Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

Elendil 04.12.2008 20:57

Iwański: "Arboleda,ten zawsze musi chwile pomyśleć, co należy zrobić z piłką".To było rasistowskie :lol:

Scorpion7ABG 04.12.2008 20:57

Piękny mecz:) Deportivo!!! :)

sergio 04.12.2008 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 638105)
Ładnie zaczęli :) jest lepiej niż się spodziewałem już 59 sekunda.Ale bramka z niczego.



Jak to z niczego??? trenowany schemat wykonywania rzutów rożnych:-D

mic 04.12.2008 21:02

Komentatorzy uwazaja ze to bedzie wielki sukces Deportivo, jezeli wyglaja z Lechem... :lol: Ostra propaganda :D

South 04.12.2008 21:05

wytną Stilica i skończy się zabawa dla pyr

Lechista69 04.12.2008 21:07

Smuda znowu udowadnia ze nieumie dokonywac zmian, robi to kompletnego farta. Raz mu wyjdzie a dwa razy nie... :)!

rafalek 04.12.2008 21:08

No, teraz 2:0................HALA DEPORTIVO!!

ajajajaj...centymetry:D


Czemu ten komentator cały czas mówi nasze - nasze pole karne, nasza gwiazda, nasz zawodnik....jak ja będę komentatorem to nigdy nie będę tak robił, bo to nie ma sensu(chyba, że będę komentował mecze Wisełki:D)

Robert_wislak 04.12.2008 21:09

Nie wydaje wam się, że ten ich bramkarz jest słaby? to co odstawiał z Nancy to była III liga. A Franz sadza na ławce Kotorowskiego

ToTylkoJa 04.12.2008 21:09

A Nancy prowadzi z CSKA 1-0. Zły wynik dla Lecha. Już 1-1
I już CSKA prowadzi 2-1

Lechista69 04.12.2008 21:12

Szkoda ze Stilic nie jest "Biala Gwiazda" :)!

dostuffca 04.12.2008 21:14

Lewandowski jeszcze na ławce ale już komentatorzy wprowadzają fazę na zbawiciela :)

rafalek 04.12.2008 21:19

Boże, ten komentator zaraz się spuści...strzał półtora metra nad bramką a on ahhhhgraedgdahkgt.....jak niewiele brakowalo....

ToTylkoJa 04.12.2008 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 638137)
Boże, ten komentator zaraz się spuści...strzał półtora metra nad bramką a on ahhhhgraedgdahkgt.....jak niewiele brakowalo....

to już było przerabiane. Maciej Iwański komentuje tak każdy mecz z udziałem polskiej drużyny. Nie ma to znaczenia, czy gra Legia, Wisła czy Lech. Więc po co po raz n-ty wracać do tego samego?

gigant 04.12.2008 21:22

"Strzelcie ****om gola" słyszałem, mam nadzieję że jutro sarzało i stec odpowiednio się do tego odniosą, bo po meczu z Totenhamem zrobili aferę na całą Polskę.

rafalek 04.12.2008 21:27

No nie.......ale teraz się Depor zdenerwuje i im puknie 3...oby

jgw 04.12.2008 21:28

Zaczął o Wiśle Iwański gadać i strzelili gola :/

piotrek chicago 04.12.2008 21:29

1-1 ale akcje godna uwagi i oklaskow. ojjjj rozkrecili sie w koncowce mogli juz wygrywac bo alcje na 110%

LeBlanc 04.12.2008 21:30

Lech to może wygrać.

Lechista69 04.12.2008 21:31

Lech przegra, oni maja dusze przegranych :)!

Ikki 04.12.2008 21:33

Lech ma szansę to wygrać... widać, że walczą, że mają okazje...
Wynik jednak w drugiej połowie całkowicie otwarty...

rutek 04.12.2008 21:33

a ja im życze wygranej i awansu

szczebrzeszcz 04.12.2008 21:40

może kogoś zainteresuje
Zilinia Radolskyego wygrywa z Aston Villą 2:1 na wyjeździe :p do 20 min wygrywali 2:0

jova 04.12.2008 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 636004)
Arboleda, jova a na co Ci on? na ligę?, bo przecież jak się zetknie z lepszym przecienikiem to wali babol za babolem. Odsyłam do bramek CSKAA.

całe szczęście, że Depor to leszcze... :>

Maciuś 04.12.2008 21:40

Arboleda i Stilic zajebiscie graja.

born2b3k 04.12.2008 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rutek (Post 638149)
a ja im życze wygranej i awansu

jo tysz :-p

iiYama 04.12.2008 21:45

Stilic jest za dobry na naszą ligę. Magicznie zakręca piłę.

Deportivo chyba trochę odpuściło w pierwszej połowie, jak się nie obudzą Lech ma szansę wygrać to spotkanie.

Widać że Hiszpanie lepsi technicznie, ale determinacja, siła i zdecydowanie po stronie Kolejorza.

Generalnie dobry mecz gospodarzy.

harthausen 04.12.2008 22:22

całkiem niezłe okazje bramkowe Lecha a skuteczność grajków no wypisz wymaluj jak naszych w wielu meczach tej rundy.

Po takich meczach kibice drużyny, która powinna wygrać a udało jej się tego nie zrobić mają niesmak.
Ciekawe, co poznaniaczki dziś po meczu będą odczuwać :)

PS. Nancy - CSKA 3-3 , gdy to się utrzyma, to tak czy tak europejskie emocje w wykonaniu polskich drużyn w tym sezonie się kończą

kiju.ts 04.12.2008 22:34

lech 1-1
nancy 3-4 !!!

ToTylkoJa 04.12.2008 22:35

CSKA prowadzi 4-3. A przy wyniku remisowym w Nancy, nic nie jest jeszcze przesądzone

Luu... 04.12.2008 22:41

moje 3 zł, pieprzone Deportivo, pajace nie potrafią meczu wygrać z jakimiś kuchenkami ;/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl