzie tak jak z Niedzielanem myślę , że Nowak już zaliczył kilka kontuzji i nadal nie odstawia nogi nie to co Niedzielan a po drugie myślę że jeśli Wisła zdecyduje się go kupić to weźmie pod uwagę jego kontuzje i zrobi mu jakąś specjalną dietę czy coś takiego nie śmiejcie się Leo Messi też miał coś takiego bo miał ciąglę kontuzję a teraz nie ma.Plus jeszcze taki że tak bedziemy mieli 2 dobrych napastników ale podejrzewam że odejdzie Broziu i wtedy mielibysmy godnego zastępce.

emjot 05.05.2009 09:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skrzat (Post 720937)
Jak dla mnie to Nowak jakiś środkowy pomocnik na wypadek gdyby Gargule po kontuzji nie szło lewy pomocnik tutaj proponuje Mile albo Gancarczyka i Glik wszystko koło 2 milionów będzie kosztowało ale myślę że się opłaca a jak dla mnie Nowak to priorytet chłopak ma potencjał na miarę Brożka kto nie wierzy kiedyś jeszcze wspomni moje słowa jak będzie seryjnie gole w Wiśle nabijał.A to że jest kontuzjogenny to nie znaczy że wyjdzie tak jak z Niedzielanem myślę , że Nowak już zaliczył kilka kontuzji i nadal nie odstawia nogi nie to co Niedzielan a po drugie myślę że jeśli Wisła zdecyduje się go kupić to weźmie pod uwagę jego kontuzje i zrobi mu jakąś specjalną dietę czy coś takiego nie śmiejcie się Leo Messi też miał coś takiego bo miał ciąglę kontuzję a teraz nie ma.Plus jeszcze taki że tak bedziemy mieli 2 dobrych napastników ale podejrzewam że odejdzie Broziu i wtedy mielibysmy godnego zastępce.

i jeszcze czarodziejską różdżkę
milion albo dwa w totka
i LM

IncognitoTSW 05.05.2009 12:39

Nowak będzie lepszy od Lewandowskiego? Jeśli będzie, to postawię flaszkę temu kto to pisał.

Popatrzmy na małe statystyki :
Dawid Nowak
wiek : 25 lat (!!)
ilość meczy w ekstraklasie : 52
ilość bramek w całym życiu w ekstraklasie : 12
ilość meczy w reprezentacji - 1
bramek w reprezentacji : ZERO


Robert Lewandowski
wiek: 21 lat
ilość meczy w ekstraklasie - 23(?)
ilość bramek w ekstraklasie - 12
ilość meczy w reprezentacji - 8
ilość bramek w reprezentacji - 3



będzie lepszy? Kiedy? za 5 lat? Lewandowski będzie miał 26 a Nowak 30 ;]

Baala 05.05.2009 12:55

Luźno rzuce nazwisko Golańskiego, ostatnio dostał kamieniem w głowę, myślę że mogła mu sie znudzic ta Ruminia. Ciekaw jestem jak jego pozycja w klubie tu by mógł jak zawsze forumowy ekspert FraMat sie wypowiedziec. Z tego co kojarze to nie zawsze ma miejsce w składzie, a w przypadku odejścia Baszcza byłby jak znalazł.

felipe 05.05.2009 12:59

Nowak bedzie lepszy od Lewandowskiego - no tez rozbawiło mnie to stwierdzenie ;)
Generalnie jednak nie ma co gdybać, przecież i tak do nas nie przyjdzie. Prędzej liczyłbym już na Sikorę, piłkarz jak na nasze potrzebny bardzo dobry. A najbardziej to liczyłbym na Brożka - zamiast wyrzucać kase na Nowaka (któremu wystarczy trening by się wykluczyć z gry na pół rundy, a i za "Bóg zapłać" nie zagra przeciez w Wiśle...) zaroponowałbym nowy kontrakt Pawłowi z potężną podwyżką. Kto jak kto, ale on na nią załuguje, co więcej, daje gwarancje tych 20 goli w sezonie. A taniej takiej gwarancji mieć nie bedziemy.

Także Paweł to dla mnie prioryrtet.

Choć szczerze to wydaje mi się, ze to już ostatnie 4 mecze Brożka w koszulce z Białą Gwiazdą...

Dive Pirate 05.05.2009 13:04

Ja jestem zdecydowanie przeciwny transferowi Nowaka do Wisły. Za duże kwoty (transfer + kontrakt) jak na ryzyko związane z transferem. Już to chyba wcześniej pisałem.

szczebrzeszcz 05.05.2009 13:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skrzat (Post 720937)
..myślę..

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skrzat (Post 720937)
..myślę..

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skrzat (Post 720937)
..a po drugie myślę..

nie myśl tyle bo Cię zjedzą krokodyle:-D hej..

co do transefru Nowaka, to te 800tys euro lepiej dać Brożkowi

Eustachy 05.05.2009 13:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 721068)
Nowak będzie lepszy od Lewandowskiego? Jeśli będzie, to postawię flaszkę temu kto to pisał.

Popatrzmy na małe statystyki :
Dawid Nowak
wiek : 25 lat (!!)
ilość meczy w ekstraklasie : 52
ilość bramek w całym życiu w ekstraklasie : 12
ilość meczy w reprezentacji - 1
bramek w reprezentacji : ZERO


Robert Lewandowski
wiek: 21 lat
ilość meczy w ekstraklasie - 23(?)
ilość bramek w ekstraklasie - 12
ilość meczy w reprezentacji - 8
ilość bramek w reprezentacji - 3



będzie lepszy? Kiedy? za 5 lat? Lewandowski będzie miał 26 a Nowak 30 ;]

Znowu na sile falszywie umniejszasz dorobek Nowaka. Zamieszczasz tu dane najprawdopodobniej z 90minut.pl, ktore nie uwzgledniaja szesciu bramek z rundy wiosennej. Chociaz z Lewandowskim, dziwnym trafem juz takiego bledu nie popelniasz.
Lewandowski trafil do ekstraklasy wczesniej, przez co ogolniie ma duze szanse nastrzelac w niej wiecej goli od Nowaka, jesli za szybko nie wyjedzie. Tylko ja nie wiem o co ci chodzi. Chcesz do Wisly sciagac zawodnikow, ktorzy w wieku 25 lat strzelili ok. 100 ligowych goli ? A widziales kiedys takiego ?
Maciej Zurawski zanim trafil do Wisly z Lecha byl od Nowaka mlodszy raptem o rok, a jego dorobek bramkowy to 19 goli, przy 18 golach Nowaka (Nowak ma sznase jeszcze odskoczyc, bo sezon trwa). Frankowski rowniez ledwo o rok mlodszy, w momencie gdy trafial do Wisly, mial na koncie JEDNA ligowa bramke. Rozumiem, ze ty w takim razie oba te transfery do Wisly, do dzis uznajesz za katastrofe ?

IncognitoTSW 05.05.2009 13:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 721103)
Znowu na sile falszywie umniejszasz dorobek Nowaka. Zamieszczasz tu dane najprawdopodobniej z 90minut.pl, ktore nie uwzgledniaja szesciu bramek z rundy wiosennej. Chociaz z Lewandowskim, dziwnym trafem juz takiego bledu nie popelniasz.
Lewandowski trafil do ekstraklasy wczesniej, przez co ogolniie ma duze szanse nastrzelac w niej wiecej goli od Nowaka, jesli za szybko nie wyjedzie. Tylko ja nie wiem o co ci chodzi. Chcesz do Wisly sciagac zawodnikow, ktorzy w wieku 25 lat strzelili ok. 100 ligowych goli ? A widziales kiedys takiego ?
Maciej Zurawski zanim trafil do Wisly z Lecha byl od Nowaka mlodszy raptem o rok, a jego dorobek bramkowy to 19 goli, przy 18 golach Nowaka. Frankowski rowniezn ledwo o rok mlodszy, w momencie gdy trafial do Wisly, mial na koncie JEDNA ligowa bramke. Rozumiem, ze ty oba te transfery do Wisly, do dzis uznajesz za katastrofe ?

Co do Frankowskiego - ligowych bramek miał więcej, z tym, że nie w Polsce.
a Żurawski, co prawda to prawda - młodszy i strzelał więcej.

Błąd - rzeczywiście Nowak ma kilka bramek więcej niż 12.

Co do tego czy widziałem kiedyś kogoś kto miał 100... ;] Tak. Nawet pewien dziennikarz "Polski" porównał Nowaka do niego.
"Ale i tak najbardziej mi żal Dawida Nowaka. To talent na miarę Lubańskiego, jednak ten to dopiero trafił zatrutą czekoladkę".

Tak... Lubański w tym wieku miał 4 tytułu króla strzelców i 148 bramek w ekstraklasie.

Żeby nie było, że tylko krytykuję - to Sikora jest lepszym rozwiązaniem. Ponadto mamy Ćwielonga, Leszczaka- który podobno jest wielkim talentem.

Manager89 05.05.2009 13:28

Oto kilka powodów dlaczego uważam że Nowak nie powinien trafić teraz do Wisły
1) klauzula odejścia 1 000 000€
2) będzie oczekiwał zapewne wysokich zarobków
3) Skorża od początku pracy w Wiśle chciał wysokiego napastnika a w kadrze gigantów nie mam(videMałecki, Ćwielong, Boguski, Niedzielan, Brożek)

Eustachy 05.05.2009 13:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192
Co do Frankowskiego - ligowych bramek miał więcej, z tym, że nie w Polsce

Ligowych ? Raczej trzecioligowych :-)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 721109)
Błąd - rzeczywiście Nowak ma kilka bramek więcej niż 12.

Co do tego czy widziałem kiedyś kogoś kto miał 100... ;] Tak. Nawet pewien dziennikarz "Polski" porównał Nowaka do niego.
"Ale i tak najbardziej mi żal Dawida Nowaka. To talent na miarę Lubańskiego, jednak ten to dopiero trafił zatrutą czekoladkę".

Tak... Lubański w tym wieku miał 4 tytułu króla strzelców i 148 bramek w ekstraklasie.

Żeby nie było, że tylko krytykuję - to Sikora jest lepszym rozwiązaniem. Ponadto mamy Ćwielonga, Leszczaka- który podobno jest wielkim talentem.

No faktycznie, porownywanie kogokolwiek z obecnych grajkow do wybitnego pilkarza z lat siedemdziesiatych, ma sens jak cholera i rzuca na sprawe calkiem nowe swiatlo :foch:
Moze cofnijmy sie jeszcze o kilkadziesiat lat do tylu, kiedy dwucyfrowe wyniki padaly ze stala regularnoscia, to znajdzie sie kilku innych superstrzelcow i dopiero bedzie co porownywac. Mysle, ze szczegolnie wymieniony przez ciebie goleador Pepe, wypadlby na ich tle ciekawie :p

Sikora ? Rok temu, gdy Groclin zmienial siedzibe, wzialbym go z pocalowaniem reki. Teraz jednak nie wiem co po nim zostalo. Przez rok czasu w drugoligowej Murci strzelil jednego gola i chyba od dawna ostro grzeje lawe. Do tego najmlodszy juz nie jest i pewnie wolalby wrocic na "stare smieci" do swoich kumpli z Groclinu. Mimo wszystko opcja warta rozwazenia.

koyoot 05.05.2009 14:05

Z Polskiej ligi sciagnalbym do Wisly tylko i wylacznie Glika. Bo ten chlopak ma wielka przyszlosc przed soba. Jest to juz w tej chwili jeden z najlepszych obroncow w Polskiej lidze. A za 1 mln zlotych mozemy sciagnac bardzo dobrego przyszlosciowego obronce - zastepce Baszczynskiego. Czemu chce zeby tlyko sciagnac do Wisly Glika? Bo wole stawiac na mlodych Maleckiego i Cwielonga niz jakies stare wygi ktorym sie grac nie bedzie chcialo. Cwielong i Malecki widac ze sa glodni sukcesow i beda robic wszystko na boisku by je osiagnac. Tak samo z Glikiem. Gdyby nie on w glownej mierze to Wisla wywiozlaby stamtad 3 pkty i dorobek strzelecki w wysokosci 3-4 goli. Jeszcze jedna rzecz bym zrobil bedac Bednarzem. Zaproponowal nowy kontrakt opiewajacy na minimum 300k euro rocznie Pawlowi Brozkowi.

IncognitoTSW 05.05.2009 14:26

Koyoot? W tej chwili to może do dziesiątki najlepszych się łapie ten Glik. Aczkolwiek można by o nim pomyśłec pod kątem jego gry u nas. Zważ jednak, że ciagle mamy w rękawie Kowalskiego

Trener2008 05.05.2009 14:33

Celem Wisły w przyszłym sezonie będzie jak zwykle Mistrzostwo Polski. Wisła zapewne będzie chciała też powalczyć w europejskich pucharach (ja licze na awans do upragnionej fazy grupowej Ligi Mistrzów), a ambicja naszego właściciela nie pozwoli na odpuszczenie krajowych pucharów ( Pucharu Polski oraz Pucharu Ekstraklasy). Spektaklarnych transferów raczej nie będzie... :( trzeba się więc skoncentrować na tych zawodnikach których aktualnie posiadamy.
Bramkarze: Pawełek, Cebanu. Mariusz budzi wiele kontrowersji wśród kibiców. Ja uważam że jest to solidny bramkarz. Ilie kończy się kontrakt w przyszłym roku. Powinien występować w meczach Wisły w PE i PP. Jako trzeciego bramkarza proponowałbym Filipa Kurto.
Obrońcy: tu jest mały kłopot szczególnie na prawej stronie :( w czerwcu kontrakty kończą się Singlarowi i Baszczyńskiemu (w obu przypadkach jest szansa na podpisanie nowych umów: Baszczu jest jednak poważnie kontuzjowany :( ...) środek wygląda troche lepiej. Jest Głowacki, Marcelo i Varga z wypożyczenia wróci Kowalski. Dobrze wygląda lewa strona obrony o miejsce w składzie walczą Brożek i Junior Diaz)
Pomocnicy: w środku pomocy mamy kilku graczy do wyboru. Niezastąpiony wydaje się Sobolewski, Jest także Cantoro, Gołoś, Jirsak oraz dojdzie Garguła (jak wyleczy kontuzje). Na prawej flance mogą występować Łobodziński i Małecki na lewej Boguski i Ćwielong.
Napastnicy: Brożeki Niedzielan.
Wypożyczyć: Mączyński, Burliga. Odchodzą: Zieniu, Dawid, Beto. Pozbyć się zawodników ME urodzonych wczesniej niż w 1989 roku.

kristos 05.05.2009 15:38

Moimi ulubionymi fachowcami z tego forum są ;Trener2008 i Manager89.

Trener2008 05.05.2009 15:50

kristos o co Ci znowu chodzi? No czekam

MessiWisła4ever_tsw 05.05.2009 16:28

No Pawełek broni teraz duzo lepiej,ale moim zdaniem moglibysmy sciagnac tego KAsprzika

tofik 05.05.2009 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 721068)
Nowak będzie lepszy od Lewandowskiego? Jeśli będzie, to postawię flaszkę temu kto to pisał.

Popatrzmy na małe statystyki :
Dawid Nowak
wiek : 25 lat (!!)
ilość meczy w ekstraklasie : 52
ilość bramek w całym życiu w ekstraklasie : 12
ilość meczy w reprezentacji - 1
bramek w reprezentacji : ZERO


Robert Lewandowski
wiek: 21 lat
ilość meczy w ekstraklasie - 23(?)
ilość bramek w ekstraklasie - 12
ilość meczy w reprezentacji - 8
ilość bramek w reprezentacji - 3



będzie lepszy? Kiedy? za 5 lat? Lewandowski będzie miał 26 a Nowak 30 ;]

No ja to pisałem. Może w statystykach nie wygląda, ale piłkarsko Nowak jest zdecydowanie lepszy.

MessiWisła4ever_tsw 05.05.2009 16:37

http://transfermarkt.de/de/spieler/4...ic/profil.html

Cytat:

Pierwotnie napisane przez no one (Post 721234)
jednak chyba wszyscy wolelibyśmy zawodnika bramkostrzelnego a nie pilkarsko lepszego ;) w tych zremisowanych meczach Wisła była tez pilkarsko lepsza jednak punktów za ocenę artystyczną nam nikt nie dołozył :)


Zgadzam sie w 100%%
ale mysle ze czy Nowak czy Lewandowski wszystko jedeno
i ciezko okreslic ktory lepszy

PasiorWKS 05.05.2009 16:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MessiWisła4ever_tsw (Post 721236)

Seit 19 Spielen (1093 Minuten) ohne Treffer in der T-Com 1. HNL
to nie wymaga komentarza :rotfl:

tommiyacht 05.05.2009 16:47

Lewy bez dwóch zdan, bonusowo warunki fizyczne i zastawianie sie z piłką. Co go oglądam to za kazdym razem zaluje ze nie gra dla nas.

edytuj posty

AYALA 05.05.2009 17:17

wiem że to nie jest fair żerowac na cudzych kłopotach finansowych ale z ŁKS-u myśle że można teraz 2-3 ciekawych zawodników wyciągnąc.Mnie sie podba Geworgyan na prawym skrzydle,Kascelan na środku i ten wysoki napadzior Czerkas, 12 goli w lidze to całkiem przyzwoity wynik.W Wiśle na pewno miałby więcej sytuacji bramkowych.Podoba mi sie też gra w środku Smolińskiego ale to zawodnik Legi i pewnie jest nie do sprzedania

IncognitoTSW 05.05.2009 17:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 721262)
i ten wysoki napadzior Czerkas, 12 goli w lidze to całkiem przyzwoity wynik.

W tym sezonie? Chyba cały ŁKS...

AYALA 05.05.2009 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 721265)
W tym sezonie? Chyba cały ŁKS...

faktycznie mój błąd ale i tak bym prędzej sprowadził na miejscu Bednarza jego niż kolejnego Beto z ligi stanowej.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl