![]() |
Cytat:
No i nie tak daleko Platinium na ul. Mogilskiej..Reklamować nie trzeba, wielki minus to wieczny tłok.. |
Dzięki wielkie!
Szukałem czegoś blisko żeby już nie bulić i tracić czasu na dojazd. Ta na ul. Majora pasuje mi idealnie. |
witam Panowie.
mam sprawę do osób bardziej kumatych ode mnie w temacie siłowni i suplementacji.Od marca ruszam z siłką.Nie jest to moja pierwsza przygoda,bo w zeszłym roku chodziłem rok do pure.Ale do rzeczy,jestem osoba szczupłą o atletycznej budowie ciała przy wzroście 177 ważę 68,5 kg.Mimo iż mógłbym jeść sporo mam bardzo małe szanse na przytycie.Tzn jakiś tam tłuszczyk się odkłada na brzuchu lecz jest od razu spalany ponieważ praktycznie codziennie gram dość intensywnie się ruszam,a do tego posiadam świetną przemianę materii.Do rzeczy,wrzucę Wam zdjęcie mojej sylwetki i sylwetki gościa który ma ciało takie do którego chciałbym dążyć.Bardzo proszę w miarę możliwości o doradzenie mi jakie odżywki zacząć stosować (zaznaczam że nie chcę się faszerować jakimś syfem),bo dietę mam w sumie rozpisaną(no chyba że jakaś inna będzie wymagana to proszę).plan treningowy jakiś rozsądny też by mógł być aczkolwiek po necie tyle tego krąży. oto moja sylwetka: http://oi60.tinypic.com/2gtojg9.jpg a to jest taka jaką chciałbym mieć ( w sumie zastanawiam się która jest lepsza) wydaje mi się że ten gość po lewej : http://oi59.tinypic.com/zxlm43.jpg |
poza te diete może być pw
|
jak wasze laski ćwiczą to spoko suple do łyknięcia
https://www.facebook.com/photo.php?f...3274428&type=1 |
Pany co na wzmocnienie stawów(bieganie,basen)? ;)
Brać Animal Flex czy cos lepszego polecicie? z góry dzięki edit Kocur głownie o kolana chodzi ;) |
Ale których stawów ? ;)
Ja np. mam lekką wadę kolan i żeby je wzmacniać, rehabilitant (ortopeda) zaleca ćwiczenia stacjonarne - bieganiem jeszcze bym sobie rozpieprzył. A ogólnie pływanie jest dobre na wszystko - od stóp do głowy :) |
Lepszy rower (stacjonarny), gdyż powoduje powstawanie nowej chrząstki w kolanach. Natomiast bieganie wbrew pozorom nie obciąża aż tak bardzo kolan. Najgorsze jest statyczne dźwiganie dużych ciężarów (przysiady, martwy).
|
Ja po 1km po miękkiej trawie czuje ból - więc kupa.
Na rowerze jeżdżę - ja mam mikro pęknięcia - chondromalacja rzepki - franca się nie chce jakoś odbudować a już też różne prochy jadłem. Odpukać na rowerze, nartach, rolkach mogę zapieprzać. |
Cytat:
|
Czy jest tutaj ktoś kto chodzi do Platinium na Mogilskiej i mógłby napisać swoją opinię? Głównie chodzi mi o jakość sprzętu, atmosferę i obładowanie ludźmi, głównie rano albo 14-16.
|
do godziny 16 znośnie jeśli chodzi o ilość osób, po 17 już gorzej
atmosfera w porządku, sprzęt raczej najwyższej klasy, ogólnie strasznie dużo tego jest, zdecydowanie polecam, jak chcesz wiecej szczegolow to priv aaaaa i pierwszy trening za free, także sam mozesz zobaczyc jak wygląda bez kosztów |
....... Platinium, idź na silownie na Wiśle :)
|
Cytat:
Bieganie super sprawa. Pamiętam jak człowiek jeszcze w szkołach jak miał przebiec kilometr to szło sie porzygać. A teraz to mp3 załączone i nie wiesz kiedy Ci czas zleci. Basen to samo,może nie gubi się aż tak wagi jak przy bieganiu ale zajebiście rzeźbi sylwetkę i nerwy łagodzi po robocie. Co do siłowni-to jak jeszcze zdrowotnie mogłem się bawic w ciężary to wiem,że najlepiej po.......ić wszystie eksklusiv miejsca jak pure,jakies platinum czy inne. Najlepiej się ćwiczy na chamskiej siłowni na wolnych cieżarach,a nie maszynach z nasa |
Cytat:
A jak nie to zostaje Synvisc. |
A ten Animal jest potwierdzony? Bo kiedyś wszyscy ortopedzi przepisywali glukozaminę a okazało się że wszystkie preparaty na rynku gówno dają :)
Ja właśnie natrafiłem na to: http://www.goandrun.pl/zestaw-kledzikowych-cwiczen/ Właśnie czytam fora biegowe - wszyscy polecają te ćwiczenia rękami i nogami |
Bieganie po asfalcie zawsze niszczy stawy, jak jest możliwość to starać sie biegać po ziemi (miękka nawierzchnia np. las )
|
przyjdź i sprawdź się w zawodach na wyciskanie sztangi połowy wagi ciała i nie tylko !!!
przy okazji moc atrakcji z okazji urodzin fitness academy miejsce : siłownia fitness academy w centrum king square (obok tandety) czas 29 marca godzina 11 nagród MOC :) strona wydarzenia na fejsbuku : https://www.facebook.com/events/2438...44120239123229 zapraszam do kliknięcia DOŁĄCZ! (bardzo mile widziane późniejsze zaproszenie znajomych) |
Panowie gdzie w centrum polecacie kupić suple oprócz galerii?
|
Cytat:
|
Zapraszam do moich sklepów ul. Szlak 47 (na przeciwko ZUS na Pędzichowie) lub ul. Dietla 36
Powiedz, że jesteś z forum to dostaniesz gratisy i rabat ;) https://www.facebook.com/sportxplode |
Pytanie bardzo absurdalne i dobrze wiem jaka będzie odpowiedź, ale dla spokoju sumienia zapytam czy żaden sklep nie oferuje wymiany produktów po otwarciu i symbolicznym zużyciu za odpowiednią dopłatą? :D
Przypadkiem kupiłem białko o smaku ciastka i serdecznie rzygam tym smakiem, a mam ponad 2kg jeszcze... |
nie wiem, ale zawsze mozesz spróbować gdzieś dać ogloszenie ze sprzedasz albo wymienisz na inny smak.
|
qqbaa - sprawdź priv, proszę
|
Przepraszam za drugiego posta pod rząd, ale chciałem, by się uaktualnił temat.
Zechciałby ktoś ogarnięty zerknąć na mój plan treningowy, dietę, suplementację ,bo idzie na to sporo czasu, pieniędzy i wysiłku i nie chciałbym, żeby to szło na marne? Mam to wszystko od specjalisty, ale wolę się upewnić i dowiedzieć się z róznych źródeł. |
Jest uniwersalny sposób na zakwasy czy po prostu trzeba swoje odcierpieć ;)
Wczoraj się lekko zarżnąłem na rowerku i ledwo chodzę ... |
piwo jest dobre na zakwasy
|
|
Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem kupna karnetu na siłownię i regularnego ćwiczenia. Ciągle jednak nie zacząłem swojej przygody z siłownią, gdyż niemal dwa lata temu doznałem kontuzji kręgosłupa - wypadł mi dysk. Po wizytach u kilku lekarzy (i wysłuchaniu ich rad) dałem sobie spokój z uprawianiem jakiegokolwiek sportu. Jednak nie wytrzymałem dłużej niż rok i wbrew zaleceniom lekarza wróciłem do aktywności fizycznej. I tutaj moje pytanie do osób ogarniętych w temacie. Czy mimo kontuzji mogę zacząć ćwiczyć na siłowni? Jeśli tak, to jakich ćwiczeń z pewnością nie mogę wykonywać? Czytałem już trochę o tym w Internecie, jednak za dużo na ten temat to nie ma. Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc (będę również wdzięczny za jakieś porady dla początkującego). Pozdrawiam
|
Poleci ktoś jakies bialko na masę ? Cena bez znaczenia :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl