Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

klusek106 13.09.2008 14:25

Kurcze gdzies kiedys widzialem taka strone w ktorej mozna bylo obliczyc samemu mniej wiecej ile bd kosztowalo ubezpieczenie oc i ac. Wpisywalo sie jaki samochod, przebieg, etc. szukam po googlach i nie moge znalezc.

M.C (nowy kleparz) 13.09.2008 18:34

Był może ktoś z Was w NIGHT CLUB VIP na ul.św Filipa?
Jeśli tak,to jakie ceny i klimat?

WzT 13.09.2008 19:42

Orientuje się ktoś może czy istnieje gdzieś w centrum Krakowa możliwość wykupienia karnetu na cały miesiąc na obiady na jakiejś stołówce? Jeśli tak, to jak szkicują się mniej więcej koszty czegoś takiego ?

tomo 13.09.2008 20:24

Sprawa dla kumatych. Mam przeglądarkę Operę i gdy chcę edytować pewną www w systemie CMS tak jak to bywało w Firefoxie gdy go miałem, to podczas edycji strony otwierało mi się superowo okienko jak w Wordzie razem z narzędziami bla bla bla - w Operze otwiera mi się puste okno bez niczego jak notatnik i muszę jechać z komendami html ://// , od dawien dawna mam wspomnianą O. i cholera dopiero teraz mnie to wkurzyło gdyż nie posiadam nic poza Operą a nie chce mi się niczego innego instalować. Ktoś wie gdzie to ustawić żebym miał tak samo jak miałem w Firefoxie ?

Kamson 13.09.2008 20:50

Kupiłem sobie pada Logitecha, Cordless Rumblepad 2. Jak mam ustawić, żeby grając np. w PESa wibracje włączały sie chociażby podczas fauli? Na padzie jest przycisk "Vibration", i tylko wtedy gdy go wciskam uruchamia sie wibracja.

FajQ 13.09.2008 21:15

Czy mecz Wisły w Londynie będzie gdziekolwiek transmitowany ? Bo tvp znowu w hu** poleciało :/

Ps: Komentarz może być nawet i Chiński albo arabski tylko chce sobię meczyk oglądnąc....

WislakWiDoK 13.09.2008 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 602247)
Czy mecz Wisły w Londynie będzie gdziekolwiek transmitowany ? Bo tvp znowu w hu** poleciało :/

Ps: Komentarz może być nawet i Chiński albo arabski tylko chce sobię meczyk oglądnąc....

Wg programu mecz jest na TVP info...

Proud 13.09.2008 21:26

ma ktoś może zdjęcia całego składu siatkarek Wisły?? mogą być pojedyńcze ;) albo jedno zbiorowe...

dymek_nhs 13.09.2008 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 602240)
Kupiłem sobie pada Logitecha, Cordless Rumblepad 2. Jak mam ustawić, żeby grając np. w PESa wibracje włączały sie chociażby podczas fauli? Na padzie jest przycisk "Vibration", i tylko wtedy gdy go wciskam uruchamia sie wibracja.

Poszperaj coś w tym programie załączonym do pada (program do konfiguracji pada do wybranej gry) ale wątpię czy by tak się dało zrobić albo masz wibracje włączona cały czas albo nie. Ja mam z głowy ten problem bo mam tego samego pada tyle że bez wibracji

Genio 13.09.2008 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Genio (Post 601970)
pytanie do osób będących w temacie kompresji, ile powinien zajmować film dwu minutowy bez dźwięku po kompresji o formacie 640x400? do jakiej wagi powinno się dążyć? [oczywiście mam na uwadze dobrą jakość tego filmu, dlatego kieruje pytanie do osób, które mają pewne obycie]

dodam, że uzyskuję 22mb, a to stanowczo za dużo

ponawiam pytanie

maciek777 13.09.2008 23:03

Wie ktos moze czy ten plac manewrowy kolo plazy jest czynny w niedziele ? Z gory dziekie za szybką odp.

lodecki 13.09.2008 23:56

chodzi mi o oddawanie organow po smierci. Co trzeba zrobic aby taka zgode wyrazic, gdzie co i jak. bede wdzieczny

Konrad. 14.09.2008 00:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lodecki (Post 602293)
chodzi mi o oddawanie organow po smierci. Co trzeba zrobic aby taka zgode wyrazic, gdzie co i jak. bede wdzieczny

jeśli jesteś penoletni, wystarczy że wypełnisz oświadsczenie woli i je podpiszesz (i zawsze miej je przy sobie - np. w portfelu). Tylko tyle.

A jak nie masz 18stki, to juz wszystko zależy od rodziców...

DominoForza 14.09.2008 02:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 602255)
ma ktoś może zdjęcia całego składu siatkarek Wisły?? mogą być pojedyńcze ;) albo jedno zbiorowe...

http://www.tswisla.pl/siatka_obraz_s...arki_wisly.jpg

http://wislakrakow.com/www/picture/2...5e1b6c809e.jpg

lepszych nie moglem znajsc :P:P

Krzyma 14.09.2008 09:46

Mam pytanie, jak mogę, szybko oraz bezpiecznie przerobić konsolę PSone ?? (chce to zrobić sam)

pasikonik 14.09.2008 09:49

ktos mi wymieni wszystkich smerfów?

wislabielany 14.09.2008 10:28

Ja mam takie kibicowskie pytanie - czy osiedle Wola Justowska ma swoją flagę ? Osiedle dość Wiślackie, a nie spotkałem się jeszcze z ich flagą.

Z góry dzięki za odpowiedź.

nero 14.09.2008 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pasikonik (Post 602357)
ktos mi wymieni wszystkich smerfów?

http://www.smerfy.net/postacie_smerfy.php

Kamil 14.09.2008 10:46

dobra panowie, mam dzis dla was zagadke:D
sprawilem sobie "nowy" dysk, tyle ze od poczatku sa z nim klopoty, najpierw formatowal sie chyba ze 2,5 godziny choc ma tylko 80 gb
, gdy wlaczam instalacje windowsa i jest znow wyszukiwanie dyskow, chce dac instalacje to pisze ze system nie ma dostapu do dysku, o co ****a chodzi?

DominoForza 14.09.2008 11:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krzyma (Post 602354)
Mam pytanie, jak mogę, szybko oraz bezpiecznie przerobić konsolę PSone ?? (chce to zrobić sam)

np na gieldzie elek

tomo 14.09.2008 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ...:::Tomo:::... (Post 602228)
Sprawa dla kumatych. Mam przeglądarkę Operę i gdy chcę edytować pewną www w systemie CMS tak jak to bywało w Firefoxie gdy go miałem, to podczas edycji strony otwierało mi się superowo okienko jak w Wordzie razem z narzędziami bla bla bla - w Operze otwiera mi się puste okno bez niczego jak notatnik i muszę jechać z komendami html ://// , od dawien dawna mam wspomnianą O. i cholera dopiero teraz mnie to wkurzyło gdyż nie posiadam nic poza Operą a nie chce mi się niczego innego instalować. Ktoś wie gdzie to ustawić żebym miał tak samo jak miałem w Firefoxie ?

Pomóżcie ! ;)) szukałem w opcjach przeglądarki ale nie ma tam czegos takiego co by odpowiadało mojemu problemowi, moze potrzeba zainstaowac jakis widzet czy cos... ;/

matt_1906 14.09.2008 11:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Genio (Post 601970)
dzięki joshi, ale miałem na myśli format filmu [szerokość x wysokość] jednak poradziłem sobie z tym problemem, wszystko rozegrało się w filtrach

pytanie do osób będących w temacie kompresji, ile powinien zajmować film dwu minutowy bez dźwięku po kompresji o formacie 640x400? do jakiej wagi powinno się dążyć? [oczywiście mam na uwadze dobrą jakość tego filmu, dlatego kieruje pytanie do osób, które mają pewne obycie]

dodam, że uzyskuję 22mb, a to stanowczo za dużo

jeżeli nie chcesz stacic na jakości to 1min=ok.11-12mb, jest to najkorzystniejszy rozmiar jezeli chodzi o waga/jakość

South 14.09.2008 12:18

z angielskiego jak powiedzieć "Wszystko było do góry nogami" ? konkretnie chodzi mi o to "do góry nogami"

1906_wislak_1906 14.09.2008 12:22

Zna sie ktoś z Was na matematyce? Potrzebuje wiedzieć wszystko o delcie jak się ją oblicza, do czego służy, wzory itp. Linki mile widziane :)

wtf 14.09.2008 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 602428)
z angielskiego jak powiedzieć "Wszystko było do góry nogami" ? konkretnie chodzi mi o to "do góry nogami"

"do góry nogami" = upside down

@1906_wiślak - ta delta o którą Ci chodzi to wyróżnik równania kwadratowego czy jakaś inna delta?

Zbychu 14.09.2008 13:06

Dobra było 100 razy ale jeszcze nie korzystałem z internetowych meczy a nie chce mi sie przeglądać całego tematu więc pytam - gdzie można w necie zobaczyć mecz Wisły z Lechem??

gumi1906 14.09.2008 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1906_wislak_1906 (Post 602431)
Zna sie ktoś z Was na matematyce? Potrzebuje wiedzieć wszystko o delcie jak się ją oblicza, do czego służy, wzory itp. Linki mile widziane :)

http://matma4u.akcja.pl/programy/fkwadratowa.htm

http://pl.wikipedia.org/wiki/Funkcja_kwadratowa

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zbychu (Post 602449)
Dobra było 100 razy ale jeszcze nie korzystałem z internetowych meczy a nie chce mi sie przeglądać całego tematu więc pytam - gdzie można w necie zobaczyć mecz Wisły z Lechem??

http://www.hqtv.com.pl/strona/news.php [patrz na liste dzisiejszych transmisji]

Zbychu 14.09.2008 13:18

A trzeba się tu rejestrować bo na formule 1 jest komentarz a obraz nieruchomy?

gumi1906 14.09.2008 13:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zbychu (Post 602455)
A trzeba się tu rejestrować bo na formule 1 jest komentarz a obraz nieruchomy?


nie trzeba, po prostu
Cytat:

Przykro mi, ten pokój jest pełen - dołącz w zamian tu: #loto11-1

Zbychu 14.09.2008 14:14

Nic nie pomaga,cały czas nieruchome zdjęcie Kubicy

1906_wislak_1906 14.09.2008 16:15

Odnośnie delty- tu wszystko jest ładnie opisane ale chodzi mi o jakąś stronke gdzie jest wszystko łopatologicznie opisane tak jak nauczyciel tłumaczy na lekcji do czego jest delta i jak sie ją liczy :)

Przy okazji jak się cytuje wiadomości?

tsw maniek 14.09.2008 18:30

Poszukuje napisów do filmu ""Adulthood"" pomoże ktos Szukałem ale jakos nie moge znalezc.Z góry dzieki.

hrabia 15.09.2008 06:25

DominoForza

zdjęcie nieaktualne, większośc dziewczyn zmieniła klub .....

dostuffca 15.09.2008 07:06

pytanie z gatunku niepełnych:

ostatnio widziałem gdzieś zwiastun japońskiego anime, który zapadł mi w pamięć, ale nie pamiętam tytułu: Japonia postanowiła wyjść z ONZ i zdecydowała się na pełną izolację kraju, po kilku latach izolację sami przerwali rozpętując III wojnę światową. W międzyczasie, jak to często bywa, zrobili sobie dużą, nowoczesną armię i zaskakują wszystkich poziomem technologicznym etc.

Ktoś wie jak to się nazywa (i może ma nawet doń jakieś linki)?

SharkTS 15.09.2008 11:27

ttp://allegro.pl/item438487379_bialko_serwatka_whey_ekstra_opak_450 0g_gratisy.html
Czy według was oplaca się kupić to białko?? czy jednak nie:-)

SpoXsteR 15.09.2008 11:35

Jakie miasta / miasteczka była na sektorówce?
http://pl.youtube.com/watch?v=Sh3IjBWrsoQ
bo nie wszystko da się odczytać


dzięki

SZYMEK_TSW 15.09.2008 11:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 603093)
Jakie miasta / miasteczka była na sektorówce?
http://pl.youtube.com/watch?v=Sh3IjBWrsoQ
bo nie wszystko da się odczytać

Jaworzno, Chrzanów, Libiąż, Brzeszcze, Trzebinia, Olkusz, Krzeszowice, Alwernia, Brzeźnica, Wadowice, Sucha Beskidzka, Skawina, Zabierzów, Wolbrom, Skała, Miechów, Słomniki, Myślenice, Zakopane, Bochnia, Trzciana, Dąbrowa Tarnowska, Przemyśl
no i... Kraków

Awe 15.09.2008 12:04

Do jakiego formatu moge drukować zdjęcie o rozdzielczości 2816x1872 żeby potem łanie na ścianie wyglądało? Ile moze kosztować takie coś?

Krzyma 15.09.2008 12:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Awe (Post 603102)
Do jakiego formatu moge drukować zdjęcie o rozdzielczości 2816x1872 żeby potem łanie na ścianie wyglądało? Ile moze kosztować takie coś?

Wejdz tutaj http://www.superfoto.pl/ Polecam, sam korzystam z tego możesz sobie dobrać rozmiar zdjecia do rozdzielczości. Są oni z Krakowa dlatego nie musisz długo czekać na wysyłke. Za odbitke 30x45 zapłaciłem 15,99zl. Pozdrawiam.

kalvin 15.09.2008 13:48

http://i28.tinypic.com/1498eo7.jpg
Potrzebuję zdjęcie tej oprawy w większej rozdzielczości (najlepiej 1024x768).
Z góry dzięki.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl