![]() |
Cytat:
|
Cytat:
I jeszcze apropo poprzedniego meczu z Molde. Nie sugerowałbym się niskim wynikiem ze słabą drużyną(Czarnogóra to naprawdę jest jedna z najsłabyszch lig w Europie o ile nie najsłabsza). Najpierw Liteks sam sobie bramkę strzelił(dosłownie) potem przeprowadzili tak zwaną "Levadię" na bramkę Czarnogórców. Całe szczęście dla Bułgarów jeden z ich napastników błysnął formą:4 minuty 2 bramki i do widzenia. |
Cytat:
|
Granie takie jak ze Skonto musi się szybko skończyć, bo po Litexie będzie płacz. Dobrze, że pierwszy mecz na wyjeździe.
Chociaż ewentualne baty od Bułgarów to nie wygląda tak tragicznie jak od Litwinów, czy Kazachów;) |
Gdyby nie rewanż u siebie byliby dla mnie faworytem.
|
Dla mnie te lipcowe losowania, które odbywają się pomiędzy meczami danej rundy są fatalne ze wzgledów psychologicznych - automatycznie całe forum a obawiam się, że i piłkarze myślami wędrują ku kolejnemu przeciwnikowi. I pół biedy jeśli w pierwszym meczu padł rezultat praktycznie gwarantujący awans. Niestety wynik z Rygi to minimum, które należało osiagnąć. Teraz każda przypadkowa bramka Sconto, która jak widzieliśmy może paść bez problemu, postawi nas w dramatycznej sytuacji - wejdą nerwy, usztywnienie i awaria będzie blisko. Nie chcę karakać ale optymizmu we mne po meczu w Rydze jest niewiele. O wiele lepszy jest wynik Litexu (2-1 na wyjeździe), który nawet w przypadku straty jednej bramki daje jeszcze awans. Obyśmy znowu nie obudzili się z ręką w nocniku i z opłaconymi przedwcześnie biletami lotniczymi do Sofii...
|
Cytat:
Cytat:
Dla ciekawostki Litex jest w rankingu klubów na 172 miejscu a my na 155:) |
Cytat:
|
Cytat:
Ps.Zobaczciie sobie reakcje strzelca po pierwszej bramce na zawodnika z nr.8 i potem nastepnego na tą samą ósemke... |
Cytat:
A jak ci się mogło pomylić Dinamo Tbillisi z Interem Baku to już nie wiem... Cytat:
PS. Zapamiętajcie raz na zawsze, że nie ma czegoś takiego jak przejmowanie współczynników. Nie czytajcie durnowatych gazet. Jeżeli losowanie jest przed roztrzygnięciem rywalizacji (tak jak było teraz) to za współczynnik pary uznawany jest współczynnik lepszego zespołu dlatego czasami jest tak, że zespół, który byłby nierozstawiony gra z zespołem nierozstawionym. |
Zawsze dostajemy najsilniejsza mozliwa druzyna - te losowanie sa bezsensu, gdyby Genk byl w naszej grupie to oczywiscie gralibysmy z Belgami.
|
Cytat:
|
Cytat:
Wyjaśnijmy sobie, PÓKI CO jesteśmy lepsi od Skonto o kilka klas, a kolejny rywal jest na naszym poziomie. Jakie to szczęście że to nie nasi niektórzy "kibice" grają w pucharach bo przed każdym meczem mieliby spodnie pełne ... wiadomo czego. |
Mogren - Litex 1:2 (el. LM)
Skład Litexu: Petar Zanev Džamal Berberović Hristo Yanev Wellington Thiago Miracema (71' Momchil Tsvetanov - gole: 77' 79') Célio Codó (64' Svetoslav Todorov) Georgi Milanov (78' Robert Flores) Plamen Nikolov Neboysha Yelenkovich(Kap.) Nikolay Bodurov Wisła - Litex 2:1 (Sparing) Skład Litexu: Aleksandrov Barthe Berberovic Nikolov Jelenkovic Milanov Rumenov (55' Zdravchev) Tsvetanov Popov Todorov Dermanovic (55' Nene) Skład Wisły: Pareiko Lamey Jaliens Jovanović (60' Bunoza) Paljić Sobolewski Wilk (46' Nunez) Melikson (46' Kirm) Małecki Genkov (67' Boguski) Iliev (67' Garguła) Z tego sparingu z Litexem 6 zawodników Litexu zagrało w pierwszym meczu eliminacyjnym. Wisła natomiast wyszła w sparingu na Litex podstawowym składem. Nie było wtedy tylko Chaveza. Nie ma wątpliwości, że to będzie całkiem inny mecz. |
Cytat:
czyli bezpośredni awans do LE gwarantuje 4 runda, 3 eliminacje? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Dwumecz bez faworyta.
|
|
Oby pogrążył ich Bułgar.
|
Cytat:
A wygrana Luitexu z Morgenem baaardzo szczęsliwa, obie bramki rezerwowego. |
Cytat:
popieram , choc sam skład też nie jest miarodajny , bo nie wiemy czy przed ostatnim meczem drużyna litexu nie została osłabiona kontuzjami itp choć będziemy nieznacznym faworytem , mecz eliminacji LM już nie będzie zwykłym sparingiem w czasie przygotowań . Najgorsze co teraz możemy zrobić to być pewnym awansu do następnej rundy , Wisła powinna zapomnieć o wyniku sparingu . |
Z wyników osiąganych w pucharach widać że Litex to drużyna własnego boiska. Kluczowy będzie więc pierwszy mecz.
Co do naszego sparingu to o wyniku trzeba szybko zapomnieć mając świadomość że rywale jednak zagrali w połowie rezerwami. Decydujące będzie nastawienie mentalne i tu liczę na to że w naszym składzie jest ...mało Polaków. Takie czasy. PS. Oczywista wpierw obowiązkowo trzeba przejść Skonto. |
Witam serdecznie. Jestem kolekcjonerem Biletów z Europejskich Pucharów. Zwracam się do Was z prośbą, czy posiadacie może zbędne bilety z meczu SKONTO - WISŁA który moglibyście podarować mi do mojej kolekcji? Podobnie też szukam biletów ze spotkań domowych które Wisła zagra w Lidze Mistrzów na własnym stadionie. Jeżeli mielibyście więcej sztuk to bardzo również by mi się przydały, gdyż dzieki temu mogę dokonywać wymian z kolekcjonerami z zagranicy zdobywając inne bilety do kolekcji. Jeżeli ktoś wyrazi chęć pomocy to proszę o kontakt, najlepiej na gg: 5824205 Zapraszam również do odwiedzenia mojej strony www.warrior-ustron.com pozdrawiam
|
na ten dwumecz to przedewszystkim potrzeba dobrej formy Małego, Meliksona i Genkova.
|
Cytat:
ja bym się martwił o formę obrońców , bo w przodzie to nawet rywale sami sobie mogą strzelić . Podstawa to gra defensywna . |
Cytat:
Porównajcie sobie transfery Litexu do naszych. To jak niebo a ziemia. |
Cytat:
|
INDYK MYŚLAŁ O NIEDZIELI A W SOBOTĘ MU ŁEB UCIĘLI.
LUDZIE PRZEJDŹMY NAJPIERW TO SKONTO!!! PÓKI CO TO WSZYSTKO TAKIE Z GÓRY USTALONE NIE JEST. W rewanżu nasza defensywa puści jeden/dwa farfocle ze stałych fragmentów i będziemy mieli bardzo cieplutko. Przepis na Wisłę jest bardzo prosty. Wystarczy ,żeby Pahars obejrzał mecz Śląsk-Wisła Kraków ostatni i odpowiedź ma gotową. |
Cytat:
Obejrzyj skrót , a potem się wypowiadaj . Litex szturmował bramkę rywali raz po raz , widać było różnicę kilku klas między tymi zespołami , w przeciwieństwie końcówki meczu Skonto-Wisła. w III rundzie pewnie zagramy ultra defensivo , co Maaskant potwierdził meczem z Łotyszami , gdzie wystawił Sobola i Czarka. Jednak moim skromnym zdaniem powinniśmy wyjść wysokim pressingiem, jestem pewny,że Litex będzie miał wtedy problemy jak my z Rapidem, bo po prostu nie będzie do tego przyzwyczajony. Nawet w sparingu z nimi w relacji czytałem,że kiedy Wisła wychodziła wysoko, Bułgarzy gubili się. Tu już jednak pole do popisu dla Maaskanta , choć jego decyzja może być tylko jedna. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl