Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

PrawdziwośćDlaGry 22.04.2009 14:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 713014)
Prawdziwość dla gry Getafe to też Madryt no może taka ich Nowa Huta:) a szmata to dziś gra z Sevillą co nie zmienia mojego zdania jako kibica Realu że Pepe zachował się jak buc

trafnie nazwałeś Getafe "Nową Hutą" Madrytu. Ja natomiast nie jestem kibicem Barcelony o co mogłeś mnie podejrzewać. Jedynie to sympatyzuję z Atlético, bo kibicem to jestem ale tej drużyny której to forum jest poświęcone ;)

wracając do tematu to ja nie widzę nic ciekawego na dziś :)
ewentualnie wieczorem coś w NBA pogramy.

Zwierze 22.04.2009 14:57

Panowie, nie tutaj zwłaszcza że Man Utd ich rozjedzie ale tak jak napisałem nie tutaj wykasować te posty mój też!

El'kabat 22.04.2009 14:59

Skonczcie juz ta dyskusje na temat Realu,wrocmy do tematu moze.Kogo to obchodzi kto ile pucharow bedzie mial. Dla mnie istotne,zeby dzis wygrala bo powierzylem im swoja kase,reszta mi lotto.

bula1010 22.04.2009 15:01

na piątek zagram śmiało:
WISŁA-górnik 1
Hoffenheim-Hertha 2

Zwierze 22.04.2009 15:43

Cracovia w Bytomiu nie wygra jak dla mnie

pan Dudi 22.04.2009 15:48

Też mi się wydaje, że nie wygra (czyli 1X). Pozostałe, to Lechia ma szanse wygrać z Arą, więc też 1X. Polonia chyba przegra w Wodzisławiu, a Śląsk ma szanse wygrać z Jagą, skoro nie gra Franek. A, no i ŁKS- Piast- no bet jak dla mnie.

SZARÓW 22.04.2009 16:10

Witam wszystkich, moj pierwszy post . Polecam te zdarzenia . Niestety dzis na szybko bez analizy .
Pozdrawiam

http://img6.imageshack.us/img6/5620/kupona.th.jpg

Zwierze 22.04.2009 17:48

Jak ładnie Śląsk wchodzi czy nikt poza mną i szarowem na niego nie stawiał?

1q2 22.04.2009 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 713159)
Jak ładnie Śląsk wchodzi czy nikt poza mną i szarowem na niego nie stawiał?

No ja czego w zasadzie nigdy nie robię, mam Śląsk na 3 kuponach w tym na jednym -1 ale jeszcze się nie ciesze...:>

A na noc Capitals

hunter 22.04.2009 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 713159)
Jak ładnie Śląsk wchodzi czy nikt poza mną i szarowem na niego nie stawiał?

Spokojnie, inni też o tym pomyśleli. Nawet Podbeskidzie dorzucili w pakiecie :D

Johnny B 22.04.2009 18:45

Panowie co sadzicie o

Orlando - Philadelphia(+10) 1 1.70?
a jakies wasze typy na nocke??
Moje pewniaczki to NYR - WSH under 5.5
Boston KZ

El'kabat 22.04.2009 18:45

Śląsk to ja tez mialem,ale na kuponie z Flota,ktora g*owno zagrala..

pan Dudi 22.04.2009 18:46

Też miałem Śląska na kuponie, ale niestety zasrana Flota remisując z Turkiem mi położyła kupon. W grze jest kupon ostatniej szansy. Wtopa= odpoczynek od bukmacherki.

AgresywnyChomik 22.04.2009 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Johnny B (Post 713246)
Panowie co sadzicie o

Orlando - Philadelphia(+10) 1 1.70?
a jakies wasze typy na nocke??
Moje pewniaczki to NYR - WSH under 5.5
Boston KZ

Billups over 19,5
Denver z Noh
moze nie pewniaki ale zobaczymy

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2
a na noc capitals

sure?
az postawie.

bula1010 22.04.2009 19:28

Co sądzicie o takim kuponie?

Typ :Cała liga polska w Fortunie

17:45 Polonia Bytom -Cracovia Kraków 2
20:00 Wisła Kraków -:- Górnik Zabrze 1

Sobota, 25 kwietnia
14:45 Ruch Chorzów -:- GKS Bełchatów 1
16:00 Lechia Gdańsk -:- Arka Gdynia 0
17:00 Odra Wodzisław -:- Polonia Warszawa 0
19:15 Śląsk Wrocław -:- Jagiellonia Białystok 0

Niedziela, 26 kwietnia16:00
ŁKS Łódź -:- Piast Gliwice 2
17:00 Legia Warszawa -:- Lech Poznań 1


Coś zmienić?[QUOTE]

jak dla mnie to w meczu legia- lech dałbym 0

LuKaS TSW 22.04.2009 19:32

no i Śląsk ładnie tak jak i Sparta mimo kursu 2,6 :) Warta też weszła trzeba czekać na Juventus,a spóźniłem sie z kuponem i zamiast dać Kolejarz ,dałem KSZO i chyba dobrze zrobiłem:D

mi się wydaje że Legia wygra,skończy się limit szczęscia Lecha i będzie pewnie 1-0 dla (L),co do reszty ligi to Wisła 1,Ruch X,Polonia B X,Lechia 1,Polonia W 2,Śląsk X,ŁKS 1 ale raczej nie zagram nic z tej ligi w weekend

trial 22.04.2009 19:54

na dziś:

Śląsk- Arka 1
Barcelona- Sevilla 1
Zagłębie- GKS Katowice 1

Stawka: 50 zł
Kurs 2,87
Do wygrania: 129,20 zł

Univ. de Sucre- Estudiantes 2
Manchester Utd.- Portsmuth 1
Betis- Valencia 2
Chelsea- Everton 1
Deportivo- Almeria 1

Stawka: 10 zł
Kurs: 13,22
Do wygrania: 119 zł

SZARÓW 22.04.2009 20:04

Niestey jak ja nie lubie jak w "89 min strzelaja , FC Brasov by siadł niezle , żałuje że Slaska nie gralem za 100 zl w singielku. Na odbicie i przełamanie sie jeszcze dzis taki kuponik wyczarowałem :
http://img12.imageshack.us/img12/7823/kupon2d.th.jpg

SZARÓW 22.04.2009 20:39

Jeszcze Valencia ładni mi wchodzi i wszystko ładnie gdyby nie ta bramka :
http://www.youtube.com/watch?v=iqsKBy9peW4
heh i jeszcze strzelec zdenerwowany i wogole sie nie cieszy . no to po co strzelał i mi zje*** kupon :/

trial 22.04.2009 21:04

A miałem postawić na Juve jeszcze. Widać na razie dziś szczęście dopisuje i oby tak dalej.

LuKaS TSW 22.04.2009 21:39

a mi Juve zepsuło cały kupon,mieli sytuacje w 2 połowie ale niestety brak szczęscia,trzeba czekać na nhl

a tam dałbym na Boston 2 Calgary 1 Washington x2,no i Oveckin,Kovaljov strzelą

hunter 22.04.2009 21:53

Dobra, niezbyt udany dzień. Jakieś typy z NHL?

rocco_1906 22.04.2009 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hunter (Post 713449)
Dobra, niezbyt udany dzień. Jakieś typy z NHL?

Ovechkin strzeli
Waszyngton wygra
Boston wygra
Calgary 1x

dla mnie dzien udany:) pozostało 45minut przyjemności oglądania Barcy i bingo

pan Dudi 22.04.2009 22:11

Dobra, Barca strzeliła i dzień uratowany, ale nie mogę przeboleć zasranej Floty Świnoujście. :[

Cytat:

1. Barcelona - Sevilla
1.50
2009-04-22 22:00
Piłka Nożna - Hiszpańska Primera Division
Liczba bramek , Stawiasz na:over 2.5 bramki
2. Real Betis - Valencia
2.35
2009-04-22 20:00
Piłka Nożna - Hiszpańska Primera Division
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:2
Wynik: (1-2)
3. Zaglebie Lubin - GKS Gieksa Katowice
1.30
2009-04-22 19:00
Piłka Nożna - - PL - II Liga Polska
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1
Wynik: (1-0)
Granie na noc sobie odpuszczam, bo i tak nie dosiedzę do aktualizacji konta, aczkolwiek pewnie Boston i Capsi będą do przodu. :/

Zwierze 22.04.2009 22:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 713019)
Na dzisiaj luźny kuponik za 10zł

Śr 22/04/09 17:30 Slask Wroclaw - Arka Gdynia
handicap Pol. Puchar Polski 1 (-1.0) 2.85
Śr 22/04/09 21:00 Manchester United - Portsmouth
handicap Ang. Premier League 1 (-1.0) 1.75
Śr 22/04/09 22:00 Barcelona - Sevilla
handicap Hisz. Primera Division 1 (-1.0) 1.95

Man Utd musi wygrać żeby odskoczyć, Barceolna żeby utrzymać przewagę przed derbami, Śląsk gra ze słabiutką Arką u siebie a poza PP nic im nie pozostaje... a mają ambitne plany. Żeby było wesoło dałem im po -1 bramki i zobaczymy:)

No i co prawda jeszcze 30min meczu Barcy ale chyba mogę już przyjmować gratulacje:P a kuponik taki trochę na odwal się żeby coś było, widzę że trzeba tak częściej stawiać:)
Powodzenia!

1q2 22.04.2009 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 713468)
Dobra, Barca strzeliła i dzień uratowany, ale nie mogę przeboleć zasranej Floty Świnoujście. :[



Granie na noc sobie odpuszczam, bo i tak nie dosiedzę do aktualizacji konta, aczkolwiek pewnie Boston i Capsi będą do przodu. :/

A ja za grosze zaryzykowałem na Montreal z Bostonem ale to tak bardziej na przekór trendom:)
ps , no i wyłożyłem się na Porto - tak to jest jak człowiek na szybkiego próbuje kupon sklecić i nie spojrzy że to rewanż a w 1 meczu było 2-0 dla Porto:/

SZARÓW 22.04.2009 23:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZARÓW (Post 713325)
Niestey jak ja nie lubie jak w "89 min strzelaja , FC Brasov by siadł niezle , żałuje że Slaska nie gralem za 100 zl w singielku. Na odbicie i przełamanie sie jeszcze dzis taki kuponik wyczarowałem :
http://img12.imageshack.us/img12/7823/kupon2d.th.jpg

Drugim kuponikiem ładnie wszystko sobie odbiłem , jeśli nie macie nic przeciwko zawsze bede podsumowywał każdy dzien i przy okazji aktualizował statystki i mysle ze jakby kazdy takie cos robil byloby lepiej dla tych co tu zagladaja . Wiedzieli by przynajmniej od kogo mniej lub bardziej mozna sie sugerowac.


Na dzień 22.04.09
Liczba trafionych typów / Liczba wytypowanych typów : 5/6
Skuteczność : 83 %
Liczba trafionych kuponów / Liczba wytpowanych kuponów : 1/2
Skuteczność:50%
Pieniądze zainwestowane/ Zysk(strata) netto :) : 23,80 / + 26,20

SZARÓW 22.04.2009 23:53

Na dzisiejsza noc dwa spotkania z mlb za resztki:
http://img8.imageshack.us/img8/7571/kupon2x.th.jpg

LuKaS TSW 23.04.2009 06:59

jednak trzeba było dać że Kessel strzeli i zagrać systemem...
na dziś też zagram ten Partizan 2
Vardesco 1
YB Bern 1
Villarreal 1

no i może dam że Parise,Małkin i Zetterberg strzelą gola:)

pan Dudi 23.04.2009 08:12

Uf, dobrze, że nie czekałem na rozliczenie kuponu, bo miałem zagrać dubelka Washington+ Boston.

rydzo6 23.04.2009 09:58

no a ja na dzis polecam
Villareal-recreativo zagrac underek 2.5
mysle ze powinno wejsc Villareal ostatnio bez senny gra beznadziejnie

wiecej na www.strefabukmachera.pl zapraszam

rocco_1906 23.04.2009 11:32

jak dla mnie to dziś jest wielka pyta do grania;/ ograniczam się do jednego kuponu na nocke.stawiam na Pittsburgh 1 i Detroit 2

hunter 23.04.2009 11:41

A może Inter z handicapem? Przegrali pierwszy mecz z Sampdorią 0:3, i żeby awansować dalej to muszą wygrać wysoko.

Co do nocki, to do NHL proponowałbym dorzucić Chicago - Boston z NBA. Kurs w zależności od buka w granicach 1.80 PLN. Po meczach w Bostonie jest 1:1, ale wynik mógł być zarówno 2:0 jak i 0:2, decydowały max. trzy punkty. Byki w swojej hali raczej nie przegrywają, a Boston bez Garnetta wiele dziś ugrać nie powinien.

pan Dudi 23.04.2009 11:53

Na dziś zagrane tak:

Cytat:

1. Racing Santander - Atlético Madrid
2.30
2009-04-23 22:00
Piłka Nożna - Hiszpańska Primera Division
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:2
2. Sporting de Gijón - Espanyol
2.40
2009-04-23 20:00
Piłka Nożna - Hiszpańska Primera Division
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:2
i tak:

Cytat:

1. Villarreal - Recreativo de Huelva
5.30
2009-04-23 20:00
Piłka Nożna - Hiszpańska Primera Division
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:2
2. Inter - Sampdoria
1.68
2009-04-23 20:45
Piłka Nożna - Puchar Włoch
Liczba bramek , Stawiasz na:over 2.5 bramki

Kordel_Walker 23.04.2009 11:56

Możecie polecić buka internetowego takiego gdzie można normalnie obstawiać tak jak na mieście. Czyli obstawiam, wygrałem, wypłacam, a nie musze obracać tych pieniędzy kilka razy by móc wypłacić...

Bobic 23.04.2009 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kordel_Walker (Post 713624)
Możecie polecić buka internetowego takiego gdzie można normalnie obstawiać tak jak na mieście. Czyli obstawiam, wygrałem, wypłacam, a nie musze obracać tych pieniędzy kilka razy by móc wypłacić...

Z tego co ja wiem to wszędzie tak jest tylko jesli korzystasz z jakis bonusów to musisz kasą obrucic pare razy.

El'kabat 23.04.2009 12:32

Jezeli chodzi o dzis to polecam:
Young Boys-Xamax over 2,5

LuKaS TSW 23.04.2009 14:01

ja na lige polską postawiłem kupon taki:
Śląsk-Jaga X do przerwy lub na koniec
Lechia-Arka mniej goli niż 1,5
Odra-Polonia mniej goli niż 2,5
Legia-Lech ! do przerwy lub na koniec

rocco co sądzisz o Zetterbergu,Malkinie i Parise na dziś?

no ja oczywiście miałem dylemat w Pittsburghu ale dałem na Małkina,coś mi jeszcze po głowie chodził Getzlaf że strzeli no ale kurs trochę mnie odstraszył:)

jaro1985r 23.04.2009 14:02

Wtorek,środa
Real Madryt - Getafe 1 1,30
Manchester - Portsmouth 1 1,26
Barcelona-Sevilla 1 1,37
Unia Tarnów-Pogoń Staszów 1 1,30

za 50 zł do wygrania 145,85zł... powinno być dobrze
No i weszlo pieknie!

Czwartek,piątek
Young Boys-Xamax 1 1,25
Wisła-Górnik 1 1,35

za 145,85zł do wygrania 246,16zł...powinno być dobrze

rocco_1906 23.04.2009 15:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 713720)

rocco co sądzisz o Zetterbergu,Malkinie i Parise na dziś?

wez tych strzelców może wrzuć na jakiś rozpis:) bo trzech trafić to nie jest łatwo.a typy wydają się być dobre.zastanawiał bym się nad Hossą bo chłopak dawno gola nie zdobył

edit:ja sobie teraz na expekcie Crosbyego postawiłem.
do fortuny ani toto mixa nie mam dziś zdrowia ganiać :P

edit2:
1q2
w piatkowa noc Caps ich u siebie rozjadą;] a bramka Ovechkina pierwsza klasa była


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl