![]() |
Cytat:
Zadzwoniłem pod numer podany na stronie, pani spytała o której chciałbym by kurier przyjechał. Facet przyjechał, wziął paczkę, przy mnie opisał 'co, gdzie, kiedy' i dał mi kwitek, żebym mógł w necie sprawdzić gdzie paczka jest w danym momencie. W wawie była po 20h. |
Dzięki za odpowiedzi wszystkim.
|
Mam pytanie, jak nazywa sie ta czcionka?
http://img127.imageshack.us/img127/5290/beztytuuba6.png Z góry dzięki |
Siema mam pytanko w sopcascie jest ten zielony pasek który się ładuje... u mnie cały czas miedzy 30 a 60 chce przystopować żeby się naładował ale cały czas jest chwila przerwy czarny ekran i idze dalej... Jest jakis sposob zeby to sie naladowalo ??
|
Wiecie moze ile orientacyjnie moze kosztowac naprawa komorki(i gdzie sie udac by bylo uczciwie i fachowo)
Tel wpadl do kibla:> , chodzil , chodzil az teraz nie widzi karty sim - reszta dziala(aparat, mp3 itp). |
Ma ktoś jakiś sposób by empetrójki nie odtwarzały sie w w ggradio tylko w winampie??? Nawet jak mam otwartego winampa i wlaczone gg to i tak jak klikam na mp3 to leci w gg. Nurtuje mnie ten problem od roku chyba już.............Wiślacy liczę na helpa.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
A jak byś najpierw otworzył Winampa, a później przeciągnął utowry na playliste i zaczął z niej odtwarzać to nadal wszystko przez to radio leci?
|
albo zdeinstaluj gg na chwile i wtedy sprobuj wlaczyc jakas nutke a jak bedziesz instalowal na nowo gg to nie zaznaczaj nic zeby otwarzalo muzyke
|
Cytat:
Moje pytania: 1) czy wejście do karty muzycznej (tzw mini jack zdaje sie) może być mniejsze od 3,5 mm? 2) gdzie można dzisiaj (w tych czasach) kupić papier do naprasowania Cytat:
3) czy jest to możliwe aby w replikach koszulek (np. Barcy) była technologia NIKE DRY FIT czy to raczej tylko oryginały? 4) jak działa lombard? jak im zostawię sprzęt jakiś i dostanę za niego kasę, to potem muszę go wykupić czy nie? będą mnie za to ścigać jak nie wykupię? o resztę podbijam :-) |
Cytat:
http://www.tatralandia.sk/main.php?menu=〈=pl TATRALANDIA wszystkie potrzebne informacje znajdziesz na tych stronach. |
a wie ktos gdzie najlepiej wybrac sie na baseny na słowacje i ile kosztują ??[/quote]
Vrbov,Besenova,Oravica Cenniki na necie wystarczy ze w googlach wpiszesz ww miejscowosc i bedzie http://www.kupaliska.sk/index.php?ac...egions&lang=pl ta stronka ci napewno pomoże |
Cytat:
|
dzieki wszystkim za odpowiedz;) pomogliscie ;D
|
Witam mam pytanie do tych co się interesują fotografowaniem ;)
natomiast wiem że jak robię zdjęcia cyfrówka to mogę je u fotografa wydrukować tak że będą wyglądały jak by były robione normalnym aparatem :) a czy jest możliwe coś takiego w drugą stronę że jak robię zdjęcia zwykłym aparatem to oddaje kliszę żeby mi wywołał i jak mi wywoła to może mi te same zdjęcia zrzucić na płytkę ?? :):) z góry dzięki za odpowiedź POZDRAWIAM ! |
a orientujesz się może czy robią to gdzieś na miejscu i żeby nie wyskoczyli mi z jakąś kosmiczną ceną.
bo ja skanera nie posiadam |
Cytat:
|
oooo to elgancko a gdzie to robiłeś??
|
Skanuje sie klisze. Nie trzeba robic odbitek. Cos takiego zrobia Ci praktycznie w kazdym lepszym zakładzie foto.
|
Wie ktoś jak się nazywa ta czarna dziewczyna z teledysku Basshuntera-All I Ever Wanted??:)
|
Cytat:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Aylar_Lie To gwiazda filmów porno. :-) No ale także zagrała u tego Basshuntera całego. |
Dobra jest :)
|
ile kosztuje bilet w Aqua Parku???
|
Cytat:
|
Dzięki Wojtek:)
|
Cytat:
|
Wie ktoś może gdzie w Krakowie jest sklep gdzie można dostac w miarę tanio Xboxa 360 ( najlepiej z przeróbką ?)
|
sprobuj w sklepie "playstatron" pod el-budem.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl