Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Weźcie się do roboty (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=527)

Belzebub 18.02.2014 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1348620)
Siłka w okolicy Prądnik Czerwony - Oświecenia - Olsza (chociaż to drugie z wiadomych względów bym olał raczej).

Dobre wyposażenie (ważny rower plus bieżnia) i przystępna cena.
Odkąd nie posiadam multisportu to np. siłka w parku wodnym odpada - 200 zł miesięcznie to już chore...

W zasadzie to jedynie siłownie DAKO na Ugorku i Prądniku Czerwonym.. http://dakoklub.pl/ Szału wielkiego nie ma, ale karnet na 10 wejść za 60 zł.. Jak na taką cenę to siłownia - OK.. Jest jeszcze Kwadrat na ul. Skarżyńskiego..ale sprzęt wiele się nie różni od Dako, a cena ponad dwa razy wyższa..
No i nie tak daleko Platinium na ul. Mogilskiej..Reklamować nie trzeba, wielki minus to wieczny tłok..

Kocur 18.02.2014 19:18

Dzięki wielkie!

Szukałem czegoś blisko żeby już nie bulić i tracić czasu na dojazd. Ta na ul. Majora pasuje mi idealnie.

maTyS. 20.02.2014 16:49

witam Panowie.
mam sprawę do osób bardziej kumatych ode mnie w temacie siłowni i suplementacji.Od marca ruszam z siłką.Nie jest to moja pierwsza przygoda,bo w zeszłym roku chodziłem rok do pure.Ale do rzeczy,jestem osoba szczupłą o atletycznej budowie ciała przy wzroście 177 ważę 68,5 kg.Mimo iż mógłbym jeść sporo mam bardzo małe szanse na przytycie.Tzn jakiś tam tłuszczyk się odkłada na brzuchu lecz jest od razu spalany ponieważ praktycznie codziennie gram dość intensywnie się ruszam,a do tego posiadam świetną przemianę materii.Do rzeczy,wrzucę Wam zdjęcie mojej sylwetki i sylwetki gościa który ma ciało takie do którego chciałbym dążyć.Bardzo proszę w miarę możliwości o doradzenie mi jakie odżywki zacząć stosować (zaznaczam że nie chcę się faszerować jakimś syfem),bo dietę mam w sumie rozpisaną(no chyba że jakaś inna będzie wymagana to proszę).plan treningowy jakiś rozsądny też by mógł być aczkolwiek po necie tyle tego krąży.

oto moja sylwetka:
http://oi60.tinypic.com/2gtojg9.jpg

a to jest taka jaką chciałbym mieć ( w sumie zastanawiam się która jest lepsza) wydaje mi się że ten gość po lewej :
http://oi59.tinypic.com/zxlm43.jpg

Mocny 20.02.2014 18:30

poza te diete może być pw

Mocny 13.03.2014 00:52

jak wasze laski ćwiczą to spoko suple do łyknięcia
https://www.facebook.com/photo.php?f...3274428&type=1

El'kabat 13.03.2014 19:54

Pany co na wzmocnienie stawów(bieganie,basen)? ;)
Brać Animal Flex czy cos lepszego polecicie?

z góry dzięki

edit

Kocur głownie o kolana chodzi ;)

Kocur 13.03.2014 20:02

Ale których stawów ? ;)

Ja np. mam lekką wadę kolan i żeby je wzmacniać, rehabilitant (ortopeda) zaleca ćwiczenia stacjonarne - bieganiem jeszcze bym sobie rozpieprzył.


A ogólnie pływanie jest dobre na wszystko - od stóp do głowy :)

emj10 13.03.2014 20:03

Lepszy rower (stacjonarny), gdyż powoduje powstawanie nowej chrząstki w kolanach. Natomiast bieganie wbrew pozorom nie obciąża aż tak bardzo kolan. Najgorsze jest statyczne dźwiganie dużych ciężarów (przysiady, martwy).

Kocur 13.03.2014 20:29

Ja po 1km po miękkiej trawie czuje ból - więc kupa.

Na rowerze jeżdżę - ja mam mikro pęknięcia - chondromalacja rzepki - franca się nie chce jakoś odbudować a już też różne prochy jadłem. Odpukać na rowerze, nartach, rolkach mogę zapieprzać.

emj10 13.03.2014 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1353205)
chondromalacja rzepki

Mam tak samo jak Ty. Zabawa trwa latami, a może nawet przez całe życie. Mogę jednak biegać po kilka kilometrów dziennie już od jakiegoś czasu, choć odczuwam jeszcze ból. Gorzej z siłownią i deską, którą trzeba będzie odłożyć na parę lat.

Wasiu 13.03.2014 21:16

Czy jest tutaj ktoś kto chodzi do Platinium na Mogilskiej i mógłby napisać swoją opinię? Głównie chodzi mi o jakość sprzętu, atmosferę i obładowanie ludźmi, głównie rano albo 14-16.

GonzoNS 13.03.2014 21:20

do godziny 16 znośnie jeśli chodzi o ilość osób, po 17 już gorzej
atmosfera w porządku, sprzęt raczej najwyższej klasy, ogólnie strasznie dużo tego jest, zdecydowanie polecam, jak chcesz wiecej szczegolow to priv

aaaaa i pierwszy trening za free, także sam mozesz zobaczyc jak wygląda bez kosztów

LanceTS 13.03.2014 22:27

....... Platinium, idź na silownie na Wiśle :)

El'kabat 13.03.2014 23:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1353205)
Ja po 1km po miękkiej trawie czuje ból - więc kupa.

Na rowerze jeżdżę - ja mam mikro pęknięcia - chondromalacja rzepki - franca się nie chce jakoś odbudować a już też różne prochy jadłem. Odpukać na rowerze, nartach, rolkach mogę zapieprzać.

Współczuję. Wiem cos o o tym bo oba miałem skręcone jeszcz lata temu w liceum,w tym lewe 2x i artroskopia.

Bieganie super sprawa. Pamiętam jak człowiek jeszcze w szkołach jak miał przebiec kilometr to szło sie porzygać.
A teraz to mp3 załączone i nie wiesz kiedy Ci czas zleci.
Basen to samo,może nie gubi się aż tak wagi jak przy bieganiu ale zajebiście rzeźbi sylwetkę i nerwy łagodzi po robocie.

Co do siłowni-to jak jeszcze zdrowotnie mogłem się bawic w ciężary to wiem,że najlepiej po.......ić wszystie eksklusiv miejsca jak pure,jakies platinum czy inne.
Najlepiej się ćwiczy na chamskiej siłowni na wolnych cieżarach,a nie maszynach z nasa

szprotson 14.03.2014 08:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1353196)
Pany co na wzmocnienie stawów(bieganie,basen)? ;)
Brać Animal Flex czy cos lepszego polecicie?

z góry dzięki

edit

Kocur głownie o kolana chodzi ;)

Animal Flex jest najlepszym z substancji mających poprawić ślizg stawu. Tylko trzeba zjeśc z 3 puchy bez przerwy by poczuć efekt.
A jak nie to zostaje Synvisc.

Kocur 14.03.2014 09:05

A ten Animal jest potwierdzony? Bo kiedyś wszyscy ortopedzi przepisywali glukozaminę a okazało się że wszystkie preparaty na rynku gówno dają :)


Ja właśnie natrafiłem na to:

http://www.goandrun.pl/zestaw-kledzikowych-cwiczen/

Właśnie czytam fora biegowe - wszyscy polecają te ćwiczenia rękami i nogami

AYALA 14.03.2014 09:33

Bieganie po asfalcie zawsze niszczy stawy, jak jest możliwość to starać sie biegać po ziemi (miękka nawierzchnia np. las )

Mocny 22.03.2014 14:08

przyjdź i sprawdź się w zawodach na wyciskanie sztangi połowy wagi ciała i nie tylko !!!

przy okazji moc atrakcji z okazji urodzin fitness academy

miejsce : siłownia fitness academy w centrum king square (obok tandety)
czas 29 marca godzina 11
nagród MOC :)

strona wydarzenia na fejsbuku :

https://www.facebook.com/events/2438...44120239123229

zapraszam do kliknięcia DOŁĄCZ! (bardzo mile widziane późniejsze zaproszenie znajomych)

JacobCFC 24.03.2014 18:18

Panowie gdzie w centrum polecacie kupić suple oprócz galerii?

19sebawro06 24.03.2014 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacobCFC (Post 1355680)
Panowie gdzie w centrum polecacie kupić suple oprócz galerii?

jeśli nie zależy Ci na czasie to radze kupować przez allegro od sprawdzonych sprzedawców zazwyczaj przesyłka free, dużo gratisów przy dużych i małych zamówieniach). jeśli chodzi o sklep internetowy to najniższe ceny z tego co wiem są na MusclePower

qqbaa 26.03.2014 14:09

Zapraszam do moich sklepów ul. Szlak 47 (na przeciwko ZUS na Pędzichowie) lub ul. Dietla 36

Powiedz, że jesteś z forum to dostaniesz gratisy i rabat ;)

https://www.facebook.com/sportxplode

Alexander94 26.03.2014 15:22

Pytanie bardzo absurdalne i dobrze wiem jaka będzie odpowiedź, ale dla spokoju sumienia zapytam czy żaden sklep nie oferuje wymiany produktów po otwarciu i symbolicznym zużyciu za odpowiednią dopłatą? :D
Przypadkiem kupiłem białko o smaku ciastka i serdecznie rzygam tym smakiem, a mam ponad 2kg jeszcze...

LanceTS 26.03.2014 23:30

nie wiem, ale zawsze mozesz spróbować gdzieś dać ogloszenie ze sprzedasz albo wymienisz na inny smak.

Alexander94 30.03.2014 21:20

qqbaa - sprawdź priv, proszę

Alexander94 17.04.2014 12:25

Przepraszam za drugiego posta pod rząd, ale chciałem, by się uaktualnił temat.
Zechciałby ktoś ogarnięty zerknąć na mój plan treningowy, dietę, suplementację ,bo idzie na to sporo czasu, pieniędzy i wysiłku i nie chciałbym, żeby to szło na marne? Mam to wszystko od specjalisty, ale wolę się upewnić i dowiedzieć się z róznych źródeł.

Kocur 22.04.2014 07:38

Jest uniwersalny sposób na zakwasy czy po prostu trzeba swoje odcierpieć ;)

Wczoraj się lekko zarżnąłem na rowerku i ledwo chodzę ...

AYALA 22.04.2014 09:02

piwo jest dobre na zakwasy

Mocny 11.07.2014 11:55

https://www.facebook.com/photo.php?f...3274428&type=1

promo

w0lno. 16.08.2014 00:13

Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem kupna karnetu na siłownię i regularnego ćwiczenia. Ciągle jednak nie zacząłem swojej przygody z siłownią, gdyż niemal dwa lata temu doznałem kontuzji kręgosłupa - wypadł mi dysk. Po wizytach u kilku lekarzy (i wysłuchaniu ich rad) dałem sobie spokój z uprawianiem jakiegokolwiek sportu. Jednak nie wytrzymałem dłużej niż rok i wbrew zaleceniom lekarza wróciłem do aktywności fizycznej. I tutaj moje pytanie do osób ogarniętych w temacie. Czy mimo kontuzji mogę zacząć ćwiczyć na siłowni? Jeśli tak, to jakich ćwiczeń z pewnością nie mogę wykonywać? Czytałem już trochę o tym w Internecie, jednak za dużo na ten temat to nie ma. Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc (będę również wdzięczny za jakieś porady dla początkującego). Pozdrawiam

Donki 16.08.2014 08:54

Poleci ktoś jakies bialko na masę ? Cena bez znaczenia :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl