![]() |
Cytat:
http://pl.youtube.com/watch?v=Pb4pXCCpXnA Virtuozo.. |
Wielkie brawa dla całej drużyny za wczorajszy mecz.
Wisła pokazała nie tylko charakter ale i naprawdę dobrą piłkę. Indywidualne oceny nie mają sensu, wszyscy zagrali bardzo dobrze. Z taką grą a najlepiej i przy poszerzeniu kadry o 2-3 zawodników awans do fazy grupowej UEFA jest możliwy - biorąc pod uwagę sytuację naszej piłki i potencjalnych rywali byłby to spory sukces. Barcelona to jednak inna półka, fajnie byłoby spróbować "ugryźć" ich w Krakowie. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że w losowaniu UEFA wreszcie uśmiechnie się do nas szczęście. Wczorajsze zwycięstwo zagwarantowało Wiśle również co najmniej 1,5-2 mln euro z tytułu biletów, reklam i praw telewizyjnych za mecze z Barceloną i potem - najprawdopodobniej w I rundzie UEFA. To bardzo poważny zastrzyk do klubowego budżetu, więcej nie sposób byłoby uzyskać od jakiegokolwiek sponsora tytularnego. Na koniec jeszcze duże brawa dla trenera Skorży - po raz kolejny pokazał że potrafi prowadzić tę drużynę. Ps. Jeśli potwierdzą się słowa Placzyńskiego o kwocie około 1 mln euro za samą transmisję meczu z Barcą (do Hiszpanii) to na meczach z Barcą i I rundzie UEFA Wisła może zarobić nawet 2,5-3 mln euro. Choć taka kwota wydaje mi się mocno wątpliwa. 2 mln euro byłoby świetnym osiągnięciem. |
Ocenki
Na początek: hau ! hau !
- tzn odszczekuje że M.Cantoro nie powinien grać w tym meczu. Nie zmieniając poglądów co do jego wad trzeba przyznać ze wczoraj grał dobrze i strzelil najważniejszą bramkę w meczu. Pawełek - 7 - Nie dostanie więcej bo nie miał wielu okazji do błędów ... Baszczu - 7 - Dobry , pewny w obronie co ostatnio nie było regułą Cleber - 6 - Mimo wszystko kilka razy mu goście uciekli co z przeciwnikami typu Barcelona nie ujdzie bez konsekwencji Diaz - 8 (7+1) Zaskoczył mnie"in-plus"dodatkowy punkcik za bramkę Pio Brozek - 9 - Najbardziej kreatywny obrońca w Wiśle, bardzo dobra technika i przegląd sytuacji, "sprawdzenie" brankarza Beitaru też znamionowało dobrego pilkarza Łobodziński - 6 - gdyby nie asysta przy bramce Diaza to nie dałoby się zbyt wiele dobrego napisać ... te kiwki w tempie oldboya.... Cantoro - 8 - znów nie podał do przodu ani raz dobrze .. ale skuteczny w asegurowaniu 2 linii no i ładna, b. ważna bramka Sobol - 8 - prawdziwy lider ...trzymał w ryzach srodek Jirsak - 6 lepiej niz w 1 meczu ale brakło błysku ... Boguski - 7 - Bardzo dobry zawodnik ale ma jeszcze 2 wady: wytrzymuje kondycyjnie do 60-70 minuty oraz brak mu swobody wykańczania akcji. Z obu powodów na kolejnych treningach zapodałbym mu luźny trening strzelecki ..... Paw. Brożek - 9 - jest w swietnej formie .. gdyby jeszcze strzelił w 90 minucie ...... byłoby idealnie Niedzielan - 8 - dobraz zmiana i wreszcie bramka dobry "zaczyn" na przyszlość O.Małecki - 7 - 1 goźna strata, kilka dobrych akcji w ataku i jedna dobra akcja w obronie Dawidowski - ponieważ drużyna zasłużyla na pochwałę i wyrozumiałość nie ocenię tego występu ..... Beitar rozczarował zwłaszcza mentalnościowo - znamienne było że krzyczeli na siebie .... przy stanie 2:0 powinni ruszyć "na śmierć i życie" .... a oni sprawiali wrażenie całkiem rozbitych ... Mam wrażenie że był to przeciwnik na miare naszych średnich ligowców ..... Co do Barcy: 2 pozytywy - są przed sezonem - zlekceważą nas .... i w tym nadzieja na honorowy dwumecz |
Wielki mecz, Wielcy kibice, Wielka Wisła! Nie ma co więcej mówić. Po takim meczu mam ogromnie żywą nadzieję, że pokonamy Barcę. Bo z takim stylem mamy szanse to zrobić!
|
Udalo sie :) Sezon uratowany. Beitar okazal sie papierowy tygyrsem. Nie przypominam sobie kiedy ostatnio goscilismy tak zestresowana druzyne na R22.
Swietna taktyka trenera Skorzy i perfekcyjna realizacja. Najlepsza odpowiedzia na wszystkie problemy wewnetrzne, kontuzje itp. jest walka jaka zaprezentowali wczoraj Wislacy. Czulem, ze Cantoro strzeli z tego wolnego.Czy ktos w ogole pamieta takie bramki Mauro ? 2 dni temu przegladajac film "Droga do mistrzostwa" trafilem na sytuacje gdzie Cantoro z tego samego miejsca w meczu z Lubinem z wolnego zakrecil w poprzeczke. Czy ktos pamieta ta sytuacje ? To byl znak. Wczoraj gdy sedzie odgwizdal faul modlilem sie zeby podszedl Cantoro. Mam nadzieje, ze teraz dzialacze zrobia to czego od nich wszyscy oczekujemy, czyli ustala przystepne ceny na mecz z Barceloną :) Zartuje, oczywiscie mam na mysli wzmocnienia na pierwsza runde pucharu UEFA. P.S. Proponuje zawsze jak Szczesny bedzie w studiu TVP na stadionie Wisly podrzucic tam pare 5 groszowek w okolicy :D |
Cytat:
Wczoraj nie było widać, jutro będzie widać, pojutrze nie będzie. Nie wiem Wilku co chcesz udowodnić? To tak jakby zapytać czy wczoraj był widoczny brak rezerwowych w Wiśle? Mały i Dawid, Niedzielan dobre zmiany, a i reszta by dobrze sobie poradziła więc takie pytanie są wg mnie złośliwe, mające udowodnić,że co? Wczoraj nie było widać braku Kosy, Paulisty Dudki, Kokoszki itd itp. |
Taka ciekawostka dla nadmiernych optymistów.
Cytat:
|
Koledzy mam pytanko. W razie porażki z Barceloną to Wisła będzie grać w fazie grupowej UEFA czy rundę wcześniej?
|
znalazłem coś takiego na onecie:
Siedzi Valdes w swoim domu, pije piwo po kryjomu... http://sport.onet.pl/_g/_d/forum2/0.gif ...Oj jak dowie się Guardiola marna będzie jego dola W ręce pilot, w drugiej Volt, W telewizji Eurosport, W nerwach czeka co się stanie, już za chwilę losowanie, Strasznie spocił się chłopina, losowanie się zaczyna, Już za chwilę się przekona z kim ma zagrać Barcelona, Wie już wszystko, wpada w szok, no to zmarnowany rok! Już nadzieja wszelka prysła, przecież to krakowska Wisła, No a może cud się stanie i powtórzą losowanie? Jęśli tak to tej niedzieli pielgrzymuję do Composteli, Cudu nie ma, trzeba grać, O żesz kurna jego mać! Coś wymyślę do cholery, może pójdę na L-4? Siedzi, myśli: O mój Boże przecież tam gra Paweł Brożek! Jezus Maria, koniec świata, przecież on ma jeszcze brata, Tam gra chyba też Cantoro, mieć kłopotów będę sporo, Jego słynna lewa noga, tuż to czysty dar od Boga, Ronaldinho zwiał, ma chłop spokój, tam Baszczyński gra na boku, Gość wymiata, wiem co mówię bo widziałem na You Tube'ie, Dawidowski i Niedzielan tych się boję jak cholera, Obaj świetni, sami wiecie, też czytacie na Onecie, A jak Misiek wpadnie z nożem? Będzie ze mną jeszcze gorzej, Jak zobaczę jego dres wpadnę w jeszcze większy stres, Koniec Volta, teraz Lech, może coś poradzi Cech, Może facet się zlituje i mnie kaskiem poratuje, Liczę na jego solidarność, w końcu do Czech to on ma za darmo, Plus, że Zieńczuk ma czerwoną, może jeszcze nie zagra z Barceloną. Muszę sprawdzić w polskiej prasie albo spytam go na Naszej Klasie? To nie koniec męki mej, w Wiśle zagra słynny Nei, Może jednak cud się zdarzy i nie puszczą go Bułgarzy, Dobrze, że jutro już niedziela, pomodlę się aby wygrali ci z Izraela, A we wtorek w chwili trwogi wstąpię też do synagogi, I jak trzeba, a niech stracę 10 euro dam na tacę, Pieniądz tutaj nie gra roli, nie chcę wrócić z workiem goli, A jak wrócę to nie szkodzi, może pracę znajdę w Łodzi Dziś już tego jestem pewien, zawsze chciałem grać w Widzewie http://sport.onet.pl/_g/_d/forum2/0.gif |
Runde wcześniej. Jeszcze trzeba będzie kogoś przejść. Także w tym roku jeszcze minimum 4 mecze w pucharach :)
|
W pierwszej rundzie pucharu UEFA
|
Ciekawi mnie jeszcze czy Wisła mogłaby być rozstawiona w I rundzie PUEFA?
|
szabla19 --> rundę wcześniej
Co do rewanżu to mówcie co chcecie ale ja mam głęboko tą kasę z biletów i wolę grać na R22!!! Murawa jest w kiepskim stanie, więc Barcy będzie ciężko grać techniczną piłkę. Ponadto wszyscy wiemy jak Wisla gra u siebie. Na Chorzowskim będzie więcej kibiców, ale niekoniecznie tak dobrych jak na Reymonta, a i murawa tam ostatnio wymieniana... |
Trochę odbiegając od tematu, chyba wzrośnie nam do soboty ilość sprzedanych karnetów, bo to będzie jedyny pewniak, żeby dostać bilet na meczyk z Barcą :D:D:D
|
Kiedy władze podejmą decyzję co do miejsca rozegrania rewanżu z Barceloną?
|
jeśli Valdez będzie robil takie błędy jak wczoraj w meczu z Red Bullasami (skrót tutaj -> http://pl.youtube.com/watch?v=iUIXaLOYFI4) to jest szansa.. oczywiście warunkiem jest ze Wisla będzie stwarzała sytuacje..
|
Cytat:
Tak źle i tak niedobrze. Ale na koniec rundy znowu płaczusiu powiesz, że Łobodziński nie miał żadnego udanego meczu w tej rundzie... Skąd u Ciebie(zwrot grzecznościowy wielką literą, patrz, szacunek, zapraszam do tematu Emsiego) tyle żółci? Skąd u Ciebie nieuzasadniony stosunek do Wojtka? Przepraszam, ale nie odpiszę już na żaden z Twoich postów, po prostu, taka polemika nie ma sensu, nie z Tobą. I nie dziwię się moderatorom... Miłego dnia. |
http://www.weszlo.com/blog/4
Oto co Wtorek napisał o strzeleniu swojej pierwszej bramki od roku. 1q2, Maćko..nie kłóćcie się. Nie na to teraz jest pora. Teraz trzeba się cieszyć z tego, że Wisła zagrała lepiej, niż w najśmielszych snach mi i myślę, że nam do głowy nie przychodzilo. Może Łobo celował, może nie..nieważne..ważne jest to, że dzięki jego zagraniu strzeliliśmy 4 bramkę. Więc zakopcie topór wojenny dajcie sobie buzi na zgodę(:D joke oczywiście) i nie klóćmy się więcej, bo przecież jesteśmy JEDNĄ WIELKĄ WIŚLACKĄ RODZINĄ. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ale mimo wszystko Beitar był chyba troszeczkę bardziej zestresowany, nie nie wbił na zadnej brameczki, A spółka(już bez Emiliana:D) wbiła nam dwie:-) Ale nieważne...LICZY SIĘ SUKCES!
|
Ale Barca jest w formie... Kapitalny zespół. Ich problem często polega na tym, że są w znacznie lepszej formie podczas sparingów niż w czasie sezonu.
|
Zagraliśmy znakomicie pod każdym względem. Tłamsiliśmy przeciwnika zmuszając słabsze ogniwa do popełniania błędów. Tak trzeba grać w meczach u siebie! Brawa należą się każdemu zawodnikami bez wyjątku. Junior Diaz pokazałsięz bardzo dobrej strony jako środkowy obrońca, co daje nam większe pole manewru w obronie. Cieszy też coraz lepsza gra Boguskiego, który chyba ostatecznie został przekwaliwikowany na pomocnika
Obejżałem kilka razy powtórkę faulu na Baszczyńskim i rzeczywiście było przewinienie. Wydawało mi się, że sędzia popełnił duży błąd ale jednak nie. Ichaki kopnął w prawą stopę Baszczyńskiego od której odbiła się piłka. Brawa dla arbitra. Co do Zieńczuka to na pewno nie byłby tak dynamiczny jak Boguski ale podejżewam, że gdyby grał kilka bramek by w tym meczu strzelił. Rafał to dynamit, Zieniu to swietny strzał. |
Piękny mecz.
Z Głowackim i Zieńczukiem byłoby chyba z 10:0 :D Teraz czas na Barcelone. Szacunek dla Cupiała za sprzeciw przy ewentualnej zmianie gospodarza! WIELKA WISŁA! |
Ochlonalem, wytrzezwialem(choc nie do konca) po meczu i moge(chyba) sie wypowiedziec w kwestii meczu. To bylo cos naprawde piknego. Bez Glowackiego i Zienczuka grac z takim polotem to bylo naprawde cos niezwyklego. Boguski najwieksze zaskoczenie tego meczu. Nie do zatrzymania przez Izraelskich pilkarzy, kapitalne rozgrywanie, kapitalny mecz w jego wykonaniu. Niedzielan troche mu jeszcze szybkosci brakuje i pewnosci ale to przyjdzie z czasem:). Brozkowie swietnie grajacy. Po prostu zadne slowa nie sa w stanie pokazac tego co mozna powiedziec o tym meczu. Po prostu FENOMENALNIE zagrali Wislacy. Wilekie slowa uznania i wielkie gratulacje za to co wczoraj zrobili.
Czekamy na Barce! |
Wspanialy mecz Wisełki , szkoda ze cieszyc sie bedziemy tak krotko bo juz za 6 dni gramy z barcą i pewnie po tym meczu wiekszosc bedzie wieszac psy na Wisełke ... znajac zycie to naszym bedzie pilka odskakiwala a Zienczuk i lobodzinski nie beda istnieli , jedynie Cantoro bedzie walczyl .... troche szkoda ze gramy z Barca w 3 rundzie bo po takiej grze moga nabrac kompleksów i odpasc szybko w PUEFA ...
|
Tu na forum często jest Football Manager, wiadomo temat transferowy..
a to co Wisła pokazała wczoraj to był Pro Evolution Soccer;) te akcje, to zgranie TAK TRZYMAĆ! |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
http://wisla.krakow.pl/art.php?news_id=4291
Trochę to śmieszne, najpierw zapraszają kolesia na inaugurację radia, a teraz muszą prostować po nim artykuły :D Nie zmienia to faktu, że w tym artykule może być coś prawdziwego bo kręcił się tam w towarzystwie i mógł coś usłyszeć. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl