Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

pio 26.12.2008 20:02

Bana można przeboleć, ale avatar niech odda :D

Ni_Ma 26.12.2008 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 647645)
Gapią?
Tzn mają jeszcze oczy?


Jadasz śledzie całe?


tak, nawet niewypatroszone.....:> i moje w dodatku wołały zjedz mnie, zjedz... :lol:

nie no to taki zarcik był z tym że się gapią... przenośnia czy cóś... :lol:

pio 26.12.2008 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 647805)
tak, nawet niewypatroszone.....:> i moje w dodatku wołały zjedz mnie, zjedz... :lol:

nie no to taki zarcik był z tym że się gapią... przenośnia czy cóś... :lol:

A pokonałaś je całkowicie?
Bo te w mojej lodówce dobrze się obwarowały, rozstawiły zasieki i wołają na wojnę :D

Barthez 26.12.2008 20:34

Podzieli się ktoś karpikiem bo nie miałem w tym roku? :( ( oprócz dzieła naszych grafficiarzy:D)

Ni_Ma 26.12.2008 20:35

taaaa do ostatniej cebulki :)
nie miały szans bo jak mnie już weźmie to koniec, zadne zasieki mi nie groźne :)...
wszamałam wszystkie :)

i co ja będę dziś jadła????

pio 26.12.2008 20:46

zapraszam do mnie, u mnie wszyćkiego Ci pod dostatkiem :)

Ni_Ma 26.12.2008 20:49

ale że śledzia w śmietanie też jescze posiadasz?? :)

pio 26.12.2008 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 647826)
ale że śledzia w śmietanie też jescze posiadasz?? :)

Oczywiście :) Na kilka podejść :D

Barthez 26.12.2008 21:02

A karpik się znajdzie?:P

pio 26.12.2008 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barthez (Post 647832)
A karpik się znajdzie?:P

Niestety, dziś ostatnia ość spoczęła w krainie otchłani :)

Ni_Ma 26.12.2008 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 647831)
Oczywiście :) Na kilka podejść :D


własnie odpaliłam auto, bede za jakiś czas!!!!..:lol:

śledz czekać nie może! :lol:
a to własnej roboty?
Bo ja miałam od mamy - mama jak zrobi śledzia w śmietanie to nie ma ch..a we wsi :)

Gucio25 26.12.2008 21:08

eee a ja w ogóle śledzików nie miałem..
pio, wyślij co w paczce

Ni_Ma 26.12.2008 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barthez (Post 647832)
A karpik się znajdzie?:P


ja mam jeszcze karpia. Zostawie otwarte drzwi to sie rozgośc - bo ja do pio na sledzia pędzę :)

tylko galarety nie ruszaj - bo zabije!:lol:

Barthez 26.12.2008 21:11

mmm galaretka hehe :D wiesz co, weź karpia do pio i zrobimy u niego melanż :D ja wezmę browary :D

Ni_Ma 26.12.2008 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barthez (Post 647839)
mmm galaretka hehe :D wiesz co, weź karpia do pio i zrobimy u niego melanż :D ja wezmę browary :D


oko :) no to galarete tez wezmę, bo sie skubana gapi na mnie ....:-D

a sobie kwiatka wmontowałam :)

Barthez 26.12.2008 21:23

zauważyłem właśnie kwiatka :) to ja wezmę bro i żołądkową :p

Ni_Ma 26.12.2008 21:25

o tak tak żołądkową!! ja lubie bardzo :):)

i jak się kwieciście zrobiło :) no ślicznie :)

a pio poszedł do stołu nakrywać....

Barthez 26.12.2008 21:28

mehehehe ;) a pio coś się nie odzywa chyba trunki szykuje albo się karpia przestraszył :lol:

Ni_Ma 26.12.2008 21:30

kurde śledzie szybko wyjada żeby dla nas mniej zostało! :)

pio 26.12.2008 21:55

Czekam
Musiałem kielonki przemyć, śledzie oczywiście roboty mojej mamy :)
Ile jeszcze he? Sam mam jeść? Żołądkową sam mam pić?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma
Bo ja miałam od mamy - mama jak zrobi śledzia w śmietanie to nie ma ch..a we wsi

W rewanżu będziesz musiała mówić kiedy Twoja mama zrobi śledzie, to z chłopakami wpadniemy, skoro wtedy żadnego chłopa Ni Ma we wsi :D

Barthez 26.12.2008 21:59

ja już wyjeżdżam. ;) tylko jedna żołądkowa to trochę malutko :D Ni_Ma co u Cię odbiór?:D

Ni_Ma 26.12.2008 22:02

e no chłopaki na nartach dziś byłam musze się do porządku doprowadzić :) nosek przypudrować i takie tam :) zaraz będe gotowa

ja wezmę 2 żoładkową, pio mówi że też ma - o matko nie widzę się jutro ;)

pio 26.12.2008 22:02

Ni_Ma zaaferowana za kólkiem zlizuje jeszcze galaretę z karpia, steruj w prawo, bardziej w prawo :)

Barthez 26.12.2008 22:04

hahaha :) Zarzuciliśmy temat o melanżu u pioczka i tylko my się udzielamy :D hmm zarzucę do wszystkich :P co robicie w Sylwka?:D

Ni_Ma 26.12.2008 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 647861)
Ni_Ma zaaferowana za kólkiem zlizuje jeszcze galaretę z karpia, steruj w prawo, bardziej w prawo :)

a w która strone to "w prawo"? :lol:

pio 26.12.2008 22:07

W sylwestra zabawa z umiarem, dwa piwa i koniec :lol::rotfl:
Na bieżanów się kieruj, na bieżanów

Barthez 26.12.2008 22:08

yhy, taa, już Ci wierzę:rotfl: ja tak ogólnie to idę spać po dobranocce.:lol: albo nie, poczekam na koncert Dody z Wrocka:lol:

pio 26.12.2008 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barthez (Post 647866)
yhy, taa, już Ci wierzę:rotfl: ja tak ogólnie to idę spać po dobranocce.:lol: albo nie, poczekam na koncert Dody z Wrocka:lol:

Przecież generalnie jestem abstynentem - popytaj osób, które mnie znają, to potwierdzą moje słowa :lol:

Też po Dodce planuję zakończyć witanie nowego roku i do spania, chyba że Rysiu Rynkowski będzie gdzieś w tv biesiadował

Ni_Ma 26.12.2008 22:11

ja też spokojnie w sylwestra bo z reguły nie piję dużo, jednego najwyżej dwa, ale to góra! :rotfl:

biezanów, biezanów.... szukam, szukam :lol:

Barthez 26.12.2008 22:12

nie przeczę :D a Doda ma naturalne piersi ble ble ble :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl