Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Joan Carrillo były trener Wisły Kraków. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9898)

FraMat 12.06.2018 21:41

ja p....
zostawić to forum na jeden dzień, wejść wieczorem i czytać znowu ze szczęką na podłodze o braku profesjonalizmu w Wiśle.

s1mone 12.06.2018 22:06

To był moim zdaniem przemyślany ruch ze strony Hiszpana. Nie załapał się do pucharów, odeszło mu trzech środkowych pomocników, prawdopodobnie odejdzie najlepszy strzelec. Musiałby wszystko zaczynać od nowa, pewnie ucierpiałyby na tym wyniki.


Podejrzewam, że zamieszanie o Sobola to była tylko wymówka, by z pracy zrezygnować. Pewnie wkurzył się już wcześniej, że mu Mitrovicia odpalili. Znam takich trenerów, co każda decyzja nie po ich myśli to od razu jest obraza majestatu. Wdowiec był podobny.



Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gazeta Krakowska
Joan Carrillo nie pożegnał się z zespołem. Nie pojechał do Myślenic na popołudniowy trening. Zadzwonił jedynie do Rafała Boguskiego i poprosił, żeby pożegnał od niego drużynę.



Ten ustęp świadczy dobitnie jak bardzo mu zależało na pracy u nas i na zespole. Mi go w żadnym wypadku nie żal.



Może i Carillo to był dobry fachowiec, ale nie był niezbędny do dobrych wyników. Teraz najważniejsze kim go zastąpimy, bo mamy szansę trafić lepiej jak i gorzej.

Fugiel 12.06.2018 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wester (Post 1504062)
Zgadzam się co pierwszej części natomiast łatwo jest teraz wylewać pomyje i tak naprawdę domyślać się co było powodem rozstania. Być może ten powód nie był jeden itd. Błąd tutau jest podstawowy że ta wspópraca nie została zakończoan bezpośrednio po sezonie tylko dowiadujemy się o tym teraz.

Trzeba sobie jasno powiedzieć że Carillo na sam koniec po prostu przegrał. Kiedy start rundy finałowej był słaby po prostu należało wtedy zluzować, dać grać więcej młodym Wojtkowskiemu, Tiborowi, przetestować tego Kolara i Bałaniuka mocniej, spróbować wykopać może jeszcze kogoś młodego. Carillo nie zrobil tego z uparciem chciał grać na fulla o puchary zabrakło mu bardzo nie wiele ale tą szarżę trzeba oceniać jako porażkę. Zmarnował kilka meczów w którym kilku zawodników mogło się mocniej ogrywać i wykrystalizować skład na przyszły sezon. Z drugiej strony pokazał się jako trener ambitny, który potrafi grać na wynik. Błąd był jeden że nie udało się z nim skomunikować i bezpośredni po sezonie dojść z nim do porozumienia.

Trzeba patrzeć w przyszłość. A przyszłość to Radosław Sobolewski kwestia czy to jest ten moment. wg mnie powinien mieć przetarcie w postaci prowadzenia zespołu niżej tak jak Jacek Magiera ale jest to dobra opcja na ten moment bo zna drużynę wie czego potrzebuje itd. Radek ma pewne wady charakterologiczne który musi poprawić, będzie musiał stać się bardziej bezwzględny, mnie wrażliwy, nie będzie mógł dogodzić każdemu .

Jesli komus mial dogadzac to zostal bodaj jeden taki :)

SlawekS 12.06.2018 23:30

Wygląda na to, że to bardziej Carillo chciał odejść niż niż Zarząd chciał się z nim rozstać Dlaczego mu mogło zależeć na rozstaniu? Pewnie nie spodziewał się aż tak trudnych warunków pracy (opóźnienia w wypłatach, odejście kluczowych zawodników być może bez alternatywy kto w ich miejsce). To jest jednak mało istotne - liczy się efekt: startują przygotowania a drużyna jest bez trenera. I za to odpowiada w 100% zarząd, bez względu na to ile było w tym faktycznej winy zarządu.
Nie mamy trenera, nie mamy części składu. Za miesiąc startuje nowy sezon. I co dalej?
Kto trenerem? - Sobolewski? To trochę tak jakbyśmy 13-latka posadzili za kierownicą szybkiego auta i zastanawiali się czy chłopak dojedzie do Szczecina i z powrotem. Może się uda: do pedałów dostaje, "na sucho" ćwiczył zmianę biegów, czytał nawet książkę z przepisami. Dalibyście mu swoje auto?
To kto jak nie Sobol? Jakiś Polak? Po tym jak wszyscy zobaczyli szopkę z trenerem i z suoer asystentem?
Kto ewentualnie po Junbo? Głowa? No z pewnością ma wypasiony notes z telefonami piłkarzy. Do Boguskiego ma numer, do Kuby, do Czarka Wilka. Parę lat temu w Turcji grał więc i międzynarodowe kontakty może mieć.
Kurcze absurd goni absurd. Może jeszcze Miśkowi zaproponować opiekę nad drużyną ministrantów - też miałby efekty.

TIR_DO_SŁUBIC 12.06.2018 23:32

Misiek trenerem mentalnym. Będzie odpowiedzialny za tyrady w szatni. To nie może się nie udać!

Jam55 12.06.2018 23:58

Nie ma się co okłamywać po odejsciu Carrillo na pewno nie jest lepiej. Mamy dziury w środku pomocy. Carlitos mam nadzieję, że odejdzie za godne pieniądze więc nie będziemy mieć napastników. Pawła już nie ma, Carlitosa nie bedzie, Ondraska nie liczę bo chcą się go pozbyć. Zostaje Balaniuk i Kolar o których nic pozytywnego nie wiadomo. Jeśli rozstaną się z Junco ciezko to widzę. Nawet jeśli znajdą kogoś na jego miejsce ( mam nadzieję że z Głową na dyrektora to jakiś żart) to zanim dojdą z nim do jakiejś wizji rozwoju drużyny to się okno zamknie. Niestety potrzebujemy wzmocnienia na już a my nie mamy trenera i za chwilę pewnie dyrektora sportowego. Ciężko to widzę.

szprotson 13.06.2018 00:27

Mam nadzieje ze wlasnie nie obserwuja poczatku konca klubu ktorym rzadi Paweł...

KOMINEK 13.06.2018 06:42

Widzę że atmosfera robi się gorąca czemu się nie dziwię ale nadal obowiązuje regulamin i obrażanie uczestników forum czy tez byłych/obecnych pracowników klubu nadal będzie karane

Karherop 13.06.2018 07:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jam55 (Post 1504271)
Nie ma się co okłamywać po odejsciu Carrillo na pewno nie jest lepiej. Mamy dziury w środku pomocy. Carlitos mam nadzieję, że odejdzie za godne pieniądze więc nie będziemy mieć napastników. Pawła już nie ma, Carlitosa nie bedzie, Ondraska nie liczę bo chcą się go pozbyć. Zostaje Balaniuk i Kolar o których nic pozytywnego nie wiadomo. Jeśli rozstaną się z Junco ciezko to widzę. Nawet jeśli znajdą kogoś na jego miejsce ( mam nadzieję że z Głową na dyrektora to jakiś żart) to zanim dojdą z nim do jakiejś wizji rozwoju drużyny to się okno zamknie. Niestety potrzebujemy wzmocnienia na już a my nie mamy trenera i za chwilę pewnie dyrektora sportowego. Ciężko to widzę.

Jeśli za meresia przetrwalismy, to przetrwamy i teraz. A wtedy tez mieliśmy "super" transfery Zachara Mojta i Zaluska.

Co do jednego zgoda: uważam ze Głowa nie nadaje się obecnie na tę funkcje.

Arkadiusz.Czerepach 13.06.2018 07:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1504270)
Misiek trenerem mentalnym. Będzie odpowiedzialny za tyrady w szatni. To nie może się nie udać!

to jest z wiadomych względów niemożliwe

wyar 13.06.2018 10:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1504250)
To był moim zdaniem przemyślany ruch ze strony Hiszpana. Nie załapał się do pucharów, odeszło mu trzech środkowych pomocników, prawdopodobnie odejdzie najlepszy strzelec. Musiałby wszystko zaczynać od nowa, pewnie ucierpiałyby na tym wyniki.


Podejrzewam, że zamieszanie o Sobola to była tylko wymówka, by z pracy zrezygnować. Pewnie wkurzył się już wcześniej, że mu Mitrovicia odpalili. Znam takich trenerów, co każda decyzja nie po ich myśli to od razu jest obraza majestatu. Wdowiec był podobny.







Ten ustęp świadczy dobitnie jak bardzo mu zależało na pracy u nas i na zespole. Mi go w żadnym wypadku nie żal.



Może i Carillo to był dobry fachowiec, ale nie był niezbędny do dobrych wyników. Teraz najważniejsze kim go zastąpimy, bo mamy szansę trafić lepiej jak i gorzej.

Te wszystkie ustepy swiadcza o Tobie. Ktos kto zawsze wierzy narracji GK musi
byc wyjatkowo naiwnym czlowiekiem.
Jest tu czesc kolesi,ktora za kazdym razem szkaluje kazdego odchodzacego pracownika Wisly. Czy odejdzie za porozumieniem stron,czy go zwolnia. I pomyslec,ze z takimi typami wszyscy kiedys pracowalismy...

IncognitoTSW 13.06.2018 10:05

przynajmniej miałby poparcie trybun i zarządu, to nie jest zły pomysł. Małecki by też nie stroił fochów

s1mone 13.06.2018 16:07

Cytat:

Te wszystkie ustepy swiadcza o Tobie. Ktos kto zawsze wierzy narracji GK musi
byc wyjatkowo naiwnym czlowiekiem.
Jest tu czesc kolesi,ktora za kazdym razem szkaluje kazdego odchodzacego pracownika Wisly. Czy odejdzie za porozumieniem stron,czy go zwolnia. I pomyslec,ze z takimi typami wszyscy kiedys pracowalismy...

Cytat z GK to tylko drobiazg - wątpię, żeby z tym kłamali, ale nie zmienia to mojego podejścia. Odejście jakiegokolwiek trenera to żadna tragedia, conajwyżej rozczarowanie.



Rozumiem, że moje własne zdanie świadczy o mnie, jakby mogło być inaczej?


Trener to tylko trener, nie jednemu psu burek i jest na rynku wielu gości co może z nami osiągnąć strefę pucharową, jak i wielu którzy są w stanie nas spuścić z ligi.


Piłka nożna jest nieprzewidywalna - za to ją kochamy.
Mam nadzieję, że los na loterii będzie tym razem dla nas sprzyjający i nowy trener sprawi nam pozytywną niespodziankę.

Smyrgu 13.06.2018 16:46

z tym rozwiązaniem kontraktu przez Carrillo mogą być jeszcze niezłe jaja...

kopaczoholik 13.06.2018 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Smyrgu (Post 1504442)
z tym rozwiązaniem kontraktu przez Carrillo mogą być jeszcze niezłe jaja...

Tradycja rzecz święta ;)

Ma_niek 13.06.2018 18:07

Oj tam najwyzej bedzie czwarty na utrzymaniu.A to podobno Cupial zonglowal trenerami.

rokfor 13.06.2018 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ma_niek (Post 1504454)
Oj tam najwyzej bedzie czwarty na utrzymaniu.A to podobno Cupial zonglowal trenerami.

Na ten moment mamy jednego na utrzymaniu i jest nim Kiko. Trzymajmy się faktów.

bkl1988 13.06.2018 18:10

Bo u nas brak cierpliwości trzeba było zostawić Kiko i jakiś tam poziom średni ale stabilny był plus znajomość rynku w Hiszpanii

szym_ek 13.06.2018 19:01

jaki średni poziom za Kiko? chyba pół roku to dla kibiców wystarczająco dużo czasu żeby zapomnieć jak grała Wisła pod koniec roku 2017.


Otóż przypomne - grała taką kaszane, że pół litra na głowe to było mało aby przetrwać do 90 minuty. Dodatkowo większość kibiców jużmiała tego dość i żądała jego zwolnienia. To że wyszło jak wyszło to nie powód żeby wracać do Kiko.



W mojej opinii - niech się Sobol wykaże, najwyższy czas

bkl1988 13.06.2018 19:06

Sobol powinie mieć szansę, ale za Kiko chociaż transfery były lepsze plus poziom oscylowal około 8

szym_ek 13.06.2018 19:30

a teraz ? jeśli dobrze kojarzę to skończyliśmy trochę wyżej niż ósme miejsce.


o Carillo dowiadujemy się różnych rzeczach ale kilka meczów Wisła grała fajnie (szczególnie w grupie mistrzowskiej) więc nie popadałbym w skrajności bo zaraz ktoś tu go nazwie wuefistą

KOMINEK 13.06.2018 21:29

Czytając rożne doniesienia wg mnie sprawa wygląda tak.

Zarząd zatrudniając Carrillo obiecał, że poprzedni sezon będzie przejściowy a potem będzie lepiej pojawi się inwestor (Bragiel) będzie kasa na inwestycje, transfery.

Nasz trener który jest niezwykle ambitny zgodził się na ten okres przejściowy, ale tak naprawdę to chce ciągle walczyć o najwyższe cele a nie o środkową pozycję w tabeli.

Niestety jak na razie inwestor się nie pojawił za to długi nadal są. Ponieważ były zaległości w wypłatach i brak szans na lepsze dni w Wiśle Carrillo złożył wymówienie.

Ps. Natomiast opowieści jakoby to było przez Mitovica są żenujące.
Tyle w temacie.

s1mone 13.06.2018 21:35

Cytat:

Ps. Natomiast opowieści jakoby to było przez Mitovica są żenujące.

Ale dlaczego żenujące? Może trener widział go w drużynie i dał jasny sygnał, że to jest dla niego ważny zawodnik, a zarząd stwierdził, że jest słaby i mu go odpalił.


Nie jeden trener by się wściekł na coś takiego i podejrzewam, że jak najbardziej mogło to dolać oliwy do ognia.

Qadou 13.06.2018 21:59

Amatorka
1. Zarząd rozmontował mu środek pola. 2. Nie będzie napastnika odpowiedzialnego za 75% goli Wisły (w tym około 40% akcje indywidualne).3. Były przedstawiane mu piękne wizje - rzeczywistość jest taka, że nie ma na wypłaty. Sam odszedł bo ma ambicje i jest pierwszy sensownym trenerem w Wiśle od lat. A Zarząd teraz będzie opowiadał, że był zły, bo to, bo tamto. I nie mówcie mi o wizji, że idziemy śladami wielkich klubów i wychowankowie będą trenerami. To nonsens. Nasi nie mieli się od kogo uczyć. A konflikty Zarządu ze wszystkimi trenerami / pracownikami dobrze świadczą o Zarządzie?

Don Donson 13.06.2018 22:38

Hej,
co to za jaja z Paszulem?
On coś znaczy w ogóle w Polsce jako trener?
Jako obrońca łamał się o własne kulasy.
Serio nic do niego nie mam, ale to jakieś novum ten Paszulewicz - jak królik z kapelusza...

mr_kwolf 13.06.2018 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Don Donson (Post 1504549)
Hej,
co to za jaja z Paszulem?
On coś znaczy w ogóle w Polsce jako trener?
Jako obrońca łamał się o własne kulasy.
Serio nic do niego nie mam, ale to jakieś novum ten Paszulewicz - jak królik z kapelusza...

Wielu lepszych trenerów "łamało się o własne kulasy", więc ciężko żeby to był jakiś zarzut.

Paszulewicz w pierwszej lidze ma opinie dobrego trenera, który raz osiąga wyniki ponad stan (Grudziądz), raz poniżej (Katowice). W skrócie, żaden magik, ale też nie totalny dyletant.

leszekm 21.06.2018 19:08

"- Chodziły słuchy, że Carrillo nie pożegnał się osobiście z drużyną w szatni? - Ależ nie, przyszedł osobiście. Pojawił się w szatni i pożegnał ze wszystkimi. Mniej więcej wytłumaczył nam przyczyny swojej decyzji."

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...T0qAdY.twitter

Hives4 21.06.2018 19:40

Powoli wychodzą na jaw kłamstwa nędznych pseudodziennikarzyn, którzy pozostają na smyczy zarządu...

czaro 21.06.2018 23:09

Gdyby tylko TS zrzekł się Wisły, zarząd podał do dymisji, a trener Carrillo, prawdziwy wiślak z białą gwiazdą w sercu mógł dalej pracować...

Dariook 22.06.2018 05:01

Jak Carrillo jezdzil na wyjazdy to zescie na gowno mowili papu !


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl