![]() |
ja p....
zostawić to forum na jeden dzień, wejść wieczorem i czytać znowu ze szczęką na podłodze o braku profesjonalizmu w Wiśle. |
To był moim zdaniem przemyślany ruch ze strony Hiszpana. Nie załapał się do pucharów, odeszło mu trzech środkowych pomocników, prawdopodobnie odejdzie najlepszy strzelec. Musiałby wszystko zaczynać od nowa, pewnie ucierpiałyby na tym wyniki.
Podejrzewam, że zamieszanie o Sobola to była tylko wymówka, by z pracy zrezygnować. Pewnie wkurzył się już wcześniej, że mu Mitrovicia odpalili. Znam takich trenerów, co każda decyzja nie po ich myśli to od razu jest obraza majestatu. Wdowiec był podobny. Cytat:
Ten ustęp świadczy dobitnie jak bardzo mu zależało na pracy u nas i na zespole. Mi go w żadnym wypadku nie żal. Może i Carillo to był dobry fachowiec, ale nie był niezbędny do dobrych wyników. Teraz najważniejsze kim go zastąpimy, bo mamy szansę trafić lepiej jak i gorzej. |
Cytat:
|
Wygląda na to, że to bardziej Carillo chciał odejść niż niż Zarząd chciał się z nim rozstać Dlaczego mu mogło zależeć na rozstaniu? Pewnie nie spodziewał się aż tak trudnych warunków pracy (opóźnienia w wypłatach, odejście kluczowych zawodników być może bez alternatywy kto w ich miejsce). To jest jednak mało istotne - liczy się efekt: startują przygotowania a drużyna jest bez trenera. I za to odpowiada w 100% zarząd, bez względu na to ile było w tym faktycznej winy zarządu.
Nie mamy trenera, nie mamy części składu. Za miesiąc startuje nowy sezon. I co dalej? Kto trenerem? - Sobolewski? To trochę tak jakbyśmy 13-latka posadzili za kierownicą szybkiego auta i zastanawiali się czy chłopak dojedzie do Szczecina i z powrotem. Może się uda: do pedałów dostaje, "na sucho" ćwiczył zmianę biegów, czytał nawet książkę z przepisami. Dalibyście mu swoje auto? To kto jak nie Sobol? Jakiś Polak? Po tym jak wszyscy zobaczyli szopkę z trenerem i z suoer asystentem? Kto ewentualnie po Junbo? Głowa? No z pewnością ma wypasiony notes z telefonami piłkarzy. Do Boguskiego ma numer, do Kuby, do Czarka Wilka. Parę lat temu w Turcji grał więc i międzynarodowe kontakty może mieć. Kurcze absurd goni absurd. Może jeszcze Miśkowi zaproponować opiekę nad drużyną ministrantów - też miałby efekty. |
Misiek trenerem mentalnym. Będzie odpowiedzialny za tyrady w szatni. To nie może się nie udać!
|
Nie ma się co okłamywać po odejsciu Carrillo na pewno nie jest lepiej. Mamy dziury w środku pomocy. Carlitos mam nadzieję, że odejdzie za godne pieniądze więc nie będziemy mieć napastników. Pawła już nie ma, Carlitosa nie bedzie, Ondraska nie liczę bo chcą się go pozbyć. Zostaje Balaniuk i Kolar o których nic pozytywnego nie wiadomo. Jeśli rozstaną się z Junco ciezko to widzę. Nawet jeśli znajdą kogoś na jego miejsce ( mam nadzieję że z Głową na dyrektora to jakiś żart) to zanim dojdą z nim do jakiejś wizji rozwoju drużyny to się okno zamknie. Niestety potrzebujemy wzmocnienia na już a my nie mamy trenera i za chwilę pewnie dyrektora sportowego. Ciężko to widzę.
|
Mam nadzieje ze wlasnie nie obserwuja poczatku konca klubu ktorym rzadi Paweł...
|
Widzę że atmosfera robi się gorąca czemu się nie dziwię ale nadal obowiązuje regulamin i obrażanie uczestników forum czy tez byłych/obecnych pracowników klubu nadal będzie karane
|
Cytat:
Co do jednego zgoda: uważam ze Głowa nie nadaje się obecnie na tę funkcje. |
Cytat:
|
Cytat:
byc wyjatkowo naiwnym czlowiekiem. Jest tu czesc kolesi,ktora za kazdym razem szkaluje kazdego odchodzacego pracownika Wisly. Czy odejdzie za porozumieniem stron,czy go zwolnia. I pomyslec,ze z takimi typami wszyscy kiedys pracowalismy... |
przynajmniej miałby poparcie trybun i zarządu, to nie jest zły pomysł. Małecki by też nie stroił fochów
|
Cytat:
Cytat z GK to tylko drobiazg - wątpię, żeby z tym kłamali, ale nie zmienia to mojego podejścia. Odejście jakiegokolwiek trenera to żadna tragedia, conajwyżej rozczarowanie. Rozumiem, że moje własne zdanie świadczy o mnie, jakby mogło być inaczej? Trener to tylko trener, nie jednemu psu burek i jest na rynku wielu gości co może z nami osiągnąć strefę pucharową, jak i wielu którzy są w stanie nas spuścić z ligi. Piłka nożna jest nieprzewidywalna - za to ją kochamy. Mam nadzieję, że los na loterii będzie tym razem dla nas sprzyjający i nowy trener sprawi nam pozytywną niespodziankę. |
z tym rozwiązaniem kontraktu przez Carrillo mogą być jeszcze niezłe jaja...
|
Cytat:
|
Oj tam najwyzej bedzie czwarty na utrzymaniu.A to podobno Cupial zonglowal trenerami.
|
Cytat:
|
Bo u nas brak cierpliwości trzeba było zostawić Kiko i jakiś tam poziom średni ale stabilny był plus znajomość rynku w Hiszpanii
|
jaki średni poziom za Kiko? chyba pół roku to dla kibiców wystarczająco dużo czasu żeby zapomnieć jak grała Wisła pod koniec roku 2017.
Otóż przypomne - grała taką kaszane, że pół litra na głowe to było mało aby przetrwać do 90 minuty. Dodatkowo większość kibiców jużmiała tego dość i żądała jego zwolnienia. To że wyszło jak wyszło to nie powód żeby wracać do Kiko. W mojej opinii - niech się Sobol wykaże, najwyższy czas |
Sobol powinie mieć szansę, ale za Kiko chociaż transfery były lepsze plus poziom oscylowal około 8
|
a teraz ? jeśli dobrze kojarzę to skończyliśmy trochę wyżej niż ósme miejsce.
o Carillo dowiadujemy się różnych rzeczach ale kilka meczów Wisła grała fajnie (szczególnie w grupie mistrzowskiej) więc nie popadałbym w skrajności bo zaraz ktoś tu go nazwie wuefistą |
Czytając rożne doniesienia wg mnie sprawa wygląda tak.
Zarząd zatrudniając Carrillo obiecał, że poprzedni sezon będzie przejściowy a potem będzie lepiej pojawi się inwestor (Bragiel) będzie kasa na inwestycje, transfery. Nasz trener który jest niezwykle ambitny zgodził się na ten okres przejściowy, ale tak naprawdę to chce ciągle walczyć o najwyższe cele a nie o środkową pozycję w tabeli. Niestety jak na razie inwestor się nie pojawił za to długi nadal są. Ponieważ były zaległości w wypłatach i brak szans na lepsze dni w Wiśle Carrillo złożył wymówienie. Ps. Natomiast opowieści jakoby to było przez Mitovica są żenujące. Tyle w temacie. |
Cytat:
Ale dlaczego żenujące? Może trener widział go w drużynie i dał jasny sygnał, że to jest dla niego ważny zawodnik, a zarząd stwierdził, że jest słaby i mu go odpalił. Nie jeden trener by się wściekł na coś takiego i podejrzewam, że jak najbardziej mogło to dolać oliwy do ognia. |
Amatorka
1. Zarząd rozmontował mu środek pola. 2. Nie będzie napastnika odpowiedzialnego za 75% goli Wisły (w tym około 40% akcje indywidualne).3. Były przedstawiane mu piękne wizje - rzeczywistość jest taka, że nie ma na wypłaty. Sam odszedł bo ma ambicje i jest pierwszy sensownym trenerem w Wiśle od lat. A Zarząd teraz będzie opowiadał, że był zły, bo to, bo tamto. I nie mówcie mi o wizji, że idziemy śladami wielkich klubów i wychowankowie będą trenerami. To nonsens. Nasi nie mieli się od kogo uczyć. A konflikty Zarządu ze wszystkimi trenerami / pracownikami dobrze świadczą o Zarządzie? |
Hej,
co to za jaja z Paszulem? On coś znaczy w ogóle w Polsce jako trener? Jako obrońca łamał się o własne kulasy. Serio nic do niego nie mam, ale to jakieś novum ten Paszulewicz - jak królik z kapelusza... |
Cytat:
Paszulewicz w pierwszej lidze ma opinie dobrego trenera, który raz osiąga wyniki ponad stan (Grudziądz), raz poniżej (Katowice). W skrócie, żaden magik, ale też nie totalny dyletant. |
"- Chodziły słuchy, że Carrillo nie pożegnał się osobiście z drużyną w szatni? - Ależ nie, przyszedł osobiście. Pojawił się w szatni i pożegnał ze wszystkimi. Mniej więcej wytłumaczył nam przyczyny swojej decyzji."
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...T0qAdY.twitter |
Powoli wychodzą na jaw kłamstwa nędznych pseudodziennikarzyn, którzy pozostają na smyczy zarządu...
|
Gdyby tylko TS zrzekł się Wisły, zarząd podał do dymisji, a trener Carrillo, prawdziwy wiślak z białą gwiazdą w sercu mógł dalej pracować...
|
Jak Carrillo jezdzil na wyjazdy to zescie na gowno mowili papu !
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl