Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

Maciuś 20.02.2010 15:59

Dobrze Skorza przygotowal zespol do ligi :)

dj_ibutti 20.02.2010 16:03

A możecie poczekać z tymi żalami, do pierwszego meczu?

DominoForza 20.02.2010 16:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 857107)
A możecie poczekać z tymi żalami, do pierwszego meczu?

dokladnie,chociaz jak caly czas optymista jestem to zaczyna mnie cala sytuacja flustrowac i chodzi mi taka mysl po glowie zeby zebrac sie w pare tys pod klubem w czasie jakiegos treningu/zebrania i przedstawic oczekwiania kibicow glosnymi okrzykami :-)

ciacho 20.02.2010 16:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 857107)
A możecie poczekać z tymi żalami, do pierwszego meczu?

Ale na co poczekać? Skoro dzisiaj w sparingu nie potrafiliśmy stworzyć jednej składnej akcji zakończonej strzałem to za tydzień już będziemy potrafili?

FredzIo 20.02.2010 16:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 857112)
Ale na co poczekać? Skoro dzisiaj w sparingu nie potrafiliśmy stworzyć jednej składnej akcji zakończonej strzałem to za tydzień już będziemy potrafili?

Dokładnie! Skoro dzis nie strzelilismy gola, to juz nigdy nie strzelimy. Przegramy wszystkie mecze i spadniemy. Nigdy juz nie bedziemy potrafili skladac akcji, bo dzis sie nie udalo!

Wehrmacht 20.02.2010 17:44

Powiem Wam, że byłem dziś na tym meczu do 85 min i nie wyglądało to najlepiej. Tzn wynik mnie nie interesuje i nie mam zamiaru narzekać ale w meczu Mistrza Polski z drużyną z 2 ligi powinno to trochę lepiej wyglądać i nie chodzi mi o bramki tylko sytuacje a nawet zwykłe strzały. W pierwszej połowie gdzie graliśmy prawie najsilniejszym składem mieliśmy 2, góra 3 jeżeli coś przeoczylem, sytuacje w których dało się coś strzelić. Ogólnie mimo, ze czasami zagłębie nie potrafiło wyjść z połowy przez dłuższy czas to nic z tego nie wynikało. Po prostu podawanie od nogi do nogi i nic więcej. W drugiej połowie jeśli dobrze pamiętam to była chyba tylko 1 klarowna sytuacja ( poprzeczka ) do zdobycia bramki. Mam nadzieję, że naszym się nie chciało po prostu zbytnio grać i tylko sobie pobiegali. Natomiast jeśli taka jest autentyczna forma drużyny to mamy prawidziwy dramat. Ale wątpie by było aż tak źle.

ciacho 20.02.2010 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FredzIo (Post 857116)
Dokładnie! Skoro dzis nie strzelilismy gola, to juz nigdy nie strzelimy. Przegramy wszystkie mecze i spadniemy. Nigdy juz nie bedziemy potrafili skladac akcji, bo dzis sie nie udalo!

Bardzo ładnie ci wychodzi ta ironia, nie ma co... Ja nie mówię o tworzeniu finezyjnych akcji, strzelaniu spektakularnych goli i robieniu miazgi z przeciwnika. Ja mówię o stworzeniu JEDNEJ składnej akcji oddanej strzałem. Czy to tak wiele jak na zespół aspirujący o tytuł mistrza polski? Ale mam nadzieję, że się mylę i za tydzień zobaczymy drużynę walczącą jak lwy i taką, która pokazuje, że jej się chce. Bo tylko tego wymagam. Tego jednego można wymagać zawsze. Obawiam się tylko, że znów zobaczymy grę w "chodzonego", no bo niby czemu nagle miałoby być inaczej?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wehrmacht (Post 857139)
...
Mam nadzieję, że naszym się nie chciało po prostu zbytnio grać i tylko sobie pobiegali. Natomiast jeśli taka jest autentyczna forma drużyny to mamy prawidziwy dramat. Ale wątpie by było aż tak źle.

Nie no, jak im się nie chciało to w porządku.. wszystko OK.

szczepanwislak 20.02.2010 17:59

Gorzej może być teraz ze składem na Bełchatów.. Prawdopodobnie może Marcelo wypaść ,Ba narzeka na jakichś uraz nie wiadomo na jaki... Łobodzińskiego występ również zagrożony , Małecki nie zagra , nie wiadomo jak dokładnie będzie z przygotowaniem Rafała i Pawła w ataku. Także pierwszy mecz może być najtrudniejszy. Jak uda nam się go wygrać to potem musi byś tylko lepiej !! Zawodnicy kontuzjowani powinni wrócić, Patryk także . No i pierwsze trudne starcie spowodowane sytuacją kadrową było by juz za sobą. To dodało by chłopakom skrzydeł! Tylko , żeby właśnie ten mecz zwyciężyć. Bo sytuacja kadrowa i obecna forma nie wróża niczego dobrego..

palladynTS 20.02.2010 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepanwislak (Post 857145)
Gorzej może być teraz ze składem na Bełchatów.. Prawdopodobnie może Marcelo wypaść ,Ba narzeka na jakichś uraz nie wiadomo na jaki... Łobodzińskiego występ również zagrożony , Małecki nie zagra , nie wiadomo jak dokładnie będzie z przygotowaniem Rafała i Pawła w ataku. Także pierwszy mecz może być najtrudniejszy. Jak uda nam się go wygrać to potem musi byś tylko lepiej !! Zawodnicy kontuzjowani powinni wrócić, Patryk także . No i pierwsze trudne starcie spowodowane sytuacją kadrową było by juz za sobą. To dodało by chłopakom skrzydeł! Tylko , żeby właśnie ten mecz zwyciężyć. Bo sytuacja kadrowa i obecna forma nie wróża niczego dobrego..


Niestety ale jak dla mnie to jest 100% 1 u bukmachera!
Chciałbym się mylić.Serce mówi jedno a glowa drugie.Nie ma podstaw do tego by liczyć że w Bełchatowie będzie OK.Niestety ale jest masakra!

szczepanwislak 20.02.2010 18:18

No na dzień dzisiejszy to prawda , jest po prosty źle... Co jakiś mecz czy cięższy trening ktoś nam z tego składu wypada. I to jeszcze wypadają nam ci gracze co maja stanowić trzon zespołu. Patrząc na Lecha i Legie naprawdę obrona mistrzostwa może być jeszcze cięższa niż dokładnie w tamtym sezonie gdy nie przystępowaliśmy do wiosny z pierwszej pozycji

FredzIo 20.02.2010 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palladynTS (Post 857147)
Niestety ale jak dla mnie to jest 100% 1 u bukmachera!
Chciałbym się mylić.Serce mówi jedno a glowa drugie.Nie ma podstaw do tego by liczyć że w Bełchatowie będzie OK.Niestety ale jest masakra!

To sporo zarobisz kolego.

SpoXsteR 20.02.2010 18:25

http://www.youtube.com/watch?v=o2QGgqU8NkE

palladynTS 20.02.2010 18:35

ze skrótu widać że mecz był....zajebiście ciekawy.:-)

szczepanwislak 20.02.2010 19:16

Faktycznie mecz nie za ciekawy, szkoda tylko najlepszej akcji Jiraska z 17 minuty. Powinien to zmieścić w bramce. W ostatnim sparingu z 4-ligowcem hiszpańskim trafił z trudniejszej pozycji. Czyli znów trapi nas to co zazwyczaj trapiło- skuteczność. Podczas obozów nie było z nią źle , czyżby teraz znów to wróciło ?? Ale w sumie można tu powiedzieć , iż jak ty o niej mówić skoro bardzo mało dobrych okazji dziś stworzyliśmy. To był najsłabszy mecz podczas okresu przygotowawczego

tomo 20.02.2010 20:03

Mówcie co chcecie ale sytuacja Brożka? gdzie dostaje prostopadłą piłkę i mając przed sobą leżącego bramkarza, gość strzela a piłka idzie obok bramki ?
Lepsza sytuacja to jest chyba tylko wtedy gdy jesteś sam na sam z bramką jakieś 2m od niej i zastanawiasz się którą częścią ciała strzelić, po dłuższym namyśle wbijasz ją głową ot tak dla zabawy ;) Boli straszne niechlujstwo które później wchodzi w krew i potem marnujemy pare setek na mecz - a to moze się zemścić. Co do wyniku to nie ma się co podpalać. Sparing to sparing. Liga przyjdzie, liga zweryfikuje ;)

Sami 20.02.2010 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ...:::Tomo:::... (Post 857183)
Mówcie co chcecie ale sytuacja Brożka? gdzie dostaje prostopadłą piłkę i mając przed sobą leżącego bramkarza, gość strzela a piłka idzie obok bramki ?
Lepsza sytuacja to jest chyba tylko wtedy gdy jesteś sam na sam z bramką jakieś 2m od niej i zastanawiasz się którą częścią ciała strzelić, po dłuższym namyśle wbijasz ją głową ot tak dla zabawy ;) Boli straszne niechlujstwo które później wchodzi w krew i potem marnujemy pare setek na mecz - a to moze się zemścić. Co do wyniku to nie ma się co podpalać. Sparing to sparing. Liga przyjdzie, liga zweryfikuje ;)

To była sytuacja Jirsaka, a podał mu (znakomicie) Brożek. Przy szansie Boguskiego również dobrym podaniem wykazał się Paweł Brożek.

rozarian 20.02.2010 20:52

Trochę nie rozumiem tych spazmów po sparingu.Było się chyba przyzwyczaić do tego,że Maciusiowi nie bardzo wychodzi przygotowanie zespołu na początek sezonu.Przed rokiem były przeprosiny naszego że tak powiem "coucha"po meczu z Polonią Bytom.Potem było kajanie się po Tallinerloo,więc radzę spokojnie oczekiwać na następne przeprosiny.W końcu niechże ta liga"będzie ciekawsza".

FredzIo 20.02.2010 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rozarian (Post 857205)
Trochę nie rozumiem tych spazmów po sparingu.Było się chyba przyzwyczaić do tego,że Maciusiowi nie bardzo wychodzi przygotowanie zespołu na początek sezonu.Przed rokiem były przeprosiny naszego że tak powiem "coucha"po meczu z Polonią Bytom.Potem było kajanie się po Tallinerloo,więc radzę spokojnie oczekiwać na następne przeprosiny.W końcu niechże ta liga"będzie ciekawsza".

Rzeczywiscie Skorza fatalnie przygotowuje zespol do sezonu. Pewnie znow sie to fatalne przygotowanie skonczy fetą na rynku.

AYALA 20.02.2010 21:24

mam nadzieje że Isaa Ba wyzdrowieje na Bełchatów, przecież nie po to go sprowadzono żeby leczył kontuzje tylko grał

tofik 20.02.2010 21:33

Jak ktoś ma rozkecić naszą grę w pomocy, to chyba tylko on. Do Jirsaka już straciłem nadzieję. Runda ostatniej szansy Tomasa.

rozarian 20.02.2010 21:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FredzIo (Post 857209)
Rzeczywiscie Skorza fatalnie przygotowuje zespol do sezonu. Pewnie znow sie to fatalne przygotowanie skonczy fetą na rynku.

Levadię też fetowałeś na Rynku? Człowieku,czytaj ze zrozumieniem.Ja pisze o przygotowaniu startowym(głównie z myślą o pucharach),a Ty o całej rundzie.Skorża nie umie przygotować zespołu,by od razu prezentował jakąś jakość.

1q2 20.02.2010 23:06

Z jednej strony to tylko sparring, z drugiej próba generalna przed liga, która wyszła bardzo kiepsko - Jeśli skrót obejmuje wszystko co się ciekawego działo a tak pewnie jest.
Za tydzień o tej porze będziemy o wiele mądrzejsi - przeciwnik jak dla mnie idealny na start - ani wyjątkowo mocny ale też nie słaby

dj_ibutti 21.02.2010 00:34

Nie Skorża nie umie, tylko nasze gwiazdki nie są w stanie wytrzymać całej rundy... więc mając wybór początek i środek czy środek i koniec sezonu wybiera się raczej to drugie...

Wojtas 21.02.2010 01:07

Boje sie ze ten zespoł ma mocno "rozregulowany" przód i dopoki Brozek z Boguskim nie wejda na wysokie obroty doputy Wisla najgroznjsza w ataku bedzie po stalych ragmentach i glowkach Marcelo.

Ciekawe kto wezmnie odpowiedzialnosc za nieudolnosc i caloksowita niekompetencje w stosunku do pozyskania jakiegos wartosciwoego napastnika ,ktory bylby lekiem na naszą chorobe.

nawet po tym sparingu ja juz sobie wyobrazam mozolnnosc w kosntruowaniu akcjii pod bramka czyli cala runda jesienna przd oczami.

no coz ,podziekujmy po czesci Skorzy.Edkowi ,Jozkowi ze nie potraflil przez 4 miesiace sciagnac kogolwiek do ataku tak zeby mogl zagrac wlasnie chocby na szpicy z tym Belchatowem.

Apetyt na kolejna Levadie rosnie,widze ze zmierzamy "wlasciwym " torem/

1q2 21.02.2010 01:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 857359)
Nie Skorża nie umie, tylko nasze gwiazdki nie są w stanie wytrzymać całej rundy... więc mając wybór początek i środek czy środek i koniec sezonu wybiera się raczej to drugie...

No nie żartuj...teksty o jakimś terminie na szczyt formy to mogą mówić trenerzy przed którymi rok gry - 2 razy w tygodniu a nie w lidze gdzie gra się pół roku zazwyczaj raz w tygodniu - Zresztą ta cała szopka że forma ponoć była przygotowywana na kolejne rundy w pucharach , to zwykła ściema była bo jak formy nie było na początku tak i jej nie było później.

Poza tym prawie 3 lata pracy z zespołem to w pełni wystarczający czas by nawet wbrew kalendarzowi - przygotować zespół tak kondycyjnie jak i taktycznie - w sposób bardzo dobry.
1.5 miesiąca przygotowań, przy 13 meczach do rozegrania....Forma ma być od 1 do ostatniego meczu.Oczywiście nikt nie wymaga by zespół od razu grał wspaniale bo 1, 2 mecze o stawkę są niezbędne by wejść w rytm, tyle że nic nie usprawiedliwi braku sił bądź jakiegokolwiek pomysłu w grze.

Dla mnie osobiście możemy nawet przegrać w Bełchatowie, przy niesprzyjających okolicznościach, ale chcę widzieć agresje od 1 do ost. minuty i jakiś pomysł w grze

tofik 21.02.2010 12:30

Najlepszy Łobo. Nigdy nie jest w stanie wytrzymać okresu przygotowawczego :D CO za typ.
Jedyna sportowa bestia w składzie to Kirm, Marcelo, Diaz, Alvarez, czyli co nie dziwi obcokrajowcy.

Oldpara 21.02.2010 12:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 857455)
Najlepszy Łobo. Nigdy nie jest w stanie wytrzymać okresu przygotowawczego :D CO za typ.

Haha :) Ale za to sezon wytrzymuje bez kontuzji, bo ma wysoki kontrakt motywacyjny i dostaje za wejściówki :):)

(to oczywiście żart ;) )

pawelo84 21.02.2010 12:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 857466)
Haha :) Ale za to sezon wytrzymuje bez kontuzji, bo ma wysoki kontrakt motywacyjny i dostaje za wejściówki :):)

(to oczywiście żart ;) )

Bo ciężko jest doznać kontuzji na ławce ...

korzychxp 21.02.2010 12:51

a Jirsak z Pawłem 2 asysty i brama, najwięcej z wszystkich. Tak mało kreatywny gość a i tak najlepszy u nas. Więc kto tu ma grać, sami defensywni chyba.

Oldpara 21.02.2010 13:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelo84 (Post 857468)
Bo ciężko jest doznać kontuzji na ławce ...

Przecież on prawie cały czas gra.
http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=1179&id_sezon=75

felipe 21.02.2010 13:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 857359)
Nie Skorża nie umie, tylko nasze gwiazdki nie są w stanie wytrzymać całej rundy... więc mając wybór początek i środek czy środek i koniec sezonu wybiera się raczej to drugie...

Tyle, że pan Maciej S. nie siedzi w Wiśle jedną czy dwie rundy, ale wystarczająco długo by brać całkowitą odpowiedzialność za formę/ kondycję kopaczy!

Co więcej - przez te kilkadziesiąt miesięcy operuje w 2/3 tą samą jedenastką! Czasu na zgranie, nauczenie ich czegokolwiek więcej niz "wyjeb na Brożka i jazda" było mnóstwo.


Gwiazdki gwiazdkami, pewna nieudolność Macieja to inna inszość.

AYALA 21.02.2010 13:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 857489)
Tyle, że pan Maciej S. nie siedzi w Wiśle jedną czy dwie rundy, ale wystarczająco długo by brać całkowitą odpowiedzialność za formę/ kondycję kopaczy!

Co więcej - przez te kilkadziesiąt miesięcy operuje w 2/3 tą samą jedenastką! Czasu na zgranie, nauczenie ich czegokolwiek więcej niz "wyjeb na Brożka i jazda" było mnóstwo.


Gwiazdki gwiazdkami, pewna nieudolność Macieja to inna inszość.

a ja bym do Skorży nie miał pretensji tylko raczej do zawodników.Święte słowa o naszych grajkach powiedział Petrescu i nawet Skorży ciężko będzie coś ugrac w pucharach jak sie ma do dyspozycji taki materiał, Dan wie co mówi, osiągnął sporo w pucharach z klubem o podobnym budżecie do Wisełki.
łhttp://www.efakt.pl/Petrescu-jedzie-...y,59598,1.html

_ukoL 21.02.2010 14:27

Jeszcze się liga nie zaczęła, a już afera, że piłkarze źle przygotowani. Rozliczać będziemy za wyniki w lidze, a nie za sparing z Sosnowcem.

Mango 21.02.2010 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 857512)
Jeszcze się liga nie zaczęła, a już afera, że piłkarze źle przygotowani. Rozliczać będziemy za wyniki w lidze, a nie za sparing z Sosnowcem.

Popieram 1000%

janko04 21.02.2010 18:07

Bo tutaj połowa to Kibice Sukcesu, płaczki, ludzie którzy przed komputerem siedzą 24/7......

Z oceną zespołu wstrzymajmy się do 2-3 kolejek, wtedy będziemy oceniać jak jesteśmy przygotowani. Bo sparingi możemy wygrywać, a w lidze dostawać po 3:0.... Weźcie na wstrzymanie z tą napinką.

edit:

@brylant17 jak zwał tak zwał:)

brylant17 21.02.2010 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez janko04 (Post 857598)
Bo tutaj połowa to Kibice Sukcesu, płaczki, ludzie którzy przed komputerem siedzą 24/7......

Z oceną zespołu wstrzymajmy się do 2-3 kolejek, wtedy będziemy oceniać jak jesteśmy przygotowani. Bo sparingi możemy wygrywać, a w lidze dostawać po 3:0.... Weźcie na wstrzymanie z tą napinką.

Nie kibice sukcesu a sezonowcy i napinacze.Zakończy się sezon przyjdzie czas rozliczeń i podsumowań

kolumb 21.02.2010 20:03

Sparing z Sosnowcem
 
http://krak.tv/kategoria-9,film-1171.html
obszerny film ze sparingu w Sosnowcu :)
Na końcu nasz trenejro dość łagodnie komentuje meczyk ;)

Maciuś 21.02.2010 20:32

Ba Macius to takie cieple kluchy, dom sie wali a on udaje ze wszystko jest ok. No ale nie dziwie sie bo po Levadii kazda jego proba podniesienia glosu moze sie skonczyc wyrzuceniem z klubu.

masada 21.02.2010 20:38

No zobaczymy jak to będzie z tym przygotowaniem, ale mam dużą nadzieję, że zaskoczą jednak od samego początku, bo runda jest bardzo krótka. Po Levadii Skorża tłumaczył się przecież, że chciał wziąć ich z marszu, a szczyt formy przygotowywał na nieco później, no i faktyczne w sierpniu ub.r. wygrywali przecież wszystko po przyzwoitej grze..

Tak jak napisał 1q2, od pierwszego meczu mają po prostu gryźć trawę, bo tu nie ma czasu na rozkręcanie się w trakcie rundy, bo ona raz dwa i się skończy ;)

Oldpara 21.02.2010 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 857666)
Ba Macius to takie cieple kluchy, dom sie wali a on udaje ze wszystko jest ok.

Prawdziwi twardziele rzucili by zabawki i poszli bawić się do innej piaskownicy. Cieszę się, że są jeszcze rozsądni ludzie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl