![]() |
Okazjonalne szaliki z meczów Wisły Kraków w pucharach i inne starsze pamiątki, chętnie odkupię lub wymienię na inne.
Czekam na ewentualne informacje. |
Kupię Pilnie PLAYSTATION2 najlepiej z grami i 2 padami
PROSZE o kontakt priv z ofertą i ceną |
|
Kupię stalowe felgi 16" (5x98) do Alfy Romeo 156.
PILNE! [PW] |
Cytat:
|
|
Sprzedam Citroena ZX '93, Lpg ,tanio ;)
|
Radyjko samochodowe jeśli by ktoś chciał ;)
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=795449954 |
Wyprzedaż III edycji koszulek Patrioci - cena 35 zł
Do każdej zakupionej koszulki także dorzucana jest edycja vlep ! http://i28.tinypic.com/vxyj2r.jpg Tabela rozmiarów na aukcji, polecam ! http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=7794449 PATRIOCI |
Sprzedam oryginalne gry do PLAYSTATION 2:
KILLZONE Final Fantasy XII Devil May Cry 3 Champions - Return to arms Gran Turismo 3 Tony Hawk's Underground + GTA San Andreas ale trzeba dac je do polerki priv |
Kupię FIFE 08 na PC, w polskiej wersji, w b. dobrym stanie, tanio!
PRIV! |
Cytat:
lub jeszcze taniej http://www.3kropki.pl/product.php?id=4035 |
|
Sprzedam
do usuniecia
|
mam do sprzedania kurtke Diverse rozmiar XXL ,noszona pare razy ,sezon w szafie
http://img44.imageshack.us/i/sdc12192b.jpg/ poczyta mozna tutaj http://www.allegro.pl/item785566758_...xl_5000mm.html ,(to nie ta co w licytacji i nie sugerowac sie tamta cena) http://www.allegro.pl/item785566758_...xl_5000mm.html i ta koszulka nike dri fit rozmiar : M na 178cm http://img81.imageshack.us/i/sdc12189.jpg/ ofert i wiecej info na prv |
Sprzedam nowy telefon Nokia E51 z gwarancją, simlock Plus GSM.
Cena: 569zł link do aukcji http://www.allegro.pl/item784023274_..._plus_gsm.html Jeśli kupujący przeprowadził transakcję przez wcześniejszy kontakt z forum to dodaję drobny Wiślacki prezent :) Kontakt: priv lub gg: 4360077 |
Cytat:
Produkty UMBRO kurtki zimowe, czapki i rekawiczki EVERLAST Taniocha!!!!! |
|
Sprzedam łóżeczko dla dziecka:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=791791811 |
sprzedam nowe korki-lanki puma esito xl romiar 43
|
Kupię koszulkę meczową Umbro (Bet-at-home lub Tele Fonika) rozmiar M lub L, plakaty z piłkarzami Wisły, autografy, proporczyki, itp. Kontakt [email protected]
|
Sprzedam ławeczkę treningową, z 4 stopniową regulacją oparcia.
A także gryf i mały gryfik, wraz z obciążeniem (4x5kg,4x2kg,2x7kg). Zdjecia: http://i38.tinypic.com/2yziuci.jpg http://i37.tinypic.com/2ewiooi.jpg http://i33.tinypic.com/vguf5w.jpg http://i36.tinypic.com/t65xlz.jpg http://i33.tinypic.com/9l94ex.jpg http://i38.tinypic.com/f3dvo5.jpg |
Sprzedam prezentacje maturalną z polskiego, temat: "Motyw małżeństwa w literaturach róznych epok" z konspektem i bibliografią.
cena do uzgodnienia priv |
|
|
Kupięę Kominiarke .
kupię Kominiarke Wisły . !
3 Kolorową . Pisac Na Gg 9246284. |
Kupie koszulke(koszykarską) Wisły Can Pack!!!
Pisać na PW lub gg nr. 2886620 Pisać nawet na niewidoku |
kupię !!
FELGI STALOWE 14stki, do Astry F, komplet ! kontakt: PW |
sprzedam
do usunięcia
|
Nokia e65, w dość dobrym stanie, sprzedam, pudełko papiery itd :) PW
Cena do ustalenia, zdjąłem simlocka. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl