Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

dostuffca 22.08.2008 16:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 589936)
a paczki muszę zawieźć do placówki firmy kurierskiej?

Nie musisz - wysyłałem komputer DHL do serwisu.
Zadzwoniłem pod numer podany na stronie, pani spytała o której chciałbym by kurier przyjechał. Facet przyjechał, wziął paczkę, przy mnie opisał 'co, gdzie, kiedy' i dał mi kwitek, żebym mógł w necie sprawdzić gdzie paczka jest w danym momencie. W wawie była po 20h.

TSW Fanatyk 22.08.2008 16:50

Dzięki za odpowiedzi wszystkim.

IndykTSW 22.08.2008 19:58

Mam pytanie, jak nazywa sie ta czcionka?

http://img127.imageshack.us/img127/5290/beztytuuba6.png

Z góry dzięki

ILuKoI 22.08.2008 20:09

Siema mam pytanko w sopcascie jest ten zielony pasek który się ładuje... u mnie cały czas miedzy 30 a 60 chce przystopować żeby się naładował ale cały czas jest chwila przerwy czarny ekran i idze dalej... Jest jakis sposob zeby to sie naladowalo ??

1q2 22.08.2008 22:12

Wiecie moze ile orientacyjnie moze kosztowac naprawa komorki(i gdzie sie udac by bylo uczciwie i fachowo)

Tel wpadl do kibla:> , chodzil , chodzil az teraz nie widzi karty sim - reszta dziala(aparat, mp3 itp).

Devonisch 23.08.2008 00:29

Ma ktoś jakiś sposób by empetrójki nie odtwarzały sie w w ggradio tylko w winampie??? Nawet jak mam otwartego winampa i wlaczone gg to i tak jak klikam na mp3 to leci w gg. Nurtuje mnie ten problem od roku chyba już.............Wiślacy liczę na helpa.

DominoForza 23.08.2008 00:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Devonisch (Post 590254)
Ma ktoś jakiś sposób by empetrójki nie odtwarzały sie w w ggradio tylko w winampie??? Nawet jak mam otwartego winampa i wlaczone gg to i tak jak klikam na mp3 to leci w gg. Nurtuje mnie ten problem od roku chyba już.............Wiślacy liczę na helpa.

nie wiem czy dobrze zrozumialem problem ale sprobuj dac prawym na jaks piosenke /otworz za pomoca/wybierz program/szukasz na liscie winampa/zaznaczasz "zawsze urzywaj tego programu dotego typu plikow"

Devonisch 23.08.2008 01:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DominoForza (Post 590258)
nie wiem czy dobrze zrozumialem problem ale sprobuj dac prawym na jaks piosenke /otworz za pomoca/wybierz program/szukasz na liscie winampa/zaznaczasz "zawsze urzywaj tego programu dotego typu plikow"

próbowałem i ni "tego tamtego" zawsze mi na siłę odtwarza w gg

wtf 23.08.2008 08:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 590142)
Wiecie moze ile orientacyjnie moze kosztowac naprawa komorki(i gdzie sie udac by bylo uczciwie i fachowo)

Tel wpadl do kibla:> , chodzil , chodzil az teraz nie widzi karty sim - reszta dziala(aparat, mp3 itp).

Orientacyjnie to jak telefon nie został dokładnie wysuszony po zalaniu i jak od razu po wyjęciu z "kąpieli" nie wyjąłeś baterii to może już nie być szans na naprawę. W wariancie optymistycznym, jeżeli telefon zachowywał się normalnie przez jakiś czas to mogło coś tam zaśniedzieć na płycie głównej, wtedy to jest bardzo prosta naprawa i można ją wykonać w tak zwanym własnym zakresie, wtedy na pewno będzie uczciwie, czy fachowo to nie wiem :D

Lupo 23.08.2008 08:35

A jak byś najpierw otworzył Winampa, a później przeciągnął utowry na playliste i zaczął z niej odtwarzać to nadal wszystko przez to radio leci?

DominoForza 23.08.2008 09:15

albo zdeinstaluj gg na chwile i wtedy sprobuj wlaczyc jakas nutke a jak bedziesz instalowal na nowo gg to nie zaznaczaj nic zeby otwarzalo muzyke

mckoval 23.08.2008 10:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Devonisch (Post 590254)
Ma ktoś jakiś sposób by empetrójki nie odtwarzały sie w w ggradio tylko w winampie??? Nawet jak mam otwartego winampa i wlaczone gg to i tak jak klikam na mp3 to leci w gg. Nurtuje mnie ten problem od roku chyba już.............Wiślacy liczę na helpa.

z tego co kojarzę (u mnie pomogło) to wyłączasz gg radio, włączasz gg ponownie i NIE wlączasz gg radia. GG radio to jest winamp - i wtedy domyślnie działają ci pod nim piosenki...


Moje pytania:
1) czy wejście do karty muzycznej (tzw mini jack zdaje sie) może być mniejsze od 3,5 mm?

2) gdzie można dzisiaj (w tych czasach) kupić papier do naprasowania
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pacia-TS (Post 589986)
np. w sklepie papierniczym, markecie...

dzięki!; choć mialem z tym problem ostatnio ;-)

3) czy jest to możliwe aby w replikach koszulek (np. Barcy) była technologia NIKE DRY FIT czy to raczej tylko oryginały?

4) jak działa lombard? jak im zostawię sprzęt jakiś i dostanę za niego kasę, to potem muszę go wykupić czy nie? będą mnie za to ścigać jak nie wykupię?


o resztę podbijam :-)

maTyS. 23.08.2008 10:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez joker_wislak (Post 589925)
a wie ktos gdzie najlepiej wybrac sie na baseny na słowacje i ile kosztują ??

http://www.besenovanet.sk/__pl/ BESENOVA

http://www.tatralandia.sk/main.php?menu=〈=pl TATRALANDIA

wszystkie potrzebne informacje znajdziesz na tych stronach.

dymek_nhs 23.08.2008 11:49

a wie ktos gdzie najlepiej wybrac sie na baseny na słowacje i ile kosztują ??[/quote]

Vrbov,Besenova,Oravica

Cenniki na necie wystarczy ze w googlach wpiszesz ww miejscowosc i bedzie

http://www.kupaliska.sk/index.php?ac...egions&lang=pl ta stronka ci napewno pomoże

gris 23.08.2008 12:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ILuKoI (Post 590058)
Siema mam pytanko w sopcascie jest ten zielony pasek który się ładuje... u mnie cały czas miedzy 30 a 60 chce przystopować żeby się naładował ale cały czas jest chwila przerwy czarny ekran i idze dalej... Jest jakis sposob zeby to sie naladowalo ??

Jeżeli internet jest zbyt wolny to tak się dzieje. Jeżeli masz mniej niż 1 Mb/s to nie będziesz wstanie oglądać wszystkich programów. Wg mnie trzeba mieć przynajmniej te 512 Kb/s żeby coś tam sobie obejrzeć.

joker_wislak 23.08.2008 13:02

dzieki wszystkim za odpowiedz;) pomogliscie ;D

Nowohucianin^^ 23.08.2008 13:32

Witam mam pytanie do tych co się interesują fotografowaniem ;)
natomiast wiem że jak robię zdjęcia cyfrówka to mogę je u fotografa wydrukować tak że będą wyglądały jak by były robione normalnym aparatem :) a czy jest możliwe coś takiego w drugą stronę że jak robię zdjęcia zwykłym aparatem to oddaje kliszę żeby mi wywołał i jak mi wywoła to może mi te same zdjęcia zrzucić na płytkę ?? :):) z góry dzięki za odpowiedź POZDRAWIAM !

Nowohucianin^^ 23.08.2008 13:38

a orientujesz się może czy robią to gdzieś na miejscu i żeby nie wyskoczyli mi z jakąś kosmiczną ceną.

bo ja skanera nie posiadam

dorotja 23.08.2008 15:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nowohucianin^^ (Post 590399)
jak robię zdjęcia zwykłym aparatem to oddaje kliszę żeby mi wywołał i jak mi wywoła to może mi te same zdjęcia zrzucić na płytkę ?? :):) z góry dzięki za odpowiedź POZDRAWIAM !

Można tak zrobić. Ja ostatnio nawet miałam foty zgrywane na płytkę ze starej kliszy - bez wywoływania zdjęć. Zapłaciłam 15 zł za kliszę "36". W tym odzyskali cenne foty, które uważałam za prześwietlone. Bezcenne :D

Nowohucianin^^ 23.08.2008 15:44

oooo to elgancko a gdzie to robiłeś??

Żmijka 23.08.2008 16:31

Skanuje sie klisze. Nie trzeba robic odbitek. Cos takiego zrobia Ci praktycznie w kazdym lepszym zakładzie foto.

Bi@ły89 24.08.2008 11:15

Wie ktoś jak się nazywa ta czarna dziewczyna z teledysku Basshuntera-All I Ever Wanted??:)

_ukoL 24.08.2008 11:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bi@ły89 (Post 590782)
Wie ktoś jak się nazywa ta czarna dziewczyna z teledysku Basshuntera-All I Ever Wanted??:)

Sharareh Dianati Leo znana jako Aylar Lie (per. آیلار لی, ur. 12 lutego 1984 w Teheranie) zasłynęła w Norwegii jako gwiazda filmów pornograficznych oraz modelka. W wieku 18 i 19 lat zagrała w ośmiu filmach pornograficznych.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Aylar_Lie

To gwiazda filmów porno. :-) No ale także zagrała u tego Basshuntera całego.

pirat.z.karaibow 24.08.2008 11:56

Dobra jest :)

Zola 24.08.2008 12:09

ile kosztuje bilet w Aqua Parku???

Garbaż1906 24.08.2008 12:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 590817)
ile kosztuje bilet w Aqua Parku???

http://www.parkwodny.pl/cennik_indywidualny,213.html

Bi@ły89 24.08.2008 13:10

Dzięki Wojtek:)

siara 24.08.2008 13:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mckoval (Post 589933)
jak chodzi o kurierów/spedycję - DHL, SpedPol itd to idziesz do placówki i tam płacisz, masz formularz itp. w każdym bądź razie tak mi się kojarzy :-) aczkolwiek jest możliwość, że kurier przyjedzie po paczkę - wtedy da Ci karteczkę (taką opcję zazwyczaj mają różne firmy)

Moje pytania:
1) czy wejście do karty muzycznej (tzw mini jack zdaje sie) może być mniejsze od 3,5 mm?

2) gdzie można dzisiaj (w tych czasach) kupić papier do naprasowania

3) czy jest to możliwe aby w replikach koszulek (np. Barcy) była technologia NIKE DRY FIT czy to raczej tylko oryginały?

4) jak działa lombard? jak im zostawię sprzęt jakiś i dostanę za niego kasę, to potem muszę go wykupić czy nie? będą mnie za to ścigać jak nie wykupię?

Taki papier - Sklep Plastyków TULUZ Krakow ul.Asnyka 6

zawszewiernyts 24.08.2008 16:45

Wie ktoś może gdzie w Krakowie jest sklep gdzie można dostac w miarę tanio Xboxa 360 ( najlepiej z przeróbką ?)

Arteka1906 24.08.2008 17:37

sprobuj w sklepie "playstatron" pod el-budem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl