![]() |
Dobrze Skorza przygotowal zespol do ligi :)
|
A możecie poczekać z tymi żalami, do pierwszego meczu?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Powiem Wam, że byłem dziś na tym meczu do 85 min i nie wyglądało to najlepiej. Tzn wynik mnie nie interesuje i nie mam zamiaru narzekać ale w meczu Mistrza Polski z drużyną z 2 ligi powinno to trochę lepiej wyglądać i nie chodzi mi o bramki tylko sytuacje a nawet zwykłe strzały. W pierwszej połowie gdzie graliśmy prawie najsilniejszym składem mieliśmy 2, góra 3 jeżeli coś przeoczylem, sytuacje w których dało się coś strzelić. Ogólnie mimo, ze czasami zagłębie nie potrafiło wyjść z połowy przez dłuższy czas to nic z tego nie wynikało. Po prostu podawanie od nogi do nogi i nic więcej. W drugiej połowie jeśli dobrze pamiętam to była chyba tylko 1 klarowna sytuacja ( poprzeczka ) do zdobycia bramki. Mam nadzieję, że naszym się nie chciało po prostu zbytnio grać i tylko sobie pobiegali. Natomiast jeśli taka jest autentyczna forma drużyny to mamy prawidziwy dramat. Ale wątpie by było aż tak źle.
|
Cytat:
Cytat:
|
Gorzej może być teraz ze składem na Bełchatów.. Prawdopodobnie może Marcelo wypaść ,Ba narzeka na jakichś uraz nie wiadomo na jaki... Łobodzińskiego występ również zagrożony , Małecki nie zagra , nie wiadomo jak dokładnie będzie z przygotowaniem Rafała i Pawła w ataku. Także pierwszy mecz może być najtrudniejszy. Jak uda nam się go wygrać to potem musi byś tylko lepiej !! Zawodnicy kontuzjowani powinni wrócić, Patryk także . No i pierwsze trudne starcie spowodowane sytuacją kadrową było by juz za sobą. To dodało by chłopakom skrzydeł! Tylko , żeby właśnie ten mecz zwyciężyć. Bo sytuacja kadrowa i obecna forma nie wróża niczego dobrego..
|
Cytat:
Niestety ale jak dla mnie to jest 100% 1 u bukmachera! Chciałbym się mylić.Serce mówi jedno a glowa drugie.Nie ma podstaw do tego by liczyć że w Bełchatowie będzie OK.Niestety ale jest masakra! |
No na dzień dzisiejszy to prawda , jest po prosty źle... Co jakiś mecz czy cięższy trening ktoś nam z tego składu wypada. I to jeszcze wypadają nam ci gracze co maja stanowić trzon zespołu. Patrząc na Lecha i Legie naprawdę obrona mistrzostwa może być jeszcze cięższa niż dokładnie w tamtym sezonie gdy nie przystępowaliśmy do wiosny z pierwszej pozycji
|
Cytat:
|
|
ze skrótu widać że mecz był....zajebiście ciekawy.:-)
|
Faktycznie mecz nie za ciekawy, szkoda tylko najlepszej akcji Jiraska z 17 minuty. Powinien to zmieścić w bramce. W ostatnim sparingu z 4-ligowcem hiszpańskim trafił z trudniejszej pozycji. Czyli znów trapi nas to co zazwyczaj trapiło- skuteczność. Podczas obozów nie było z nią źle , czyżby teraz znów to wróciło ?? Ale w sumie można tu powiedzieć , iż jak ty o niej mówić skoro bardzo mało dobrych okazji dziś stworzyliśmy. To był najsłabszy mecz podczas okresu przygotowawczego
|
Mówcie co chcecie ale sytuacja Brożka? gdzie dostaje prostopadłą piłkę i mając przed sobą leżącego bramkarza, gość strzela a piłka idzie obok bramki ?
Lepsza sytuacja to jest chyba tylko wtedy gdy jesteś sam na sam z bramką jakieś 2m od niej i zastanawiasz się którą częścią ciała strzelić, po dłuższym namyśle wbijasz ją głową ot tak dla zabawy ;) Boli straszne niechlujstwo które później wchodzi w krew i potem marnujemy pare setek na mecz - a to moze się zemścić. Co do wyniku to nie ma się co podpalać. Sparing to sparing. Liga przyjdzie, liga zweryfikuje ;) |
Cytat:
|
Trochę nie rozumiem tych spazmów po sparingu.Było się chyba przyzwyczaić do tego,że Maciusiowi nie bardzo wychodzi przygotowanie zespołu na początek sezonu.Przed rokiem były przeprosiny naszego że tak powiem "coucha"po meczu z Polonią Bytom.Potem było kajanie się po Tallinerloo,więc radzę spokojnie oczekiwać na następne przeprosiny.W końcu niechże ta liga"będzie ciekawsza".
|
Cytat:
|
mam nadzieje że Isaa Ba wyzdrowieje na Bełchatów, przecież nie po to go sprowadzono żeby leczył kontuzje tylko grał
|
Jak ktoś ma rozkecić naszą grę w pomocy, to chyba tylko on. Do Jirsaka już straciłem nadzieję. Runda ostatniej szansy Tomasa.
|
Cytat:
|
Z jednej strony to tylko sparring, z drugiej próba generalna przed liga, która wyszła bardzo kiepsko - Jeśli skrót obejmuje wszystko co się ciekawego działo a tak pewnie jest.
Za tydzień o tej porze będziemy o wiele mądrzejsi - przeciwnik jak dla mnie idealny na start - ani wyjątkowo mocny ale też nie słaby |
Nie Skorża nie umie, tylko nasze gwiazdki nie są w stanie wytrzymać całej rundy... więc mając wybór początek i środek czy środek i koniec sezonu wybiera się raczej to drugie...
|
Boje sie ze ten zespoł ma mocno "rozregulowany" przód i dopoki Brozek z Boguskim nie wejda na wysokie obroty doputy Wisla najgroznjsza w ataku bedzie po stalych ragmentach i glowkach Marcelo.
Ciekawe kto wezmnie odpowiedzialnosc za nieudolnosc i caloksowita niekompetencje w stosunku do pozyskania jakiegos wartosciwoego napastnika ,ktory bylby lekiem na naszą chorobe. nawet po tym sparingu ja juz sobie wyobrazam mozolnnosc w kosntruowaniu akcjii pod bramka czyli cala runda jesienna przd oczami. no coz ,podziekujmy po czesci Skorzy.Edkowi ,Jozkowi ze nie potraflil przez 4 miesiace sciagnac kogolwiek do ataku tak zeby mogl zagrac wlasnie chocby na szpicy z tym Belchatowem. Apetyt na kolejna Levadie rosnie,widze ze zmierzamy "wlasciwym " torem/ |
Cytat:
Poza tym prawie 3 lata pracy z zespołem to w pełni wystarczający czas by nawet wbrew kalendarzowi - przygotować zespół tak kondycyjnie jak i taktycznie - w sposób bardzo dobry. 1.5 miesiąca przygotowań, przy 13 meczach do rozegrania....Forma ma być od 1 do ostatniego meczu.Oczywiście nikt nie wymaga by zespół od razu grał wspaniale bo 1, 2 mecze o stawkę są niezbędne by wejść w rytm, tyle że nic nie usprawiedliwi braku sił bądź jakiegokolwiek pomysłu w grze. Dla mnie osobiście możemy nawet przegrać w Bełchatowie, przy niesprzyjających okolicznościach, ale chcę widzieć agresje od 1 do ost. minuty i jakiś pomysł w grze |
Najlepszy Łobo. Nigdy nie jest w stanie wytrzymać okresu przygotowawczego :D CO za typ.
Jedyna sportowa bestia w składzie to Kirm, Marcelo, Diaz, Alvarez, czyli co nie dziwi obcokrajowcy. |
Cytat:
(to oczywiście żart ;) ) |
Cytat:
|
a Jirsak z Pawłem 2 asysty i brama, najwięcej z wszystkich. Tak mało kreatywny gość a i tak najlepszy u nas. Więc kto tu ma grać, sami defensywni chyba.
|
Cytat:
http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=1179&id_sezon=75 |
Cytat:
Co więcej - przez te kilkadziesiąt miesięcy operuje w 2/3 tą samą jedenastką! Czasu na zgranie, nauczenie ich czegokolwiek więcej niz "wyjeb na Brożka i jazda" było mnóstwo. Gwiazdki gwiazdkami, pewna nieudolność Macieja to inna inszość. |
Cytat:
łhttp://www.efakt.pl/Petrescu-jedzie-...y,59598,1.html |
Jeszcze się liga nie zaczęła, a już afera, że piłkarze źle przygotowani. Rozliczać będziemy za wyniki w lidze, a nie za sparing z Sosnowcem.
|
Cytat:
|
Bo tutaj połowa to Kibice Sukcesu, płaczki, ludzie którzy przed komputerem siedzą 24/7......
Z oceną zespołu wstrzymajmy się do 2-3 kolejek, wtedy będziemy oceniać jak jesteśmy przygotowani. Bo sparingi możemy wygrywać, a w lidze dostawać po 3:0.... Weźcie na wstrzymanie z tą napinką. edit: @brylant17 jak zwał tak zwał:) |
Cytat:
|
Sparing z Sosnowcem
http://krak.tv/kategoria-9,film-1171.html
obszerny film ze sparingu w Sosnowcu :) Na końcu nasz trenejro dość łagodnie komentuje meczyk ;) |
Ba Macius to takie cieple kluchy, dom sie wali a on udaje ze wszystko jest ok. No ale nie dziwie sie bo po Levadii kazda jego proba podniesienia glosu moze sie skonczyc wyrzuceniem z klubu.
|
No zobaczymy jak to będzie z tym przygotowaniem, ale mam dużą nadzieję, że zaskoczą jednak od samego początku, bo runda jest bardzo krótka. Po Levadii Skorża tłumaczył się przecież, że chciał wziąć ich z marszu, a szczyt formy przygotowywał na nieco później, no i faktyczne w sierpniu ub.r. wygrywali przecież wszystko po przyzwoitej grze..
Tak jak napisał 1q2, od pierwszego meczu mają po prostu gryźć trawę, bo tu nie ma czasu na rozkręcanie się w trakcie rundy, bo ona raz dwa i się skończy ;) |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl